28329
10917302841238962806.jpg
  • a.carkey
    #26157
    Mindenki Bukarestbe! :D
  • banok
    #26156
    Nekem is szimpatikus eddig Dárdai. Nagyon kiváncsi vagyok mire lesz képes.
  • DaemoonHunter
    #26155
    Nekik presztízs odakint, hogy szétalázzák a magyarokat. Bukarest megint pokol lesz, hacsaknem Dárdai mesternek annyira jól sikerül az automatizálás, hogy mindenki csak a dolgára fog koncentrálni mint a mesében.
  • Grenzjager
    #26154
    "Ha én nem félek, más se féljen!"
    Dárdai Pál
  • Zenszkij
    #26153
    Nem lesajnál, sajnos igaza van. 2 góllal vernek simán. 33 éve vertük meg őket utoljára. Szánalmas! Tippmixen tuti tipp lesz.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.27. 14:20:25
  • a.carkey
    #26152
    Piturca lesajnál
  • a.carkey
    #26151
    Ha már fiatalok ... :D

    Utoljára szerkesztette: a.carkey, 2014.09.27. 10:24:53
  • a.carkey
    #26150
    A Metropolos kérdező jókat kérdezett.
  • a.carkey
    #26149
    Remélem nem az lesz, mint van Gaalal ... :(
  • Muki100
    #26148
    Akinek Lipták hiánya van megnyugodhat, max. 5 év és ott fog szakérteni az m1-en.
  • dave9004
    #26147
    hát az újságírók többet ő-ztek ma :D
  • LasDen #26146
    azért őő a őőő a ő ott van őő a stadionokban őőő...
  • DaemoonHunter
    #26145
    Inkább vigye végig a karrierjét, aztán jöjjön vissza később mint elcsalni ide a mocsokba. Még ha ez nem is az eddigi pozíciója feladásával járna, de koncentráljon csak a profi közegre.
  • Solt
    #26144
    No, megnéztem a sajtótájékoztatót... azt kell mondjam, hogy engem a Pali megvett kilóra! Erre a 3 meccsre megy vissza a topik a kedvencek közé, aztán majd meglátjuk! :)
  • dave9004
    #26143
    Nemhiába van ő ott ahol van a Herthánál. Ő egy ikon egy bundesliga csapatnál. Ilyenünk meg nem sok van jelenleg :D
  • Kaplan
    #26142
    Ám legyen, akkor csak figyelmetlen voltam, engem megnyert.
  • passatgt
    #26141
    pl 1, 2, 3, 4, 5
  • Kaplan
    #26140
    A vállalom a felelősséget mondat nem túl sok edző szájából hangzott el az elmúlt 25 évben... Hajrá Pali!
  • karajjj
    #26139
    Én drukkolok Paliéknak, eleve pozitívum szerintem, hogy nem kért pénzt, ha buknak, akkor egy forintba sem került, ha meg sikerül kezdenie valamit a falábúakkal, akkor hátha lehet vele hosszabb távú szerződésről tárgyalni és ha nem akar maradni, akkor meg ezt ingyen megtette a magyar fociért és kész.
  • Kaplan
    #26138
    A teljes sajtótájékoztató felénél járok, de azt kell, hogy mondjam, hogy ez az ember engem kilóra megvett. Intelligens, széles látókörű, rettentő értelmesen kommunikál és a felfogása nagyon tetszik. Őszintén remélem, hogyha csak három meccs erejéig is, de minél több magyar futballista találkozik ezzel a hozzáállással. Azt érzem miközben Dárdait hallgatom, hogy bármit megtennék azért, hogy a kezei alatt fejlődhessek.
  • DaemoonHunter
    #26137
    Sajnos pontosan ez a helyzet.
  • LasDen #26136
    ahogy nincs szakma, úgy nincs szakmai sportújságírás...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2014.09.26. 20:08:14
  • DaemoonHunter
    #26135
    És még jó is hallgatni, tisztában van a képességeivel, magával, mindennel. Nagyon pozitiv.
    A sajtósok kérdései pedig no komment, furkálódó, bulváros, szakmai kérdéseket nélkülöző szenny.
  • DaemoonHunter
    #26134
    Teljesen korrekt valóban! Karakterekben gondolkodik, rövid passzos játék, kreativitás. Teljesen jó.
    Bár Gerát nem zseninek nevezni hááát...persze ez csak egyéni meglátás.
    Kiszámíthatatlan, ügyes még mindig, pontosan is lő, esze is bőven van a focihoz, de oké elhiszem.

    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2014.09.26. 19:35:49
  • dave9004
    #26133
    szerintem nézd meg, nézzétek meg a sajtótájékoztatóját Palinak. elég konkrét elképzelése van, jól beszél szerintem.
  • sempronius18
    #26132
    Igazad van abban amit Dzsudzsákról írsz. Én csak arra szerettem volna célozni, hogy Oroszországból is lehet karriert csinálni csak ahhoz klasszis teljesítmény kellene.
  • sempronius18
    #26131
    Most miért 3 meccsre ő lesz a másodedző na és.

    Ha megbuknak nagyon Palival egy Román zakó meg Ferröeri x után az is jó mert biztos áldoznak egy normális külföldi szövkapra, ha kiderül hogy edzőfenoménok ezen a 3 meccsen az is jó...
  • DaemoonHunter
    #26130
    Remélem Lipták nem azért nem került ki mert sérült. Nálam az ő hiánya már pozitívum.
  • Zenszkij
    #26129
    Szabics? LOÁL van lejjebb? HÁHÁHÁ, már csak röhögni tudok ezen a bohócválogatotton :D
  • LasDen #26128
    ez a Forró gyerek kicsoda és milyen? :D
  • Jim Morrison
    #26127
    hirtelen azt hittem valami '98-as fotó
  • passatgt
    #26126
    király
    vanczák-juhász-korcsmár-forró vagy tamás
    tőzsér - kalmár
    lovrencsics-kovács-dzudzsák
    szalai
  • karajjj
    #26125
    Priskintől még Lovrencsics is többet érne csatárként Szalai mellett.
  • LasDen #26124
    utána már nem nagyon van jó magyar csatár, szóval akárkit belehetett volna hívni helyette, ugyan azt nyújtja. Esetleg Nikolics....

    De mondjuk én 4-4-2-t játszanék. Valami értelmes játékost Szalai mellé, aki tud bánni a labdával....
  • passatgt
    #26123
    szűk keretbe nem biztos, hogy benne lesz
  • karajjj
    #26122
    Priskin beválogatását sosem fogom megérteni...
  • passatgt
    #26121
  • passatgt
    #26120
    gera-juhász-dzsudzsák-király-stieber-szalai a keretben lesz
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2014.09.26. 13:51:16
  • passatgt
    #26119
  • a.carkey
    #26118
    Mondjuk tény, hogy az ember kis Magyarországról néha-néha elgondolkozik bármilyen szerződésen, ami szerint a fizuja úgy évente 1 milliárd HUFnak megfelelő összeg lenne. :) Meg is kapta azonnal Linduskát is, bár neki Moszkva (mert hát hiába a "vidék", Moszkvában laktak volna végig) nem kicsit volt életidegen. :)