Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem a Key (ami a bolti verzióban a CD tokon van) a fõ azonosító?
Ezzel nem lehet letiltatni az accountot és kreálni egy újat?
Mert a karik vesztése egy dolog, egy másik a 8k HUF.
Vigyázat, a leopárd harap!
The second cause is, yes, downloading anything that doesn't come from the official site. According to Patrick Wyatt (who knows a bit about programming ) it's not possible to rely on a virus scan, or an Ad Aware scan, or any other external "check" of the program or executible. Why? Because there is new malicious code being written every single day and the protection programs are playing catchup with them. Plus, there are malicious programs that avoid detection altogether.
What to do?
Never, ever, ever give account access to anyone. Don't let anyone see you put in your password. Don't use the same password for any program. Not even if you plan to change the access password right away. Not even if you'd trust the individual with your life!
Never download anything, from anywhere. Ok, well, maybe getting the latest Windows Update or the most recent drivers for your video card is fine, but only if you initiate the download. Anything else, well, just say "no!"
We're really sorry for any instances of account theft, and we will try to help, but the primary responsibility for account safety lies with you, me, and each individual gamer.
__________________
Gaile Gray
Community Relations Manager
ArenaNet
Ha jóltudom a karakteredet nemtudják visszaállítani... max. az accountodat, de az EULA alapján egyébként nem lenne kötelességük, mivel saját hibádból törték fel - szerezték meg az accountodat.
A gaméba be tudsz lépni?
Vagy a keyeddel csináltál új accot? Vagy hogy?
Vigyázat, a leopárd harap!
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
köszönöm szépen/arigato gozaimasta!
Tûzfal/Virusirto F-Secure Client Security,nem free,de sokaig nemtart hozzá kulcsot találni =).Be lehet allítani mindent,Nem eszi a rendszert mint a Norton,és nem enged be mindent mint a ZA.Emellé felraksz egy Ad-awaret es egy Spybotot és kész.Természetesen auto update mindre.
Nemtom segit-e,de van a Stinger nevü trojai killer.
Egy honapja se jött ki a legujabb,2.5.4-es.
Hátha bejön neked.
ja amúgy vezetõként kiléptem a klánomból mondták a többiek az milyen! na megyek reinstall... csocsi
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Elég erõs volt a jelszavad?
Vigyázat, a leopárd harap!
Milyen email szolgáltatónál? Mi a jelenség? Nem éred el a levelezésed?
Mit mond a GW bejelentkezéskor? Rossz jelszó?
Gondolom, hogy bosszantó a helyzet, de ilyen hibaleírással senki nem fog tudni segíteni.
Próbálkozz az online supportnál, de jobban írd meg a jelenséget és a problémát (... ja, és angoloul).
Vigyázat, a leopárd harap!
Vigyázat, a leopárd harap!
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Sajnos a guildwars.hu-ra még mindig nem sokan járnak.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Azért lehetne egy magyar szerver is, nagy poén lenne...<#nyes>#nyes>
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Jobb ez így...
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Az underworldben marha szar cuccok potyogtak, komolyan mondom ennél még Iron Mines of Moladune is jobb, pedig elég mélyre lementünk. Nagyon jó parti volt...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.