Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Chrystopher
#26477
Menjél már a .....

Zomil
#26476
már vártam egy ilyen kérdést...mennyé wow-ozni...

Shane: a 3 kampány közül kell hozzá egy, vagyis vagy prophecy, factions, vagy nighfall kell h meglegyen

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Shane
#26475
Sziasztok!
krdés: az eye of the north külön is játszható, vagy meg kell vennem az eredetit is?

#26474
nem létezik tört verzió

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#26473
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
van valakinek keygen v. serial ? hol lehet találni?<#confused>
#26472
Sose vettem minipetet, 1 db shiro-m van, az is azért mert az volt a legelsõ dobozomban. A többit én is eladtam. Viszont Grawl rohadtul tetszik, azért képes lennék fizetni is
Zomil
#26471
ez igaz 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SZEG007
#26470
persze de ezek egybe vannak kapcsolva, és nem ugy müködik mint pl.: WOW-ba, ahol 1 szerver 1 külön világ a maga 10000 fös populáciojával.

Zomil
#26469
hát azért a kontinenseken vannak külön szerverek sztem😊 szoval amicsknál is van szerver, eu-nál is meg keleten is, cska külön az országognak nincs😊 de leht rosszul tudom

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SZEG007
#26468
a mésik meg az hogy nincs külön szervere egyetlen országnak se europába ugyanis ez a játék nem is a hagyományos MMO szerverstrukturát használlja.

SZEG007
#26467
ezek nem fan-ok, hanem egy hostes cég modeljei GW ruciba beöltöztetve, és a GWFC-en lehetett velük fotozkodni.

Zomil
#26466
olvasd el mi van a plakátra irva és kiderül 😄DDDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26465
Õk szerintem a Factions-ból vannak. <#hehe>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Chrystopher
#26464
Meg kell hagyni, nem is csúnyák és egész szépre sikerültek a ruhák... csak a bal oldalinak az a fufrú lehetne szebb is :/

DirtyGab3sz
#26463
Tegnap láttam ezt a képet...
Na kérem Õk aztán igazi fan-ok!!!Mosza!!Addig állj féllábon amíg a GS magyar kiadója is kap ilyet!!!Gondolom nem véletlen hogy nincs magyar szerver sem a gámában....le vagyunk mi xarva kéremszépen!!

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Chrystopher
#26462
Nekem vannak ilyen skorpíóim. Mennyit lehet értük kérni? 😊 /db

TQ cheater
#26461
Pont az a lényege hogy nincs értelme xD,én amúgy mindig eladom õket,és most se lenne rossz egy

Be Positive! MMO GAMER

Zomil
#26460
lol😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SZEG007
#26459
zéro érelme van az összes vacak minipetnek azon kivül hogy a sok idiotán aki veszi halálra keresi magát az ember

#26458
Mini Grawl powa! Ha nem lenne ilyen állat drága, már szaladgálna utánam egy...
Chrystopher
#26457
Hmm. Maradhattam volna még kicsit angliában.. na majd vetetek egyet nagybátyjámmal 😊

Zomil
#26456
Vizu-t akarok 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26455
mini promo
Remélem a Gamestar is beáll majd a sorba 😊

FANTOM

Tombi
#26454
üdv carlos úr, ma már leszek gw-ben, jöhet majd 1-2 uj dungeon 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Carlos
#26453
Szerintem a simát vedd meg, vagy a simát és az egyik kieget.
Ha pvp párti vagy, akkor javaslom a Gw+Factions kombót, ha PvE, akkor a Gw+GWEN-t.

Þór vígi þessi rúnar

Shane
#26452
Sziasztok! sry az off éeret, de lenne egy kérdésem...Edddig L2 t játszottam , és úgy gondoltam , h kipróbálok egy másik gamet is. A wow alapból kiesett( egy rakás xar ).Kérdésem : Mia különbség a GW játékok között? Melyxiket vegyem meg , ha játszani szeretnék ? thx

#26451
1 db armbarace of truth-t kér a weapon keeper 1 db tormented cuccért.
Amúgy storno a hirdetésem, már vettem egyet...
#26450
az ambrace of truth-al meg tudsz venni egy egész torment cuccot? (doa-ban nem vagyok jártas)

A türelem rozsdát terem.

#26449
Vennék Armbrace of Truth-t vagy Ritualist tormented staffot!
100k + 45ectot ajánlok elsõre.
dougO
#26448
Hali!

