Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SZEG007
#4233
Ez azért nem igaz, mert ha normális nem rusholo emberekkel mész le akkor is meglehet csináli.

SDana
#4232
Ez azért jó, mert ha valami miatt bentragadsz (lefagy a prog és úgy érzékeli a szerver, hogy te még ott vagy, csak semmit nem csinálsz), akkor vissza tudsz menni újraconnecttel.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

3lm0
#4231
Üdv Mindenkienk !

Az accokkal kapcsolatban elég hülyén van megoldva a dolog, nem tudom hogy ti kipróbáltátok-e már mit müvel arra ha bent vagy és vki ugyanazzal az accal akar bemenni? Aki bent van kivágja aki be akar menni azt meg beengedi helyette, ez milyen dolog ? Viszont a jo benne hogy saját hibakodja van (sajnos a számát nem jegyeztem meg) tehát ha azzal vágja le az embert akkor tudni rola hogy lopni akarnak és azonnal vissza lehet menni accot modositani.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

wordsworth
#4230
jah akkor ok. Csak idezojelbe tetted a veleteket es nem vagom miert..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#4229
kérdezd meg a többieket, most én hiába mondom, hogy ekkor meg ekkor mikor nem voltál ott
akkor is toltuk lent vagy 3 órát tuti

wordsworth
#4228
melyikre gondolsz sonic? mert halottam volt egy nagy baki de akkor en nem voltam ott 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

EmThor
#4227
SPOILER

underworld temple of the ages-bõl??

EmThor
#4226
ez hol van??

#4225
tudom, múltkor voltam "veletek" lent

#4224
Nah,az elementalisták örüljenek(Linket adok mert nekem sok lett ^^): Eternal Forgemaster

wordsworth
#4223
az a fehér bumeráng egy obsidian shard 😄 De elõrre szólok, hogy idaig random csapattal nem lehet eljutni csak klannal és TSel..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Flórika
#4222
Mondjuk... erre magamtól is gondolhattam volna... <#idiota>

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

Flórika
#4221
Értem, köszi szépen! ^^

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

#4220
ha jól értem akkor te most a párod accjával akarsz játszani ugye?
ha igen akkor azt az email címet és jelszót add meg amit a párodnál írtatok be

Flórika
#4219
Még annyit, hogy természetesen úgy értettem, hogy egyidõben egy key-jel CSAK én játszanék... 😄

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

Flórika
#4218
Olyan gondom lenne, hogy a megvett GW-nket már párom telepítette, játszott vele, mint azt írtam is korábban. Õ egy ideje már nem játszik, gondoltam, akkor inkább feltelepítem én is, megnézem milyen, és ha nagyon tetszik veszünk még egyet, és akkor vele (is) játszhatom...

Csakhogy... miután telepítettem a játékot, accountot kellett csinálnom ugye, és ez a Key már foglalt (ami a CD hátoldalán van).
Ilyenkor mi a teendõ? Töröljük párom acc-ját? Vagy hogy tudnék ugyanazzal a key-jel én is játszani (csak épp' a saját gépemen)?

(Tudom, hogy értelmetlenül írtam, sorry, de "kicsit" korán van még 😛)

Mindenesetre elõre is köszönöm a segítséget! 😊

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

#4217
milyen alapanyagok kellenek? látom ektoplazmból jó sok kell =/
mi az a fehér bumeráng izé?O_o

SZEG007
#4216
Ime a monk cuccok:

Gladiator
#4215
ez kie ez a srác? mármint ez vmi titkos crafter? 😊

wordsworth
#4214

PSP user n\' soon ps3 user too :)

BEAST
#4213
<#wow1>

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4212
siess plz mert tesóm mindjárt jön filmet nézni és nem akarok még 2 órát várni, hogy meglessem öket!!!<#vigyor3><#vigyor5><#vigyor2><#nevetes1>

wordsworth
#4211
NAH megleltük a craftert!!!(fissue-os)..
Hat... 😄DD 19:00-tól egészen idáig nyomtuk...(23:45)
Képeket hamarosan felteszem a cuccokról.

