Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#1682
<#wow1><#ejnye1><#wink><#pias><#nyes>

musha
#1681
hm...ezen a hétvégén sem fogok sokat aludni <#vigyor1>

EmThor
#1680
ja majd csak lesz vmi... addig is jó játékot aki most hétvégén fog jáccani, irígykedem... de kiböjtölöm a Collectors Editonomat 😄 I belive 😄

Inferno
#1679
Sztem mennifog vagy nemtom hogy érted ?

PS3/X360 user: Infernohun

Inferno
#1678
Teljes ingyenes én máár azzzon beszélek máár 1 éve vagyis beszélunk ,nah ha tény leg jóó volna akkor csináltatok szobáát és beszélünk 😊

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#1677

EmThor
#1676
isten, lehet beszélgetni ingyé, amúgy a jétkban fizetni kell érte, de ha collectorst veszel, kapsz mikrofonos fülest, meg 3 hónap teamspeak ingyent, de ha megy amúgy is akkor jó, thx

EmThor
#1675
http://www.guildwars.com/gallery/movies/default.html

új videó új területtel a pénteki bétából és küldibõl!

MÁSZTHEV! 😄

#1674
Megrendeled, és ha nem tetszik, akkor, amikor hívnak, elmondod, hogy mégsem kell. Nem akarom itt senkinek osztani az észt de, egyelõre nem kötelezõ megvenni, ha elõrendelted esetleg csak illik. És ha tetszik, akkor legfeljebb nem mondod majd le a megrendelést.

#1673
Tökkéletes és köszönjük😊

Inferno
#1672
Server nem gond az van!!!
Server name:www.skynetwork.hu
password: lolmano
Oda csináltatok 1 szobát hogy GuildWars és a szoba pass: banda
Már ha lesz elég érdeklõdõ iránta csak akkor lessz péntekig eldõl😊

PS3/X360 user: Infernohun

Inferno
#1671
"Mit lehet vele csinálni "
Ez 1 beszélgetõõ progi ( kell hozzá mikrofon !!!😄D),és nem zavarja a játékot!

PS3/X360 user: Infernohun

#1670
Ventrilo-t támogatom,sever kellene=)

musha
#1669
na jó, ennyire magamtól is rájöttem, csak arra lennék kíváncsi, hogy konkrétan mit lehet vele csinálni és honnan beszerezhetõ.

EmThor
#1668
de mi az? beszélgetni lehet? azért fizetni kell.. teamspeak 3 hónap ingyé meg mikrofonos fejhallgató a fullhoz.. vagy MI?

#1667
Ez a GW-tõl teljesen független progi. Csak elindítod a háttérben és kész.

musha
#1666
illetve sejtem mire való, csak honnan szedhetõ le és egyáltalán használható-e a GW-hoz?

musha
#1665
valaki viláosítson már fel lécci, hogy mi ez a ventrilo cucc <#conf>

BEAST
#1664
nem 😛 jösz ventrire és kész 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SDana
#1663
... esetleg valahol egy normális TS szerver? 😛

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Inferno
#1662
Péntek nagy nap lesz egész vasárnapig 😊)
Jah jó volna ventri vagy ilyesmi hogy össze szokjon a magyar bandaa <#vigyor2>

PS3/X360 user: Infernohun

#1661
Már sokatbétáztam vele, ésmajd meg fogom rendelni, de most mással is gémelek és egyszerre kettõvel nem szokta másrészt anyagi okai is vannak 😊

#1660
Én megrendeltem a gamet. Király lesz. Cdkulcsom is lesz a betahoz nem sokára😊

musha
#1659
távol álljon tõlem a kötekedés, de 28-án jelenik meg (az az egy nap jelen esetben nagyon sokat számít ^^)

#1658
Szerintem rendeld meg nyugodtan, nem jár semmilyen kötelezettséggel. És ha kipróbáltad a bétát akkor tuti nem fogsz tudni ellenállni , hogy megvedd a teljes játékot 😊)))

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#1657
Nekem nem akar valaki a barátom lenni?😊 Én nemfogom egyelõre megrendelni a gémet majd késõbb, de azért szívesen kipróbálnám a bétát 😊

#1656
Na srácok,félreértések elkerülése végett leírom:
Aki az automextõl,576-tól stb. rendel az kap pre-order kulcsot is,meg a friends kulcsot ami jár hozzá. De ezenkívül természetesen megkapod majd 29.-én a teljes játékot is ha bemész az üzletbe és a pultra csapsz hogy adják oda neked. <#vigyor2>

#1655
Nekem is megjöttek a kucsocskáim muhaha=)

#1654
igaz
enyémet már odaadtam rokonomnak

semo1
#1653
<#wave>

#1652
nadeha lenne már egy ilyen kó barátom😊

Inferno
#1651
• A bétateszt hétvégéhez kapott kulcs lehetõvé teszi, hogy meghívd egyik barátodat is az eseményre, aki így csatlakozhat hozzád.
Õõõõõ , hmmm ez igazz lenne ??😊

PS3/X360 user: Infernohun

And5
#1650
engem is <#rinya><#rinya><#rinya>nem vesz anyu keyt nekem

#1649
Ha valakinek van pre key-e pluszba pls szánjon meg kééreeeem😊

#1648
de jót fogok akkor aludni 😄D

BEAST
#1647
az 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#1646
nem lehet, hogy az amit az automex árul az Pre-Order csomag??
Ez megmagyarázná miért ilyen olcsó és miért kapsz hozzá már most key-t!

BEAST
#1645
szia Semõ <#wave>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#1644
szia semo! 😊

aha, már meg is rendeltem, WoW meg megy a kukába!<#hehe>

na jó nem <#vigyor5> de félre lesz rakva egy ideig<#vigyor3>

semo1
#1643
Cuki? Elöfiztsz?

Inferno
#1642
Hi allos!
Én személy szerint ma megrendelteeem😊 már naon váárom mert már a L" kicsit unom 😛lehet hogy free szerver az oka 😊
Jah és még valami téényleg nincs havidíj? ez hogy éri meg nekik haa ? 😊,de amúgy nekem nem gond annál jobbRendeld meg te is most !(elõrendelés) 😊 )

PS3/X360 user: Infernohun

EmThor
#1641
add el neten a friend key-t csak lehet h nem legális 😊

#1640
Apropó az egyik key-t nem tudnád elküldeni véletlenül? Nem lenne rossz kipróbálni a game-et mielõtt megveszem. 😊)))

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#1639
Ez érdekes, és ha valamiért mégsem vennéd meg a játékot, vagy pl. máshonnan veszed meg akkor mi lesz a pre-ordeer key-el?

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

musha
#1638
hihhiiiiiiii...most jött egy levél az automex-tõl, amiben két szép pre-order key figyel 😊)))))

EmThor
#1637
fórumot jobban szeretem mint mircet

http://www.galaxisnet.hu/elorendel.php?termek=PC_Guild_Wars(~7.990Ft)
itt is kapni

de hol a collectors??

#1635
#1634
A lagnak 1szerû oka volt,mivel most csak 1 szerver-hálózat ment,szemben a 4-el ami a beta weekend-eken volt.Ti miértnem jöttök irc-re? A cím: #guildwars.hu (quakenet)

EmThor
#1633
asszem nem lesz csak 1 kulcs amivel majd a megjelenéskor jácchatsz...