Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
a karik szart sem érnek egyedül a magas pvp title-jü acc-ot lehet eladni bolti ár felett
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Mégegyszer mondanám: full unlockkal érne valamennyit, de pár kari 20 skillel nem ér kakit se.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Itt ugyanis a lvl 20 ~ 1 hét (de ez akár 2-3 nap is lehet ha elõtte különbözõ teljesítménynövelõ és tudatmódosító szereket használsz). Ez pedig nem indokol akkor felárat.
Ha pl. a Silkroad vagy Lineage 2 topikba írod ugyanezt, ahol is magasabb szinteken az 1 lvl ~ 1 hónap az átlag, nos akkor igazad lenne.
Itt csak a collector's edition a lényeges, ami indokolhatja hogy drágábban adod. Illetve ha ismeretlenekkel akarsz játszani, akkor a magasabb rank.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
egyik: arra például nem gondolsz hogy mi van ha az illetönek nem tetszik vagy idiotának találja a karid nevét, ha nincs kedve egy "Janos Ice" vagy hasonlo debil nevü karival játszani?
másik: aki játékot vesz az azért veszi mert érdekli, kezdö, alig tud vmit a játékrol. az ilyen embernek semmi nem ér egy 20-as kari mert csak belecsöppen egy olyan rakás dolognak a közepébe amiböl semmit nem ért, sokkal jobban jár ha az elejétöl kezdve szépen végigtolja. olyan meg nincs hogy vkinek nincs rá ideje, ezt a játékot akármennyi ideig lehet játszani ha vki két év alatt éri el a 20-as szintet az két év alatt éri el, nem fog ezért olyan accot venni amin már vannak 20as karik.
harmadik: HASZNÁLT a CD, ki van nyitva a doboz, össze van csokizva a kiskönyv, stb. semmit nem tudsz használtam drágábban eladni mint vadonat ujan. vegyük pl egy auto példáját, a 2 éves kocsit olcsobban tudod csak eladni mint az ujat akkoris ha azota vettél bele uj üléshuzatot vagy egyéb olyan cuccot ami elhasználodott. ellenben ha a kocsi fel van turbozva, akkor drágábban is el lehet akár passzolni. a GW esetében ez a "tubozás" a PvP title-ök, nevezetesen a champion és a hero title magas szintje lehetne. nem a szánalmas huszas kari amit kb 3 ora alatt meg lehet csinálni.
ha igazad lenen akkor ez lenne a világon a legnagyobb üzlet. veszek 10 accot, mindegyikre tolok 3db 20-as karit, egyenként egy nap alatt és 10 nap alatt keresek 70.000ft-on azzal hogy ültem a gép elött és játszottam. na ne nevettess.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Olvastam amit irtatok;nem értek nagyon egyet a rossz véleményekkel.A cuccaim sokat érnek.R34N:szerinted aki megveszi a játékomat le fogja törölni a karikat?Szerintem nem.Pont azért veszi meg,mert egész jo karik vannak az acc-on.Itt nem a CD a lénye,hanem az acc.A cd-t is adom,de a lényeg az,hogy a karik rajta mien jok.Vannak olyan emberek,akik pont a jo karikért veszik meg,azért hogy azonnal egy 20-assal kezdjenek.Ennek az az oka,hogy talán az illetönek nincs elég ideje ahhoz,hogy felvigye a kariját.Amugy pedig(szerintem) a játék maga is a 20-as szinttöl kezdödik el igazán.Én személy szerint még nem láttam olyan boltot,ahol fejlesztett karikkal árulták a CD-t.
Lehet,hogy az emberkének utána kell olvasnia hogy mien is a játék(nyilván nem tud mindent,kivéve ha már volt accountja),de ez neki nem kerül semmibe.
Ennyit erröl;ezzel az egész szöveggel arra akartam kijukadni,hogy a vevönek nem átok ez a "használt" dolog.Ez neki csak jo.
Akinek pedig az a véleménye,mint neked,R34N,az vegye meg a boltban a játékot,és kezdjen egy karit a legelejéröl.
Ui.:Ainek kell a játék az csak nyugodtan szoljon😄
Be Positive! MMO GAMER
Regisztráció idõpontja: 2007. 01. 29.
én mondjuk nem regelnék be januárban, hogy juniusban flamelhessek egyet... de ez nem zárja ki azt hogy vki gonoszkodik.<#gun>#gun>
ugyis lelécel egy idö után mint a többi gyökér (lásd arni, roblee stb stb..)
elém is van,de nem tudtam kipróbálni,mivel tegnap indultam rá az 1-es allegiance title-re...na mind1 go Faithless 😛
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
a GW-t sajnos nem a 60-as IQ-nál kisebbel rendelkezöknek találták ki, ráadásul minimális önálloság és kreativitás meg helyzetfelismerés is szükségeltetik hozzá, amikböl ugy látom neked nem jutott tul sok.
inkább szerezd be a counter strike nevü remekmüvet, abban csak menni kell elöre és löni a gonoszakat, az valo a magadfajta primitiv embereknek.
amugy: jah RP, sajna reggel még aludtam, most ébredtem xD
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Elöre is elnézést az off-ért..
Eladnám szép állapotban lévö guildw.-factions&nightfall collectors- gámáimat;mindkét box kitünö karcmentes,minden tartozékával,alig játszottam velük..15 rúgóra gondoltam a kettöért de az ár alkuképes..akit érdekel hagyjon elérhetöséget priviben és megkeresem..thx és mégegyszer bocs az offért.
14 évesen igy tolod? LOL.
Mentés...broáfka...ha lecsapnak akkor load vagy mi?
Szerintem senki sem fog segiteni neked gyakorlatban. Sikitozz ingame, hátha valaki megszán...
Þór vígi þessi rúnar
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Télleg nemértem a játékot, aközelemben nincs senki aki érti!
Amúgy a kistesod hányéves????
Egyébként bennem igy már a 3. üzenetednél felmerült, h te valami helyi jopofa spammer gyerek lehetsz, aki most álnéven ontja magábol az észt, ahogy ez a forumokon megszokott, ha igen, akkor ajánlom az iskolapszihiátert, ha nem, akkor sem árt, ha meglátogatod, ö biztos megmutat néhány más jellegü dolgot "gyakorlatban".
Egyébént még kistesom is elboldogult a játékkal, bár kapásbol felvete a W mellé a mezsót sec-nek, de pre searingban kétségtelenül a bleeding+conjure arat.
Iwatori Earthshaker Lvl 48 Minstrel - Callidus - Daughter of the Feared Tinormi
Sõt, mondok jobbat: még felszólító módban sem "teccen", hanem tessen... jó mi? <#vigyor3>#vigyor3>
Viccet félretéve: csinálj egy rpg karit, meg egy pvp karit. Az elsõvel bárhova eljuthatsz, kapsz egy jó kis sztorit, megismerkedhetsz a karakterspecifikus skillekkel, megtudhatod mi is az az instance, (ami kb. olyan kaliberû szó mint a file, tehát nincs pontos magyar megfelelõje), illetve találkozhatsz Dynas-szal, a Földkerekség legnagyobb buz... gómócsingjával.
A pvp részben le van limitálva hova utazhatsz, ezzel a karival ugyanis csak más játékosok ellen tudsz csak küzdeni (az rpg-ssel mindent lehet). Addig azonban amíg nincsenek unlockolva skilljeid, rúnáid, fegyverkiegészítõid, addig kissé hendikeppesen fogsz a többi játékos ellen küzdeni.
Ezért érdemes legalább 1x, 1 karakterrel végigjátszani a játékot.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Szerepjáték, junó.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Nekem az angol segített abban, hogy megértsem a játékot.
Kezdõknek itt szívesen segítenek, de a megértéshez angol tudás is kell, mert az oldalon lévõ fordítások, hát nem valami pontosak.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Másrészt nem az angolt hanem a játékot nem értem
Mér kértem rossz helyen help-et????
- Egyrészt ellentmondás van a mondatodban:
"tök yol eljátszogatok" <-> "hogy kell jáccani?????"
- Másrészt az ember azért vesz egy játékot, mert érti a lényegét és amiatt játszana vele szívesen. Gondolom angollal se állsz valami jól, ami ehhez elengedhetetlen feltétele.
Ha tényleg játszani akarsz ezzel, itt a remek nyári szünet, hogy megtanuld az angol nyelvet (meg a magyart is lásd fenti példa) és utána sokkal izgalmasabb lesz a játék. Ezt komolyan mondom és amúgy segítségkéréshez kifogtad a legrosszabb helyet.
Help!!!:-(
msn-en vlki elmagyarázhatná, cimem: [email protected]<#vigyor2>#vigyor2><#pardon1>#pardon1><#szomoru1>#szomoru1><#buck>#buck><#banplz>#banplz>
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce