Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26377
Mikor? Nekem a múlthéten simán dobta a 3K-t.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26376
A ladakat sem eri meg mar nyitogatni. Tormentes lada is mar csak 1.5k-t ad. Sok huho semmiert.

Zomil
#26375
ellenben összekaparsz vele karakterenéknt 20k-t kb

amugy a szar droprate teljesen igaz
a dungeon ládákban megnövelhetnék az értékes drop-okat

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26374
Nagyon ritkán nyitogatom, mert mindig elfelejtem. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#26373
Havonta nyitni nincs értelme, mert csak lilák esnek.

Þór vígi þessi rúnar

#26372
Tényleg elég xar a dropp. 😞 Én is farmolok ha lové kell. És ne felejts el indõnként végignyitogatni a Treasure ládákat az NF-ben. Pár karival elugrassza ládákért, élég jó kis platina infúzió. Kár hogy csak párhavonta termelõdik újra.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#26371
Sajnos jómunkásember vagyok, nincs sok idõm kockulni.
Tegnap egész este játszottunk a skacokkal és ami esett összesen egy elit dungeon-ban (3 boss, 3 láda):
szemét kábé 4K értékben, 2 diamond, 1 arany earth scroll 250g értékben.
Ez egy olyan 3 óra termése.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#26370
Ez jópofának tûnik...tûnne...

Þór vígi þessi rúnar

#26369
Akkor lehetne ez jo, ha nem csak goldot lehetne venni, hanem rare matit, consumable itemeket, fegyot, pancelt, stb...

Igy a jelenlegi piaci arak nem nagyon valtoznanak, illetve beallnanak a egy bizonyos ertekre amit a gold-item atvaltasi aranya hatarozna meg.
pl ha 10eur lenne 100k gold es 10eur lenne 20 ecto akkor 5k-ra allna be az ecto. Ha fejlebb menne az ecto ara, akkor akinek goldra lenne szuksege az nem goldot venne hanem ectot es eladna goldert.

#26368
Fujj, mit képzelsz?

Nefürgyé le!

#26367
ebay...?
#26366
Nem értelek, Carlos...
Én az elmúlt 3 hónapban kiadtam vagy 3-400k-t elite armorokra, fegyverekre, herokra. Minimális mértékben farmolok Gates of Krytat, azon kívül csak sima PvE megy (vanquish, HM miss, vagy új karival normal mode missionök). De pénzben ugyanott vagyok, mint mikor újra elkezdtem a játékot és ezzel együtt a pénzszórást. Szóval ha valaki kokca cuccokat akar, annak meglesz. Csak kell találni egy egézséges egyensúlyt a farm és a normal PvE között, hogy a flag-ek fogyjanak. De ha már Pve, erõsen ajánlott a HM!
Carlos
#26365
Hát igen. Ebben igazad van.
De szerintem a mostani helyzet sem tartható sokáig.

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#26364
hát igen Carlos gondolj bele az kicsit durva lenne a szinte "teljesen" megszünne pénzügyegben a határ ugyanis kisgyerek apucival vetet 10milla aranyat majd odamegy a rare material traderhez oszt nyokodja a gombot mig nem lesz neki 250 nos ha már csak 100 ember is ugyanezt csinálná
1.: elfogyna rövid idön belül az ecto az árustól miközben az egekbe szökik az ára
2.: ha elfogyott akkor még tovább nö az ecto értéke igy aki nem vesz pénzt az szinte semmit nem lenne képes megfizetni a játékban

és ez csak egy pénda az ectora de a többi materiallal is ez lenne a helyzet, most még azért a játékosnak meg kell terveznie miböl mennyit vesz 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#26363
Ebben igazad van és egyetértek!

