Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25227
Regota jatszok mar a Guild Wars-al, megvan az alap, es mindket kiegeszito, meguntam egykor a jatekot, de most ujra elkezdek jatszani. Nightfall vilagaban kezdtem most egy Warrior-t, a jatekban vannak barataim, de nehany kuldetesben szerintem majd el kell a segitseg, ezert (remelem jo helyen) keresek foleg PvE celu klant, ahol viszonylag aktivak a tagok, es segitokeszek. Ha szivesen bevenne valamelyik Guild, akkor itt az In-Game Name: You Stop You Die. Elore is koszonom a segitsegeteket!

hoy ehh

#25226
nincsen lehetoseg ra szerintem.Allitolag le lehet szedni ugy hogy beirod a parancsikonba a gw.exe moge hogy /image vagy -image persze nekem nem mukodott lehet elbasztam😊

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25225
Nem nagyon értem milyen különbséget látsz a kettö között.Kétlem ,hogy bárki felrakná a gw.dat fájlt.Túl nagy és gyakran változik a mérete... <#circling>

A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.

bardocz
#25224
thx,de én úgy gondoltam letöltésre hogy egy linkrõl letöltöm az egész gw.dat file-t
#25223
24929

A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.

bardocz
#25222
honnan tudom leszedni a gw.dat file-t a normáális méretüt?keresõ nekem nem mûködik<#falbav>
#25221
ki hitte volna 2 éve hogy ide jutunk XD pedig igér<#rinya>etesnek indult

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

#25220
Nem láttá még táccs réndzsört? <#vigyor2>

Nefürgyé le!

Atisz
#25219
Hehe, már látom a healing signet-es Me/W-okat ahogy nyomják a rapid heal-t <#buck>

Amint látom a degen sincs már limitálva 10-nél (lehet hogy egy korábbi módosítás eredménye)...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#25218
sztem nem a mesmer hexekkel van a baj, hanem a hosszan tartó meleet gyakorlatilag lenullázó hexekkel amibõl gyakorlatilag passzív játék lesz.(pl: price/spirit of failure, blurred vision) illetve egy örökkévalóságig tartó degen hex (aka reaper's mark, 14-es sr-el 300 dmg ami ha belegondolsz rohadt sok) Hasonlítsd össze a conjure-al ami 10/1/5 13 secig 14-es illuval a necro skill igaz hogy elit de több mint dupla annyi ideig tart, energyt is kapsz ha megdöglik, olcsóbb de egy kicsit lassabban rechargol, ami nem igazán számít mert nem fogod a conjuret cooldownon spammelni.
#25217
a soul reapinget ezzel épp, hogy erõsitették, egyébként ha maxon van az energyd és meghal valaki az nem számit energy kapásnak
SZEG007
#25216
én nem nyilatkoznék addig nerfel kapcsolatban, amig nem látom müködés közbe....

PanzerWolf
#25215
Az nem gyenge ANETKA(ezt miért nem nerfelitek)?
Mármint az nem erõs?

PanzerWolf
#25214
Ha ezt megcsinálják akkor lehet úgy berágok,hogy abba is hagyom(máá megint a necro)!Inkább foglalkoznának az idiótakétgombnyomogatásos a hülyeistudvelejátszani köcsög "TACCSOS RÉNDZSÕRREL"!!!Az a ruhadt gusztustalan dolog!Az nem gyenge ANETKA(ezt miért nem nerfelitek)?

