Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"You have added the following extra features to your account." ???
ez tárgy lesz?
nektek is ez a "Chimeric prism" van írva?
mááár csak 5 óra!!! 😄DDD
Én amugy is péntek délelõtt akartam bemenni érte, de a vidékieknek mondjuk elég gáz....
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Mondjuk ezesetben szívesen lemondanék a várakozásról...
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Végülis nemzavar,de nekik is egyszerûbb lenne meg nekünk is.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
17 ropi a gyûjtõdobozos!!!
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Gyere csak, asszem te leszel eddig a második fõkasztú monk, de beast úgyis fog csinálni még ezer másikat a sajátja mellé <#vigyor3>#vigyor3>
1 És? legalább majd farmol a népnek jó cuccokat <#beka2>#beka2> (egy 14es karinak droppolt ijjtól egy ascalonból épp 'kiszabadult' 8as kari a fenekét verdesi a földhöz az örömtõl, pedig az se nagy szám még <#crazya>#crazya>)
2 GWhez még nincs (remélem, nem is lesz) munkahely kompatibilis, háttérben futkározó segédprogramocska <#nyes>#nyes>
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Nem rakod fel /ill regisztralod ha lehet/a guildwars.hu-ra a guildet a cehek felsorolasaba?Ahogy latom eleg sok guild indul legalabb a jelet ismerjek fel a tobbiek.
Zitus
szia! 😊
Csinálok guildet megint valszeg ugyan azon a néven (Elite Hunburgers). SEmmi kötelezetség meg ilyenek, csak legyen benne minél több magyar, hogy azok is könnyen találjanak pl. partyt akik kevésbé tudnak angolul. Én ilyen segítõkész guildot szeretnék...
Zitus vagyok Danahoz hasonloan a keso eso esti jatekosok taborat erositenem melo es egyebb okok miatt.Kerem segiteni a dolgozo nepet akik csak korlatozott oraszamban tudnak jatszani!😊
En lenni elorelathatoan eloszor Miss Zitus fogyogyasz majd a jatekban ha mar elerheto/ma voltam automexnel d.e erdeklodni hatha elobb meg lesz de meg nem tudtak semmit mondani/.
u.i:
1.)Cuki ahogy ismerunk ha te csak fele annyi idot is jatszol mint eddig akkor is fenyevnyire elorebb leszel mint mi.😊Csinalsz guildet?
2.)Dana te melohelyrol is bedolgoztal idaig a gamesokba.😊GW nem fut onnan?
Zitus
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
Az ilyen játékok szinte semmi adatforgalmat nem generálnak (olyan 1 óra 1 mega lehet, de nem tom), csak folyamatosan csinálnak egy kicsit.
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
1. Mennyibe kerül a játék?
2. Van-e havidíja?
3. Mûködik-e socks 4 v.5 proxyn keresztül?
És L kérésére Me/Mo<#wilting>#wilting><#eljen>#eljen><#eljen>#eljen>
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Igénytelen, szinte bármilyen vason elfut és szebb, mint bármi más, ami az adott vason eddig még éppen elfutott 😊
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
kár, hogy pont szerdán van a legtöbb órám és így csak 17 óra után leszek online <#rinya>#rinya><#boxer>#boxer>
Akkor gameban találkozunk 😊
Mi lesz a nicked?
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Hölgyei és uraim a helyes<#duma>#duma><#ejnye1>#ejnye1>
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
Holnap reggel uraim és hölgyeim(már ha vannak) megkezdõdi történelmünk 1 új szakasza ami elõreláthatólag tartósan sögelni fogja a tekinteteket a képernyõhöz! (asszonyra vigyázni _márha van_ mert még lelép valakivel mikor megléped az 12. szintet <#vigyor3>#vigyor3>!) Szal GL HF! Gyúrjatok az ülõgumókra! <#worship>#worship><#eljen>#eljen><#bohoc>#bohoc><#circling>#circling>
Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim
www.guildwars.hu
Minimum
Windows R XP/2000/ME/98
Intel Pentium R III 800 Mhz vagy más egyenértékû
256 MB RAM
CD-ROM meghajtó
500 MB szabad hely a vinyón
ATI Radeon 8500 vagy GeForce 3 vagy 4 MX sorozat, min 32MB VRAM-al
16-bit hangkártya
Billentyûzet és egér
Internet kapcsolat
Ajánlott
Windows R XP/2000/ME/98
Intel Pentium R III 1GHz vagy más egyenértékû
512 MB RAM
CD-ROM meghajtó
500 MB szabad hely a vinyón
ATI Radeon 9000 or GeForce 4 Ti sorozat, min 64MB VRAM-al
16-bit hangkártya
Billentyûzet és egér
Internet kapcsolat
Már csak az érdekelne, hogy:
1. ez is amolyan Diablo jellegû hentelõs-klikkzáporos játék, vagy valamivel kifinomultabb?
2. Esetleg, ha hallottatok róla tapasztalatokat, mennyire magas a gépigénye?
Továbbra is köszönöm a segítségetek.
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Meg úgyanúgy ajánlottuk az oldalt..lol
Pedig a magyar GW-sek száma szerény becsléseim szerint már így is 2-300ra tehetõ. Remélem ez a szám exponenciálisan nõni fog a közeljövõben és hoznak is elég darabot belõle.
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever