Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PTW
#2782
hhm, az ilyen szintén robbantható kapu vagy kapcsolóval nyitható?...

nincs ötletem

Aragorn10
#2781
Igen beszeltem vele aztan tovabbmentem egy nagy kapuig ott megoltem mindenkit a ktapultosokat is de a kapu nem nyilik ki.

Ha kifogy a lőszer a fegyveredből, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.

PTW
#2780
a Dwarfot kiszabadítottad? mert az a fõküldetés. a kaputól, amin kimennél barra kell menni, ahol majd lesz két "cella" a jobboldali ajtaját kirobbantva ott lesz a kis gnóm, õ adja a Bonus-t is.. KILL THE ICE DRAKE 😄DDD

BEAST
#2779
178x 20 szint alatt 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

PTW
#2778
Charr Hide-ból nyerhetsz Expert Salvage Tool-lal de kb 100 ból 1 ben ha találsz, nagyon kicsi az esély rá.. én akkor inkább már gyûjtöm a rengeteg Iron-t meg pénzt és majd csináltatok Knight páncélt (80 armor, darabonként 1500gp és olyan átlag 20-30db iron, hehe)

Aragorn10
#2777
Valaki megcsinálta már a Borlis Pass-i fõküldit????????

Elpusztítottam a katapultokat mindenkit megöltem de egy nagy kapun nem akar átengedni és így nem tudok tovabbmenni ha valaki megcsinálta írja már le, hogy hogyan???

Ha kifogy a lőszer a fegyveredből, nem kell aggódni, mindig van nálad egy tartalék tár, még akkor is, ha meztelenül ugrasztottak ki az ágyból.

PTW
#2776
köszönöm, szóval akkor mintha dobnék egy kockával, és vag ysikerülvagy nem. erre gondoltam énis

-EmThor- azzal csinálom természetesen , de ezt írtam is, zárójelben, azért köszi 😄

Ebola75
#2775
Sziasztok,azt tudja e vki, hogy fur sqare-t honnan tudok szerezni? Próbáltam vásárolni játékosoktól de senki nem ad el.Ruhához kellene...ha vki tudja, szívesen veszem a segítséget.

BEAST
#2774
nekem nagyon sok baszodott el 😞((( ... lvl20as csóró vagyok 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2773
expert salvage kit-tel szedd ki, ennyi, nekem sikerült bár csak 1et találtam eddig

Outlander
#2772
Ez direkt van így, korábban a béták alatt ritkább volt a rúna, most hogy viszonylag gyakori, már nem 100%-os az esélye, hogy meg is kapod az adott tárgyból.

\"Van e élet a halál előtt?\" -egy nekromanta

PTW
#2771
lenne egy olyan kérdésem, hogy az miért van, hogy találok egy kékkel jelzett salvage itemet, identify-olom, írja hogy item unlocked tehát találtam egy runát benne, de amikor salvagelem (expert toollal) akkor nem kapom meg azt

runethecrow
#2770
Akarok még sokat<#idiota>

Seaweed
#2769
Nah feltornasztam magam E/R lvl10-re ..de most joparszor meghaltam mar Charr-oknak hala(eddig 10x)... Pedig mar lehetnek energiaban ugy 340 felett es most stagnalok megint 250-280 korul...
Egyszer [email protected] volt a hatam mogott vagy 50-60 legyilkolt Charr mikor egy nagyobb csataban nyakamrajottek nagyon sokan...es szetvertek minket...
(Igaz respawn utan szetkentuk a szajukat.. taktikat helyesen alkalmazva...persze mindezt lvl6-os Henchman-okkal)

...volt egy kuldetes a "Fire in the North" amit megcsinaltam..es utolag neztem meg a terkepet..nem sokat kellett volna mennem Grendich Courthause-ig..raadasul jo formaban is nyomultam elore...hat elb@sztam! (viszamentem Piken Square-be...)
Seaweed
#2768
<#smile>
EmThor
#2767