Þór vígi þessi rúnar

#26362
Hát most farm nélkül sehogy nem lesz kocka felszerelésed 😄.
De kérdezd meg azokat akik vért izzadva kiszenvedték a FoW armort... az ötlet hogy valaki simán kivásárolja és ott feszít mellete a városban... szerintem tûzet köpnek az ötlettõl.
Az Anetnek viszont megérné az kétségtelen.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Faki
#26361
Egy újabb qrva nagy pofon lenne a mostani gw gazdaságnak.. ritka cuccok még drágábbak lennének. Ráadásul a fow armor is elveszítené jelentõségét, mert boldog boldogtalan abban rohangálna. Aki meg nem élne a lehetöséggel, tehát nem venne pénzért goldot, az szívna legjobban, mert akkor tényleg szart se tudna venni a játékban, pl: sok kocka ha rászabadul az ecto készletekre kb 20K lenne darabja.
Inkább a dungeonok végi ládák dropjait kellene tápolni. Mondjuk 5K + cucc, ha már teljesen szétnerfelték a farmolást.

Carlos
#26360
Tudom hogy nem banolnak, de nem veszek ebayen pénzt.
Amúgy énis másfél éve vettem a fow armort és hosszú hónapok farmolása volt.
De akkor volt értelme. Estek dolgok. Most? Alig.
55Hp-zom ha van épp kedvem, de asse valami nagy szám és kúúúúúúrva uncsi. 😛

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#26359
hát ezzel sztem max te vagy igy mert nekem mindig van pénzem ahhoz amit meg akarok venni, jah h neked nincs egyböl pénzed a 75 ectós chaos glove-ra? tudlak sajnálni :S

amugy meg ha már fow armor akkor azt ne felejtsd el h most már fele annyiba kerül mint amikor én kb 1-1.5 éve vettem, olvasgass a forumokon és egybol tudsz majd farmolni
arrol én nem tehetek h türelmetlen vagy és nem tudsz türelmesen gyüjtögetni 😞

egyébként meg ezeket nem sértésnek irtam csak ez a véleményem erröl
amugyis ha goldot akarsz venni azt megteheted ugyse fognak bannolni...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#26358
Egyik sem jó 5let szerintem.
Nem jó ötlet, hogy lehessen pénzt venni.
De az sem jó ötlet, hogy nem lehet normálisan goldhoz jutni a farm nerf miatt.

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#26357
hát ez jó nagy faszság....
persze akkor dusgazdag anyuci-apuci egyböl tolja a kis vérpistinek a pénzt és rohangálhat fow-ba meg chaos kesztyübe meg lehet 10destroyer fegyvere, aki meg sajnálja a pnézt ilyen faszságra az meg csak szivjon a 2honapos kemény munkával megszerzett fegyverrel? ehhh....

hülye 5let

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#26356
Hát lehet.
De igy farm nélkül hogy a mákba fizessek ki egy fow armort, egy Mallyx-ot. VAgy bármi drágábbat???

Þór vígi þessi rúnar

#26355
Hát... felõlem. Bár ez sokat levon majd a vértek, fegyverek és egyébb pénzen vásárolható cuccok presztizs értékébõl, mivel a gazdag vér-Pistikéknek a faterja zsebbõl megvesz majd mindent (gondold el: a FoW armort összetevõit megvenné zsebbõl és fizetne egy Run-ért,... kb pár óra alatt meglenne neki az egész a semmibõl). Ergó ez csak a gazdagokon segít (vagy a hülyéken, már bocs). Én tuti nem áldoznák játék goldra egy peták valós pénzt sem.

Amugy az Anetnek ez nagy biznisz lenne. Nem is értem miért nem csinálták eddig. Kérj tölük részesedést az ötletedért (legalább játék gold formájában) 😄 .

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#26354
Irtam egy levelet az Anetnek, melyben felvetettem, hogy mi lenne, ha lehetne vásárolni pénzért (igazi pénz) játék beli goldot az online store-ban.
Azt a választ kaptam, hogy a nagyobb fórumokon rakjam ki és megnézik a reakciókat.
Nektek mi lenne errõl a véleményetek?

