28329
10917302841238962806.jpg
  • bakkerman
    #26117
    Vidic,Krasic,Honda világklasszis teljesítményt nyújtott annak idején,azért tudtak rögtön nyugati sztárklubokhoz elkerülni,Dzsudzsáknak erre a PSV-ből lehetett volna némi esélye,vagy ha az Anjinál első évében kimagaslóan teljesít. Mostmár lényegesen kevesebb az esélye arra hogy visszakerüljön nyugatra,ahhoz egymaga kéne hátára venni a Dinamot,és folyamatosan gólokat lőnie,és a hírekben lenni
  • sempronius18
    #26116
    Azt senki se tagadja, hogy az igazi karrier nyugaton van, de a Vidic, Krasic, Honda is Oroszországból ment nyugati sztárcsapathoz a maga idejében úgyhogy korántsem temető az.
    Azt meg gondolhatjuk mi, hogy rosszul választott, de az igazi opcióit mi nem tudjuk a PSV viszont mindenképpen pénzé akarta tenni az tény.
    Az értékét nem tudom mennyi, de 11 millióért vitte az Anji azóta onnan 18 millióért a Dinamo 10 millió körül plátykák szerint (megint azok a fránya pletykák) vinnék most is csak ennyiért a Dinamo nem adja ergo nem csökkent az értéke.
  • Pluskast
    #26115
    A baj ott van, hogy szarúl választott. Nézd meg mennyi volt az érteke mikor a PSV-nél volt és mennyi most. Ez valamit mutat. Lehet, hogy erős csapatok vannak az oroszoknál nem tagadom, de az igazi karrier az nyugaton van.
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2014.09.26. 10:19:05
  • sempronius18
    #26114
    Na akkor mégiscsak jó gyerek ez a Dzsudzsák mert sohase hazudik nemde?
  • smith09 #26113
    A forrás Dzsudzsák Balázs aki D. Tóth Kriszta műsorában nyilatkozta ezt. Ha ő hazudott a műsorban akkor én is. Részemről a téma lezárva.:)
  • sempronius18
    #26112
    Forrás NSO erről ennyit az igazságot úgyse tudjuk meg.
  • smith09 #26111
    Hát én meg úgy tudom X millió euró volt Balázs ára. Volt érdeklődő bőven. L'pool, olasz csapatok, franciák stb.... csak hát ők nagyon nem akartak annyit fizetni mint amit a psv szeretett volna. és amit fizetett érte a Mahalacska, annyiért elkellett engedni.
  • sempronius18
    #26110
    Ez relatív, hogy Dzsudzsák a könnyebb pénzt választotta mert mondjuk ha nézed a meccseket láthatod, hogy az Orosz liga sokkal keményebb, mint a Holland a védők jóval durvábbak és a mi Bazsink nem teheti meg, hogy ne jöjjön vissza védekezni, mint a PSV-ben.
    Persze jobb lett volna ha valami spanyol vagy német középcsapathoz megy Dzsudzsák, de az ajánlatait mi nem ismerjük az egy dolog, hogy az NSO meg a managere azt hazudja, hogy kereste az Inter, Juve, Pool de ugye-ugye kezeljük fenttartással a dolgokat.

    Husztit valahol adom, de ő már 30 elmúlt. A Zenites kalandját lehet kritizálni de az egy friss EL győztes azóta is stabil BL résztvevő csapat azért már van az a szint ami miatt megéri váltani. stabilan a BL-ben küzdeni szerintem többet ér, mint a Hanoverrel a BULI 10. helyéért. Az más kérdés, hogy Spaletti nem csípte Husztit pedig mikor beállt bizonyított.
  • Muki100
    #26109
    Az egy külön problémája a magyar futballnak hogy a legjobb játékosaink inkább a könnyű pénzt választották a nagy karrier helyett: Huszti és Dzsudzsák előtt is nyitva volt a kapu, ehelyett mindkettő ment az oroszokhoz, aztán meg 30 évesen Huszti Kínába...
