28329
10917302841238962806.jpg
  • Shep
    #26197
    Lehetni lehetne, de én nem csak és kizárólag a román meccsre gondoltam, hanem úgy általában.
  • DaemoonHunter
    #26196
    Ha Dárdain múlik akkor ő tuti nem okoz csalódást. Úgy is mondhatnám, ha neki nem sikerül akkor senkinek sem. Minden adott neki. Tudás, szakmai szabadság, szurkolók, játékosok. Mind mind mögötte vannak, vagy legalább is tesz róla hogy ott legyenek, már a sajtótájékoztatón is látszott.
  • Pluskast
    #26195
    " Ha mindent megtesznek a győzelemért akkor ki lehet kapni,"

    Nem lehetne esetleg most kivételesen úgy megtenni mindent, hogy nyerjünk is? Tudom én, hogy hatalmas dolgot szeretnék, de egyszer próbáljunk meg nyerni is. Hátha lesz annak valami jelentősége, mondjuk ki tudnánk jutni egy EB-re, persze tudom, hogy ez huszadrangú kérdés.
  • Pluskast
    #26194
    Igen a magyar foci egy fos azért is amit leírtál és amit én is elmondtam már itt néhányszor a fórumon. Azonban az is közre játszik, hogy igazából leszarják, hogy a válogatott keret tagjai és a mondandóm lényege ez volt semmi demagógia nem volt benne.
  • ressy14
    #26193
    Ha minden igaz ingyen vállalta el, és 10 év alatt lehet jó focit felépíteni (lásd Belgium) csak nem nálunk. És szerintem most 3 alatt megússzuk kint, a tippem egy 1:0-ás vereség.
  • COOLancs
    #26192
    Lehet h a faternak vannak kapcsolatai, de annyira talán még az MLSZ sem hülye hogy egy ilyen NBII-es kaliberű formára bízza a válogatottat. Habár...

    Dárdainak volt esze: pár száz milláért meg egy plecsniért elvállalt 3 meccset, de tudja jól hogy szarból nem lehet 10 év alatt se várat építeni, kár küszködni is. Az oláhok elleni eredmény is fiksz a tipszmikszben Mondjuk lehet variálni hogy 3 vagy 5 góllal szopatnak ki megen
  • Solt
    #26191
    Kizárt... :) Pont azért zavarták el, mert nem voltak elégedettek vele! :)
  • LasDen #26190
    nem hiszem
  • Zenszkij
    #26189
    Megvan az utód Dárdai után.
  • Zenszkij
    #26188
  • Shep
    #26187
    Én úgy vagyok vele, hogy tőlem az öregfiúk csapata is pályára léphet, a lényeg, hogy tisztességesen helytálljanak. Ha mindent megtesznek a győzelemért akkor ki lehet kapni, de ha csak lődörögnek, meg beszarnak akkor annak semmi értelme, akkor vissza kell lépni aztán 3-0-al le van tudva a kaland, még utazni sem kell, meg utána még egy jó pár meccsre :D
  • ressy14
    #26186
    ja még annyit, hogy Priskin helyett én inkább a Böde Danit raktam volna be, az nem hiszem hogy beijedne a románoktól.
  • ressy14
    #26185
    remélem Niko nem kezd a románok ellen, ahhoz nem ért, hogy ő csináljon helyzeteket magának, labdákat nagyon nem fog kapni, feröer ellen már több értelmét látom. Miután Nyilasi ajnározta a vidi játékát, nem meglepő az 5 vidista a keretben :D
  • sempronius18
    #26184
    Hagyjátok már tényleg ezt a rossz vízilabda dumát. Hajdú-Bihar megyében több az igazolt labdarúgó, mint ahány igazolt vízilabdázó van az egész világon annyira érdekli az embereket az a sport.

    A focistáink is tuti csak azért kapnak ki mert nem akarnak, direkt nyerni véletlenül sem azért mert ennyit tudnak. Mint ahogy mondjuk annak idején a téren a te csapatodat is azért verték el, mert direkt nem akartatok nyerni és nem azért mert annyit tudtatok.

    Fos a magyar foci de a demagógiát hanyagoljuk már.........
  • passatgt
    #26183
    Rudolf és Futács kikerült, Nikolics kerettag
  • ressy14
    #26182
    Nem a románoktól vagyunk elájulva, hanem a magyarból kiábrándulva. És ha ez a csapat megint be lesz szarva a közegtől, a románok megint vért isznak meccs előtt, akkor felesleges bármilyen optimista hangvétel.
  • Narxis
    #26181
    Na azért ne legyünk már elájulva ettől a román válogatottól. Legutóbbi 2 meccsen a hazain nagyon megfogtuk őket, a kintin meg idegileg összeroppantak a srácok. Ha itt most nem lesznek beszarva akkor nem olyan biztos az a vereség. Szerintem tudásban kb. azonos a 2 válogatott, csak mi sokszor tele gatyával megyünk pályára.
  • Unreal1942
    #26180
    Aztán majd úgy jönnek megint haza mint a 2. Magyar hadsereg a Don-kanyarból. :(

