Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

musha
#1732
hm...ez azért nem sok. mármint a 20.szint. tudom, el lehet vele pöcsölni egy ideig amíg összejön, és az is nyugtat, hogy utána is fejlõdik a skill és a hero pontok, de azért remélem kitolják ezt majd 3-4-szer ennyire késõbb 😊

#1731
Drunken Inquisitor (R/E)
azirafael
#1730
Beast ez óriási! A béta tesz elsõ 10 órájára mindenki kapott egy Holy Devastating Mega Uber Vorpal Blade-t és ezzel lehet hentelni szörnyeket... kár mire te haza érsz addigra kikpacsolják... de sebaj mi már lvl 15 leszünk mikor te elkezdheted <#crazya><#crazya><#guluszem1><#fogmosas><#wilting>

#1729
20-as szint a maximum. Bõvebben :ITT

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

EmThor
#1728
20

musha
#1727
tud arról valaki valamit, hogy van-e szint limit?

#1726
Sajnos már elkeltek a fölös kulcsaim (kettõ volt)😞(((

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

BEAST
#1725
najóó nem birom ... irjatok 😄DDD csak legyen már valamiii 😛

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#1724
én este 8ig suliban leszek ... talán tovább is ... ha addig meglátok egy kommentet hogy hûdejo meg hûdeszép véres bosszut állok 😄

Dana majd kezdhetsz velem 😛

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SDana
#1723
Dana Liena
A kari már megvan, de majd csak este leszek vele aaktív 😊
Mondjuk megvannak a régi karijaim is még...

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#1722
Nekem kéne mert az elsõ 2 kulcsomat már nem fogadja el sajnos!
#1721
Ki milyen néven van bent??

White Willow - W/Mo

#1720
Ha valakinek esetleg kell beta-key akkor szóljon!!!

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#1719
már küldtem L2 free fórumon privit Azi!

azirafael
#1718
Nincsen valakinek egy folos acc-ja? Én lecsúsztam a dologról egy kicsit....

#1717
ELKEZDÕDÖTT!!!!<#mf1><#mf1><#mf1>

Inferno
#1716
Már tuuuoom 😞(((((((((((

PS3/X360 user: Infernohun

#1715
9 =(

Inferno
#1714
jAH ÉS HA VALAKIT ÉRDEKEL MÁÁR GYÜLEKEZÜNK VENTRIN !!!!!!!!!

PS3/X360 user: Infernohun

Inferno
#1713
áááááááááááááááááááááá mikor indul 8 óra ?

PS3/X360 user: Infernohun

#1712
induljon mááár! 😄D

#1711
Juj, tényleg. Újra elkezdödik a várakozás. De már végleg.

musha
#1710
és gondolj bele vasárnap éjjel milyen érzésünk lesz ^^ de ne sanyarogjunk már elõre, élvezzük a hétvégét (fájdalomcsillapítóként megvettem az Everquest 2-t <#vigyor3>)

0Fritz0
#1709
Holnaptól kezdõdik a Final Beta Test, de már csak az elõrendelõk vehetnek részt benne. (Vagy szerezned kell egy friends-keyt... <#smile>)

Nézz el ide: guildwars.hu

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Inferno
#1708
ajjjjjjj neeem birom ki hoolnaapiig isteeneem :,,(

PS3/X360 user: Infernohun

#1707
Sziasztok!
Hogy tudnám kiprobálni a bétát? Ha létezik ilyen
SZEG007
#1706
Ventri ezért problémás, mert a legujabb verzio tudtomal már fizetös, és ezért a régit használja mindenki😊

#1705
Jaj, már alig várom a holnapot😊 Rögtön a fõkarimmal kezdem majd Vortob Vorys Dagothal😊

#1704
Jaja, nekem is 250 Mega körül töltött le. Tök jó ez a rendszer, hogy viszonylag gyorsan már elkezdhetsz játszani, és a játék töbi részét menet közben tölti le..

Az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája.

#1703
délelõtt 9 óra

musha
#1702
holnap mikor indul amúgy a btea? reggel (esetleg már éjféltõl <#vigyor1>)?

#1701
nekem 1,1G abból 300 MB screenshot, szóval olyan 700-800 mb. De ne aggódj mert játék közben is tölt le én meg már játszottam, szóval nekem azért ennyi. Sztem nincs semmi gond azzal a 255 megával 😉

#1700
GW harc emulátor 😄
annak aki nagyon unatkozik 😊

Inferno
#1699
jóó de pontosan kellene tudnom mert nekem 255mega jött le edddi 😞

PS3/X360 user: Infernohun

#1698
nem vmi sokat 😊

Inferno
#1697
Ha letöltöm a klienst hány megát kell leszednie? 😛

PS3/X360 user: Infernohun

#1696
de lassan telik az idõ!<#rinya><#sir><#wilting>

musha
#1695
aha, köszi, ez tényleg mûködik.

BEAST
#1694
ez mûködik 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

musha
#1693
sõt a szerver beállításainál nem is tudok a `default channel` -hez password-öt írni.

musha
#1692
biztos nem régit, inkább újabbat. tegnap szedtem le a ventrilo oldaláról.

BEAST
#1691
aham 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#1690
megnézted már a múvit?

#1689
<#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1><#nevetes1>

BEAST
#1688
eh ... jövõhéten ZH ZH után ... 2 hét és államvizsga ... erre a hétvégén nem fogok aludni 😄 valakit most nagyon utálni fogok 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Inferno
#1687
Meg jöttek a kódocskáim :,)
hétvége rullzz

PS3/X360 user: Infernohun

Inferno
#1686
Lehet hogy te régi verziót használsz vagy nemtom kb 50 másik embernekm mûxik a server!

PS3/X360 user: Infernohun

musha
#1685
nekem azt írja, hogy protocol error, server is running version 2.1.2

SZEG007
#1684
TeamSpeak nem fizetös leszámitva a Speakeasy szolgáltatást

Inferno
#1683
Nah srácok van szoba 😊
Letötöd a ventrit(valahonan be írod 1 keresõbe és bedob 1 pár linket)
Utána:
Servername:www.skynetwork.hu
Password:lolmano
Szobanév: Guild-Wars
szoba pass: banda
nyaaah ez is meg volt 😊

PS3/X360 user: Infernohun