Itt ülök a mester utcában abban a netcaffeeban ahol az elsõ XP-s guildtali volt még 2005 decemberében 😊 Teljesen átalakult a hely és van kint 2 Guild Warsos factionsös plakát 😊) sõõt galéria is van 😄

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

TQ cheater
#26447
Én nem is ihatok alkoholt!xD

Be Positive! MMO GAMER

TQ cheater
#26446
Szoval ilyen szép pénzeket lehet dungeonokbol összeszedni?Huu,és dungeonok csak a GWEN-ben vannak?Ez pech...

Be Positive! MMO GAMER

#26445
Igen megvan már😊
Elfelejtettem,hogy itt sok quest csakis másik Player-el oldható meg.Na + guild nélkül mivel kezdõszigeten vagyok.

#26444
Bizony. Gyakran elég, ha Ascalonban szólsz, hogy kapunyitáshoz kérsz segítséget és akkor valki veledmegy és kinyitja az ajtót (és akkor az Ascalon melleti csajtol is feltudod venni a Resurect signetet).

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

PanzerWolf
#26443
Hát Ascalonba vegyél be valakit a csapatba.Egyikõtök a kapuba áll,míg a másik kinyitja neki fölül a karral.

#26442
Honnan szerzek csapat tagokat az across the walls küldihez(prophecies kezdõsziget)?Ki kellene nyitnom az északra vezetõ kaput de egyedül nem megy😊
Már rég csináltam ezt a quest-et és elfelejtettem hogyis kell😞

dougO
#26441
Nekünk anno 3 Guildtalálkozónk is volt (XP), internetcafeeban nyomtuk a koreanstyle gvg-t, volt közös kajálás, sörözés, billiárd minden ami kell. Sõõõt az volt a legnagyobb amikor az XP lenyomta az IL-t csocsóban, ugye Mosza? 😄

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Zomil
#26440
én a phoenix-re pályázom(rainbow) de sose leszek people know me 😄DDD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PanzerWolf
#26439
Én sem vagyok pesti meg egy páran de,csak összehozunk valamit.Én is kiállítottam a régi farkasomat mielött leadtam.Mondjuk van melette medve meg párduc is.

#26438
Én még nem cseréltem le a rangeremnek az UW pokot, mert sajnáltam annyit szenvedtünk a megszerzésével. Bár már kiállítottam a Hall of Monuments-ben, de akkor sem vitt rá a lélek, hogy leadjam. Amugy sem megyek nagyon Beast Masterként.
A találkát meg majd figyelemmel követem, ha úgy alakul esetleg ott leszek, de mivel nem vagyok pesti így ez kétséges.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

PanzerWolf
#26437
Nem bírtam ki hajnali negyed 3 körül,és elmentem megszereztem a rangeremnek a fehér farkast!<#vigyor2>Ja,készülünk guild találkára 1-2 hónapon bellül Pesten.Keresünk olyan idõpontot ami a legtöbb embernek jó.

#26436
Na akkor megint én voltam a tudatlan <#banplz>
#26435
Ez a Perfect Salvage Kit-et de jó hogy írtad, mert ezt még nem fedeztem fel. Nagyon hamar beszerzek egyet, mert az értékesebb cuccaimban ezzel fogok csak tudni biztosnágossan runákat átcsoportosítani. 😊

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26434
Jaja, guildwiki 😉.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Armani
#26433
Jólérzed 😄😄:

Semper Fidelis

#26432
Most meg lettem fenyegetve? <#wow1><#idiota><#vigyor>
Faki
#26431
Na dungeonjárással egész szép pénzeket lehet összeszedni. Lenyomtam 10dungeont lett 100K+ zsetonom. Igaz a drágakövek ára még szép magas, majd késöbb lemennek jóval, de addig qrvára megéri.
Light of delrdrimor skill használata dungeonokban kötelezõ, mert a rejtett ládákból is eshet onyx, illetve mindenféle rare craftitem.

Armani
#26430
Majd írok PM et 😄 Tudom a karineved😄

Semper Fidelis

#26429
Az expert vagy superior salvage kit. És kivettem mindkettõt (10k, ha eladom, azért az nem a semmi "kategória" 😛 )
#26428
Azért köszi. Kicsit mondjuk furcsa, mert eddig tényleg mindig volt.

BF3: csucsorr