Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#3383
Körbejártam a szigeteket. Tényleg elkelne már egy GH a csapatnak, de nagyon. Max majd nem fogadjuk el a kihívásokat és kész.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SRobert
#3382
Ez lesz a hivatalos Hunmurgers toborzó oldal. <#eplus2>

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Sámán
#3381
Mentha Arvensis -szegény banolt elfem emlékére! <#nevetes1>

FeketeVipera 77 SS

#3380
koszkosz,most keltunk majd mindja nezem<#worship><#worship>
#3379
Sziasztok! Én most kezdtem és már hatodik szintû vagyok. Veletek melyik városban lehet összefutni? Szeretnék beletartozni egy clánba, céhbe.... EHUN-ba.
Most így nyártól úgynéz ki aktív leszek.

#3378
majd a lerombolt Ascalonban lesz storage
invitáltalak a klánba, majd nyomj G betüt, sámánnak nem tudom a nevét öt nem tudtam invitálni<#nemtudom>

#3377
nem mintha te érnél vmit a 2 lvl 20-as kariddal...<#idiota>

#3376
merre van valami warehouse?
Sámán
#3375
Megérkeztünk!!! <#vigyor3>

FeketeVipera 77 SS

BEAST
#3374
kár hogy nem mész vele semmire sem 😄DDDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3373
hát a lvl 20-at már a játék felénél böven el eleht érni szóval... 😊
én meg tegnap végigvittem...<#mf2><#beka3><#action>

BEAST
#3372
mint mindig 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SRobert
#3371
Ja, szóval táperkodsz... 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

BEAST
#3370
nekem hamarosan lesz egy második 20as karim is 😄DDD ... de már tudom hogy az elsõ marad fõfõfõnek 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SRobert
#3369
Hehehe... Én most csak 17 leszek...

De csak azért értem meg ezt is, mert a vezír szólt, h talán ne indítsak egy nyolcadik karit. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

BEAST
#3368
egy ideje már 20 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SRobert
#3367
Ahham, látom, h itt toboroztok titokban. 😊

Csúnya EHunosok, hanyagolják a nemhivatalos fan oldalt.
Ide meg írnak kilóra...

Télleg BEAST! Hányas vagy mán? 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Hmuda
#3366
1: úgytudom hogy mindnképpen két proff kell. Nem is enged tovább Old Ascalonból ha nincs meg a második proffod.
2: amikor újratöltöd a pályát. Itt minden terület instance-olt. Ha valakit leöltél akkor az úgy is marad addig amíg az adott pálya újra nem töltõdik (mint a dióban).
3: festéket jó pénzért veszi át a Dye trader, de azt csak post-searing Ascalonban fogsz találni, a támadás elõtt nem.
4: Egyszerû: ha oda van írva a tárgy leírásába, hogy "Salvagable item" akkor bontsd szét. Amúgy add el ha nem kell.
5: a collectorok úgytudom kasztonként váltogatják a portékájukat. Legalábbis pre-searing Ascalonban tuti.
6: néha elõfordul, de ha most épp a devourer tojásra gondolsz abból kettõ van és kelleni fog még egy küldibe a maradék.
7: nincs. Itt élõszavas kereskedés folyik. Én is hiányolom.
8: nem. Megbeszélsz egy találkát és trade.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3365
Sonic pls vegyél vissza.Elötte a Sojmik Jan nevü karim volt .

#3364
- semmire
- soha
- változó
- clothot föleg varázs használó mobok által dobott salvage itemekbõl, ha meg material tradertõl veszed, akkor azt nézd, hogy neked megéri e
- nem tudok róla, sztem nincs
- igen
- nincs
- nem lehet

nm

#3363
Elite Hunburgers klánba is lehet jönni nyugodtan! <#wave>
Jelenleg 28-an vagyunk ebbõl 20-25 aktív tag! <#vigyor2><#vigyor3>

Phoenix007
#3362
Na lenne még pár kérdésem:

