Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Amugy tényleg nem szörnyû nem is amiatt bánkodok hogy újra kell kezdenem hanem mert a küldetések nem túl változatosak és most újra várhatók míg olyan kalapácsom meg Gladiator Setem lesz. Na mindegy.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Béke
de pl 1 hónappal ezelõtti bétából is annyi változott tök más volt a küldi is, szal nem ugyanolyan volt lenyomni, gondolok itt a frost gate-re!
szal én amlett vagyok, csak mert újra kell építkezni lehet fun is!
Ha nem tetszik neki, hát nem tetszik neki. 😉
Én 2 karit is indítottam 0-ról és igen jól esett. 😊
De van, akit nem szórakoztat, ha valamit többször újra kell kezdeni. Szíve joga.
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
mindenki egyenlõ esélyekkel indul, aztán ki hova fejlõdik, az a maga dolga, de az 1.0-ás verzió, fogalmazzunk így, csak április 28.tól jön...
én pl ezt a hétvégét újra kezdtem 0-ról, pedig múltkorról voltak 20as kariaim, és tovább jutottam mint eddig bármikor, mert csak a missionokra mentem most pl... és számomra élvezetes volt, de Te, ha lenyalod a tejszínhabot és a torta már nem kell a Te dolgod...
na Peace, jók legyetek
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Azért mert néhányunknak megadatott a szerencse hogy kipróbálhassuk a játékot
megjelenés elött már jó sokkal ez sok embernek nem sikerült mert vagy nem értek éppen vagy nemvoltak szerencsések, nem volt merszük elõrendelni,ismerõseik nem adtak nekik friends keyt.
Elég tisztességtelen lenne ha egyes emberek már kidolgozott karakterekkel futkosnának 29-én.Ne úgy gondolkodj hogy kárba veszett sok bele fektetett idõd hanem hogy szerencséd volt hogy egyáltalán ekkora BETa idõszakban vehettél részt ingyen,sok játékkal ilyen nincs.
(ugyanis azóta nem játszottam és most megvolt a karim)
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Az angol szöveg nagyjából azt jelenti, hogy csak névfoglalás lesz, és ujra kell csinálni a karikat (törölve lesznek). Amugy ez logikus is. Amióta én játsztom (januári BWE), nem volt reset, de most lesz.
ennyi.
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
If you have played in a Beta Weekend Event, your characters will not be removed from the servers. This is because we tie your character names to your existing characters, or to placeholder characters. All characters will by necessity be reset to starting levels and will possess starting skills and items when we release Guild Wars. For any character that is replaced with a starting-level placeholder character, simply delete the placeholder character and create a new character of your choice, within 60 minutes, and you will continue to have the reserved name bound to your account."
Na ki mit tud ebbõl leforditani?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
A halál csupán a kezdet...
A halál csupán a kezdet...
volt vagy 100 hide-om bassza+ <#boxer>#boxer>
fegyvert tényleg be lehet festeni?<#conf>#conf><#fejvakaras>#fejvakaras>
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
A halál csupán a kezdet...
Engem a különbözõ districtek zavartak meg nagyon az elején... Egyébként nagyon bejön a gama, ma este csak PVP-ztem 😄