Þór vígi þessi rúnar

#26353
A növérem, nagyon szépen hímez. Asszem hímeztetek vele egy ilyen szép Guild Wars feliratot egy jóminõségû polóra, meg egy ilyen motívum díszítést (mondjuk pont egy ilyen zöldre arany fonállal 😊), a tizedébõl meglesz (nekem, a nõvérem meg szív, bár õ úgy is szeret hímezni).

Amúgy tudjátok hogy van: szegény ember vízzel fõz. 😄

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26352
Mondjuk azt nem értem ezek mitõl Elementalist, Monk, meg Ranger polók. A színeik miatt, vagy a motivumokkal nem vagyok tisztában?

Nekem az a Hooded Jumper tetszik Black Dye-jal befestve 😊 De a Ranger T-Shirtet is elfogadnám (Ranger? lol.. a zöldet na...).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Carlos
#26351
Elementalista póló!
áááá...
de 33 euró plussz postaköltség? Érdekes...

Þór vígi þessi rúnar

Atisz
#26350
Szórakozni, érdeklõdni, vagy ha már más miatt benéz sg-re akkor miért ne nézne be ide is? A lehetõségek tárháza szinte végtelen...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#26349
Nem, nem rád.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26348
Hogy én miért nézek be ide?Rám céloztál?

Chrystopher
#26347
Nekem is volt a dobozomban ilyen kis reklám papirka. Jól néz ki a póló és a többi, de legjobban az a Razer egér tetszik marhára. Kár, hogy ilye borsos az ára :/

PanzerWolf
#26346
Egyetértek veled.

SZEG007
#26345
a polok jopofák, még rendelnék is ha nem volna ennyire tulárazva

#26344
Egyetértek.
Amugy az ilyen "guildes" ember, miért néz be ide? Beszélgessen a guildjével.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Atisz
#26343
Miért van ez a fórum, ha (elsõsorban) nem azért hogy kérdéseket tegyenek fel?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

PanzerWolf
#26342
Köszi azért!Ugyis pénzhiányba szenvedek szóval,jól jön ez is.
Jah néztétek ezt?
Gw cuccok
Tetszenek csak kissé el vannak szálva az árak!

#26341
Palawa szinte eladhatatlan, burning tian meg nem több 15k-nál
PanzerWolf
#26340
Palawa Joko és Burning Titan minipet az mennyiért megy most?
Hát igen felháborító,hogy nincsen CE!

Zomil
#26339
nekem sajna nincs😞
hamár nincs CE változat a simához adhatták volna 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26338
na még 1 utolsó kérdés van vmi nagyobb magyar guild amihez lehet csatlakoznii?
#26337
Yes.
Csak figyeld,hogy ua.Acc-ra regeld mid2-õt!

#26336
tehát ha megveszem a nightfallt és az eye of northot akkor már tudok játszani?
#26335
Bocs, tom h nem cset, de akinek megvan a gwen soundtrack az legyen oly' szíves megdobni egy privivel. köszi

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#26334
írj a supportnak, az email cím váltást confirmálni kell a mail címrõl, amit nem tudsz, ha nincs meg.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#26333
Kell hozzá alapjáték, ami lehet a Prophecies, a Factions vagy a Nightfall is.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#26332
csá!

Ha megveszem az eye of northot akkor az csak 1 kiegésztíõ vagy rögtön tudok már játszani vagy kell vmi alajáték is?
#26331
Hali all.Nekem az 1 résszel van gondom.Sajna akitõl vettem a játékot megszüntette az e-mail cimét,legalábbis szerintem,mert amikor loginolni akarok,akkor kiirrja,hogy nem található a mail cim.Nem tudja valaki,hogy lehet mail cimet váltani?Elöre is köszi.
#26330
Gondoltam itt is lehet😊sry

#26329
miért nem a guildeden belül teszed fel ezeket a kérdéseket?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#26328
Értem,köszi😊