Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#3633
mondjuk vitatkozni meg lehet és kell is, de gondoljunk bele, hogy megéri-e a téma...?! szvsz inkább vissza jáccani és élvezni a játék kínálta élményeket...

mert gondoljatok csak bele - kis kitérõként! - hogy olyan világban élek-e, ahol összemossák a valóságot és az álmokat, így "altatva" el az embereket, vagy inkább kikapcsolódok egy kitalált világban (Tyria, papír ceruza szerepjáték), de közben tisztában vagyok vele, hogy mi folyik a valós világban, és persze nappal se azon gondolkozom, hogy megéri e az a kard 1.5 platináért 😄

egyebet nem tok mondani, kérem kapcsojja ki a kamerát 😄

EmThor
#3632
engem nem zavar, de felmegyek x fórumra, y fórumra, és mindig veszekedni kell 😞
nyugi, engem is elkap a hév néha h jól odaszóljak, de szerencsére sokszor sikerül meggondolnom miként is reagálhat az illetõ majd (amit persze titkon el akarok érni 😄), és megelõzni jövõbeni történéseket, így is uralkodva az idõ felett!! hát nem jobb lehetõség, mint idegeskendi? 😉

BEAST
#3631
bocsánat <#miaz>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#3630
CSak annyit, hogy Peace miért kell veszekedni? van elég baja az embernek... na Flower Power 😄

BEAST
#3629
😄DDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Banyapapa
#3628
tessék

😄

Sugam
#3627
ugy szeretem nezni a kepeket plss rakjatok be parat 😊
anno enis gw ztem 😊

BEAST
#3626
nem nagyon érdekel hogy milyen cuccokat adsz és kinek ... gondolom nagy áldozat hiszen éjjel nappal farmolsz ... tény hogy nem vagy jó leadernek mert ha valaki kritizál akárhol te rögtön megsértõdsz és gyerekes "megtorlásokkal" probálod megmutatni hogy te milyen nagy és erõs vagy ... emlitetted az újakat meg a cape dolgot , ha jól emléxem nem értetted hogy lehet az hogy 20 emberbõl 15 szeretne új köppenyt de épp csak 5 votl online 😄DD és mivel azt az 5-t Inf hivta meg jól "megbüntetted" mert elvetted az Off jogait 😄DD ... ittis ugyanez volt ... én irtam a játékban de leszartál ... irtam ittis és csak elkezdtél flémelni meg bizonygatni hogy nemis 😄D ... elhiheted hogy nem sirtam amikor kidobtál ... gondoltam jaj most majd mehetek egyedül pvp-zni , meg mehetek egyedül küldetésekre ... és rá kellett jönnöm hogy eddig is igy volt 😊 ... ha azt hiszed hogy csak 2 embernek van veled baja akkor tévedsz , csak a többiek inkább csendben jáccogatnak és nem foglalkoznak azzal hogy napi "5" képpel sztárolod magad és hogy csak farmolsz mást nemis nagyon csinálsz ... valahol igazuk van , te farmolsz õk elvannak , megkapják a cuccokat amik neked tök feleslegesek ... de ezt nem nevezném baráti társaságnak ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3625
te valamit nagyon elnéztél 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3624
Jó kis flém ez, végre valami 😊 Én amcsi szerveren vagyok, nem jöttök át? 😊 ott többször le lehet menni UW-be 😊
wordsworth
#3623
Ezz nagyooooon jóóó plz mégg flémet 😊
A másik meg, hogyan mukodik ez az RPG trader oldal? <#confused>

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Lynx_TWL
#3622
Ti itt kurvára úgy állítjátok be a klánvezért, mintha az lenne a dolga, hogy önzetlenül adja a legjobb cuccokat + a rengeteg pénzt a kisebbeknek.
20as szint a max és hál istennek ez nem egy lineage2 ahol 1-2év alatt léped meg a max szintet, itt 1 hét alatt el lehet érni és mindenki egyenlõ eséllyel szerez magának pénzt fegyvert.
Nem gondoljátok, hogy túlzás ez egy kicsit? Segítek: De! 😊
De szívesen belépek a klánba, és fogadom a hihetetlen jó rúnákat, amiket még ti is fájó szívvel, de önzetlenül adtok mert ez egy baráti társaság és kit érdekelnek az anyagiak amikor másnak örömet okozhatunk... Ámen

