Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

musha
#4538
ja egyébként nagyon tetszik az új skill capture rendszer 😊 ez így jóval humánusabb megoldás.

musha
#4537
elit skillekkel csak mostanában kezdtem ismerkedni, de a jelenlegi skilljeimet a képen láthatod (a capture helyett van egy elit skill Dragon`s Lair-bõl):

ReTeK
#4536
ezjóóó <#worship>

#4535
#4534
Magam is R/E lennék, van vmi tápos skill-összetételed vagy elite-skill lelõhelyed? 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#4533
Vki nem tudja hogy az eviscerate axe elit skill honnan beszerezhetö, szal melyik bosstol lehet ellopni? Ha vki vmi oldalt tud adni támpontul az is megfelel!

musha
#4532
csak azok még nem befoghatók.

EmThor
#4531
SZÉP ascalonban minden rangernek üzenem h a falon túlra északra 1 vkivel ha elmegy tele van vadröfivel!!!! <#eljen><#wave>

Tombi
#4530

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Tombi
#4529

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Tombi
#4528
MEgint egy hatalmassal buggal találkoztam 2-3 órányi játék után ott állok a crafternél de tisztára bugos..mindent leölünk de azt irja maradt 1 group.. 😞

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

#4527
"Tehénfejés"😊

Goodwill
#4526
nem jáccható ki, 8rugó a boltban ami nem sok, én se sûrûn veszek játékot, de ez megéri! 😛

Most már tudom miért vagy szakács...úgy ütsz mint egy buzi!

j0nNyKa
#4525
Hohi.

Eloszor is mintha 2 guild wars letezne, remelem, itt van szo errol. Szoval lattam, hogy nem havidijas a jatek, hanem egyszeru cdkulcs vedelme van, ez esetleg tort szerverrel, vagy iesmivel kiajtszhato, vagy muszaj gyujteni 1 kicsit, hogy kiprobalhassam ? Ha igy van, mennyi ez boltokban ? Elore is kosz

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#4524
htx

Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp

Banyapapa
#4523
csak net

#4522
Ez csak neten megy, vagy van single player része is mint a dio2-nek?

Athlon64 3500+ | MSI K8N Diamond | Sapphire Radeon X850XT | 2*512 Samsung DDR | Creative Audigy2 | Maxtor 300 + 120GB SATA | Pioneer 109 | CoolerMaster Stacker ház | CoolerMaster RS-450-ACLY táp

BEAST
#4521
😄DDDDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4520
Jó reggelt!

EmThor
#4519
jó reggelt 😄

Crewin Tiaren
#4518
Szép jó reggelt mindenkinek!

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4517
írjátok be az aláírásotokba, hogy milyen néven játszotok és nem lesz ilyen gond 😊

#4516
akik bent voltak azoknak írtam, te nem voltál sry 😞
SP-s leszel te is már látom elõre <#wow3>

Crewin Tiaren
#4515
oks igazad van ez nem nwn 😊 ráadásul rpg-s vok szal többszörös megszokás. amúgy a Competition Arenas-t próbáltam!

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4514
"l4c 😮"
Azert szep volt jo volt egyutt!=> vmi illesmi jo esett volna a megmaradt emberkeknek.😞

Medi Zitus l4c 😮

Zitus

SDana
#4513
Milyen pvpt, mert van több is?
És mijaza feat? Ez nem nwn 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Crewin Tiaren
#4512
Most próbáltam ki a pvp-t... Nekem nem jött be, lehet hogy vmit rosszul csináltam? Nah mind1. Hogy lehet hogy 3 feat-em volt 20. szinten?

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4511
na jó tudni végre ki kicsode 😄
Hidd el a harcosnak nagyon jo az energiaszivo, mivel alapbol elég kevés az energiája, és a másodlagos kasztja ha mo, vagy mi közepes energiaigényü, akkor nagyon jol jön. Ja van max dmg-s energiaszivo kalapácsom is!

#4510
Köszi szépen. 😊 SP vagyok én is, Larissa Ken néven ismersz, ott van az aláírásomban is. 😊 Energiaszivó most nem érdekel, az új karakterem egy ostoba harcos, és csak adrenalinra megy. 😄

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

SDana
#4509
Én Me/E vagyok és csak néha van szükségem manalopásra mióta megvan a water tridentem (5 energy, gyorsan töltõdik, jól sebez 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#4508
Jah ki lehet szedni a vampiric upgradet, de sajnos a legtöbb olyan cucc amiben vampiric upg van az 2 upgvel dobja a gép, és általában nem a vampiric jön ki 😞

#4507
én eddig 3 vampiric cuccot láttam, mind a 3 life degen volt, ez a legjobb eddig, mert ennél csak 1 degen van, és hitenként 3hp ad, volt olyam ami csak 1 hp-t nyert és 1degen vagy 3hp 2degen. Van még energiaszivo baltám is de azt én használom, ha találok még 1-et azt persze áruba bocsátom. Honnan ismersz? Ha most te is SP-s vagy akkor szólj rám guild chaton ha bent vagyok, és átadom vhol ingyé is.

EmThor
#4506
kösz, a tippet, lehet még nekrót külön indítok! w/mo tuti, me/?, r/? lesz 😄

3lm0
#4505
Szerintem minden vampiric ilyen, én legalábbis nem láttam még -HP regen nélkülit.
Kék vagy lila cuccokbol ki tudod szedni a vampiric upgradet és bele rakhatod saját fegyverbe.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

3lm0
#4504
Jogos a két pont, mindenki a hozzávaló tudás nélkül kezdi és vagy a saját kárán, vagy mások tapasztalataibol tanul.

Me/E akkor lesz jo ha folyamatosan tudsz viszonylag nagy mennyiségü manát lopni mert az Ele varázslatok sok manát igényelnek ha ütõsen akarsz vele támadni.
Me/N szerintem jo választás mert akár mindenbõl (élõ és holt ellenségelk) tud gyógyulni igy sokáig ki tud tartani.
Mondjuk ezek inkább a PvE-re vonatkoznak és magasabb szinten valszin nem fogod tulságosan használni a másodlagos kasztod 😊 Na és persze nem fogsz tudni annyi skillt bezsufolni amennyit szeretnél 😊
PvP-ben sztem soha nem lehet kiszámitani hogy mire lesz igazábol szükséged, mindig változik a szituácio.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4503
Köszi, én is így gondoltam. 😊 Naív kérdés, de minden vampiric fegyver egyben health regen -1? Másik kérdésem, hogy lehet szerezni külön vampiric weapon upgrade-t, hogy összerakhassam magamnak a fegyvert tetszés szerint?

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

BEAST
#4502
folyamatosan csökken a HP-d ha nem harcolsz ... de ha nem harcolsz nyugodtan kiveheted a kezedbõl

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4501
Szia Mort, ilyen néven már ismerõs vagy. 😊 Nem rossz balta, de a health regen -1 nem tetszik. Ez mit jelent pontosan? Folyamatosan csökken a HP-m? Vagy csak levonódik a regenerációból, ha pl csinálok magamon egy Troll Unguentet? Gondolom a life stealing azt jelenti, hogy minden hitnél kapok 3 HP-t.

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

BEAST
#4500
😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4499
nekem jól esett mert ma infuseoltzam a mesmerem, de az elementalistámat is kell majd szóval örülok mint majom a farkának, hogy elég 2x megcsinálnom nem kell 10x 😊

#4498
Mort Svengar néven játszom, általában este bent vagyok, ez ma nem biztos.
A balta: arany
dmg 6-28,
life stealing 3
heath regeneration -1
dmg +18%
(req 13 axe mastery)

Elfogadok érte sup vigor runat (tudom hogy ez irreális, de ha van felesleges akkor nosza rajta) 3 platinát, 3000 aranyat, vagy egy olyan str-es shieldet ami hp-t ad (16 armorral). Ha egyik ajánlat sem tetszik, akkor írj vmit, majd megbeszéljük a részleteket.

musha
#4497
ja meg van még farkas is ^^

EmThor
#4496
és nem kérdezett itt senki semmit... de az outpost szépen blokkol rs scannaket meg port scanneket... állítólag jó tûzfal ez is!!

na még annyi, hogy me/el, vagy me/n? 😄
kösziii

EmThor
#4495
nem sért, köszi szépen érte! hét nem mindenki születik úgy h profin egybõl be tudja állítani a tûzfalt ok? csak ennyi... 😄

#4494
Õõ én még a szép ascalonba találtam eldugva egy nyuszit is,csak nem a rengeremmel,pedig azt lenne durva beszeliditeni=)

Atisz
#4493
Ezt cáfolnám. Vannak olyan profi tójaiak amik nem kérdeznek. Egy vírus formájában lejön a gépedre és onnan állandóan töltikézi. Tudom, mert nekem is volt ilyen. Leszedtem anti-spyware-rel, de aztán újraletöltikézte magát.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4492
Hát ja mivel a script szerint is elsöpörnek...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4491
Szia Smoke! 😊 Légyszi írd le a paramétereit annak a fejszének, és hogy mit kérsz érte cserébe. Kellene a karaktered neve, amivel mostanában játszol, hogy meg tudjalak keresni whisperrel. Mikor szoktál bent lenni?

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

Crewin Tiaren
#4490
Teljesen jogos hogy "kioktatod" az embereket mert tényleg k...a sokan keverik a két fogalmat. én együttérzek veled. amúgy ezzel az acc lopással jobban is megszívhatta volna. ez van.

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

3lm0
#4489
Együttérzek veled, de nincs igazad, valoban te tehetsz rola.Ha nem is azért hogy letöltötted de nincs rendesen konfigurálva tüzfalad sem,mert ha be lenne állitva akkor amint a trojai ki akart volna menni a netre a tüzfal egyböl kérdezett volna téged hogy engeded-e. A másik dolog. Nagyon el vagyok keseredve hogy a magyar emberek még mindig fogalomzavarral küszködnek a hacker és cracker kifejezések közül nem tudják melyik melyik. Ha téged egy hacker támadott volna akkor kaptál volna töle egy e-mailt hogy csinálj vmit a gépeddel mert biztonsági lyuk van rajta és leirta volna a modszert hogy hogyan is jutott be hogy kiküszöbölhesd, ezzel szemben aki ellopta az accodat cracker volt. Bocsi ha vkit sért vagy untat a ez a kis leirás de sajnos ez nekem vesszõparipám 😄

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20