Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MrStokes
#3833
Vki el tudna nekem regelni, h milyen elonyokkel es hatranyokkal jar az ha csak elsodleges mesterseget-t valasztunk, ill. ha valasztunk masodlagos mesterseget is?

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

BEAST
#3832
<#idiota>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Sámán
#3831
"minden rendesen mûx..." <#kerdes><#felkialtas><#bee1><#vigyor3>

FeketeVipera 77 SS

ReTeK
#3830
"Minden rendesen mûx..."

Sámán
#3829
Nekünk nem... Minden rendesen mûx...

FeketeVipera 77 SS

mazsa
#3828
Az update óta 5 perc után kihal a GW. 😞

#3827
FoToS, te szoktál Counter-Strike Source-szal is játszani? Gyakran látom ott ezt a nevet, kiváncsi vagyok te vagy-e az. 😊 Amúgy nekem is Mo/W van, szerintem jó kis kari. 😊

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

Hmuda
#3826
Ahham, ezt jó tudni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3825
Ha nem tudnád akkor mondom hogy a sivatagba számos olyan küldetés van amiben meglehet változtatni a második kasztot.

#3824
Crystal Desert - Seeker's Passage - Nausuan NPC - Monk's path

Hmuda
#3823
Ha már van egy másodlagosod akkor sehol. Ha még nincs, akkor a katakomba bejáratánál lévõ outposton Mhenlonál.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3822
Nemtudja valaki véletlenül hol lehet monkra változtatni a másodlagos kasztot?

EmThor
#3821
ja de csak pixeles a drága 😄

EmThor
#3820
gif animot életbe nem rakokbe windóz háttérnek ugye?

EmThor
#3819
megvan "3 szoftverrel csinálom:
-Fraps(Videórögzítõ)
-VirtualDub(Szerkesztõ)
-XPhoto GIF Animator (Gif animátor)"

Hmuda
#3818
Nem, csak az amit te magad találsz. Ha a kapott cuccok is unlockolnának akkor semmi kihívás nem elnne az egészben.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3817
hát megpróbáltam generálni egy pvp karit, elég siralmas lett, kaptam meg találtam már egy csomó fegyvert, jókat is, de fura mód nem mindenj unlocked upgrade volt feltüntetve, miért?
Amit karitól kapok az nem lesz unlocked?

SRobert
#3816
*elnézõ mosollyal forgatja kezében a Kata formájú kis bábut*
😊)

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#3815
még egy ilyen nézés, és béka vagy! 😄DD

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#3814
Nem, de nem akartam lovagiatlan módon ultimátumokkal zaklatni egy hölgyet!
*mosolyog, de szemeiben veszélyes fény csillan*

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

EmThor
#3813
szia

lécci mégeccer gif hez milyen progikat használtál, köszike

Kata
#3812
mindent én találjak ki? 😛 😊

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#3811
Hely és idõ? 😛 😊)

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#3810
szkanderban lejátszuk 😄

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3809
akkor most mondom 😊

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#3808
Még nem. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

SRobert
#3807
😊

Woodoo Child vs. Kata the Witch...

Jó kis PvP. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#3806
mondam már hogy tök rendi vagy? <#ravasz1><#vigyor>

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#3805
Na jó...
Csak a Te kedvedért nem csinálok új bábut. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#3804
én meg nagy boszi vagyok, szal vigyázz te is! 😄

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3803
de ne! 😛

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#3802
De, De, De. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

#3801
jah bocsi
modemesektõl külön😊
SRobert
#3800
woodoo child. >😊

Már teljesen elhasználtam a bábudat...
Élvezkedhetsz egy hétig, amíg új bábut csinálok. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Sámán
#3799
Ömleszd csak ide! <#smile>

FeketeVipera 77 SS

BEAST
#3798
áh mind1 ... 1 hete nem jáccottam ugy általában semmivel :o ... meg ugy kezd mindenbõl elegem lenni ... nem csak a géppel van baj 😞 ... nah megyek mielött kiöntöm a szivemet meg minden :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Kata
#3797
nemár! 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Sámán
#3796
Mindenkinek vannak ilyen napjai.... <#buck>

FeketeVipera 77 SS

BEAST
#3795
tuttam!!! <#hehe>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Sámán
#3794
<#vigyor3>

FeketeVipera 77 SS

Sámán
#3793
Jóvanna nem direkt volt! <#bee1>
Kössz a javítást épp kérni akartuk! <#bee1>

FeketeVipera 77 SS

SRobert
#3792
Mondanom sem kell, hogy én állok a háttérben. ]😊>

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#3791
Én is nagyobb ventit tetettem a videokártyámra, mert nagyon melegedett. De most jó. 😊

regelek gyorsan egy fórumot a honlapunkra 😊
Az e-mailt majd nézd meg, és erõsítsd meg, vagy amit kell. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

BEAST
#3790
tegnap meghalt a netem ... ma a gépem meg a netem ... már kezd elegem lenni :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Hmuda
#3789
Mivel én az IMG-t átírtam URL-re. Eredetileg egy szép kövér topicszéthúzó beszúrás volt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

BEAST
#3788
élek ... csak most minden bajom van :o

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3787
de linkelte, nem "bevágta"

Hmuda
#3786
Csak az, hogy 1600x1200-as a "kis" drága. Nem kellene széthúzni a fórumot ilyen monstrumokkal és a modemesek se komálják túlzottan.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3785
Beast, adj életjelet! 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#3784
ezzel mi a bajod?