Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26527
ööö azt szeretném kérdezni, hogy vhol egy guildba tagfelv nincs?😊 még csak alap game van meg de tervezem a factions megvételét is...

alias Mr.M@ff1@

Kata
#26526
Sajna nincs, 2 hónapja nem játszom, a gwen-t már meg se vettem.

[/cserf][/fülünyúl]

Shane
#26525
Ja és ha vkinek szüksége van special Edition re, akkor tzudok egy jó helyet.....)

Shane
#26524
sziasztok megint!
Megvettem a special Editiont ( nem tudtam ellenállni, olyan ocscso volt ) 😊, most viszont kellen egy kis, ill nayg segítség, ugyanis még nem játszottam vele(ill kb 2 órán vok túl ).

Atisz
#26523
Hmm, elég barátinak tûnik.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

quad
#26522
acc+cd-k meg mindig eladoak elso 3 resz iranyar 10k

#26521
Norn tournamenten 5 perc stabilan a rituval. Hiba nélkül teljesíthetõ. Csak kár, hogy már senki nem vesz tokent 😞 pedig 3 napig de jól kerestem vele....
#26520
empathy, sig of midnight purge-öt meg vmivel kilövöd, akár distracttal is
#26519
Persze,hogy benne van(2 db install CD).
+ a többi amit felsoroltál.

Shane
#26518
Ez tartalmazza az alap gamet is ugye? nem csak a konyv+terkep+zene cd t ?

#26517
Nem pénz érte:-)

Shane
#26516
Sziasztok!A Guild Wars Special Edition 4790 Huf - ért jó ár ? 😊))
Boltból

spatz
#26515
Szia Kata! Nincs valami jó mesmer builded Magni Bison ellen? Vagy elmegyek simán odáig vagy közbe halok meg Én is....

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

#26514
köszönöm, még 1 uccsó kérdés és békényhagyok mindenkit. szal unlockoltam ezta cuccot, es ezt hol talalom meg ? az equipment resznel nem lattam...
(sry a n00b kérdésekért)

alias Mr.M@ff1@

#26513
Unlockolt dolgokat csak pvp kariknál használhatod, de onnantól kezdve a végtelenségig.

Igen, mehetsz szigetekre szerepjáték karival is, de kezdõ szinten még nem éri meg .

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#26512
tehat akkor a pve karimmal (most lvl 10) elõbb utóbb eljutok a pvp szigetre?😊 vagy h mert valahogy nemtom felfogni sry. az unlockolt cuccokat meg h tom hasznalni? elõre is thx a választ

alias Mr.M@ff1@

Győri Devi
#26511
én sem vettem meg a kieget de sztem nem is fogom

やられたらやり返す。倍返しだ!

#26510
Annyira tértem csak vissza, hogy néha gvg-zünk, ha sikerül csapatot csinálni. A kiegészítõt nem vettem még meg.

Nefürgyé le!

Kata
#26509
Na srácok, hogy tetszik nektek a gwen?

Oriza: visszatértél? mégis megvetted a gwent?

[/cserf][/fülünyúl]

DirtyGab3sz
#26508
A PvE kariddal tudsz PvP-zni,AB-zni is!Ha a GH-ból indulsz AB,ha Balthazar szigetrõl, akkor többfajta PvP is!

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

#26507
öö lenne egy kerdesem: amit attak a jatekhoz ilyen kodot azt beirtam es elvileg kaptam egy par cuccot (talan PvPhez?) hogy ezeket hol tudom hasznalni? a masik pedig h a pvp only szigetre gondolom nem lehet a role playing karival eljutni😊

alias Mr.M@ff1@

#26506
A heroway fun csak unalmas mert 2 hónapja azt nyomjuk, ill már a top 60 körüli guildek ellen nem sokat ér mert 5 perc alatt mindenki 60 dp ben van.
#26505
Olias meg a Master má nem is jó?<#hehe>

Nefürgyé le!

#26504
A ZHED a back up guild csak gyakorolni vennénk be embereket boxzsáknak
Carlos
#26503
No, megvan a korona is. 😊
Köszi mégegyszer!

p.s.: Mhenlo nagyon kis vicces... 55Hp-zik. Leszedtem az enchantjait és belelõttem egyet és kész is. Tartott vagy 5 mp-ig. LOL.

Þór vígi þessi rúnar

Carlos
#26502
Isten! Elsõre sikerült!
Köszi!

Mire jók a tokenek?

Þór vígi þessi rúnar

#26501
Itt???<#shakehead>

Nefürgyé le!

#26500
Szóval jelenleg te vagy a "gvg" guildben <#wink>.

Mi most indultunk nálunk van 2-3 hely a tényleg 100%-os napi gvgzéshez.
Death Cloud (nagyjából tudod kik vagyunk benne meg még 1-2új ember) ha gondolod és van kedved...

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Zomil
#26499
10-12?😄 jó ha találsz 3-at 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#26498
azt sztem elfelejtheted, de ne úgy legyen
Carlos
#26497
Köszönöm!
Kipróbálom!

Þór vígi þessi rúnar

#26496
Four Centaurs of the Apocalypse /ZHED/ keres napi gvg re 10-12 tagot.

#26495
ha a norn tournamentre gondolsz, akkor én a következõt javaslom (saját fejlesztésû build, ki is farmoltam vele a tokeneket):
Blinding surge, enervating charge, shell shock (vagy mi a neve, annak a skillnek, ami gwenes és cracked armort okoz), lightning strike, lightning orb, air attu, glyph of restoraion, rend enchant (bizonyos enchantos emberkék ellen)
tartsd folyamatosan vakon, és weaknessen és nem talál el, vagy ha mégis, nem halsz bele

Faki
#26494
Grenth's Balance a csoda skill

Atisz
#26493
Milyen tapintatos vagy hogy spoilerben kérdezted... Lol

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#26492
Ezek promós csajok és nem rajongók szerintem (túl jók a ruhák és plakát elõtt állnak).

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Carlos
#26491
Van valakinek valami jó Elementalista buildje a Bison bácsis 1v1-re?
Egy csomó mindent próbáltam már de vagy õ csapott agyon, vagy az elõtte lévõkhöz nem passzolt és vertek meg.

Þór vígi þessi rúnar

Győri Devi
#26490
persze csak azt nemtudom hogy van e tört hozzá 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Seth
#26489
csakmert kint volt a neved mint utolsó hozzászóló ^^
új kieg megjelent már amúgy?

PSN ID.: Beegabor

Győri Devi
#26488
miaz ezt a topicot is látogatod? 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Seth
#26487
'zanyád <#idiota>

PSN ID.: Beegabor

Győri Devi
#26486
Mi ez a guildwars? online? kell havonta fizetni? van warez? vagy van vmi keygen hozzá? pls help!

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Carlos
#26485
<#banplz>

Þór vígi þessi rúnar

TQ cheater
#26484
Hali!

Warez kéne tört vezsön,de most azonnal.Mondjatok oldalakat tudom van sok...




Csak vicceltem xD

Be Positive! MMO GAMER

#26483
mert bammeg eléggé nagy betûkkel oda van irva hogy TÖRT VERZIÓ NEM LÉTEZIK, aki ezt nem látja megérdemli hogy el legyen küldve a ...
#26482
Nem áll valakinek szándékában 1 Acc.csere?
Van 1 felesleges Factions acc-om.
Sry ha tolakodó vagyok kicsit ezzel,hogy így felvetettem ezt az ötletet de kellene 1 másik epizód.

Zomil
#26481
DE ILYEN KVA NEHÉZ FELFOGNI H NINCS BELÖLE SE KEYGEN SE TÖRT SZERVER SE SEMMI WAREZ????? HEEEE?

ha sikerült felfogni kérjél anyucitol apucitol egy kis pénzt és elmész a boltba megvenni...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Olcsy
#26480
Nekem is lenne egy kérdésem.Miért kell 4 embernek ilyen lehangoló választ adni egy kérdésre?Ezzel nem azt akarom mondani hogy én warezolni szoktam, de nincs mindenkinek felesleges 6000 FT-ja...

spatz
#26479

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

DirtyGab3sz
#26478
Én tudom hol.....
ITT TALÁLSZ

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/