Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2182
H en most roll playt valsztok akkor nem lehetek warrior/monk? Es nem mehetek arenaba?Viszont ha pvp-t valasztok akkor lehetek warrior/monk, de nem jatszhatom a singli reszeket? hogy van ez most?

Aragorn10
#2181
Hasonlít egy bizonyos "KLÁNRA"<#vigyor5><#vigyor5><#vigyor5>

Ha kifogy a lőszer a fegyveredből, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.

Timbo
#2180
na de sok lessz a spam a Guild wars oldalon😊 by by

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

Timbo
#2179
Ja ok! 😊 az legalább free! a grafik elavult, de a feeling az ott van😊

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

Ferro
#2178
Nem ismersz! 😊 Csak figyelem a Tiba topikot... De ami késik nem múlik! 😄

Timbo
#2177
Amugy most nem jáccom vele mert kiidegelt 2 blockolós izé ,becsalt 2 45-ös knájt és leblockoltak a dragon nál 😞 igy most még dühöngök :!

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

Timbo
#2176
Ja a Tibia az jó! De te honnan ismersz ?? 😊 lehet hogy ismerlek de egy kicsit sok lett az ismerõs(15 vip) és mindenkit nem tudtam meg ismerni😞

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

Ferro
#2175
A Tibia bejött? 😊))

Ferro
#2174
Én is erõsen gondolkozom ezen, de lehet várok míg jobban pörögni fog a cucc! 😊

Timbo
#2173
Ok,köszi unalmamban már elmentem a guildwars.hu -ra és elolvastam a GYIK et😊 lehet hogy rászánom magam a 9000(postaköltség) pénzre 😞

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

Ferro
#2172
Az Automexnél 7990Ft-ért megrendelheted! Sry a többit nem értettem... 😞

Timbo
#2171
Bocsi hogy itt ilyen alap dolgokat kérdezek! 😊 Magyar honban mennyi pénzért hozza ki nekem mondjuk a Cd-Galaxis? Azzal az eredeti gammával mit tudok kezdeni? És kell vmikor pénzt befizetni vagy ez örök? Kösz 😉

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

musha
#2170
Shinjin Windwalker
hogy hol vagyok, az eléggé változó ^^

edios
#2169
Na megvettem a játékot és egész du azt nyomtam szinte😊 Nagyon szupi!<#eljen>

Egyedül az a bajom,h még nem találkoztam magyarokkal, ti hol vagytok/mi a nevetek?

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Ferro
#2168
Azért jóak! 😉

musha
#2167
még néhány kép, bár ezeken sincs sok ember ^^





Ferro
#2166
Az alsó kép nagyon jól néz ki!!! Tudnál még képeket betenni ahol több karakter van jelen egyidejûleg?! Jelenleg nem tudom eldönteni melyik MMORPG mellet tegyem le a voksom. Ez nagyon szimpatikus! 😊

Goodwill
#2165
"the email adress....was not found" hibaüzenet jön ki amikor loginolni akarok, jól írtam be, forgotten passwordre ugyanez...új accountot se tudok csinálni, akkor kiírja hogy ez a cd kulcs már használatban van... <#kerdes>

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

musha
#2164
mail? szerintem nem kell semmilyen mailnek megjönni (javítsatok ki ha tévedek)

BEAST
#2163
Diren Rhul

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Goodwill
#2162
megvettem a gamét kb. 2 órája, felraktam kreáltam accountot, és még nem jött meg a mél...miez a bug? túlterhelt a server vagymiarák? <#nemtudom>

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

BEAST
#2161
még nemtom 😄 majd szólok ha énis megtudtam 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2160
mi a fasz a neved ingame?😛P

BEAST
#2159
<#integet2> <õismegkapta> 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2158
Dicséretes mondat, igazi, ízes újmagyar <#vigyor3>.

Atisz
#2157
Nem kell beparázni a Galában a Dohány strassén még egy halom van, bácsis meg nénis dobozzal egyaránt. Jut mindenkinek... 😊

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

deep
#2156
Utána egybõl😊
ElfQT
#2155
De az is lehet, hogy elaludtál, nem 😊

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2154
(... meg egy kis Dungeon Siege is, de az elsõre nem jutott eszembe, mivel ezt én veszettül unalmasnak találtam.)

Vigyázat, a leopárd harap!

deep
#2153
Én chello-n át toltam egész tegnap éjjel 2-ig és minden rendben volt.Egyetlen 1szer "dobott le" valamiért, de újracsatlakoztam és azóta semmi.
musha
#2152
ja és bocs az offtopic-ért <#worship>

musha
#2151
na ezt nem hittem volna...akkor nyugodtan mondd meg nekik, hogy letagadhatnak egy bõ tizest (ez bók volt) <#vigyor3>

ElfQT
#2150
Természetesen. Én is régóta gyanítom, hogy a Masszív prefixû stuffoknál teljesítményokai vannak a területek "elnagyoltságának". Az SWGt próbáltam - engem idegesít a tájak egyhangúsága.
De egy "valós" összehasonlítást az "igazi" MMORPGk és a Guld Wars játéktechnikai összevetését illetõen (pl. a trading-card-game re hajazó skill használat, crafting, economy, world/quest instance rendszer, fejlõdésrendszer stb.) se idõm, se kedvem megírni...
Különös tekintettel, hogy pl. az, hogy a "vadonban" nincsen száz meg száz másik player, annak milyen okai, elõnyei és hátrányai vannak...
Akit érdekel, tapasztalja meg, és döntsön saját maga (És még az EVE onlineról nem is beszéltünk, ami mostansdág szintén kipróbálható 😊 ). Én a magam részérõl mérhetetlenül élvezem a GW egyszerû szépségét. (Nekem hangulatban Diablo2 + Morrowind + egy csipet Magic the Gathering.)

Vigyázat, a leopárd harap!

#2149
Nem értek egyet az efféle összehasonlítgatásokkal. A Wow (nem játszottam vele) lehet, elnagyoltabb megjelenítéssel, grafikával rendelkezik, mint a Guild Wars, ugyanakkor a Warcraft játék egy speciális, utóbbi játéktól is teljesen elütõ hangulattal rendelkezik, és ez a hangulat, valamint a megjelenítés tökéletes összhangban állnak, egymást segítve nyújtják azt a bizonyos játékélményt. Véleméynem szerint a WoW grafikája nem kizárólag a hanyagság vagy a képességek hiánya miatt lett olyan, amilyen. Véleményem szerint - az eredeti Warcraft játék ismeretében - nagyon is megfelel a játéknak.

#2148
Titkot súgok: a lányok bõven túl vannak a negyvenen, csak erõsen voltak sminkelve 😉
(hogy én mit kapok ezért, ugyanis õk is olvassák a topikot 😄)

Ki lakik ott keleten? Szexuális Zaklatás Panda! Ki segít, hogyha gondod van? Szexuális Zaklatás Panda! Ki mondja meg, hogy mit lehet? Szexuális Zaklatás Panda!

ElfQT
#2147
Na tessék 😊
Nem akarom kisebbíteni az érdemüket, de ugye volt ott vmi posta is (na õk aztánm ismertek a szolgáltatásaik minõségérõl).

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2146
A wow-val hasonlítgatóknak is a két gamma scennjeinek megnézését (is) javaslom.

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2145
Egyébként a 2004 elõtti screenshotok alapján azt mondanám, hogy igen erõs grafikus és vizuális csapatot toltak rá a kész game alapokra, hogy tuningolják amig birják. A 2004-2005 képek között viszont sok lélegzetelállító van.

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#2144
Azt gyanítom, hogy draw distance tól kedve az egyéb advanced gfx settingeken keresztül csak auto beállításokra "hajlandó". Simítás - merész 😊

Vigyázat, a leopárd harap!

#2143
Ami meg a gépigényt illeti én egy 2400+ amd, 768 ram, 4200 geforce-al nyomom, 1024-ben simítással, minden maxon és egyszer se szaggatott...

#2142
Eh, még egy kérdés. Van, aki chello-n keresztül játszik a játékkal? Kissé gázos egy szolgáltató, szóval írna esetleg az illetõ valami tapasztalatot? Megköszönöm elõre is.

#2141
gyerekek mekkora isten ez az automex...megjött a gamma!!! <#nezze><#mf1><#taps>
Nemtom mikor adták fel, de Bp-rõl Szolnok környékére...jövõhétre vártam (7vge miatt)
naon heppi vagyok 😄D
aki szeretne klánhoz csatlakozni az szóljon!

ElfQT
#2140
Nekem (is) mindig ott volt a szmájli, úgyhogy no problem 😉
Üzenem nekik, hogy eljön még az az idõ, amikor az x (legyen x akkor a 10 egész számú többszöröse) évvel fiatalabbak dícsérete nem szórakoztató lesz, hanem életben tartó erõ 😉.
(Amúgy meg, mégis, mit várta(to)k ? 😉)

Ui. én házas vagyok, így - ha nem is szemlesütve, de - valóban CSAK a játék "izgatott" 😊

Vigyázat, a leopárd harap!

musha
#2139
nem is néztek ki 36-nak 😊
(oké, én itt nem dicsértem õket, de attól még ami szép az szép) <#vigyor5>

#2138
Elfogyott keményen.
Természetesen csak viccelõdtünk a kedves vásárlók oltásával 😊
Csak vicces, amikor az ember kolléganõit ilyen kõkeményen bedícsérik náluk 10 évvel fiatalabbak 😉

Ki lakik ott keleten? Szexuális Zaklatás Panda! Ki segít, hogyha gondod van? Szexuális Zaklatás Panda! Ki mondja meg, hogy mit lehet? Szexuális Zaklatás Panda!

#2137
Kezdem érteni.
De miért nincs róla valami leirás?
Anno a Wow Euro Beta ban résztvettem, tetszett is a progi csak a
13 + havifix kicsit túlzás volt.
Végülis ez 8 ért nem vészes, feltéve hogy nem 3 magyar futos egy üres
világban aztán pár hetente találkoznak.
A magyar oldal meg..... Szinte semmi info. Minden fejlesztés alatt.
Pár tuningolt kép még semmmi

ElfQT
#2136
Szerintem egy kicsit többet tájékozódj, és finomítsd az álláspontodat 😊
De ha komolyan választ akarsz, nem nem gagyi wow. Nem is másolat, mivel 5 éve készül. Továbbá a wow koncepciójában és elemeiben inkább "másolata" egyéb mmorpgknek, és inkább a GW más.

Vigyázat, a leopárd harap!

#2135
Ez kész 😄DDD

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

musha
#2134
jaja, hosszúnak hosszú ^^

ElfQT
#2133
Lehagytad a "hosszút"! Biztos neked is az van (nekem nem hihi).

Vigyázat, a leopárd harap!