Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Crewin Tiaren
#4488
nekem sincs összehasonlítási alapom de úgynézki a r/me sem rossz

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

musha
#4487
az r/e-vel én teljesen meg vagyok elégedve, bár nincs összehasolítási alapom. tipikus távolról szivató karakter, de közelben is vannak elég genyó skilljei (fõleg az elementalist-nek)

EmThor
#4486
n/r esetleg? tapasztalatok? kösz

EmThor
#4485
ja tanultam... ne tölts le semmit ami nem hivatalos... de nehogymár én tehessek róla h feltörtek! szar na, vége, jöhet a game!! me/el v. me/n, r/el v. r/n , v. n/el?

#4484
van vampiric axe-om

#4483
Olyan érzés lehetett, mint mikor valaki betör hozzád, és beleszarik az ágyadba 😊 Nem irigyellek, de leaglább tanultál az esetbõl 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

BEAST
#4482
áááá 😄 mekkora ezt énis meglesem 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4481
Farmolásról jut eszembe. 😊 Tegnap az új karimmal csináltam a Northern Wall missiont, és beállt a csapatba egy lvl20 necro. A mission végén, amikor rohantunk el a charr sereg elõl, a necro ottmaradt játszani velük. Hullottak körülötte tucatjával, de aztán õ sem bírta túl sokáig. 😄 Vicces volt. 😄

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

musha
#4480
nem csodálom...

EmThor
#4479
nem láttam az idegtõl 😊

EmThor
#4478
elsõ dolgom volt törölni a 2 kariját aztán a dobozt kiüríteni, majd mindent , karit stb törölni, h tiszta lappal kezdhessek

BEAST
#4477
a másik meg hogy minden farmolható mob durván erõs lett 😄 tegnap egy 16os mobokból álló csapat bealázott 😄 visszamentem hogy csak azért sem 😄 és 1 db 16os is lenyomott 😄DD ... valami szar dispelles aurájuk volt 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#4476
jah 😄D de ez is jókor jött ... megcsináltam a Galrath küdlit 500xp-ért most meg 4000 😄DDD ... megcsináltam 10x az infuse runt most erre most 2x is elég lett volna 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

musha
#4475
spoiler:
tudomásom szerint a legjobb (legutolsóként megszerezhetõ) pet a lizard (gyík), nekem lynx-em van. de a stalker után van még moa bird, warthog, és maci is.

dougO
#4474
np.
Muszály volt kitakarítani? Neki nem voltak jó cuccai?? <#banplz>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#4473
de jó most már nem kell 5x menni infuse runra! <#vigyor2>

Crewin Tiaren
#4472
Írja le

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

Crewin Tiaren
#4471
Hi!
Vki kell egy honlapra fórumot csinálni.
thx

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4470
mint minden más klán aminek honlapja van
1ébként a petet tammernél kell leadni

Kata
#4469
Ez nem újdonság, mi már egy ideje a céhünk honlapjára írjuk az ilyesmit. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#4468
Nem is rossz ötlet, hogy itt tradeljük a felesleges cuccainkat, talán egyszerûbb mint kiállni a fõtérre és kiabálni. 😄
Én vampiric axe-t keresek, van valakinek ilyesmi?

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

#4467
Köszi, ezt jó tudni. 😊 Most indítottam új W/R karit, eddig nem volt rangerem. Meg tudod mondani, hogy mi a legjobb pet? Nekem egyelõre a melandru stalkerem van, amit az elsõ ranger questnél kaptam.

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

Pari
#4466
nyah most olvasom,hogy ezek mindegyike collctortol beszerzheto...

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

SRobert
#4465
Ascalon mellett (lehet, h máshol is) van egy fazon, az elszedi tõled, ha akarod.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

SRobert
#4464
nemnem. 😊
akkor visszakapja az eredetit.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Pari
#4463
WTB fire wand 11-22 fire dmg 20%skill recharge
Flame Arti +12Energy, +20skill recharge+20cast speed
Jo penzert

BTW Gyakorlott gamerek szerint melyik jobb a fenti wand+arti kombo, vagy vmi 2h staff? milyen durva staffok vannak?(ami jobb mint a fenti?)

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#4462
Szedd le a charm animal skillt a skill barrol, menj ki a terepre, akkor el kell tünnie. Visszamész, felteszed megint, és szelidítesz másikat. Én még nem próbáltam, de elvileg így. 😊

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

#4461
Sziasztok!