&#3663;&#815;&#865;&#3663;&#64831;

0Fritz0
#3621
Látom, megjött a menetrend szerinti flém is. 😊

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#3620
hajnali 4 de én olyan jól mulatok, hogy ajjajj 😄D

#3619
basszsu, te aztán félre tudod értelmezni a dolgokat 😄D
nem baj megbocsátok, már lassan hajnal 4 😄D
most böngészema külföldi oldalakat, és ezt találtam, fehér, csupasz max dmg-es cuccokat ennyiért is el lehet adni, mert ezeket fel lehet kedved szerint tuningolni...ennyi, nem volt ebben semmi ami rátok vonatkozik
arról meg nem tehetek, hogy ti jobb cuccokat tudtatok adni, a másiknak, ha nekem nem esett olyan jó...

#3618
3599 elörébb van mint a 3600 😄DD

#3617
de jó lenne már lemenni egyszer, de az európaiak sose nyernek =/
ma majdnem nyertünk, de az uccsó meccset elbuktuk =/
Sigilt se lehet venni, senkinek sincs, és mindenki azt akar =/

Kata
#3616
Ezt most úgy mondod, mintha mi csak fehér meg kék vackokat adtunk volna mindenkinek. Ugye, hogy mennyire nem vagy képben a saját guildeddel kapcsolatban? Pedig sokszor te is online voltál.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3615
Nem hagytam ki.
Te ne hagyd ki a 3600-ast, meg azután minden hozzám intézett böfögésed.

[/cserf][/fülünyúl]

#3614
csak hogy tudjátok mi mennyit ér LOL
fehér max dmg-es ij 3050 gold 😊
csomó ilyen cuccot adtam már oda másoknak 😊
érdekes... 😊

#3613
#3599 <---- ezt a hozzászólásodat azért ne hagyd már ki 😄D

Kata
#3612
LOL bunkókám. Ki akar megszégyeníteni? Annyit írtam, hogy a céhnevet én találtam ki, a következõ hozzászólásodban meg lekétszínûztél, te senkiházi. Vedd már észre magad... <#sniffles>

[/cserf][/fülünyúl]

#3611
mit? próbálom megvédeni magam, baj?😊
két ember felbaszta az agyát, mert az egyiket kirugtam a klánból és most próbálnak, megszégyeníteni mindenki elött, még jó, hogy védem magam 😊
szerencsére már nincs közöd a klánhoz, de ezt csak magadnak köszönheted, normális hangon tudnál komunikálni, nem lenézõen, arcodat kicsit osszehúzva, akkor biztos meglettünk volna
pvp-t meg majd meglátjuk, lesz még közünk klánháború az tuti 😊

#3610
😊
már megint hülyeségeket irogatsz de mind1 😊
én nem azért, rugtam ki beastet, mert osztotta az észt, hanem azért, mert normálisan nem tudja közölni, és ez nagy különbség, nem vette észre magát csak fikázni, tudott
nekem nem volt bajom beasttel, ismertem már elég rég óta, de úgy látom nem elég jól =/
szivesen fogadom, ha vki próbál tanácsokat adni stb. de nem ilyen hangnemben, ilyen módon kellett volna
már bocs, de ép te kezdtél el kérdezõsködni az egész farmolásról, mert neked kell 15k-s armor stb., meg kérdezted, hogy hogy osztottam szét a pontokat, azt se tudtad mi az a smiting prayers stb., és qrvára nem zavart, hogy ott farmolsz LOL 😄D ez már tényleg nevetséges mit állítasz rólam 😊 akkor fel se raktam volna a videót, gondolkozz elöször, köszi 😊
én nem akarom itt fényezgetni magam, ez nagy tévedés, aki belép a klánba úgy is látja milyen vagyok, nincs értelme fényezgetni magam, én csak azt írtam le, hogy hogy látom az egészet ennyi....

BEAST
#3609
mind1 ... vannak emberek akikkel felesleges vitatkozni mert nem látnak a hülyeségüktõl ... csak nézd át a postjaidat ... és nézd meg hogy mit csinálsz ... ha akkor sem jösz rá mit csinálsz rosszul akkor ilyen maradsz ... már nem nagyon érdekel , közöm nincs a klánodhoz ... nem leszek fasza leader , de megprobálom ugy vezetni a klánt hogy mindenki jól érezze magát amig jáccik ... pvp bajnok pff , pont egy olyan valaki mondja aki azt sem tudja mi az a pvp 😄DDD

részemrõl a vita lezárva ... nyugodtan bizonygasd hogy te milyen jószivû, segitõkész ember vagy , aki belép hozzád elöbb utobb tapasztalni fogja hogy nem igy van 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#3608
A kétszínû mint hangsúlyoztam, te vagy, nem én. Itt próbálod magad most elõadni. Jópofizni sosem jópofiztam neked, te jöttél tegnap is jópofizni, mert láttad, hogy már én is ott farmolok, ahol te, és éreztem, hogy ez neked baromira nem tetszik.
Mellesleg addig még semleges viszonyt tartottam fenn veled. Még egyszer hangsúlyozom, hogy kilépésem oka az, hogy a nézeteltérést te egy laza kirúgással intézted el, semmi megbeszélés, amirõl most itt papolsz. Gondoltam, mivel nekem is volt problémám - és mondtam már, bár lexartad - én is hasonlóképpen járok majd, ha valami gondom lesz. És az a helyzet, hogy ezzel mutattad meg kétszínûséged. Itt arról papolsz, hogy megbeszélés, meg szóljanak ha probléma van. Aztán ha valakinek problémája van, netán még igaza is,akkor azt nem viseled el, nem megbeszéled vele, hanem kivágod a francba. Ez nem elintézési mód, és még egyszer hangsúlyozom suttyókám, hogy EZÉRT léptem ki. Úgyhogy a vagdalkozásod a kétszínûségrõl visszavonhatod, esetleg neved mellé jelzõnek kitûzheted, mert kettõnk közül te szolgáltál rá.
Na, részemrõl téma lezárva, csá.

[/cserf][/fülünyúl]

#3607
lol 😄D ez már tényleg kezd nevetséges lenni 😊
sose mondtam, hogy nagy leader vagyok ez nagyon nagy tévedés 😊
sose szerettem vezetö lenni vagy ilyesmi, én csak egy klánt akartam, ahol sok sok magyar van, én csak egy nagy magyar klánt akarok/akartam ennyi, sose törekedtem nagyra 😊
ma is kérdezték tölem, hogy van e vmi jó kardom vagy axem, odaadtam ami volt, és elmentem farmolni, esett jobb, odaadtam ennyi 😊
ha nincs tele az invem akkor is van osztás ha szólnak 😊
runeket meg minek tartogassam? tradernek nem szoktam eladni, inkább adom klántársnak és azt kezd vele amit akar 😊
de te biztos fasza leader leszel pvp bajnok 😊

#3606
"cuccosztás mert tele van az inventorym" ez nem azt jelenti, hogy csak akkor adok másnak mikor már nem tudom, hová rakni, hanem hogy addig "farmolok" mig tele nem leszek olyan cuccokkal amiket érdemes odaadni 😊
de nem vártam mást töled se, mindig kiforgatod a másik szavát 😊

mint már mondtam, vki questekben segít nekik, van aki tanácsokatad, vagy anyagiakban segít 😊

cape váltásról meg annyit, hogy nem volt vele semmi bajom, mondtam, hogy leválthatjuk, én csak azzal nem értettem 1et, hogy Infinity invitált 5 embert, akiknek nem tetszett a köpeny és már le akarták váltani, nekem az volt a gond, hogy kb 5 aktív player volt a 20 fös guildból akkor mikor ezen veszekedtünk
ök is a klánhoz tartoznak, nekik is lett volna joguk beleszólni, de szerncsére mindenkinek tetszett a kiválasztott köpeny és utána nem volt gond ezzel...
de nem tudom még meddig akartok ezen a köpenyes dolgon vitatkozni még, elég uncsi már 😊

