Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
hoy ehh
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.
A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.
専用アダプタ
Nefürgyé le!
Amint látom a degen sincs már limitálva 10-nél (lehet hogy egy korábbi módosítás eredménye)...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
most, hogy 5 mp-ként kapsz energiát még elmegy, de 15 mp-ként 3-szor? sztem ez már eléggé gáz, gondolj bele: hirtelen meghalnak hárman körülötted kapsz energyt és utána 10-12 mp-n keresztül semmi
tudom, hogy lesarkítottam a dolgot, de angyjából így fog kinézni
ha anet így akarja nerfelni az ún. spiritwayeket, akkor nem erõltették emg magukat túlságosan
Semmi baj nincs azzal sem hogy szakíthatóak a chantok, mivel leszedni nemlehet õket, fõként a def ant.-re gondolok, amit ha chain aegissel nyomnak akkor már baszhatod a melee karikat.
ide írom a többi választ is, mert nemakarok spammelni.
Mesmer: az illu hexek tovább tartanak, de a mantra bonusa meg feleakkora, ez kb balanszolva van sztem, bár azzal h a fast casting hat a signetekre, én sem értek egyet.
Az eléket valaki szeretheti.... A wariknál semmi változás 😄
Necronál az uj sp meg nemtudom milyen lesz, így leírva nem tûnik rossznak.
Ritunál sem tetszik hogy a sp hozzáadódik a weapon spell durationhoz, de ez van.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
A többihez nem nyúltak bár érdekes lesz ez a 25 armor cap.
furcsa egy akkora kocka szájábol hallani mindezt, mint amekkora te vagy. furcsa, hogy pont egy olyan ember mondja nekem, hogy szánalmas lehetek az életben aki napi 20 orát tölt a GWben (mielött belekötsz, igen, tuloztam). még szerencse, hogy nem egy normális élettel rendelkezö ember irta nekem mindezt, akkor talán még komolyan is vettem volna és megérintett volna ez a fajta becsmérlés. a te esetedben szerencsére ilyesmiröl szo sincs.
legközelebb pedig légyszives fékezd magad, a primitivség jele, ha ilyen alpári vagy. semmi mást nem teszel csak magadat járatod le.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Ahoz képest hogy a pvp problémákhoz nem nyúltak, elég jol nerfelték a recallt és társait. 😊
/peace
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"
egyébként nagyon sajnálom, hogy megsértettem az érzékeny kis lelkedet azzal, ha megmondtam vkinek az igazságot, ahogy azt tettem arni17-tel vagy roblee-val.
bizonyára labilis lelhetsz lelkileg, hogy ennyire megviseltek egy forumba irt megjegyzéseim, tekintettel leszek erre a jövöben, tényleg sajnálom, megprobálom ezentul türtöztetni magam.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Szánalmas szar hozzászólásaid vannak és csak oltani tudsz mindenkit.
Jah és sagád magad is tagadod néha... :S
gg
Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr
egyébként most nézem az uj kitüzöket és tök jók😄 eu-s kitüzök majd lipcsében kaphatóak ahogy elnézem azt nem tudjátok, h vmi versenyért lehet-e kapni v csak ugy, esetleg venni? 😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
PvP title-ök amikért esetleg el lehet kérni vmi plusz pénzt, teszem azt ha rank3 champion vagy rank9 hero title-öd van akkor talán kicsivel többet ér az acc mint az, amit a boltban lehet kapni.
a tied legjobb esetben is mondjuk 16-17 ezer magyar forintot ér, de szerintem annyiért sem fogod tudni eladni.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
(Megsúgom, hogy szart se érnek)
Hello!
Eladnám a Guild Wars Accuntomat cd-kkel együtt.
Megvan minden kieg: (össz: alap, Factions,Nightfall)
van 3db max lvl-es (20as) karakterem:
egy Elementalist/Mesmer ami Echo nuker specialista.
egy Warrior/Monk ,mely Paladinnak "tanult"(mestertank builddal)
és egy Paragon/Dervish, ami a lándzsa mestere.
A Paladinnak egy Zöld (legjobb) baltája van,
az Echo Nukernek egy ugyancsak Zöld varázsbotja van.
45 platinummal(pénz) rendelkezik az accunt és rengeteg ritka cuccal.
van ezenkívül 3 elmentett kiváló PVP varázsösszeállításom és minden 20-as karinak maxos ruhája is.
És mindez csak 28 000Ft-ért! (a cd-k össz 25 000Ft-ba kerültek)
Érdeklõdni lehet a [email protected] msn címen, illetve a [email protected] msn,e-mail címen
ON (bocsi) akinek kell az szoljon le lehet alkudni de azér ne vigyétek tulzásba😊
Be Positive! MMO GAMER
Lvl 20-asok meg azért vannak ott, mert õk egy title-t akarnak megszerezni. Death levelingnek hívják a módszert, amivel el lehet érni pre-searing Ascalonban a lvl 20-at. A lénege annyi, hogy többször levágatod magad a szörnyekkel, amiktõl õk is fejlõdnek (szintet is lépnek?) és mivel ott még nincs death penalty, szépen odamész és te vágod le õket. Ha jól tudom, ezt az északi kapu mögött tanyázó charrokkal csinálják...
Laa shay\'a waqi\'un moutlaq bale kouloun moumkine.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV