Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#4183
nincs tesóm... minnyá csekkolom írtak e...

#4182
OMFG ez odabasz de nagyon!!! 😄DD

több mint 900k szevasz... 😄DD

Gladiator
#4181
nem lehet, hog tesód szórakozik?😊

ReTeK
#4180
én úgy tudom a régi és az új email címre is elküldi a program a jóváhagyást és ha nem jön mind2rõl válasz akkor is csak 1 hét után lesz email cím csere (bétában így volt) szal nem értem ezt hogy csinálhatta, mindenesetre ez elég szomorú <#szomoru1>

#4179
Accountot sem tudsz kreálni?

EmThor
#4178
plusz a céh majd összes pénze nálam volt... vhogy megszerezte jelszót, átírta emailt, kilépett guild-bõl ennyit tok...

ElfQT
#4177
Van alaki aki tudja a pontos biztonsági eljárásokat?
Nem a Key (ami a bolti verzióban a CD tokon van) a fõ azonosító?
Ezzel nem lehet letiltatni az accountot és kreálni egy újat?

Mert a karik vesztése egy dolog, egy másik a 8k HUF.

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#4176
nemtok belépni átírták emailem

EmThor
#4175
akkor sziasztok jó volt veletek

#4174
We are really concerned when we hear about accounts being hacked. Or as it usually works out, "hacked." Do you know the No. 1 cause of account theft? Sharing accounts and disclosing passwords! I was staggered -- I wouldn't let my sainted Grandmother know my password and log into my account. But according to the CS Team, some of whom have been involved with game support for more than 10 years, user disclosure of one's email/user name and password is the primary cause for accounts being taken, characters wiped, or items stolen.

The second cause is, yes, downloading anything that doesn't come from the official site. According to Patrick Wyatt (who knows a bit about programming ) it's not possible to rely on a virus scan, or an Ad Aware scan, or any other external "check" of the program or executible. Why? Because there is new malicious code being written every single day and the protection programs are playing catchup with them. Plus, there are malicious programs that avoid detection altogether.

What to do?
Never, ever, ever give account access to anyone. Don't let anyone see you put in your password. Don't use the same password for any program. Not even if you plan to change the access password right away. Not even if you'd trust the individual with your life!
Never download anything, from anywhere. Ok, well, maybe getting the latest Windows Update or the most recent drivers for your video card is fine, but only if you initiate the download. Anything else, well, just say "no!"
We're really sorry for any instances of account theft, and we will try to help, but the primary responsibility for account safety lies with you, me, and each individual gamer.
__________________
Gaile Gray
Community Relations Manager
ArenaNet


Ha jóltudom a karakteredet nemtudják visszaállítani... max. az accountodat, de az EULA alapján egyébként nem lenne kötelességük, mivel saját hibádból törték fel - szerezték meg az accountodat.

ElfQT
#4173
Ezt nem értem. Nem ellopták/ellopják ilyenkor az egészet ugy ahogy van? Mintha a keyedet ellopnák?

A gaméba be tudsz lépni?
Vagy a keyeddel csináltál új accot? Vagy hogy?

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#4172
köszönöm! többiek is úgy vették észre h eccercsak kiléptem! no comment! állítólag vissza lehet állítani a karit! de még semmi hivatalos válasz, amint van vmi szólok!

#4171
Ez az egész rohadtul undorító, drukkolok neked. Dögöljenek meg az acc-lopdosók ;(

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

EmThor
#4170
má vagy 3-4 hete mikor leszedtem, még kanyi se volt róla és 2004 februári a progi... HA az volt...

köszönöm szépen/arigato gozaimasta!

#4169
Pár napja irtam már hogy ilyen hülyeségeket nemszabad leszedni.
Tûzfal/Virusirto F-Secure Client Security,nem free,de sokaig nemtart hozzá kulcsot találni =).Be lehet allítani mindent,Nem eszi a rendszert mint a Norton,és nem enged be mindent mint a ZA.Emellé felraksz egy Ad-awaret es egy Spybotot és kész.Természetesen auto update mindre.

EmThor
#4168
kösz megnézem, de most asszem tiszta a rendszerem, szal nagyon nem értem, bízok benne, h vissza tudják állítani a karimat, a szerverrõl, de már nagyon elegem van, jöhet reinstall stb, nem kívánom senkinek!

Banyapapa
#4167
Én se értem.
Nemtom segit-e,de van a Stinger nevü trojai killer.
Egy honapja se jött ki a legujabb,2.5.4-es.

Hátha bejön neked.

EmThor
#4166
routerre nem tellik, ha van jobb mondjad me kurvára nem vicces

#4165
"Zonealarm, Mcafee" =D

EmThor
#4164
nem... de ez a progi töltés még jóval a figyelmeztetés elött volt! és amúgy is 2004es a progi... szal nem értem... van fenn zonealarm, futtatok néha mcaffee-t meg mikrosoft antisypware-t netes cuccot, ewido-t és semmi... most imádkozok h a szerveren megvan a karim!

ja amúgy vezetõként kiléptem a klánomból mondták a többiek az milyen! na megyek reinstall... csocsi

#4163
No mizu, nem írtak még vissza?