#25213
szerintem a necro soul reapinget most már feleslegesen nerfelik
most, hogy 5 mp-ként kapsz energiát még elmegy, de 15 mp-ként 3-szor? sztem ez már eléggé gáz, gondolj bele: hirtelen meghalnak hárman körülötted kapsz energyt és utána 10-12 mp-n keresztül semmi
tudom, hogy lesarkítottam a dolgot, de angyjából így fog kinézni
ha anet így akarja nerfelni az ún. spiritwayeket, akkor nem erõltették emg magukat túlságosan

#25212
A paragon egy lövöldözõ torony, 80+16+10 armorral, kite az ugye nincs, mert állva dobál, sebzése sem elhanyagolható, sõt....
Semmi baj nincs azzal sem hogy szakíthatóak a chantok, mivel leszedni nemlehet õket, fõként a def ant.-re gondolok, amit ha chain aegissel nyomnak akkor már baszhatod a melee karikat.

ide írom a többi választ is, mert nemakarok spammelni.

Mesmer: az illu hexek tovább tartanak, de a mantra bonusa meg feleakkora, ez kb balanszolva van sztem, bár azzal h a fast casting hat a signetekre, én sem értek egyet.

Az eléket valaki szeretheti.... A wariknál semmi változás 😄

Necronál az uj sp meg nemtudom milyen lesz, így leírva nem tûnik rossznak.

Ritunál sem tetszik hogy a sp hozzáadódik a weapon spell durationhoz, de ez van.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

Szpájki
#25211
hát de jóóó.. ideillö kérdések. jaja.. de kb 2 oldalanként megtalálni rájuk a választ... mi lenne ha gondolkodnának az emberek? mondjuk elolvasom a FAQ-ot... olvasgatok visszafelé a forumba... jééé és már az emberek kérdéseinek jó nagy részére megvan a válasz. ha vmi olyat kérdeznek én ugyis szivesen válaszolok... de ha gondolod megbizlak azzal a feladattal hogy itt ülj egész nap és válaszolj a jobbnál jobb kérdésekre. sztem 1 hét után megunnád hogy ugyanarra a kérdésre 20adszorra válaszolsz. Roblee: neked csak annyit hogy szánalmas gyökér vagy <#banplz>

#25210
ezzel egyetértek, de nézd meg mit csináltak a hexekkel, az assát is át kéne dolgozni, a ritu spikkal a melandru avatarral és egy csomó mindennel nem csináltak semmit. Ráadásul buffolták a conjure nightmaret/phantasmot aminek semmi értelme nem volt
#25209
Azért a paragonokat megint gyengitették, a mesmerek széttudják õket szakitani. Meg ugye a Soul Reaping is átalakult kicsit.
A többihez nem nyúltak bár érdekes lesz ez a 25 armor cap.
R34N
#25208
te bizonyára vmi terézanya tipus lehetsz, vagy vmi önjelölt világmegválto.
furcsa egy akkora kocka szájábol hallani mindezt, mint amekkora te vagy. furcsa, hogy pont egy olyan ember mondja nekem, hogy szánalmas lehetek az életben aki napi 20 orát tölt a GWben (mielött belekötsz, igen, tuloztam). még szerencse, hogy nem egy normális élettel rendelkezö ember irta nekem mindezt, akkor talán még komolyan is vettem volna és megérintett volna ez a fajta becsmérlés. a te esetedben szerencsére ilyesmiröl szo sincs.

legközelebb pedig légyszives fékezd magad, a primitivség jele, ha ilyen alpári vagy. semmi mást nem teszel csak magadat járatod le.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#25207
szerintem kivételesen ez egy jó balance.
Ahoz képest hogy a pvp problémákhoz nem nyúltak, elég jol nerfelték a recallt és társait. 😊
/peace

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25206
de most nem értem téged miért izgat annyira?
I FrosT I
#25205
Nem az én lelkembe tapostál, hanem az olyan szerencsétlen emberke lelkébe, aki feljön erre a szar forumra és kérdez egy TELJESEN ideillõ kérdést, mert ugye ez a forum kurvára nemszámít pvp orientáltnak, csak arra jó hogy a magadfajta és huberthez hasonló kicsinyes seggarcok kiéljék magukat, mert a való életben túl szánalmas vagy, hogy ezt megtehesd...kb ennyi a véleményem. Menj és sírj egy kicsit anyukád vállán, gondolom a szembeszobában vár egy kis sütivel, pá.

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

#25204
Még nem volt, de ez lesz benne.

Zomil
#25203
mért, volt skillbalance?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25202
Mellesleg szeretném megemlíteni, hogy a skill balance egy retek szar lett. Direkt úgy csinálták, hogy pve-seket ne bántsa, a pvp-s problémákhoz meg hozzá se nyúltak.
#25201
roblee sztem fejezd be
#25200
és te mit tudsz?
roblee
#25199
A baj az, hogy te nem az igazságot mondod meg, csak a magadét hajtogatod. Emellett meg valami kiskirálynak vagy felsõbbrendû lénynek képzeled magad, attól mert már mit tudom én mióta GW-ozol. Mást tényleg nem tudsz mint kioktatni Szpájkival és nOsz1-el együtt. A szarkazmusod meg gyenge.

\"Force is a Powerful Ally and a Terrible Foe\"

R34N
#25198
szorakoztatsz, folytasd kérlek.
egyébként nagyon sajnálom, hogy megsértettem az érzékeny kis lelkedet azzal, ha megmondtam vkinek az igazságot, ahogy azt tettem arni17-tel vagy roblee-val.
bizonyára labilis lelhetsz lelkileg, hogy ennyire megviseltek egy forumba irt megjegyzéseim, tekintettel leszek erre a jövöben, tényleg sajnálom, megprobálom ezentul türtöztetni magam.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

I FrosT I
#25197
saját*

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

I FrosT I
#25196
Rean, te egy fasszopó vagy, vagy nemszabad ilyet irni ezen a forumon? :S
Szánalmas szar hozzászólásaid vannak és csak oltani tudsz mindenkit.
Jah és sagád magad is tagadod néha... :S
gg

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

Zomil
#25195
elolvastam csak a kicsivel többet helyett én azt irnám h jóval többet😄

egyébként most nézem az uj kitüzöket és tök jók😄 eu-s kitüzök majd lipcsében kaphatóak ahogy elnézem azt nem tudjátok, h vmi versenyért lehet-e kapni v csak ugy, esetleg venni? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

R34N
#25194
te végigolvastad a hsz-em vagy az elsö sor után elakadtál?

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

macselek
#25193
na felraktam elvileg, accountot is csináltam, de mikor karaktert kéne csinálni, akkor kiirja hogy vegyek valamit a storeban. Pedig én csak a trialt szeretném használni! Tud valaki segíteni?

Zomil
#25192
képzeld egy full unlock pvp account magas titlékkel nagyon is sokat ér nézz szét ebay-en, ott árulnak ilyet és egy kocka ferdeszemü nagyon sokat képes fizetni egy r12 acc-ért 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

macselek
#25191
le lehetmég tölteni valahonnnan trial verziót?

R34N
#25190
megsugom, hogy még a Fissure armorért se kérhetnél el plusz pénzt, mert ha vki vesz egy accot kb az az elsö dolga hogy letöröl rola minden karit.
PvP title-ök amikért esetleg el lehet kérni vmi plusz pénzt, teszem azt ha rank3 champion vagy rank9 hero title-öd van akkor talán kicsivel többet ér az acc mint az, amit a boltban lehet kapni.
a tied legjobb esetben is mondjuk 16-17 ezer magyar forintot ér, de szerintem annyiért sem fogod tudni eladni.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

StRucC555
#25189
kb 😄 3 x 7000 Ft és szia ...

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#25188
full unlockkal sem érne annyit =D

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Faki
#25187
Ember.. 19K-ért lehet vadi újan 3-as csomagot venni, te meg 28-ért adod használtan? Ez a plussz 9K ez a mestertank+lándzsamestere+ legjobbzöldbalta+ 3kiváló pvp varázsösszállítás értéke?
(Megsúgom, hogy szart se érnek)

TQ cheater
#25186
OFF:
Hello!