-Miért jó, ha csak 1 profession-t vesz fel valaki?
-A monsterek mikor respawnolnak?
-Mit-hol-mennyiért lehet eladni? (Konkrétan a festékeket mondta valaki, hogy jó áron eladhatók.)
-Hol tudom megnézni, hogy mibõl mit tudok salvage-olni? (Sok cloth kéne nekem, aztán nem mindig egyértelmû, hogy mibõl lesz éppen az. Vagy cloth-ot venni érdemes? Ez esetben mi a reális értéke?)
-Van-e valami térkép a collectorok helyeirõl? (Meg infó, hogy melyik mit gyûjt.)
-Lehetséges-e hogy a quest leadása után a quest-item nálam marad?
-Van-e a játékban aukciósház?
-Lehet-e postázni cuccokat egymásnak?

Mára ennyi, elõre is köszi a segítséget! 😊

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

ElfQT
#3361
Guildkeresõknek: #3295, valamint a guildwars.hu céhek oldala.

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#3360
holnap jön az új ingame múvi a 2 új területrõl!!! irány a föld alá! 😊

#3359
nos?

#3358
csatlakozhatok valakihez ,mert ahova én csatlakoztam ott alig vannak fent 😞

#3357
Srácok vegyetek vissza legyszi a guildba..Fa..z fejemmel kirugtam magam.Kari név:Narkee W.Köszi.

runethecrow
#3356
Most láttam hogy regisztrálva vagyunk a guidwars.hu-n!!!<#wave>
Királyság<#idiota>

EmThor
#3355
palást tervezõ 😄 céheknek, tagoknak személyre szabott palástjuk van , itt megnézheted milyenek vannak bár az embléma nem festhetõ és pár hiányzik is.,..... pl kard rózsa asszem

Carlos
#3354
Mármint a kis program?
A játékot nagygából ismerem, láttam a kézikönyveket is. Nagyon igényes, ami ritka mostanság sajna...exept WOW.

Þór vígi þessi rúnar

EmThor
#3353
cooperative rpg

azirafael
#3352
Tegnap teljes 5 percre fel tudtam lépni a gamába.... lehet ma nem megyek edzeni és inkább játszok... grrr...

Carlos
#3351
Gondolkodom, a játék megvételén, mert láttam sok szépet róla.
Ez egyébként micsoda?
(Nem tudtam letölteni)

Þór vígi þessi rúnar

EmThor
#3350
nem rossz

EmThor
#3348
qkac??? 😄

#3347
jól vetted ki >]
megyek "tesztelni" ...

EmThor
#3346
2 új felfedezhetõ terület!!!! bemutató ingame videó az e3-on!!! überbrutál harcimalacok, menekülõ törpék, mindez a hegyekben, ha jól vettem ki a föld ALATT 😊

www.guildwars.com

#3345
grrrr...





#3344
http://www.sg.hu/galeria/10673934321116273431.JPG

http://www.sg.hu/galeria/10673934321116273454.JPG

http://www.sg.hu/galeria/10673934321116273490.JPG

<#vigyor3><#vigyor5><#vigyor2><#taps>

#3343
Szóval nem tudja senki? (Nem azért kell hogy rosszalkodjak, mert ha tudnék rosszalkodni nem kérném az aréna IP címét.)

#3342
akkor mi?
mert Arge velem majdnem egyszerre csinált új karit, neki van, nekem nincs
többi karimnak mindnek van, de ez nem kapott nemtom miért =(

DropTable
#3341
Két kérdésem lenne: hogyan lehet lejutni Underworld-be és hogy lehet eljutni a tüzes szigetekre ? Megköszönném ha valaki tudna segíteni ! <#worship>

\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"

#3340
/preorder

nembug.

#3339
uhum
#3338
Hmuda kérésére...
ezt kapták a Pre-Orderesek



most csináltam egy karit de az nem kapott! =(
ez most szerintetek bug, vagy már nem kapnak a karik?O_o
mind1 azért jelent ezt is bugnak, hátha

#3337
komoly?😮
botoztál?

Sámán
#3336
<#vigyor4>

FeketeVipera 77 SS

BEAST
#3335
akkor 2 év múlva L3ban találkozunk 😊)))))

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Sámán
#3334
De 2 év múlva jön L3!!!! 😄D

FeketeVipera 77 SS