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Gladiator
#4162
na, ha vki van most, akkor privi rám. Lang Levente. 7 és feles vagyok. most bombázták le ascalont.

Gladiator
#4161
ilyen trójai faló, vag ymi jön vele amit nem lát a vírusirtó sem

Gladiator
#4160
nem gebasz. tényleg lopták. amikor letöltötted a palást csinálót, akkor lopták. el. amikor bejelntkezel a játékban ki is írja, hogy ne nagyon töltögess ilyeneket, mert ellopják az accountot.

EmThor
#4159
remélem csak vmi gebasz... majd visszaírnak... hát szerintem törölte karimat is ha télleg lopás, remélem vmi más lesz...

EmThor
#4158
nem szerintem... de emailem nem tom honnan tudhatta, mer az nem volt megadva az alapból be volt iratva

ElfQT
#4157
Hát szerintem a virtuális pénz a legérdektelenebb, ha tényleg acc. steal történt.

Elég erõs volt a jelszavad?

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#4156
irtam már online, de nagyon gáz épp sigilt akartunk vásárolni és az összes pénz nálam volt, 62k

ElfQT
#4155
Mit jelent az, hogy "emailt nem lássa".
Milyen email szolgáltatónál? Mi a jelenség? Nem éred el a levelezésed?

Mit mond a GW bejelentkezéskor? Rossz jelszó?

Gondolom, hogy bosszantó a helyzet, de ilyen hibaleírással senki nem fog tudni segíteni.
Próbálkozz az online supportnál, de jobban írd meg a jelenséget és a problémát (... ja, és angoloul).

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#4154
Olyan nyelvi districtek vannak, amilyen nyelvi verziók vannak a szoftverbõl. Ahogy a hivatalos update leírásában is jelölik.

Vigyázat, a leopárd harap!

EmThor
#4153
nem tok belépni emailt nem lássa.... gwonline.com, vmi palást nézegetõt szedtem le 1 hónapja de törötltem, volt xp partíció reinstall azóta stb... ma meg nem tok bejelentkezni 😞 nem értem

musha
#4152
??? hogyan?

EmThor
#4151
úgy néz ki lopták accountomat... jó volt veletek! jók legyetek . hy

Atisz
#4150
Meg kell próbálni<#mf1>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4149
ja<#idiota>

azirafael
#4148
Be vagyok rúgva.... ezt a munkahelyemrõl írom.... Mindjárt megyxek haza, ha még állok a lábamon megyek segítek neked 😄

Gladiator
#4147
vki jöjjön már partyzni, mert egyedül kurva uncsi. 5 és feles szintû vagyok

Atisz
#4146
Tõlem írhatunk, bár ezzel vmi nagyobb publicitású magyar oldalt kéne megkérni...az is igaz hogy ilyen mondjuk nincs.
Sajnos a guildwars.hu-ra még mindig nem sokan járnak.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

musha
#4145
valószínû nem sz@rnának le minket nagy ívben <#idiota>

#4144
írjunk már vmi peticiot a játék készítõinke, hogy csináljanak hun d-ket is, mert lehet hogy nem vagyunk többen 2-300-nál, de akkor is szeretjük a saját nyelvközösségünket, meg aztán így könyebb, kommunikálni, és csapatot alkotni is.

Sephi
#4143
Hua pontosan en is tokre kivoltam amikor kis faluba nemtul ment a nagy sxoveg 😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Atisz
#4142
Nem tudom, nekem eddig (a GW-ban legalábbis) csak pozitív élményeim voltak a németekkel kapcsolatban.
Azért lehetne egy magyar szerver is, nagy poén lenne...<#nyes>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

BEAST
#4141
jah , angol területek <#eljen>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4140
Ja, a németek baromi nagy zajt csaptak, elképzelni sem merem, mi lehet egy német distictben 😄
Jobb ez így...

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Hmuda
#4139
Csak magyar nincs ha jól olvastam a közleményt.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

musha
#4138
némmá, most már nyelv szerint vannak a districtek 😊 végre nincs több Jürgen 😊)

#4137
Ja tegnap volt uw, hát megnéztem, és nem voltam érte oda, mert 1 nehéz, kettö semmi épkézláb tárgy nem esett, bár lehet hogy a csapat volt szar, mert nem nagyon értettük egymást.

Atisz
#4136
Amúgy tegnap 2x is ott voltam HoH-ban sigilhulláskor, csak sajnos a rossz végén a [email protected] faszmák. Ennyi.
Az underworldben marha szar cuccok potyogtak, komolyan mondom ennél még Iron Mines of Moladune is jobb, pedig elég mélyre lementünk. Nagyon jó parti volt...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4135
Való igaz...régebben 2 hench monkkal simán végigírtottam, most mire felnézek, már mind a 2 hason fekve figyeli a fejleményeket. <#falbav>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4134
Figy, pre-sering Ascalont csináld meg egyedül. Ha onnan átjutsz, akkor segíthetek pár dologban. A játékbeli nevem "Attila Mindbender", tömeggyilkos. (Legalábbis próbálkozom <#vigyor3>)

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.