Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PS3/X360 user: Infernohun
új videó új területtel a pénteki bétából és küldibõl!
MÁSZTHEV! 😄
Server name:www.skynetwork.hu
password: lolmano
Oda csináltatok 1 szobát hogy GuildWars és a szoba pass: banda
Már ha lesz elég érdeklõdõ iránta csak akkor lessz péntekig eldõl😊
PS3/X360 user: Infernohun
Ez 1 beszélgetõõ progi ( kell hozzá mikrofon !!!😄D),és nem zavarja a játékot!
PS3/X360 user: Infernohun
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Jah jó volna ventri vagy ilyesmi hogy össze szokjon a magyar bandaa <#vigyor2>#vigyor2>
PS3/X360 user: Infernohun
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
Aki az automextõl,576-tól stb. rendel az kap pre-order kulcsot is,meg a friends kulcsot ami jár hozzá. De ezenkívül természetesen megkapod majd 29.-én a teljes játékot is ha bemész az üzletbe és a pultra csapsz hogy adják oda neked. <#vigyor2>#vigyor2>
enyémet már odaadtam rokonomnak
Õõõõõ , hmmm ez igazz lenne ??😊
PS3/X360 user: Infernohun
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Ez megmagyarázná miért ilyen olcsó és miért kapsz hozzá már most key-t!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
aha, már meg is rendeltem, WoW meg megy a kukába!<#hehe>#hehe>
na jó nem <#vigyor5>#vigyor5> de félre lesz rakva egy ideig<#vigyor3>#vigyor3>
Én személy szerint ma megrendelteeem😊 már naon váárom mert már a L" kicsit unom 😛lehet hogy free szerver az oka 😊
Jah és még valami téényleg nincs havidíj? ez hogy éri meg nekik haa ? 😊,de amúgy nekem nem gond annál jobbRendeld meg te is most !(elõrendelés) 😊 )
PS3/X360 user: Infernohun
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.
http://www.galaxisnet.hu/elorendel.php?termek=PC_Guild_Wars(~7.990Ft)
itt is kapni
de hol a collectors??