    Egyébként Dárdainak drukkolok mert nagyon szimpatikus! Viszont féltem is, hogy a későbbi karrierje nehogy ezért essen kútba majd.
  • Pluskast
    #26179
    Abszolút igazad van! Sajnos a mi nemzeti válogatottunk tulajdonképpen szarik arra, hogy Magyarországot képviselik. Tanulhatnának a vízilabdásainktól a kézilabdásainktól, kajak - kenusainktól vagy az úszóinktól, hogy mit is jelent az ha a hazádat képviseled.
  • Zenszkij
    #26178
    kiváncsi vagyok most meddig bírjuk kapott gól nélkül, nem tudom átlépjük-e a bűvös 5 percet :D
  • Muki100
    #26177
    1-0-ra kikapni már jó eredménynek számítana...
  • Jim Morrison
    #26176
    szerintem is lemaradsz a meccsről.
    Ja és ne spoilerezz
  • rooney8
    #26175
    azt álmodtam, hogy lemaradtam a meccsről, aztán megláttam, hogy kiszoptunk 1-0-ra

    valósággá válik?
  • Zenszkij
    #26174
    A röhej, hogyha a haverjaimmal félrészegen mi állunk oda, ilyen hamar akkor se kapituláltunk volna. 1 perc 25 . Jah és mi kezdtünk. Istenem mi kezdtünk és 1:25 :D :D. Guzmics király.
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.29. 19:23:59
  • Zenszkij
    #26173
    1 perc 25 másodpercig bírta a gyémántcsapat múltkor, számomra ez a szerencsétlen, impotens, bexari válogatlan egy életre leírta magát, ha most 5-0ra nyernénk Bukarestbe akkor is telibe ...nám őket, de ez a veszély sajnos nem fenyeget. Kábé annyi az esély rá, mint hogy a Fradi az elkövetkező 10 évben bajnok lesz :D.

    SZÉP VOLT FIÚK!
    Utoljára szerkesztette: Zenszkij, 2014.09.29. 19:20:02
  • bakkerman
    #26172
    libabőrös videó...az a baj,hogy akik tényleg tehetnének valamit ott a pályán,akik megvannak "bízva" azzal h képviseljék a hazát,ilyen komoly és hatalmas presztizzsel bíró találkozón is,azokból egy ilyen videó semmit nem vált(ana) ki. Egy szerb vagy egy horvát focista úgy menne ki a másik elleni meccsre mint aki vért ivott,és hagyná hogy a szurkolók belehergeljék a győzelembe,mert más nem számít,csak a siker. Ez nincs meg a mai válogatottjainkban,amíg csak a szurkolók érzik át egy románia elleni meccsnek a súlyát
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.09.29. 18:52:57
  • Grenzjager
    #26171
  • Solt
    #26170
    Ha innen nézed, akkor valóban gáz, de ez most egy gesztus az előző meccs miatt, és mint ilyen, értékelem, bár az összeget keveslem... :)
  • Pluskast
    #26169
    No igen :D Nekik valószínűleg mindegy, hogy a 40. vagy a 60. helyen van a válogatott a világranglistán :)
  • ressy14
    #26168
    Nyilván annak az 1800 embernek létfontosságú dolog kifizetni az 1500 Ft.os jegyárat, mert a 20 ezres vonatút ára mellé már nem tudtak többet spórolni. Az a 2800 ember akkor is kimenne, ha 11 amatőr játékossal állnánk ki, mert őket javarészt nem a meccs mozgatja, hanem a hangulat és a felsőbbrendűség-érzet kinyilvánítása a két ország történelmi ellentétei miatt. Jaj, de finoman fogalmaztam :D
  • Pluskast
    #26167
    Szerintem bocsánatot kérni azzal lehetne, hogy ha tényleg elvernék a románokat. Ebbe viszont én nem hiszek.
  • passatgt
    #26166
    ha nem fizetnék, akkor is kimenne 1500 ember, ez csak egy gesztus, hogy bocs, balfaszok voltunk, szeretnénk elnézést kérni és a románok ellen javítani fogunk
  • Pluskast
    #26165
    Az, hogy odáig jutottunk, hogy a nemzeti 11 fizet a szurkolóknak, hogy jöjjenek és nézzék meg a meccset ingyen! Szerinted nincs itt valami baj? Hogy jutottunk el onnan, hogy tömött népstadion tele több tízezer szurkolóval, egészen odáig, hogy a válogatott játékosok fizetnek a meccsért, mert attól félnek, hogy a kutya nem megy ki megnézni? Szerinted ebben nincs semmi szánalmas?
  • Solt
    #26164
    De mi ebben a szánalmas?
  • Pluskast
    #26163
    Komolyan ez már a szánalmas kategóriánál is rosszabb. Nem tudom milyen jelzővel lehetne illetni, mert szerintem nincsen jó szó rá....

    UI: Erre mondják azt, hogy még ha fizetnének sem mennék :)
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2014.09.29. 12:21:25
  • sempronius18
    #26162
    Én azért még néha merő mazochizmusból válaszolgatok nekik és próbálok változtatni a szemléletükön. XD
  • bakkerman
    #26161
    ott mindig is kurva anyázni fognak egy magyar válogatott cikk alatt :D
  • DaemoonHunter
    #26160
    Ez rendes gesztus volt, amolyan profi, kultúrált hozzáállás. Persze úgy látom nso-n egy pár tetű így is kurvaanyázik :)
  • Zenszkij
    #26159
    kár még az utazásért is fizetni :D nemrég bizonyítottak itthon és idegenbe is, nincs tartás ebben a csapatban
  • bakkerman
    #26158
    még a végén megsajnálom szegényeket :D