Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2582
Tudom, hogy nagyon láma kérdés, de ez a játék csak neten játszható?
Seaweed
#2581
Jah party nem artana..most is van egy fuggo kuldetesem (biztos tudjatok melyik Ascalon mellett ki kell mennem egy partykepes egyennel)...
Nah tapolom meg a kicsiket es ugy lvl10 kornyeken jelentkezem majd valahova! Lehet majd pont hozzatok 😉 (mar ha felvesz valaki... 😛)
BEAST
#2580
a klánba sztem attól még beléphetsz , max nem kell mindig a forumra rohangálnod a kérdéseiddel , és esetleg még party-t is találsz 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Seaweed
#2579
En szivesen jelentkeznek..de meg keves az a lvl6 nem? (Meg kraftolni se art azt meg szerintem 😉)
Devil_Gy
#2578
Asszem bele kell húznom mert még mi csak 4 en vagyunk!!! <#wow1><#wow1><#zavart2><#zavart2>
Mongyuk nem voltunk ennyira aktívak de hétvégén megszálljuk a server!!!! <#hehe>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

BEAST
#2577
eh ha nem sajnálnám vagy ah lenne jobb már rég széttörtem volna azt a xar kardot ... tegnap elmentem kb 15 percre a géptõl mire visszajöttem meghaltam ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

azirafael
#2576
Na egy óra múlva hazaérek a melóbol és belépek végre...

#2575
lol <#hehe>

BEAST
#2574
17 órája nem voltam fent ... omg <#wilting> mind1 ugyis eldöntöttem hogy holnap no suli nap lesz <#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2573
Elite Hunburgers clan (EHun) recruiting! Lehet jelentkezni!
Ennyien vagyunk egyenlõre és ilyen a guild cape...



Seaweed
#2572
Ahhhaaa THX! Akkor mar most jol jon hogy takarekoskodok..most is van kb 450g-m...
#2571
majd ha a lerombolt Ascalonban jársz akkor tudsz majd venni 100g/db, a duplázó rúna meg 500g/db

Kata
#2570
Azt még nem tudom. Majd ha megveszem a játékot... 😄D

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#2569
hmmm de en ugylatom hogy lehet meg + hatizsakom! (jol latom?) nah az kellene meg vagy +2! De hol es hogyan?
(van egy sejtesem hogy kell bor hozza (?) es le kell gyartatni? de kinel es hol Ascalonban nem tudtam Crafternel! mashol meg meg nem lattam Craftert...)

Plz help me! 😉
Kata
#2568
aszonták van valami rúna, ami megnöveli a tatyó méretét...

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#2567
Valaki homalyositson mar fel hogy hogy juthatok meg hatizsakhoz?! Mert tokre keves...bemegyek pl a katakombakba es fele cumot ott kell hagynom..pedig "nagy" zseket tudnek akasztani amugy...
Seaweed
#2566
<#crazya><#mf2>
#2565
invitálva vagy, majd nyomj G betüt és ott tudsz csatlakozni.

Kata
#2564
amikor két szõrös segg összeér... 😄DDDDDDDDDD

[/cserf][/fülünyúl]

Shoots
#2563
Ferro tellt dobj ha bentvagy

#2562
Shale Bonedancer

Seaweed
#2561
Kicsit tapolom meg a macam (most egy lvl4-es Elemental/Ranger), es en is szeretnek valahova jelentkezni majd!
#2560
ok, név?

EmThor
#2559
minden kaszt egyszerre jó , amelyik bejön, elõször 1 kaszt van, vehetsz be 2.at, szerintem érdemes , van PvP külön arénákban, stb, még nem naon próbáltam , lehet kapni szeirntem 8ropi 😄

bár ahhoz képest h nekem a telepítõrõl semmi nem raktam fel semmit, mer lejött netrõl minden 😄

Zeboo
#2558
Sziasztok! Bocs, hogy ha "noob" kérdéseket teszek fel, de csak most ismerkedem a GW-al. Nem rég hagytam abba WoW-ot, mert nekem nem igazán jött, persze voltak más okok is. A kérdésem a következõ: ebben a játékban minden kaszt egyformán jól játszható? Egyszerre 2 kasztja lehet egy playernek? Van PvP? Ha igen, hogy van megoldva? Most lehet kapni Mo-n? Elõre is köszi a válaszokat!

#2557
Sonic én is csatlakoznék ha lehet még, van egy lvl 12 necro/warriorom.

#2556
Az nem szombatesti laz hanem Ponyvaregeny!

EmThor
#2555
<#wave>

Devil_Gy
#2554
BSZ!!<#taps><#idiota>

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

#2553
majd játékban nyomj G betût és majd tudsz csatlakozni

azirafael
#2552
Tegnap reggel nekem is megjött a GW... most van egy lvl 5 Elementelist/Neckro-m szívesen csatlakoznék a HUburgerekhez 😄 Mivel MEN (Miskolci Egyetemi Napok)van most ezért kevesett játszottam... de hétvégén behozom...

Archmage Azirafael néven nyomulok most.

#2551
Van 4 lila (ritka) baltám, ha kell vkinek szóljon! Majd az árban meg1ezünk! <#vigyor2><#vigyor3><#vigyor5><#wink>

#2550
Ez agy szép és jo,csak van egy csomo minden amit nem jelenít meg,mert nem támogatja a vidkarid =)

Seaweed
#2549
Nyehehe...kis bogyos Cassandramnak elkezdett udvarolni egy sved arc..... 😄D

Tetszett neki a cica <#law><#puszis>


nah jo8...
EmThor
#2548
köszi!
halljátok, crystal desertbe el lehet jutni? vagy majd kiegbe?

Seaweed
#2547
hb
Kata
#2546
isten éltessen

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#2545
Köszi mindenkinek! 😊 jó GW-zést! Ha Ciklon HUN vagy Jeges erre jár akkor üzenem h 2000 rongyot összekéne dobni a palástra 😉

musha
#2544
hepi börzdéj!!! <#wave>

EmThor
#2543
májköl fletlí 😄

10 mesmer táncol egymás mellett , az már vmi 😄

EmThor
#2542
nekem is oan van csak 64mega 😄

ma van a szülinapom /me 21 éves 😄<#taps><#pias>

Seaweed
#2541
Elementalista hastanca nekem bejon 😉
BEAST
#2540
hmm már csak találgatok de akkor a ranger csaj lenen az? hmm ... már nemtom ... majd holnap meglesem 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2539
Ezt a mesmer táncot 1 az 1be a Shrekbõl nyulták. 😉
0Fritz0
#2538
Vagy csak rálépett egy hangyabolyra... 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

musha
#2537
ahogy a harcos gitározik az a komoly (meg persze a nekró pogó, de az alap) ^^

Kata
#2536
ez inkább ír sztepnek néz ki

[/cserf][/fülünyúl]

BEAST
#2535
hmm ... akkor kevertem valakivel :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

0Fritz0
#2534
Egy kis latin temperamentum: Mesmer densz!



😊

(Szvsz nem nagy szám ;D )

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Kata
#2533
'nájt!

[/cserf][/fülünyúl]