Hogyan lehet elküldeni Ranger esetén a megszelidített állatot? le szeretném cserélni egy másikre, de nem engedi a gép mert azt mondja már van egy állatom.
Crewin Tiaren
#4460
Szép jó reggelt mindenkinek!
Olvasgatva az üziket asszem nem sok oldalt fogok megnézni a GW-rõl...
amúgy csernobili gyomlálás helyett én ezt tenném velük... <#violent>

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

TasManXT
#4459
Necro-nál van egy skill (Awaken the Blood) ami +2-t ad a Blood magic-hez és az átkokhoz 20-39 másodpercig, így elérhetõ a 18 is. Ja és persze vannak attrib növelõ upgradek, persze chance-es, de ez nálam a death magic miatt jól jönne. 😊

szerk: ha valaki tud staff head upgradeket, akkor szóljon. energia növelõs kellene.

psn: TasManHUN

EmThor
#4458
gwonline.net... azóta is fenn a link pedig többen jelezték h több file-ban trójai, stb van...

amerika -> <#boxer><#mf3>

#4457
16
12 pontokból + 3 superior runebõl + 1 sapkából

Pari
#4456
mennyi lehet a max amit egy skill runakkal elerhet?
12 a max ha jol tom+12v.15 sup runakbol? van/lehet ilyen?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#4455
B*szki, nem aludtam semmit, egész éjszaka játszottam.....istenem, mennyire szeretem én ezt a játékot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atisz
#4454
Amúgy melyik oldal volt? Csak azért mert írhatnál nekik egy jó kis levelet, hogy milyen ratyi linkeket engednek fel az oldalukra...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4453
Ne is mondd! Tudnék én mit kezdeni az ilyen idõmilliomos kis ingyenélõkkel. 1-1 kapa a kezükbe aztán nyomás Csernobilba gyomlálni...
Attól rendbejönnének.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Kata
#4452
Vagy gyere hozzánk, ha akarsz. 😊

http://sindicatus.uw.hu

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#4451
ja, szerencse, undorító volt takarítani, de most kezdem 0-ról!
reméljük nem lesz ilyen több... hetekkel az figyelmeztetés elõtt kicsit a gépemen pihent az egyik legnagyobb GW-s nem hivatalos oldalról egy cape watcher, azaz palást nézegetõ, valszínû õ volt a ludas... azóta teljes format, új tûzfal, stb, remélem nem lesz gáz

mocskos america rohadék hackerek!!!

Atisz
#4450
Ellopták az account-odat? Ezt hogy sikerült elérniük?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

BEAST
#4449
ez is valami , sõt ... nem kell újat venni .. nagy szerencse hogy sikerült megoldani 😞

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#4448
ugyanazt... céhet kitakarítottam, veztõként kiléptem, gondolm megszûnt, barátaim listájába le volt tiltva mindenki vissza, övéit törölni, adataim visszaírtam, stb... cd kulcsom amihez egyedül nem férhetett hozzá... tahát most no karakter csak egy visszaállított account, ennyi

BEAST
#4447
akkor most egy tiszta accot kaptál vissza?

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

EmThor
#4446
Köszönet különöse DougO-nak, igaza volt a támadómmal kapcsolatban, valóban az volt a neve, megtettem amit meg kellett tennem, kezdhetem elõrõl, de mûködik, ez a lényeg!
mellesleg amerikai volt a mocsok!!!

Atisz
#4445
Attila Mindbender a játékbeli nevem, az értelmes tagokat a guildembe beveszem...
Jujj, de rossz volt <#buck>
No sebaj ha úgy gondolod keress meg a játékban, fenn vagyok.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Crewin Tiaren
#4444
Írd be a karid nevét

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

Crewin Tiaren
#4443
gyere hozzám
Guild Savaria

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4442
klánt keresek plz irjatok kinél lehet jelentkezni mert solozni nagyon unalmas
Crewin Tiaren
#4441
hol tud ranger minor rúnát venni?
ahol már jártam ott nem láttam
😞
plz help me

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

Atisz
#4440
Az alacsony hp egyik elõnye, hogy nem visz el annyit a véráldozatot követelõ varázslat...😄

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

BEAST
#4439
😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."