BEAST
#3605
legalább ne jácd meg hogy mekkora nagy leader vagy ... a cuccokat csak azért szórod szét mert ha már ugyis tele az inv , pénz meg ugyis van miért ne szornád szét az emberek között ... amugy is legtöbbször hulladék amit a "piacon" nem nagyon tudnál eladni 😊 ... jah runák ... egy halom felesleges runa amit szintén nem nagyon lehet eladni , aminek haszna is lenne az neked is kell 😄 ... ezen kivül "miben" segited a klánt? ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3604
haha
hát most vagy te hazudsz egyfolytában, vagy az EHun tele van kétszinüekkel, és nem nekem mondják a gondjaikat, hanem nektek, erröl nem én tehetek, ez öket minösíti 😊
de hát ez van ha egy klán leader mindenkit bevesz, csak magyar legyen
pár cuccot meg rune...aha...nemtom hová tünt az a 30-40 db rune meg vagy 100 db lila meg sárga cucc, de mind1, az én raktáram üres, és tradernek se szoktam eladni 😊
azt tudom, hogy szoktam adni, tárgyakat, olyan embernek aki nem tudja, használni, abból is lesz pénze, meg megkérem, hogy adja, oda msának, addig én szerzek többet...ennyi
Az meg, hogy szarok mindekire, sztem tökre, nem igaz, de mit is vár az ember egy 2 szinütöl, aki még tegnap jópofizott vele, ma meg már mindenki elött meg akarja alázni
nem is vártam töled mást 😊

BEAST
#3603
lol ... ez már komolyan szánalmas ....

"cuccosztás mert tele van az inventorym" nc 😄DDDD

ha itt a forumon osztod az észt itt a forumon fogok reagálni ... a 2 szinü hülyegyerekek azok akik télleg segitették az ujakat a klánodban mig te magasrol leszartad öket 😄DD

persze 2 cape váltás ... és mennyit sirtál mire engedtél? ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3602
o szorri már olvasni sem tudok 😊
hiába majdnem 2 óra 😊
titkolózik...hmm...ha annyira titkolóztam volna, videót se töltöm, fel nehogy másnak is legyen sok manija pl.
elite skillek...ebben se titkolóztam, ha vki megkérdezte, megmondtam neki honann szereztem, ma is kérdezték pl.
másra nem emléxem, de úgy is majd jön a lebaszós kommented majd elmondod te 😊

Kata
#3601
Aha, persze, kéregettem. Csak gyakran hiába. Meg én már korábban is mondtam, hogy mi a probléma, hogy xarsz mindenkire. Nem reagáltad le azt sem. Szóval legalább önmagad ne hazudtold meg itt a nyilvánosság elõtt, mert nevetség tárgyává válnak szavaid, azok által pedig te is. Én még nem láttam a tizenpárhány nap alatt, hogy te bárkinek is segítettél volna, sõt, sokaktól azt hallottam vissza, hogy xarsz mindenre és mindenkire. Jah, pár cuccot, meg rúnát adogattál embereknek. De cuccot még mi is jobbakat adogattunk, az adott rúnáid meg néhány ember szerint hasznavehetetlenek voltak. Ennyit a "NAGY" segítségedrõl. Arról meg nem szól a fáma, hogy te valakinek csak úgy adtál 5-10 ezer aranyat, hogy segítsd anyagilag. Gondolom a cuccosztás ilyen télapó jelleggel volt ma, hogy "lássátok, én milyen rendes gyerek vagyok, nem ám azért mentek el innen páran, mert szemét vagyok, és a nézeteltérést kirúgással rendezem". Ááá...
A kétszínû képmutatás pedig a te stílusod, nem az enyém. És én nem minõsítlek téged, mert nem alacsonyodom le a szánalmas szintedre, attól több gerinc és tartás van bennem.

[/cserf][/fülünyúl]

#3600
LOL 😄DDD
ez qrva vicces 😄DD
nemtom miben tiltakoztam, de mind1 😄D
guild cape is le lett váltva 2x is mert kértétek
queastekben csak néhány emberbek segitettem, én inkább anyagiakban segitek másoknak, vki questben segít másnak, én alapanyagot meg manit adok, ennyi
én csak annyit mondtam a guild tagoknak, hogy velem dumálják meg ha bajuk van ne úgy mint a <#kocsog> beast, hogy itt fórumon, baszakszik
ma is volt cucc osztás mint általában ha tele van az inventorym, ez eddig is így volt
az meg, hogy hányan vagyunk a klánban nekem aztán tök8, legalább azok maaradnak, akik fontosak és az ilyen 2szinû, hülyegyerekek, "lemorzsolódnak"
tegnap még veled is lehett normálisan dumálni, meg kéregettted a tanácsokat, de úgy látszik te is csak egy kis 2 szinü "parasztCindyCrawford" vagy (fasza aláírás 😄)
mehetsz most már <#action><#beka3> beastnek...pá<#wave><#integet2>