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Kata
#4210
akad 😛 http://sindicatus.uw.hu

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#4209
kösz, hát nagyon gáz abból a szempontból is, h aki ki akar lopni vmit, akkor ki is tud, jó h mást nem bántott, de így is lopás...

kb 34-35 napom volt benne, nagyon bánt, de újra lehet kezdeni, és csak imádkozhatok h megint ne támadjanak meg...

support oldal viszont most nem megy, remélem nem bombáztam õket nagyon, hogy kapják el a mocskot <#pardon1>

BEAST
#4208
remélem sikerül visszakapni <#miaz> baz ilyenkor gondolom végig hogy milyen emberek vannak a világon ...

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#4207
visszaszóltak továbbították a problémámat az illetékeseknek!
nagyon elkendõdtem, de nem adom fel 😊<#eljen>

#4206
😄DDDDDDD

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Sephi
#4205
Van forumunk ?😄

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Kata
#4204
Bocs, de dolgom volt, most vagyok onlány.

(És miért nem a fórumunkra írod? Azt többször nézem mint ezt.)

[/cserf][/fülünyúl]

#4203
warriorral nekem is nagyon könnyen ment, mesmerrel már csak 3. próbálkozásra sikerült kinyirni 😊
holnap majd mégnézem, hogy tudom kinyirni elementalisttel

wordsworth
#4202
Emhtor es fogsz venni uj GWt?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#4201
Én a Warriorommal secperc alatt kinyirtam a mirrort. Még csodálkoztam is rajta milyen jó vagyok.

EmThor
#4200
páncélba de csak az elsõdleges kasztod rúnái mennek bele, 2 ugyanolyan nem passzol, de a régit felül tudod írni

#4199
mit lehet csinálni az upgrade component-ekkel?
most salvageltem valami rúnát. hova lehet betenni?
Gladiator
#4198
KAta! mikor lesz megint húzás mint tegnap? Már kurvára unom ezt a kipusztult rohadt tájat.

TasManXT
#4197

psn: TasManHUN

Goodwill
#4196
ranger a 2., vmi nature skillt emlegettek hogy az a jó, azt keresem most :>

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

TasManXT
#4195
empathy ha mesmer a mádosik kaszt és csá 😉

psn: TasManHUN

EmThor
#4194
Te üss elõbb és többet, szívtam harcosommal én is 😄

Hmuda
#4193
Ha egyszer salvage cucc akkor salvage-eld. <#idiota>

(Csak arra vigyázz, hogy ha kék-lila-arany salvage cuccot akarsz salvage-elni akkor mindenképpen expert salvage kit-et használj!)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Goodwill
#4192
Van itt olyan nekró, aki Augury Rock-nál kinyírta a mirrort? Ha igen megoszthatná velem a technikáját, mer több mint 3x annyit sebez rajtam íjjal, gyorsabb és hiába viszek sacrifice skilleket hogy magát sebezze, ígyis mindig szarrá nyír. Ha nem rakok be skillt, akármerre futkározok esélytelen. <#wilting>

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

#4191
Annak mi értelme van ha egy olyan salvagable cuccnak van mágikus hatása amit nem lehet felvenni?(asszem valami charr hide vagy ilyesmi)
Elvileg növelné a beast mastery-met.
EmThor
#4190
azt a rohadt!!!! nyírjátok ki!!!!!!! feljelentem Arenanetnek!!

ISTEN VAGY DOUGO!!!!!!!

dougO
#4189
EmThor!

Nálam rajta vagy a friends listen, és tegnap este is online-nak láttalak, pontosan....fel is írtam....Fawk Meh néven (ha jól olvasom, amit a sötétben írtam...)
"Rád" priviztem angolul, de nem jött semmi válasz....

Ha online látom az accot majd még próbálkozom, hátha kiderül valami...

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Hmuda
#4188
Olvasd el a kézikönyvet és sokára. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Gladiator
#4187
amúgy mi az a hall of heroes, és mikor jutok oda?

EmThor
#4186
hm... gyanús...

#4185
nem emktvs vagy?mi mar ugy 18+ oraja nem tudunk connectolni,csak beirom a jelszot es nezem hogy connecting......
azt azert nemhiszem hogy egszerre nyultak le a 2gw es1lineage accot😊
EmThor
#4184
nem válaszolnak 😞