EmThor
#2766
thx, thx 😄

Seaweed
#2765
Use the Trillian!
Seaweed
#2764
Nagyon jo!<#worship>
Seaweed
#2763
Jo volt 😉
Seaweed
#2762
7 vagy 8x...de meg nagyon az elejen vagyok.. (£v£9 E/R)
Seaweed
#2761
Hinnye..reggel elszolitot eddig a melo videkra..es 70 hozzaszolassal fogadott a forum..
Szep telljesitmeny 😉)
PTW
#2760
valaki meg tudná mondani hogy/hol lehet FUR hoz jutnui? én eddig még sehol sem találtam

0Fritz0
#2759
Csak úgy... 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#2758
/deaths

runethecrow
#2757
Köszi megvan...és át is mentem két évvel késõbbre a storyban<#idiota>

EmThor
#2756
passzolok... support email cím talán van, megadod géped specifikációit, meg h mi a gond, mikor hogy jön elõ, stb, milyen driverek vannak fenn...

PTW
#2755
mármint , tegnapi ment egyszer sem fagyott le soha semmi nem volt, aztán másik nap meg elkezdte, igen vicces amikor coop mission vége felé kivág...

EmThor
#2754
reboot?

PTW
#2753
megõrülök..!!!

semmi baja nem votl a játéknak most meg elkezdet desktopra dobálni valami serious errorral.. van valakinek valami ötlete?

Kata
#2752
Hát jó, megprósza msn. ([email protected])

[/cserf][/fülünyúl]

#2751
MEGVAN a fickod!! Mindle a neve egy kis halaszfaluban van a Wizard's Follynal.
Ott van az alkart vedo pancel.
BEAST
#2750
szegény 😊 hmm ... gondolom ventrilod sincs 😞

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#2749
Van, de azon akkor 10 percenként tudok reagálni, mert meg fognak rohanni rajta. (ICQ párti, msn xar 😄 )

[/cserf][/fülünyúl]

BEAST
#2748
LOL 😊))

ház izé MSN párti vagyok :/
ha neked nincs akkor szép hosszan leirok mindent 😊)))

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2747
http://gw.stratics.com/content/fan/comics/gwg/

Kata
#2746
Hahó Beast!

Ma voltam "cukcsi rucikat" venni a "plázcsiban", és gyorsan beszaladtam egy GW-ért is. Itt van elõttem, még nem mertem a gépbe dugni, kéne valami gyors útmutató, meg peccselés, meg minden, h online lehessek, aztán már nyomhatjuk is a gombot. 😊
ICQ-n kontaktolhatunk folyamazosan?

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#2745
http://www.guild-hall.net/forum/showthread.php?t=13615

EmThor
#2744
http://www.onrpg.com/ftopic27933.html

BEAST
#2743
neeeem ... nem vagytok lemaradva ... figy ha fele anynit jáccotok mint L2ben farmoltok akkor 1-2 hét ... ha segitünk 1 hét is sok 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#2742
http://gwvault.ign.com/screenshots/full_res.php?ss=504

EmThor
#2741
Guild Wars Rádió!!!!!

http://www.gamedogradio.com/nuke/

#2740
akko voltaz egyénnek referenciája😊)
#2739
Még messze a 75-s szint😊
különbenis, itt már nagyon lelennék maradva😄 esetleg jöjjön mindenki Mourningozni,az tegnap indult😄
BEAST
#2738
holholhol?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#2737
LOL
nem is én számolom, hanem a játék!<#idiota><#banplz>

BEAST
#2736
jéééé egy szíl 😊))) eljött az ideje hogy átgyertek GWzni 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

runethecrow
#2735
jólvan látom:]

EmThor
#2734
<#worship>

pont idõben mert már a Charr speciális osztagom behatolásra készült 😊

PTW
#2733
az a Jeremy Soule nevü valaki az egyik legnagyobb Fantasy zeneszerzõ (Baldur's Gate, Icewind, Neverwinter, Morrowind stb..)

<#vigyor2>