Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Most így nyártól úgynéz ki aktív leszek.
invitáltalak a klánba, majd nyomj G betüt, sámánnak nem tudom a nevét öt nem tudtam invitálni<#nemtudom>#nemtudom>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
én meg tegnap végigvittem...<#mf2>#mf2><#beka3>#beka3><#action>#action>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
De csak azért értem meg ezt is, mert a vezír szólt, h talán ne indítsak egy nyolcadik karit. 😄
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Csúnya EHunosok, hanyagolják a nemhivatalos fan oldalt.
Ide meg írnak kilóra...
Télleg BEAST! Hányas vagy mán? 😊
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
2: amikor újratöltöd a pályát. Itt minden terület instance-olt. Ha valakit leöltél akkor az úgy is marad addig amíg az adott pálya újra nem töltõdik (mint a dióban).
3: festéket jó pénzért veszi át a Dye trader, de azt csak post-searing Ascalonban fogsz találni, a támadás elõtt nem.
4: Egyszerû: ha oda van írva a tárgy leírásába, hogy "Salvagable item" akkor bontsd szét. Amúgy add el ha nem kell.
5: a collectorok úgytudom kasztonként váltogatják a portékájukat. Legalábbis pre-searing Ascalonban tuti.
6: néha elõfordul, de ha most épp a devourer tojásra gondolsz abból kettõ van és kelleni fog még egy küldibe a maradék.
7: nincs. Itt élõszavas kereskedés folyik. Én is hiányolom.
8: nem. Megbeszélsz egy találkát és trade.
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
- soha
- változó
- clothot föleg varázs használó mobok által dobott salvage itemekbõl, ha meg material tradertõl veszed, akkor azt nézd, hogy neked megéri e
- nem tudok róla, sztem nincs
- igen
- nincs
- nem lehet
nm
Jelenleg 28-an vagyunk ebbõl 20-25 aktív tag! <#vigyor2>#vigyor2><#vigyor3>#vigyor3>
-Miért jó, ha csak 1 profession-t vesz fel valaki?
-A monsterek mikor respawnolnak?
-Mit-hol-mennyiért lehet eladni? (Konkrétan a festékeket mondta valaki, hogy jó áron eladhatók.)
-Hol tudom megnézni, hogy mibõl mit tudok salvage-olni? (Sok cloth kéne nekem, aztán nem mindig egyértelmû, hogy mibõl lesz éppen az. Vagy cloth-ot venni érdemes? Ez esetben mi a reális értéke?)
-Van-e valami térkép a collectorok helyeirõl? (Meg infó, hogy melyik mit gyûjt.)
-Lehetséges-e hogy a quest leadása után a quest-item nálam marad?
-Van-e a játékban aukciósház?
-Lehet-e postázni cuccokat egymásnak?
Mára ennyi, elõre is köszi a segítséget! 😊
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
Királyság<#idiota>#idiota>
A játékot nagygából ismerem, láttam a kézikönyveket is. Nagyon igényes, ami ritka mostanság sajna...exept WOW.
Þór vígi þessi rúnar
Ez egyébként micsoda?
(Nem tudtam letölteni)
Þór vígi þessi rúnar
megyek "tesztelni" ...
www.guildwars.com
http://www.sg.hu/galeria/10673934321116273454.JPG
http://www.sg.hu/galeria/10673934321116273490.JPG
<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor5>#vigyor5><#vigyor2>#vigyor2><#taps>#taps>
mert Arge velem majdnem egyszerre csinált új karit, neki van, nekem nincs
többi karimnak mindnek van, de ez nem kapott nemtom miért =(
\"Szabadság, szerelem, ext2 kell nekem !\"
nembug.
ezt kapták a Pre-Orderesek
most csináltam egy karit de az nem kapott! =(
ez most szerintetek bug, vagy már nem kapnak a karik?O_o
mind1 azért jelent ezt is bugnak, hátha
botoztál?
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."