Kata
#3599
Na de mit ér a név, ha a vezetõ csak kirakatnak használja a klánt, és mindenben titkolózik, senkinek nem segít?
Most meg hallom, hogy páran eljöttünk, kétségbeesett ígérgetésekbe kezdtél, nehogy még valaki elmenjen. Ez elég gyenge politikusi fogás, és remélem nem fog bedõlni neki senki.
Nekem meg az ilyenek nem jönnek be, ennyi... písz

[/cserf][/fülünyúl]

#3598
mi nevünket legalább meg lehet jegyezni, meg ki lehet mondani 😄D

#3597
ha te mondod =D
nekem nem jönnek be az ilyenek ennyi...písz

BEAST
#3596
nem , nem az ... legalábbis nekem még nem volt rá szükségem

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#3595
Én találtam ki a nevet.
Szerintem milliószor ötletesebb, mint a hamburgerek.

[/cserf][/fülünyúl]

#3594
Legalább csúcsanyag? 😛

Ki korán tejfel, fenékig aranyér [FlyFF]

#3593
nem kell vkinek bone nagy tételben?😄D
van 1250++ db raktáron 😄D

SDana
#3592
Azt a smartdoctort szerintem felejtsd el, nekem is néha megkavarta a kártyámat, amikor még használtam.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#3591
szeretnék jelentkezni <#nevetes1>
a név az nagyon bejövõs <#hehe><#taps>
gl

BEAST
#3590
ej ... jöhet a per 😄 vagy majd lerendezzük a harcmezõn 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

SRobert
#3589
A Day of Reckoning bemutatkozó szövegében ez áll:
"Célunk egy jó baráti társaság létrehozása!"

Meglátod, ebbõl per lesz. 😄
Amúgy sok sikert és találkozunk a Guild Hallban. 😉

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Banyapapa
#3588
konfig maradt: ABIT NF7-S2, 2darab samsung memo 2*512, táp 360 chieftech, dvd-rom meg samsung vinyo, plussz 3 pici venti.

Emthor: igazad van, van itthon 4 darab belölük, azokon ilyen bibik nincsenek de guild wars se.
Még😛
Az a érdekes azokban is ATI meg Nvidia van,de ilyen gondokat sose láttam rajtuk, volt ATI ez elött, másik alaplapban az is behalt.
GC-ben is az van (igaz áttételesen picit) és no problemo

BEAST
#3587
A Sindicatus Praesidii (Õrzõk Szindikátusa) tagfelvételt hirdet ...

új klánunk célja egy összetartó baráti társaság létrehozása ... az eddigi tagok mind tapasztalt játékosok akik szivesen segitik az újabbakat ... bárki aki úgy érzi hogy képes csupán a játék öröméért másokkal együtt játszani írjon ide a topicba , vagy egy privibe nekem (karakter neve/kaszt/szint) .

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

ElfQT
#3586
Az nem túl régi (tehát jó).
(Verziószámból feltételezem nem az Asus drivere, hanem az nvidiáé..)
Azért próbálj meg egy régebbit, vagy a legújabbat (71.89)

Konfigodban változott még valami (pl. ram)?

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#3585
vegyé konzolt 😄

de inkább hardware-es topicba!! ott több ember van, hátha ott volt már ilyen gond...

Banyapapa
#3584
71.24 driver van fennt
Ez van a cd-n.
ASUS N6600 a VGA,ahhoz van az a smartdoctor progi az jelzi a hömérsékletet.

Most raktam ujra az xp-t, még frissitéseket szedem le csak tetülassan jön le mert a drága tonline nekem nem duplázta hanem felezte a netemet😞

Majd utána nézek mi a legujabb, hátha..........
3DMark-ban pedig nem produkál hibát, még a fast writer is le van kapcsolva.

Direkt x a "c" verzio van fennt.

De arra lennék kiváncsi ezt a memobibit mivel lehet kimutatni?
Ha esetleg cserélni kell a boltban😞
Még 1 honapos sincs.
Asszem leszedek néhány demot, hátha másnál is produkál ilyet.