Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Atisz
#4588
Ja egyébként üzenem az AFK-soknak, akikkel tegnap voltunk UW-ben, hogy nem az õ hibájuk hogy meghaltunk, hanem azé a kókié aki elõrerohant és ránkhozta a sok buzit. Szóval ne bánkódjatok...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4587
Ramirez Blade - név megjegyez, pvp-ben lezúz, megaláz...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4586
sztem ha "uberhealer" monkot akarsz akkor tök8 hogy mi a másodlagos mert úgy se férne be csak monk skill a skill barba 😄

Pari
#4585
Mi lenne jo masodlagos kasztnak, ha igazi jo pvp uberhealer monkot akar az ember?
egy Mo/Me az energy szivas miatt?
egy Mo/N
vagy esetleg egy E/Mo, a rengeteg energy miatt?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#4584
caps-et kapcsold már ki plz 😊
most a lerombolt ascalonban vagy?

#4583
HALLJÁTOK NEM BAJ AZ H ELJUTOTTAM AZ OLD ASCALONBA...ÉS NEM TUDOK KIJÖNNI!!! GONDOLOM VALAHOGY MAJD KI LEHET HA TELJESÍTEK KÜLDETÉSEKET NEM?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4582
<#gunyos1><#gun><#violent><#boxer><#banplz><#lama><#kocsog>

Pari
#4581
Mi a max combo amit ki lehet hozni skillekbol runak nelkul!?(lv20on)
mert nekem vam 12 fire -9 energy -6 insp-re futotta, lv 20 felett is lehet attrib pontokat szerzni?

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#4580
és az úg lehet h nem olyan erõs csak valamelyikbõl viszont megvannak a jó képességek...középszinten 😊

AZÉRT KÖSZI!!

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4579
köszi...lehet h én mind a 3ra rakok 😊)

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4578
Én spec marksmanshipre és fire magic-re gyúrtam, de tény, hogy hiányzik az a wilderness survival. Majd lehet, refundolom 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#4577
azoktól kérdezek most akiknek íjász-elementalist karijuk van...az jó ha a skilek közül csak a wilderness survivallra és a tûz varázslatra nyomom??

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

musha
#4576
/namepet <a név amit akarsz>

EmThor
#4575
nyulat nem lehet befogni 😞 van vadmalacom pre searing ascalonban viszont! nevet h adok neki? köszi

musha
#4574
jó, de én elfogult vagyok ^^

#4573
Mármint 2. kasztnak=D

#4572
Befogtad? =D
Akkor a monkom mellé rangert veszek fel a nyul miatt =D

EmThor
#4571
sokan használják, jó mert alapból távolról lõ, és ugye távolról varázsol, bár én még nem jáccottam most akarok indítani 😄

#4570
LÉCCI VÁLASZOLJAOK!!! ÍJÁSZ ELEMENTALIST AZ JÓ??

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

EmThor
#4569
Gladiator, Pukkka !!! ISTEN KÖSZI A NYUSZIÉRT 😄

#4568
mit ajánlanátok az íjász kaszt mellé ami ütõképes is?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Anna
#4567
Oké, köszi, megnézem.

Sin City life don\'t let the system get you down

musha
#4566
ott van a tamer amellett akitõl megkaptad a Charm Animal skilledet asszem Regent Valley-ben.

Anna
#4565
Az hol van? :o

Sin City life don\'t let the system get you down

dougO
#4564
Presearingben is le lehet adni a petet. Aki adja azt a küldi a mellett van egy tamer elvileg.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Anna
#4563
Kár 😞 Ha van eredmény, szólj feltétlen 😊

Sin City life don\'t let the system get you down

#4562
Ez a baj hogy azt sajna már csak a pusztítás utáni ascalonba,majd azt akarom kiprobálni hogy nem veszem fel a cicát hanem rögtön odamegyek.

Anna
#4561
Nem tudtam kipróbálni, mert van nálam vmi cicaféle és nem tudom, kinél lehet leadni..

Sin City life don\'t let the system get you down

#4560
Betudtad fogni?

Anna
#4559
Megvan a nyuszi 😊

Sin City life don\'t let the system get you down

Anna
#4558
Értem, köszi 😊)

Sin City life don\'t let the system get you down

Gladiator
#4557
kijossz ascalonbol. mesz elore, lesz ott egy kisebb falu. ahol devona szokott alni, attol jobbra, marmint, ha vele sezmben allsz, lesz egy emelkedo felfele. asszem ott van a fuben.

Anna
#4556
Az oké, de azon belül, hol? 😊

Sin City life don\'t let the system get you down

Gladiator
#4555
ez meg pusztitas elotti ascalonban.

amugy van ez az F1/2/3/4-es ize, szal tudjatok, nem jut eszembe a neve. annak az "ikonjat" hogy lehet athelyezni, mert elhuzni nem tudom.

Anna
#4554
Ez hol van? 😊

Sin City life don\'t let the system get you down

#4553

#4552
- jó, így gondoltam én is; a gép folyamatos váltást meg meglátjuk hogyan bírja (legfeljebb elmerülök router 'minek látszom kívûlrõl' rejtelmeiben, bár elvileg így is 1 IP címet láthatnak; a dolog 'csak' a frissítésekkor bukik ki)
- csak arra gondoltam, esetleg kisebb családnál már van éles tapasztalat is róla 😉

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Banyapapa
#4551
Én mikor itt volt, elöször egy másik gépen probáltam ki, utána ment az enyémre (ergo eccerre nem voltam fennt mind2 géppel) no problema.

musha
#4550
SZERINTEM ha nem egyszerre játszotok, akkor nem lehet belõle semmi baj.

#4549
- olvastam (áprilisi hsz), 4 karaktert lehet létrehozni. Hülye kérdés: ha 1 játékot felrakok 2 gépre (fiamnak is tetszik), és nem egyszerre játszunk vele, az úgy mûködik? (szvsz igen, csak olyat is olvastam vhol, hogy fejlesztõk figyelnek erre-arra)
- csak ezért meg kétszer nem venném meg, ha meg ezért törlik az ember hozzáférését, az azért eléggé gáz (meg akkor vehetném meg 2.x is, 1 hozzáféréssel)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

musha
#4548
nem, sõt vizilovat sem ^^

Gladiator
#4547
békát be lehet fogni? 😊

musha
#4546
azokkal akkor nem találkoztam...disznót már csak asszem valahol Kryta környékén láttam.
nyuszi? nem rémlik, de elég szita az agyam ^^ ha van, akkor sem befogható. pedig mekkora lenne 😊)

#4545
mesmeremnek 16 elite skillje van <#vigyor5>

EmThor
#4544
nem a prize winning hog-okj hanem a falon túl északra...

télleg van nyuszi ? 😄

dougO
#4543
Bocs, ez csak egy ronda elírás...<#falbav>
Természetesen RPG akart lenni.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

musha
#4542
rpgf? nem érteni <#confused>
role playing game fanatic vagy mi ez a szó?

dougO
#4541
Humánusabb, de kevésbé RPGF megoldás...de azért ki vagyok békülve vele...

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

BEAST
#4540
nekem is csak egy elitem van amit harcosként használok 😄 a többi mind axe meg hammer azokkal nem megyek sokra 😊 ... de majd mehetünk összekaparni a többit is 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#4539
nekemis csak egy elitskillem van,azis Beastnek hála hogy szólt,hogy hollesz