Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gladiator
#4283
ááá, megelõztél. nekem 13 a folyamatos max gyõzelmeim száma. (de jól megfogalmaztam)

SRobert
#4282
Jajj... végre elismerik a mesmereket. 😄

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

musha
#4281
szerintem a #4276 kép inkább a 14 egymás utáni gyõzelem miatt került be nem a gyorsaság miatt.

#4280
bazz ez az ellenféltõl is függ, hogy hány mp alatt tudod leverni
nálunk meg az a record mikor bejött a pály az ellen meg kilogolt, na erre varjál gombot 1 mp-s gyõzelem szvsz <#mf2><#crazya><#action><#nevetes1>

Kata
#4279
Csak addig örülsz ennek, míg velünk nem találkozol. ;P

Egyébként 01:41 elég hosszú idõ, nekünk 38 mp a rekordunk, de az 1 percet általában nem szoktuk elérni, mire leverjük az enemit. 😊

Mellesleg jó a mesmer, a második karim nekem is Me/Mo. Csak még picike szegény, és sokat kell tanulnia. De ha nagy lesz, igazi megszívatlak/nemtudszmegölni típus lesz. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

SDana
#4278
Egyszerûen imádom, amikor suttyomban rárakok harcosra empathyt, mágusra meg backfiret.
Az meg csak nyomul tovább és hirtelen meghal 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#4277
jaja mesmer rulez =)

SDana
#4276
Mai arénázásom... Egy szál harcos nem volt soha a capatban, legfeljebb csak ranger/ele/monk. Meg én mesmerkedtem. Kezd tetszeni ez a mesmer. Nem olyan, hogy "most húdelecsaplak", hanem inkább olyan, hogy "most jól megszivatlak és ha hülye vagy, meg is halsz". 😊
Néha egy szerencsétlen w/mo kiszúrt magának, de nem nagyon tudott velem mihez kezdeni, mert nem tudott elkapni 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Banyapapa
#4275
Mer????????

Igaz énse jáccok "normálisan", inkább a régi ascalonban "sétálgatok"😛

Tényleg a elsö ingyenes BETA tesztjátékbol, vannak áthozva nagy küldetések?
Speciel abban volt egy (ugy emlékszem a harmadik volt) mikor a végén a fögonosz egy kör alaku "podiumon" tömegesen kivégzet egy csomo lányt😊

Ott Hokusszal mindig elvéreztünk, nekirohantunk mint az örültek😄
Nekirohantunk nagy "halááál" felkiálltásal,azt az is let belöle, bámulhatuk az elfekvö karaktereinket:-o

#4274
Abban az a legjobb hogy az még nemis a sivatag=)

mazsa
#4273
Most fejeztem be a Divinity Coast-os missiont és iderakott a sivatagba, Druid's Overlook-ba. Az a kérdésem, hogy menjek e vissza felfedezni a déli részeket (Fishermen's haven, Sanctum Cay, Riverside Province) vagy folytassam a sivatagban?

Sephi
#4272
Bazeg megvettem ezt a jatekot es azota sem tudtam rendesen jaccani vele 😞

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

EmThor
#4271
szopok, jött egy levél még szombaton asszem, hogy a billing-re továbbítják a kérést, ma meguntam és írtam egy levelet a billingre! de kerio mérföldekkel jobb mint zonealarm volt 😄

dougO
#4270
EmThor, hogy áll az accod?

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EmThor
#4269
Spoiler -> film ill játék élményt rontó szöveg... ez a "poén lelövése benne van a következõ szövegben csak az olvassa aki végignézte, végig vitte, elért idáig"

#4268
mi ez a spoiler szöveg? <#confused>
külföldi fórumokon is láttam már többször és én arra tippelek, hogy ez figyelmeztetés azoknak akik maguktól szeretnének rájönni vmire, hogy ne olvassák el. De lehet hülyeség amit írok (biztos<#whatever>) nemntom...

EmThor
#4267
SPOILER

a Mursaat fenyegetés elleni megoldás, egy lény maradványaiból nyert (idegen varázslat révén átalakított varázslat), ezzel és az idegen lény segítségével, a páncélod 1 darabja infuse-olva lesz, azaz védve a Mursaat mágia ellen, de ugye a mágia a testedre hat, ezért páncélod minden egyes darabja legyen Infuse-olva, ha nem akarsz a gyilkos varázslatok áldozata lenni...

anyone for infuse run? 😊

EmThor
#4266
jól látod, az ALL adott kerület chat-je, míg a WHISPER-rel bárkit bárhol bármikor

STREEX
#4265
Mi az a full infused?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Hellhammer
#4264
Aham. De az tök mindegy melyik városban vagyok? Azaz itt is zónákra van osztva a terület és csak az látja a chatet aki abban a zónában van, vagy egy nagy közös chat megy?

EmThor
#4263
vagy adott kerületben az ALL füllel magyarul beszélsz, de elvileg az angol 1 districtbe dob minden magyart, vagy ha ismersz vkit, a WHISPER fülön privizel véle

Hellhammer
#4262
Sziasztok!
Most kezdtem el a Guild Wars. Egyelõre kicsit furcsa még a játék a wow után, de fejlõdök.
Elsõ kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom megtalálni a többi magyar játékost?

#4261
ok, egy próbát megért

musha
#4260
biztos, egyelõre sok mindent van még mit tápolnom magamon sajnos / szerencsére.

EmThor
#4259
mindenki ilyen telhetetlen? bár minél több a cucc annál lejjebb mennek az árak, vmint mesterségesen is csökkentheti egy csoport és épeszû emberek, akik alcsonyabb árakon adnak vesznek, így talán kialakulnak új egyensúlyi árak...

#4258
biztos nem adod el a sup vigort?

musha
#4257
hm...én tegnap találtam egyet 😊 még jó, hogy nem adtam el (ezt megtartom). ma viszont kicsit áron alul adtam egy aranyszínû hammert (3k) <#vigyor2>

Goodwill
#4256
tegnap 100k-ért láttam superior vigort :>

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

Goodwill
#4255
up

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

#4254
Tárgytalan ,találtam 7k ért.

mazsa
#4253
Most kaptam egy 12k-s ajánlatot. Te mennyit adnál?

EmThor
#4252
akár 60k is lehet de az abnormális...

kis rúna 500g, major 2-3k, superior, 15k felett szvsz.. de ez abnormális, jobb lenne a max 10-15k a majorért, mert annyira szemtelen mindenki!

#4251
Mond menynit kérsz érte és én elképzelhetõ hogy megvenném =)

mazsa
#4250
Egy "Ranger Rune of Superior Marksmanship"-et mennyiért lehet kb. eladni?

Gladiator
#4249
ja, amúgy van vmi elementalist runám, ha kell vkinek. egyáltalán ez mire jó?

Gladiator
#4248
meg nincs olyan skillem

#4247
ha simán írom, hogy veletek, akkor abban te is benne lettél volna 😊

#4246
asszem, hogy elöször Yak's Bendnél lehet venni

#4245
oda van írva

#4244
ez sztem minden MMO-nál így van

Kata
#4243
Ha harcos vagy, sprintet kell rakni, meg mend aliment-et. Akkor ha lesántítanak, azt leveszed magadról, a sprinttel meg futsz ezerrel, és akkor nem kell egy órán keresztül üldözni valakit. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Gladiator
#4242
most meg 13x nyertünk egyhuzamba.

Gladiator
#4241
54perc és 42 másodpercig csatáztunk egy arénában, mert a kis köcsög állandóan elkezdett futkorászni. mi 4en voltunk, aztán vhogy kinyírta az egyiket. aztán rohangált 10 percet a monkunk meg megunta és átállt az oldalára. vagyis nekünk nem segített. szal ketten üldöztük fél órán keresztül, közben állandóan farkasokat élesztgetett. Aztán leütöttem<#hawaii>

STREEX
#4240
Bag-et hol lehet szerezni?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#4239
thx

BEAST
#4238
ha beszélsz az npc-vel a közelben le kell ölni egy mobot amit ha visszaviszel megkérdezi melyik cuccodat infuse-olja , ha a tárgy fölé viszed a cursort kiirja hogy *infused* ha már van benne

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4237
És honnan tudom melyik cuccom van infusolva?

Goodwill
#4236
nah leownedeltem a mirrort 😄
Dark Aura, Defile Flesh (ezt a 2õt nem használtam, saját magát alázta be vele), Deadly Swarm, Pin Down (ranger skill), 15-28as bow, + a -50, -75 healthes armorokat kicseréltem ideiglenesen rúnanélküliekre és voila.
Márha van itt nekró aki ennek hasznát veszi. 😛

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

BEAST
#4235
azért mert nem avgy infused ... a felszerelésedet infuse-olni kell ha jól emléxem akkor az iron mines of akármi coop küldi végén az npc-nél ... ott szoktak hirdetni infuse runokat amikor csak az npchez futnak de nem ölnek semmit sem ... az felszerelésen lévõ infuse a mursaat támadások ellen védenek

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4234
Mit jelent az hogy "infused"? Ring of Firenél megyek és állandóan megdoglok két sec alatt. A csapat társak aszonták azért mert infused vagyok. :/