Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Sephi
#4033
Jo lenne talalkozni veletek fiuk ... egyedul nem akarok jaccani mert a Wow-ot is azert untam meg.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Hmuda
#4032
Jójó, csak úgy mondtam. Viszont az Ettin barlang az elég aprócska, alig egy normális zóna fele.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SDana
#4031
De már van ilyen... pl valami fagyos barlang a havas hegyen.
Egyébként meg itt minden instance... 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Hmuda
#4030
Gondolom fedett instance-ok (barlangok, katakombák, stb).

Streex: majd be fog kerülni egy Mória feelingû dungeon nemsokára.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

SDana
#4029
Attól függ, neked mi a dungeon?

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

STREEX
#4028
Vannak ebben a játékban dungeon-ök?Valaki járt már valamilyen-ben?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

BEAST
#4027
de lehet ... sõt , az rp részen lesz igazi csapatod ... a pvp rész tulajdonképpen csak az elején lehet érdekes hogy megnézd milyenek az arénák ... de ha elõrébb jutsz a történetben az rp karid sokkal hatékonyabb lesz és ugyanugy mehet arénázni

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

musha
#4026
te is, Sephi? 😊 kíváncsi leszek hogy tetszik...

Sephi
#4025
Szal amikor mar egy ideje jaccotam a RP-et akkor atmehetek PVP-be es ott csak harcolni kell?

Ugyertem mi a lenyege? A normal RP ben nem lehet csapatod ?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Sephi
#4024
Kocc 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

BEAST
#4023
role playing karival kezdj mert ez maga a játék , a történet végigjátszása , a pvpben kimaxolt karikat csinálhatsz de csak oylan skilleket és tárgy kiegészítõket használhatsz amit a role playing kariddal már megtaláltál.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Sephi
#4022
Megvan a gama de nem ertem hogy kell lekezdeni. Role Playingbe vagy PVP -be? Mi a kulombseg es melyiket erdemes elkezdeni?

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

EmThor
#4021
háttérsztori magyarul: hunwarriors.uw.hu

#4020
nem kell hozzá hatalmas bátorság 😄DD
elmentek GH-ba és benyomod az "Battle" gombot 😄

#4019
nem SCOG volt az elsö

Pari
#4018
Na Uff,

Megvettem a gamet, s mint newbie varom a barati jotanacsokat, mi merre hany meter, es mer pont 30 az ellekezobe?

Szal a main karim egy Elementalist, neve Amoxx Hun(age 28😊...csinaltam Monkot is nev Battlemuff
gameba aki tud keressen nyugodtam ram,mert pl meg en nemtom,hogy koll,meg ilyesmi,haverom is jon majd, 9 fele, meg a masik is holnap ...
Szal CU all inda gém

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#4017
Ascalons Auserwaehlte ellen volt az elsõ
Kata
#4016
Hamburgeres lettél? 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#4015
😄DD

[/cserf][/fülünyúl]

BEAST
#4014
Scog ha jól emléxem 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Atisz
#4013
És kik volnának õk? Nevet légyszíves, vagy anonim a céh?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4012
"magyar guild az elsõ"
ez helyesen:

...az elsõ magyar guild...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

BEAST
#4011
egy másik magyar céh ellen álltak ki 😛

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Atisz
#4010
Szó szerinti jelentés: értékes
Játékon belüli jelentés: trágya, de a kereskedõ sok pénzt ad érte

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4009
Amúgy gratula, mert a ti céhetek magyar guild az elsõ ami neki mert vágni 1 gvg meccsnek. Szinte lényegtelen, hogy veszítettetek, ami számít: az a vállalkozó szellem...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

BEAST
#4008
azt jelenti értékes ... az ilyen cucokat a bolt sokkal többért veszi meg mintha normál lenne , de csak eladni jo 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

