Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SRobert
#1882
hétvégéig megkapod sztem. 😊
Én aznap kaptam meg, mikor a visszaigazolást a rendelésrõl.
Reggel jött a visszaigazolás, este a kulcs.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

#1881
Tegnap este elõrendeltem az Automexnél, de kulcs még sehol. Ez még várható valamikor?
Giovanni Gatto
#1880
11-én este rendeltem elõ a neten és 14-én jött a mail a két kulccsal.

TasManXT
#1879
és te mikor rendelted?

psn: TasManHUN

Giovanni Gatto
#1878
Hát, nem tudom. Én is a CD Galaxistól rendeltem meg és három nap múlva meg is jött a preorder key a friend key-vel együtt. Toltam is egész hétvégén.

#1877
Hogy lehet keverni a festékeket?<#fejvakaras>

Methylisocloro
#1876
Ki mondta hogy ez mmorpg? Hiszen ott van a topik címében!

EndreMan
#1875
LOL ez jó volt 😄
A Collectors ha jól tudom még tárgyalás alatt áll hogy hoznak-e be MO-ra..

TasMan😛ersze <#eljen>

EmThor
#1874
de ugye nem 5-6an 1 játékot 😄 LOL 😄

gyûjtõdobozos itthon lesz, van már vmi hír??

TasManXT
#1873
hi 😊
Deep komával beszéltem már. Én is benne lennék a guildetekben, ha beférek.

psn: TasManHUN

EndreMan
#1872
Mi egy haveri társasággal 5-6-an is megvesszük a játékot.
Nemtudom saját Guildet indítsunk-e vagy csatlakozzunk esetleg egyhez.
Persze ha saját lesz akkor mások is beléphetnek majd.....

dougO
#1871
Hm. Tetszik ez a név 😊

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EndreMan
#1870
Ez nem is olyan hülyeség <#taps>
EndreMan ma elég fáradt és ezért egy <#lama>.....

#1869
mond le a rendelésed CD galaxisnál és rendeld meg automexnél...

EndreMan
#1868
Akik pl a CDGalaxis-tõl rendelték elõ azok nem kaptak pre order kulcsot <#falbav><#falbav>
Én kapkodtam el mert sokszor szoktam a CDGalaxistõl rendelni és csak késöbb vettem észre hogy ez esetben az automexxel jobban jártam volna.
Szóval Én bár elõrendeltem,de megkell várnom amíg a kezemben lesz.
Mondjuk annyira nem számít ,kibírom csak rossz hogy pont azt nem kapom meg amiért elvileg érdemes volt elõrendelni.

musha
#1867
bár errõl nem olvastam semmit, de biztos vagyok benne, hogy a friend key-ket el lehet felejteni. ha megveszem a játékot, akkor sem fogok friend key-t kapni.

musha
#1866
gondolom az említett 04.27. 12.01-hez képest 48 órát játszhat, akinek van pre-order key-je, még mielõtt a kezében lenne a játék. feltételezem ez egyrészt inspiráció az elõrendelésre és kis védelem a forgalmazó általi esetleges egy-két napos csúszásra.

musha
#1865
jajajajaj...akkor már csak 8 nap 😊))
igen, most hogy ezt felhoztátok nekem is beugrott, hogy láttam ezt, de nem akartam elhinni, hogy jól értelmezem. na kíváncsi leszek.

Devil_Gy
#1864
na még 1: a pre kulcsal lehet ugye majd tolni hamarabb és mi van akkor a pre friend key-ekkel??? azokkal is lehet majd?
És azok is teljes értéküek lezsnek?

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Devil_Gy
#1863
The period of Early Access will extend for 48 hours.

ez nem teljesen világos :S

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Fenrir
#1862
sõt, 2 nappal hamarabb

A halál csupán a kezdet...

Devil_Gy
#1861
okok most már ok!
csak nem figyeltem

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Fenrir
#1860
tehát 1 nappal mi már hamarabb játszhatunk 😊

A halál csupán a kezdet...

Fenrir
#1859

A halál csupán a kezdet...

Devil_Gy
#1858
ja hát és ugye a legfontosabb: mikortól van az a hamarabb????????

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Fenrir
#1857
Will fans who preorder Guild Wars be able to enter the game prior to release? NEW!

