Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3333
ugy két evet😊banoltak😊
#3332
Lineagel mi lesz? Szüneteltetitek?

#3331
<#beka2><#beka2><#wave><#wave>
BEAST
#3330
vááháháhá nekem lett igazam! Mégis GW lesz 😛PP <#hehe><#vigyor2>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3329
<#wave><#wave><#worship>
lehetcsak holnapután,mert ahogy olvastam a cdgalaxisnál kedd vagy szerda az utánpotlás
BEAST
#3328
<#dumcsi>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Sámán
#3327
<#nevetes2><#nevetes2><#nevetes2>
JÖVÛÛÛÛÛNK!!!!!!

FeketeVipera 77 SS

#3326
váá Szyl family jön GéWézni!<#vigyor2><#taps>
Elite Hunburgerek közt a helyetek!!!<#vigyor3><#vigyor5><#wave><#integet2><#nezze>

Sámán
#3325
Sziasztok! <#wave>
Holnaptól jövünk!!!! <#vigyor3>

FeketeVipera 77 SS

#3324
Hali
Tudna valaki segíteni, hogy a The Villany Garlah küldihez merre kell menni?
Elõre is köszi.
Ebola75
#3323
Valóban meghalt a server😞

Hmuda
#3322
Valami nagyon meghalt a szerverben. Sehova nem enged utazni, csak a conencting feliratot bambulhatom. :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3321
Sehol. Rakd össze magadnak, ahogy jólesik (menü, costumize).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Tatyla
#3320
egy normális UI modot hol érhetnék el?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Phoenix007
#3319
Thx a segítséget! Amúgy miért is jó, hogy ki van takarva a skill-bar?

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

#3318
Az én UI-m <#banplz>

Hmuda
#3317
Amúgy az én UI-m: karcsúbbá és laposabbá tettem a chat ablakot, illetve a fegyvergombokat átraktam a skill-box bal oldalára, így a minimap nem takarja el, plusz azzal, hogy felnagyítottam, ki van használva az a kis üres maszat a menü gomb mellett. Ezeken kívül kicsit átméreteztem a HP/XP/stb csíkokat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3316
És melyikben van a 15k-s?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3315
Hosszas és fáradtságos munkával. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3314
Marhan's Grotto, The Granite Citadel
ezen a két helyen lehet venni, statban nincs különbség csak kinézetben

SDana
#3313
És hogy lehet ilyen ûber páncélhoz jutni? 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3312
erre már nem emléxem, és nem tudok csinálni pvp karit hogy megnézzem mert 4 karim van pve-n O_o

#3311
ne töllem kérdezd, ez számomra is rejtély 😛

#3310
illetve plate set nem glad <#falbav>

Hmuda
#3309
Amúgy a PvE legdurvább páncéljai értékükben megegyeznek a PvP páncélokkal (alap armor meg úgy nagyátlagban az alap bonuszok)?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3308
Uh, hogy lehet ilyen UI-val létezni?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3307
bal oldali a sima Gladiator set, jobb oldali a 15k-s.


#3306
nagggyyon durrrva!!!<#wow2><#wow1>

#3305
Na most nagyban 😄D

Sima Ascalon armor



15k-s Ascalon armor


#3304
Sima ascalon armor



15k-s ascalon armor



mind2 alap szinben

#3303
na neee
beast bazz, te nevetted ki a másik fórumon azt a srácot aki kitakarta a skill bart, te meg ugyan azt csinálod, menj már 😄DDDDDD

BEAST
#3302
sry a nagy képekért 😊)) de nem bírtam ki 😄DD

így kell ezt csinálni 😄DD


"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#3301
guild wars betûkészlettel szánjon meg vki, ha van ilyen és az illetõnek is van --> [email protected] köszike

Hmuda
#3300
Post=utáni
Pre=elõtti

Ezt tanuld már meg, mert szúrja már a szemem egy ideje.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3299
Aki akar jönni most pvp - tomb dist1 - bL - Mysterious Mystery

#3298
- lerakóhely van, storage-nek hívják és 1 accounthoz tartozik, szóval, ha a Marcsi nevû kariddal berax egy kardot, akkor a Rudi nevû kariddal ki tudod veni
- sajna a link tényleg nem müxik <#rinya> de van egy másik ua mint az elõzõ...térkép
- Old Ascalonba (ami még nem volt lerombolva) nem tudsz visszamenni, elég fura is lenne <#hehe>
Sztem simán tudsz majd questelni New Ascalonban, csak picit neezebb lesz, de itt már úgy is vannak henchmenek szóval annyira nem 😊
Ja, és sztem meg tudod majd tanulni azokat a skilleket amit Old Ascalonban tudtál volna megszerezni

EmThor
#3297
van vault, igen, mint egy nagy inventory, városokban bepakolhatsz

gwonline.net

post searing ascalon helyesen, nem lehet visszamenni, elsõ fázis egyfajta tutorial, segít beletanulni a játékba és megismerni a sztorit, minden elérhetõ késõbb, mert ezután kezdõdik az igazi game

Phoenix007
#3296
Sziasztok!

Lenne pár kérdésem:

-Van-e itt valami lerakóhely a cuccok számára, mint pl a Diablóban a láda, vagy a WoW-ban a bank?
-Valamikor itt belinkelt valaki egy nagyon jó térképet, szép nagy felbontásban, feliratozva, miegymás, de mos nem mûködik a link. Valaki tudna egy linked adni valami jó térképhez?
-Aztán lenne még egy kis problematikám: kicsit hamar átmentem a második fázisba (a lerombolt Ascalon, nem tudom még, mit hogy hívnak itt pontosan). Vissza lehet-e menni valahogy? Vagy tudok-e ott kvesztelni 3-as szinten? És ha nem tudok visszamenni, meg tudok-e így is tanulni minden skillt, amit az elsõ fázisban kellett volna?

Thx elõre is!

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

SZEG007
#3295
Scog céh ujra tagfelvételt tart!
2 healer, és 1 mesmer számára tudunk a PvP teamben lehetöséget nyujtani.
Jellentkezni mircen: #scog.hu scatin quakneten, valamint valamint msn-en a [email protected], vagy a vezetöség töbi tagjánál. Oldalunk: http://scog.uw.hu

#3294
THX
EmThor
#3293
ja, benn a barlangban van törpe, felveszed a küldit, és van egy gödör, mikor kiérsz a barlangból, amit lõ egy katapult és téged is eltalál, na ott jobbra le van egy út oldalt, törpét elviszed oda utána visszamész, verekedsz, lesz egy videjó h megjött prince rurik, de nem lefele mész kinyitni az elsõkaput hanem vissza, felfele egy dombra visz út egy kinyílt kapu mögött, ice golemeek vannak fenn, levered, felveszed a tárgyat, vissza a törpéhez és már kész is 😄

#3292
Hali
Tud valaki segíteni, hogy a frost gate-nél a bónusz küldetést merre találom?
Köszi
EmThor
#3291
most jutottam el asszem a maguuma jungle be... ha ott vannak thorn stalkerek, meg megint skorpiók akkor ez az a hely, de überdurva!!!

EmThor
#3290
re hepi börszdéj 😄

runethecrow
#3289
Csatlakozom!
Boldog Szülinapot Kata<#wave><#bohoc><#idiota>

#3288
BEAST
#3287
Boldog Szülinapot Kata <#puszi>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#3286
<#bohoc><#wow1>

0Fritz0
#3285
Kicsit nagy az egy csapatra jutó mágusok aránya... 😊



Hejj hó, meg egy üveg rum! 😄


Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

Tatyla
#3284
csak mert már a másik oldalon volt a topik...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA