Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nemlehet új karaktert indítani?Errõl van szó?
Ha igen akkor miért van ez így?
Ez a resz egy attvezeto resz a GW2-be. Csak olyan karikkal jatszhato amelyekkel mar vegigjatszottad valamelyik kampanyt.
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Ha csak uj palya van benne, azert most nem veszem meg. Meg a regieket sem jatszottam 80% fole. Sot a Factions kb 20%ban van folfedezve.
Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.
köszönöm, am egyetértek ezzel a lájf dologgal😊
Paintball (meg airsoft) powaaaaaaa
alias Mr.M@ff1@
" - Do you have a World of Warcraft account? "
" - No, I have a life. "
alias Mr.M@ff1@
Azért Pajzs használata mellé tervezhettek volna valami más bökõt pár skill-el😊
Na mind1,Assa lesz a Hero-m azthiszem Nightfall-ban is.
Jah igen és thx az oldalt,lelesek onnan valami mást is ;-)
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Kaszaval mar lattam de nem volt nagy szam.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build😛/D_Nightfall_Hybrid_Spiker
Ez alapjan kiserletezhetsz de szerintem nem lehet osszehozni nagyon utos tank buildet
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Más😛aragon-nak esetleg Sword használat?Vagy valami közelharci fegyó?Mehetne?
Legalábbis nekem lány csinált 1 extra accountot(ingyen😊
#26307:Nekem is valami ilyen módon kezdõdött aztán sok minden történt(hogyismondjam,kedvelik a bonyolultságot😊
De sikerül náluk(talán)elérni a megoldást csak sok idõbe telik.
A neveket figyeld,hogy mikor ki ír neked mailt.Mert sokan vannak ám😊
Az pedig mitõl lehet, hogy nem tudok játszani? Játszottam kb 1 órát, beloginolva pedig kb 2 órát lehettem, szóval a 10 órám csak nem telt még le. Azt írja, hogy vmi hálózati probléma van, és a login szerverek nem elérhetõek. Ugyanezt írja akkor is, ha próbaképp szeretnék regisztrálni egy új accountot :S
Viszont, ez már szemétség, hogy megcsináltam a karit, és most kezd el letölteni X gigabájtot, ami már a 10 órámból megy. Jelenleg éppen 10kB/seccel zúzza...
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Én már próbáltam több mmorpg-t (Lineage2, WoW), de ezeket meguntam, és havidíjra nincs pénzem, viszont van akitõl olcsón meg tudnám szerezni a játékot. Amíg viszont nem próbáltam ki, biztosan nem költök rá semennyit sem.
Az e-mail írás nekem is eszembe jutott, de egybõl arra gondoltam, hogy ilyesmivel nem foglalkoznak. Mindazonáltal egy próbát tényleg megér. Ha itt valakinek mégiscsak lenne 1 szabad, annak nagyon örülnék. Bár hirtelen felindultságból már letöröltem a játékot, de akkor visszateszem 😄
Csak az a baj, hogy a kulcsot valaki olyantól kell kapnod aki megvette mert ahoz adnak, vagy újságmeléklethez (pl asszem a Gamestar ilyen, bár én nem veszem) szoktak adni kulcsocskát.
Nekem már nincs trialom, mert elajándékoztam õket, de biztos van még akinek van.
Lerstral: nem kell leoltani szegényt, mert tök jogos hogy ki akarja elõtte próbálni. Ja és igen, ha engem kérdezel, vedd meg a Gwent mert jó.
u.i.: lehet ha írsz a supportnak, küldenek neked trial kulcsot. Nem biztos, de egy próbát megér.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.