Eladnám a Guild Wars Accuntomat cd-kkel együtt.

Megvan minden kieg: (össz: alap, Factions,Nightfall)

van 3db max lvl-es (20as) karakterem:
egy Elementalist/Mesmer ami Echo nuker specialista.
egy Warrior/Monk ,mely Paladinnak "tanult"(mestertank builddal)
és egy Paragon/Dervish, ami a lándzsa mestere.

A Paladinnak egy Zöld (legjobb) baltája van,
az Echo Nukernek egy ugyancsak Zöld varázsbotja van.

45 platinummal(pénz) rendelkezik az accunt és rengeteg ritka cuccal.

van ezenkívül 3 elmentett kiváló PVP varázsösszeállításom és minden 20-as karinak maxos ruhája is.

És mindez csak 28 000Ft-ért! (a cd-k össz 25 000Ft-ba kerültek)

Érdeklõdni lehet a [email protected] msn címen, illetve a [email protected] msn,e-mail címen
ON (bocsi) akinek kell az szoljon le lehet alkudni de azér ne vigyétek tulzásba😊

Be Positive! MMO GAMER

#25185
syl ha olvasod ezt, vedd fel velem a kapcsolatot
#25184
huha nem vagy egy gyorsíró 😄
#25183
Ollé!.... amikor nem frissít rá az ember mielõtt választ ír 😄
#25182
Lvl 7 bõven elég, nyugodtan lépj tovább.

Lvl 20-asok meg azért vannak ott, mert õk egy title-t akarnak megszerezni. Death levelingnek hívják a módszert, amivel el lehet érni pre-searing Ascalonban a lvl 20-at. A lénege annyi, hogy többször levágatod magad a szörnyekkel, amiktõl õk is fejlõdnek (szintet is lépnek?) és mivel ott még nincs death penalty, szépen odamész és te vágod le õket. Ha jól tudom, ezt az északi kapu mögött tanyázó charrokkal csinálják...
Szpájki
#25181
kedves arni... felesleges osztálytársakkal takarózni, mint elöttem mondták a stilus maradt... sztem még a 14 éves kort sem haladod meg. Melyik a legjobb? Néhány oldalllal visszamész én és még páran kifejtettük ezzel kapcsolatban a véleményünket... milyen jó hogy csak 5 percenként irhatsz és kérdezhetsz idiota baromságokat. Roblee: Igen ne is magyarázkodj nincs benned értelem... Mi lenne ha abbahagynád és most már olyanokat kérdeznél ami nincs bent a FAQ-ban és nem találtál és nem is találhatsz rá választ? Rolly: Feltételezem az alappal nyomulsz, ott nem kötelezö kitolni max szintre... 5-6 körül már nyugodtan átmehetsz a lepusztult ascalonba. Ahhoz pedig hogy 20asra föltornázd magad van egy trükk, guildwikin asszem fent van.. A lényeg hogy északon charrokat kell irtani ugy hogy párszor meghalsz elöttük hogy szintet is lépjenek igy több XP-t kapsz és ehhez jó idegzet kell. sztem jobb ha tovább mész

Rolly
#25180
hi all megcsináltam az összes questet ami csak van és csak 7 es vagyok 😞 (W/Mo) hogy tudják mások emgcsinálni hogy 10 ig is ottmaradnak? és 20 asokat is mért látni néha? vissza leeht jönni vagy mi? mert legalább én is 10 es szeretnék lenni és úgy átmenni pls mondjátok meg hogy csak ölni kell vagy mi? és ha igen akkor hol?

Laa shay\'a waqi\'un moutlaq bale kouloun moumkine.

Titan
#25179
Szerintem kérdezzük meg tõle, hogy mit mondanak a hangok!

R34N
#25178
nyilván az. a stilus maradt, teljesen egyértelmüen leszürhetö belöle, hogy egy és ugyanazon ember irta azokat a hsz-eket, mint az utobbi párat.

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV