Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Armani
#26427
egyértelmüen 30hp. De inkább vegyél perfect salvage kitet és vedd ki mind2-t 😄

Semper Fidelis

Zomil
#26426
igen tényleg nincs😞

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PanzerWolf
#26425
Ha azt mondom,hogy nincsen hozzá?Mivel tényleg ehez nem adtak.Én pedig szívesen odadnám neked.

Zomil
#26424
tök mind1 egyik sem ér semit 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26423
Tegnap az egyik dungeon-ban találtam egy ceremonial speart. Van benne 15^50 insc. és +30 hp. Mivel gondolom a skin elég fos (spearekhez nem értek) és amúgy is req 12-es, ezért fel kéne darabolni, de szerintetek melyik hozzávalót vegyem ki elõször (arra az esetre, ha betörne az elsö salvage után)?
Zomil
#26422
a törp sárkány armorhoz kell 😊 (pontosabban a kesztyühöz)

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26421
Sziasztok!

Valaki tudna adni egy trial-t az Eye of the North-hoz? Régen nem játszottam már gw-t, és ki szeretném próbálni az új kieget, mert ha bejön, akkor megvenném ezt is, mint a többit. Gondolom trial kulcs most is jár hozzá, mint a többi részhez.

Aki megteszi, azt hálám örökké üldözni fogja!

(Magyarul: Köszi)

BF3: csucsorr

Duchovny
#26420
Mitol lett ilyen jo ara a Deldrimor Steelnek?
Lekapcsoltak a klonozokat vagy valamelyik uj armorhoz kell?
Remelem visszajonnek a szep idok a a matikereskedelembe.

GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/

Zomil
#26419
sztem inkább a Wiki ismeri 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26418
Atta,megtaláltam😊
Nagyon köszi!Látom ismered a quest-eket<#eljen>

Zomil
#26417
loool xD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26416
Kinya Province területén keresd a Panjiang Peninsula kijárat/bejárat közelében kell lennie.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26415
Nem találom azt az NPC-t akit említettél.Azthiszem Abandon lesz😊
Azért köszi!

#26414
Én pl.úgy csináltam, hogy még 1-1,5 éve az akkori viszonylag sok HoH gyõzelembõl begyûjtöttem vagy 30 Celestial Sigilt és olyan 20-30k körüli áron eladtam mindet, akkor még kb. annyi volt az ára, igaz, a mostanit nem tudom. Meg hát ugye nem igazán veszek semmit, így el sem költöm ami van, esetleg skillekre pár platinát néha, vagy vmi fontos fegyverre, ami pvp-hez kellhet, de csak szigorúan a csak a használhatóság jegyében, a kinézet teljesen mindegy (bár a jelenlegi állás szerint újra az uninstall felé kacsingatok, se guild, se gvg, mást meg nem nagyon csinálok/csinálnék...).

Nefürgyé le!

TQ cheater
#26413
ja bocs mos má annyiu sincs...

Be Positive! MMO GAMER

TQ cheater
#26412
260?!!?A k*rvába!
Most elénekelhetném azt hogy;szegény legény vagyok én....😄
Csak 40k-m van,ráadásul ugy,hogy egyik karimnak sincs egy "ritka" menö cucca se.TI ezt hogyan csináljátok??/hozzáteszem,nem játszok sokat/

Be Positive! MMO GAMER

#26411
megmutatkozik a görög test.

#26410
hát akkor bazd meg
PanzerWolf
#26409
Hát le vagyok döbbenve emberek!Mostanában kezdtem csak visszanézelõdni erre a fórumra és angy lett a változás!Mindenki kultúráltan beszél,és nincsen fikázás!Pozitív!Tudom elöbb Zomilnak beszólt Oriza de,ahogy nézem csak poénkodott(legalábbis remélem).<#vigyor2>
Mentetek már a Charr területen a skorpióval?Most nálam ez a menõ!<#nyes>

Zomil
#26408
azt hagyd alyr-ra ö gyüjti ugyis a büntipontot 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26407
A neve alapján inkáb neeee. XD

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26406
most olyan szivesen beszúrnék egy képet szõrmókseggrõl.
#26405
Tartsatok hülyének, de nálam a karakterépítés szerves részét képezi a "ruházat". A legutóbb indított ritualist is pl. azért lett csak male (a másik 6 karim mind csaj), mert a nõi ritun nem mutattak jól az armorok. A kreálás után 1 héttel pedig már meg is volt neki a feketére festett elite kurzick armor. Ha megtehetem, miért ne?
Emellett természetesen végigtanulmányoztam a skilleket, beleástam magam a buildekbe és végigvittem vele 3 (lassan 4) kampányt.

FoW armoron is gondolkodtam, ritun nagyon állatul néz ki, de sose lenne türelmem összefarmolni azt a sok vackot, ami kell hozzá...
Carlos
#26404
Nos.
Lindi cica meg fogja kapni a chaos kesztyût és egy cuki szemüveget is kap.
Drága, de ez van, legalább van mire gyüjteni a jó sok lútot a peteken kivül...

Þór vígi þessi rúnar

#26403
Nem adom, hátha még elkap a sznobság engem is és beruházok drága cuccokra<#vigyor2>. De amúgy csak 260k körül van tartalék, abból nem sok dolog futja.

Hoz: érthetõ, de az ilyeneket sose tudom kihagyni<#vigyor2>

Nefürgyé le!

#26402
Erre mondják, hogy "egy úriember magának köti a nyakkendõt."
Ha neked erre nincs igényed akkor oké, de azért nem kell leszólni másokat, mert nekik meg van. Továbbá mindenki másnak máshol kezdõdik a "drága". Mint mondtad, neked már 1,5K-s is sok, én az elit armorokat tartom már drágának, de nem annyira, hogy ne ruháznék be rá. Ezek e cuccok nem azért vannak, mert (a WoW-val ellentétben) erõsebb vagy tõlük, hanem pl azért, hogy egy ilyen fórumon megmutasd, mert szép.
De ha mindezt figyelmen kívül hagyjuk, legalább azt illik értékelni, azt az energiát, amit az összerakásába beleölt, mert nyilván nem lutrin nyerte. És míg összerakta, meg az öröm a vásárláskor neki nyílván megérte azt a játékidõt amit rászánt. Ezért gondolom, hogy nem jogossan szólod meg.

Kicsit terjengõs lett, de talán érthetõ.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Faki
#26401
Akkor add má' ide a pénzed, neked úgy se kell <#idiota>

#26400
Nem nyitok vitát, de én a kesztyûre gondoltam<#vigyor2> Használd egészséggel!<#pias>

ui: Én minden karimat 1,5k-s armorba öltöztettem, tehát ez nekem már drága, sõt felesleges is. Nézegessem, hogy jaj de szép, jaj de jó kesztyûje van? Úgyse látom, egyrészt szinte mindig háttal van, meg nem is igazán érek rá ezzel foglalkozni, ha játszok.

Nefürgyé le!

#26399
Az a Quest nem "Escort Tahbo Paa to the Aerie." hanem a "The Agriculturist". Az "Escort..." része a feladat. Nem bugos. A feladatod hogy egy Tahbo Paa nevû fazont elkisérj Aerie-be (a pasas Panjiang Peninsula kijárat közelében van a Shrinénél). Ha õ nincs veled mikor odaérsz a Tengukhoz akkor hiába.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26398
Épp akartam mondani, hogy ez nem olyan drága ruha. Haha megelõztél. Ha jól emléxem a GWEN-es armorok mind 10K körül mozognak. Az egyetlen hátülötõjük, hogy kik kell farmolni az adott népség 5-s szintû titléjét. A szemüveg ráadásul nem is a vért tartozéka, ha jól tudom, hanem külön common darab (3 változatban kapható).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26397
Shing Jea-be(Factions)az Escort Thaboo Paa to Aerie quest bugos vagy valami más a megoldása?
Odaérek Tenguhoz akihez jelzi de nem történik semmi,beszélek vele de semmi😞

Zomil
#26396
drága Oriza😊))))

ha vagánykodni akarnék az armorral akkor nem vettem volna ezt meg a már meglévö fow amrorom mellé, és igen ez tetszik

zavar h drága? ez van, csak gonodltam néha befér egy kép is a forumra😊

a 4 fekete festék erre kellett igen xD


ui.: hol drága neked ez az armor? 40k az egész összesen, egyedül a sárkány kesztyü ami drága benne az 60k volt, de azt meg tényleg azért vettem mert különleges

ha most a chaos gloves-t mutogatnám akkor tényleg rám mondhatnád😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26395
<#wow1>
This is the beginning of a beautiful friendship...
<#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#26394
Egészségedre 😊

Nefürgyé le!

Chrystopher
#26393
Nem fürdök le.

#26392
meleghogolyo.
#26391
A drága fegyvertõl és páncéltól leszel a legjobb és legerõsebb? Ne röhögtess már.<#vigyor2>Meddig jutottál el eddig? Mármint szintben kérdezem, mert ha esetleg még nem lenne letisztulva, 20-nál vége van a dalnak és nem tudsz erõsebb lenni a többieknél, se drága fegyverekkel, se drága páncélban, miután az olcsó maxos fegyver és páncél is pontosan ugyanazt tudja, csak másképpen néz ki (nem minden esetben rondább, csak olcsóbb).
Neked is jó játékot! Segítõkész voltam?<#integet2>

Nefürgyé le!

Chrystopher
#26390
Azért jó tudni, hogy még mindig vannak 'jóindulatu' emberek. Tényleg. Teljesen és tökéletesen igazad van. Mi a fasznak vegyünk jobb és jobb ruhát. Mi a ráknak hordjak erõsebb karaktert? Mi a töcsnek igyekszem a legjobb lenni? Mi a g*ciért játszok ezzel a játékkal???

//Elnézést, de ez felk*rta az idegeimet - moderate, ha indokolt..//

#26389
Na de jó, ilyen választ se kapni gyakran. Egy igazi úriember. (ez dícséret akar lenni 😊 )

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26388
Bocs, nem rosszindulatból írtam, csak nem értem miért nem ott kérdez, ha van rá lehetõség 😊.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#26387
Jajjmá...nem az a lényeg, hogy jól nézzen ki, hanem hogy drága legyen, nem vágjátok? Bár tuti azt fogja mondani, hogy neki ez tetszik.<#nyes>
A tûzoltós azbesztruha kinézetû warrior fow armorra is azt szokták...

Nefürgyé le!

PanzerWolf
#26386
A ruha az tetszik nagyon de, a kesztyû nekem se jön be.

Chrystopher
#26385
Kicsit olyan Keanu Reeves -es style 😄 vagy tényleg inkább Harry Porter 😉 Nem rossz. A kesztyû engem kifejezetten megragadott. Tetszik.

Armani
#26384
Erre kellett ma allychaten a 4 black dye? 😛

Semper Fidelis

SZEG007
#26383
az a dragon gauntlet iszonyat gáz szerintem

#26382
Harry Potter 40 évesen
PanzerWolf
#26381
Nem vagy kicsit kocka Zomil?<#nyes>

TQ cheater
#26380
Lol ez meg mi a franc?!?

Be Positive! MMO GAMER

Zomil
#26379
hehe 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26378
Minel tobbszor nyitod ki annal kevesebbet ad, kb 4x nyitottam mar.