Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
Az accokkal kapcsolatban elég hülyén van megoldva a dolog, nem tudom hogy ti kipróbáltátok-e már mit müvel arra ha bent vagy és vki ugyanazzal az accal akar bemenni? Aki bent van kivágja aki be akar menni azt meg beengedi helyette, ez milyen dolog ? Viszont a jo benne hogy saját hibakodja van (sajnos a számát nem jegyeztem meg) tehát ha azzal vágja le az embert akkor tudni rola hogy lopni akarnak és azonnal vissza lehet menni accot modositani.
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
PSP user n\' soon ps3 user too :)
akkor is toltuk lent vagy 3 órát tuti
PSP user n\' soon ps3 user too :)
PSP user n\' soon ps3 user too :)
A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)
ha igen akkor azt az email címet és jelszót add meg amit a párodnál írtatok be
A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)
Csakhogy... miután telepítettem a játékot, accountot kellett csinálnom ugye, és ez a Key már foglalt (ami a CD hátoldalán van).
Ilyenkor mi a teendõ? Töröljük párom acc-ját? Vagy hogy tudnék ugyanazzal a key-jel én is játszani (csak épp' a saját gépemen)?
(Tudom, hogy értelmetlenül írtam, sorry, de "kicsit" korán van még 😛)
Mindenesetre elõre is köszönöm a segítséget! 😊
A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)
mi az a fehér bumeráng izé?O_o
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
Hat... 😄DD 19:00-tól egészen idáig nyomtuk...(23:45)
Képeket hamarosan felteszem a cuccokról.
PSP user n\' soon ps3 user too :)
kb 34-35 napom volt benne, nagyon bánt, de újra lehet kezdeni, és csak imádkozhatok h megint ne támadjanak meg...
support oldal viszont most nem megy, remélem nem bombáztam õket nagyon, hogy kapják el a mocskot <#pardon1>#pardon1>
"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."
nagyon elkendõdtem, de nem adom fel 😊<#eljen>#eljen>
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
(És miért nem a fórumunkra írod? Azt többször nézem mint ezt.)
[/cserf][/fülünyúl]
holnap majd mégnézem, hogy tudom kinyirni elementalisttel
most salvageltem valami rúnát. hova lehet betenni?
Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!
(Csak arra vigyázz, hogy ha kék-lila-arany salvage cuccot akarsz salvage-elni akkor mindenképpen expert salvage kit-et használj!)
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!
Elvileg növelné a beast mastery-met.
Nálam rajta vagy a friends listen, és tegnap este is online-nak láttalak, pontosan....fel is írtam....Fawk Meh néven (ha jól olvasom, amit a sötétben írtam...)
"Rád" priviztem angolul, de nem jött semmi válasz....
Ha online látom az accot majd még próbálkozom, hátha kiderül valami...
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun
azt azert nemhiszem hogy egszerre nyultak le a 2gw es1lineage accot😊