STREEX
#4007
Nem igazán értem hogy ez a pajzs mitõl kerül 120 ba.Mit jelent az hogy precious?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Atisz
#4006
Egyébként melyik guild ellen kaptatok ki?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4005
Egyébként egy baráti jótanács mindenkinek:
A pvp-ben felejtsétek el a hench-eket. Nem elég hogy nyugodtan ácsorognak a területre ható varázslatok mezejében, még a rájuk rakott szívató varázslatok (hex) ellen se tudnak mit csinálni (az AI miatt).
Persze jó tulajdonságaik is vannak: nem ugatnak be és nem lépnek ki soha... <#nevetes1>

Szóval komolyan: PvP-ben a henchet hanyagoljátok. Ha nincs elég ember inkább várjatok...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4004
Hopp, tényleg. OK.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4003
azinak ment

Atisz
#4002
3 500-ért superior rúnát? Az nem közepes...
Superior rúna, ha elég jó (értem ez alatt, hogy jól lehet az alá tartozó skilleket használni pvp alatt) simán megér 10 000-et.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4001
<#nevetes1>...én is pvp-re gondoltam természetesen, az rpg-s rész már rég kész.
Mi egy olasz-magyar kombinált csapattal szoktunk zúzni a Tomb-ban. Eddig a legjobb menet az 7 egymás utáni gyõzelem volt, vagyis már ott voltunk a HoH küszöbén...néhány faszmák amerikai a kivárós-újraéledõs taktikát alkalmazva lenyomta a hõsünket az oltárról...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4000
én pvp-re gondoltam pve az más, ott tudod ire kell felkészülnöd
pvp azért nemilyen egyszerü

Atisz
#3999
Ja és a Hungarian Virtue továbbra is keres megbízható, csapatjátékos, szellemileg nem alulfejlett potenciális tagokat.
A játékbeli nevem Attila Mindbender.
No, most hogy megvolt a kötelezõ reklám, mehet tovább a téma...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#3998
Hát igen...de ki állította hogy nem így van?
Ettõl még jó, hiszen nem csak ezen múlik, hanem a csapatjátékon is. Ha ugyanis mindenki rohan a hülye feje után, nincs összehangolt stratégia, akkor lehet akármilyen jó skill-kombinációd, halálra vagy ítélve.
Az én Me/N karakterem most anti-monkká van kiképezve és mostanában elég jól is teljesít a HoH felé menet...persze így nem tudom olyan hatékonyan védeni magam mint régebben, viszont a mostani tevékyenységemmel nagyban elõsegítem az ellenfél monkjainak mihamarabbi fûbe harapását.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

azirafael
#3997
Emléxem amikor L2-t kezdtük fingunk nem volt a különbözõ kasztok képességeirõl- erõsségeirõl, most meg már mindenki fejbõl nyomja milyen kombóban kell nyomni a partyzást, milyen skilleket, mikor használjon stb... Itt is ez lesz. Én régen nagyon sokat játszottam gyüjtõgetõs kártyajátékkal (Magic, MAGUS, HKK)ez ugyanaz... van kb 160 "lapod" abból kell összerakni egy 8 lapos kombóra épülõ "paklit" amit, ha jó sorrendben használsz akkor tutira lenyomod az ellent... Persze ezek a tuti kombók csak késõbb fognak elõjöni (még 1-2 hónap szerintem) de már most is láttunk rá példát lsd : Sonic13 farmolós videója... Aztán lenerfelik a tápos skilleket, kitalálnak ellen kombókat (valszeg minden pvp csapatban lesz egy ilyen tápos DD kombós gyerek, meg egy olyan akinek az elõbbi kivédése- kinyirása lesz a feladata)

Szóval az egész játék egy nagy gyüjtögetõskártya-hack&slash-chat-rpg progi....

#3996
sztem qrvanehéz ezt megmondani...
mert minden kasztnak 70-80 skillje van és igy kb 150-160 skilled lesz és ebböl kell 8-at választani 😊
persze csak akkor ha pve-n ilyen sok skillt meg tudtál szerezni

#3995
yaks bendben lehet elöször venni asszem de Quarrel Falls a tuti ahol lehet skill trainertöl venni

BEAST
#3994
Lion's Arch / Magi Maraquire (a küldiadó) nála lehet venni :o az biztos

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3993
a küldiadó ember nem ad, és a többi skill trainer se 😞

BEAST
#3992
a küldiadó embernél vehetsz még ha jól emlékszem , de a legtöbb skill trainernél is

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3991
Nem tudja vki, hogy honnan lehet signet of capture-t szerezni, a lions arch-i questen kívül, egyszer láttam valahol, de azótan me találom, most droknars forge-ba vagyok. elõre is köszi

Pari
#3990
😊

KK, megfogadom a tolem tapasztaltabbak tanacsat😊

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

ElfQT
#3989
Na jó, hát ha nagyon bántja, hogy nem kell havidíjat fizetni, költheti másik accountra 😄

Vigyázat, a leopárd harap!

SDana
#3988
Szerintem se érdemes buff meg healbotozni.
Csak annyit érnél elvele, hogy amíg a másik géprõl teszed a buffot magadra vagy gyógyítasz, annyi idõ alatt vagy kinyírhatnád a veszélyforrást, vagy leölnek mindenkit...
Buffok meg vannak finomak, de leginkább önbuffok. És amúgy is max 1-1,5 percig tartanak. A hencsek meg gyógyítani jobbak, mint egy healbot.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

BEAST
#3987

két acc szerintem teljesen felesleges , botnak ottlesznek az npc segítõk és azok is megteszik ha nincs játékos ... de csak azért még egy accot venni nem éri meg , az eksön alatt ugysem tudnád mind2t irányitani 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Pari
#3986
Meg egy kerdes...2 gepem van, daoct is 2 accrol jatszottam, wizard+cleric, meg necro+cleric...
Kerdes: megeri-e,van-e ertelme botkent egy monkot futatni a fo kari melle?vagy felesleges, mert olyan gyorsa az akcio hogy eselyem se lesz ket kari iranyitani?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

ElfQT
#3985
Viszont a csapatméret nem mindig 4 inkább több... Emiatt nehéz jó kaszt felépítést mondani, de úgy általánosságban én azt mondanám, hogy 1. W 2. Mo 3. E, a negyedik vagy mégegy W, vagy Me, estleg R 😊
A másodlagosok meg ízlés szerint, de sztem sok szükség nincs rá...
A játék skill és összeállított csapat harca egy kicsit hajaz a Magic the Gathering és társaira, de a klasszikus csapat felépítés nekem azért sokkal erõsebbnek tûnik a kísérleti felállásoknál (n db Me sosem fog nyerni egy "hagyományosabb" csapat ellen; bár vannak olyan kombók amik erõssé tesznek egy-egy kasztot magában - amíg az ellenfél rá nem jön a turpisságra).

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#3984
Még ami eszembe jutott, hogy PvEben sok ütõsnek tartott kari a W/Mo. Ez azért van, és akkor igaz, ha béna csapat áll össze...
A "normál" felállás a Tank/Damage dealer/(Supporter)/Healer, ahol szvsz az a legjobb, ha a Tank vezet és jelöl célt.
Jelenleg érdekes módon általában kevés Monk van, minden (magasabb szintû) csapat összeállásnál "vadásszák" a Monkokat, akik nem állnak be akárhová.

Kiábrándító, hogy magas szinten is vannak játékosok, akik _nem ismerik_ a target mûködését, ésvagy nem használják. (Ezek nagy részét a sivatagos 3 quest szûri meg hálistennek 😊 )

Az már kialakult, hogy damage dealert is várnak a csapatba, de nekem úgy tûnik, hogy Rangert és Necrot csak azért, mer jó sok van 😊
(A Ranger amugy pedig jó "töltelék", szép sebzésre képes, van 3 interrupt támadása (spell/skill megakasztó), meg némi healje.)

Vigyázat, a leopárd harap!