Guild Wars will be on most store shelves on April 28th, but preorder customers will be able to enter Guild Wars on 12:01 a.m. Pacific on April 27th. The period of Early Access will extend for 48 hours.

A halál csupán a kezdet...

Fenrir
#1856
egy pill

A halál csupán a kezdet...

Devil_Gy
#1855
Eredeti szövegrõl nincs linked véletlenûl? mármint ahol ezt írták!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

EmThor
#1854
igaz!!

Fenrir
#1853
akkor jól tudom...azt is írták, hogy az elõrendeltek már hamarabb is elkezdhetnek játszani, az utolsó bétahétvége kóddal tudok játszani?

A halál csupán a kezdet...

musha
#1852
mindenki az automextõl kapja Magyarországon.

Fenrir
#1851
én a pcdome-tól rendeltem, elvileg az pedig az automex-tõl kapja

A halál csupán a kezdet...

Devil_Gy
#1850
itt elõnyben van az a ki az automex tõl elõrendelt azok nagyon nagy eséllyel kapják majd a cuccot!
de ha nagyot akarnak durrantani lesz belõle elég tutira!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

Devil_Gy
#1849
Legion Of Fear - The most powerfull GW clan .... a real legend !
Szintén only magyar!!!<#wow1><#vigyor2>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

#1848
pl a WOW-nál is volt gebasz meg még van is...
egyszerûen nem hoztak be az országba annyi gamet amennyi kellett volna...
de ha itt lesz vmi gebasz akkor biztos nem ez lesz......

dougO
#1847
Miért? Volt már rá példa?? Milyen gebasz szokott lenni?? Remélem most nem lesz.. 😞

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#1846
sztem ja

Fenrir
#1845
only magyarokkal?

A halál csupán a kezdet...

#1844
Elite Hunburgers klán lesz teljesben is!<#vigyor2><#vigyor3><#wave>

Fenrir
#1843
ha vmi magyar céh indul akkor oda szívesen csatlakoznék

A halál csupán a kezdet...

Fenrir
#1842
9 nap, de sok idõ az még 😞

A halál csupán a kezdet...

EmThor
#1841
oké vettem 😄

musha
#1840
ELMÉLETILEG a boltokban lesz 28-án, ha az Automex-szel nincs valami gebasz.

EndreMan
#1839
Nemtudjátok hogy a magyar elõrendelõk,akár cdgalaxis akár automex stb. is megkapják 28-án?Remélem nem hozza Magyarország a szokásos formáját csúszás terén, a többi országhoz képest...

dougO
#1838
Megpróbáltál már 15 perc után felállni GW elöl???<#hehe>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EmThor
#1837
igaz, de ha csak gyors harc kell, a gw ezt is nyújt... én megveszem asszem a collectorst ha lesz 😄

SDana
#1836
Ne sötétkedj, ki mondta, hogy ez mmorpg? 😛
Itt a legtöbben pont azért szeretik, mert NEM olyan, mint egy hagyományos mmorpg.

Egyébként már volt kari dara. Az elsõ karim is áldozatul esett neki, akit még az elsõ béta hétvégén csináltam. A rezet után Dana Dyner a csábos varázslólány egy pofa nélküli harcos lett... Csodálkoztam is 😊

Másrészrõl meg a kari rezet teljesen jogos. Pl a béták elején a leggyorsabban az arénában lehetett fejlõdni. Most az ascalon arénában egy kill 15-30 xp volt. Régen ez 300 volt, kicsit más. Meg persze régen nem voltak ilyen droppok, viszont kicsivel könnyebb volt maxos ruhát szerezni, mert máshol volt a krafter.
És sok ilyen apróság, ami szeréntem még ez után a hétvége után is változni fog sokat a kiadásig. Pl szerintem most aránytalanul sok volt a drop, a kraftoláshoz az alkatrészeket pillanatok alatt össze lehetett szedni.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

EmThor
#1835
8 rongy nem sok!! már a többihez viszonyítva!

0Fritz0
#1834
Jó éjt! 😊



Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

edios
#1833
Basszusbasszusbasszus.. Megvegyem vagy ne? Ez most életem nagy dilemmája<#conf>.. Úgy szeretnék már egy jó rpgvel jáccani nem singleben,de úgy nem szeretnék játékra pízt adni..<#confused><#falbav><#fejvakaras><#guluszem1>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!