  • sempronius18
    #26108
    Azért látod ez a baj lehet, hogy Dzsudzsák 0 mert csak a Dinamoban tolja évi 3 misi Euróért, de te aki lenullázod a heréidet oda adnád, hogy legyél legalább -10 hogy egy Fradi cserepadig eljussál.
  • rooney8
    #26107
    azért én lettem volna akkora nulla, mikor a psv-ben tolta :D
  • LasDen #26106
    azért nem mondanám. Az utóbbi időben kezdi megtalálni, megerősíteni helyét a Dynamoban. Ha ezt tudja folytatni, akkor ha nem is sztár, de legalább a csapatának lehet erőssége...
  • Zenszkij
    #26105
    jah, mint Dzsudzsák, azt is hogy istenítették, közbe meg mekkora egy nagy nulla :D
  • Pluskast
    #26104
    Hála istennek, hogy az a srác nem idehaza nevelkedik. Remélem szép karriert fog befutni és esetleg lesz legalább egy nívós magyar játékosunk. Tehetséges gyerek.
  • passatgt
    #26103
    Tajti (aki most a barca ifinél edz), azt mondta, hogy ugyanazokat a gyakorlatokat csinálják mint nálunk, csak sokkal intenzívebben, itthon csak a lötyögés ment és hogy ez a legnagyobb különbség. Gondolom ez befolyásolja a hozzáállást, tempót, gondolkodást ami a későbbiekben elengedhetetlen, hogy normális játékos legyen.
  • Pluskast
    #26102
    Plusz az edző képzéstől a labodarugók képzésén át a napi szintű edzésekig homlok egyenest mást csinálnak mint mi, plusz összehasonlíthatatlanúl profibb a hozzáállásuk és a gondolkodásmódjuk a focihoz, illetve a fociról mint nekünk. Az az igazság, hogy nem csak a szövetségi kapitányokkal van itt gond hanem a nemzeti 11-ben szereplő játékosok technikai tudásával és hozzáállásával is.
  • Láma!
    #26101
    Németeknél az új generáción azonnal látszott hogy nagy dolgokat fognak véghez vinni, persze hogy kb mindenkit támogattak volna ilyen kerettel.
    Plusz náluk nem az az elvárás hogy jussanak ki valahova, bárhova... hanem hogy ott egyenes kiesésben menjenek 1-2 kört (most már azért valszeg a döntő). Plusz ha jól tudom EB selejtezőn még mindig veretlenek otthon időtlen idők óta... (lehet vb selejtező, de erre emlékszem)

    Nem hiszem hogy össze lehet hasonlítani. Ha nálunk is olyan utánpótlás, merítési lehetőség lenne, itt sem váltanák egymást a kapitányok kétévente.
    Utoljára szerkesztette: Láma!, 2014.09.24. 13:23:07
  • sempronius18
    #26100
    Ott én úgy tudom Klinsmann mondott le önként. Azzal a keretükkel 2006-ban a Németek nagy sikernek tartották a bronzot. Tévedek valaki kijavíthat.
  • zaki
    #26099
    Fikas Low azert ott volt mar a valogatottnal azelott is, 2 evig o volt Klinsmann masodedzoje, amig el nem zavartak :D
    Mindegy, nemetek nem ertenek a focihoz :D
  • zaki
    #26098
    Na ezt jol megaszontam visszaolvasva, lenyeg ertheto :D
  • sempronius18
    #26097
    Persze pont ezt írom nem volt parasztlázadás, mert ki mertek nevezni egy "senki" Lőwöt aki csak a Stuttgartba bizonyított ott se sokat hanem támogatta mindenki a kinevezésétől fogva és ma már világbajnok....
  • LasDen #26096
    mert mondjuk jól is végzi a munkáját :D
  • sempronius18
    #26095
    A Németeknél a szurkolók nem értenek úgy hozzá, mint itt és nem követelik rögtön a kapitány leváltását és a helyi MLSZ lemondását egy rossz barátságos meccs után.
    Meg nem mondják azt egy Lőwre, hogy ő egy senki mert csak a Stuttgartba volt pár évet így alkalmatlan edzőnek és már az előtt hogy lejátszaná az első meccsét nem követelik emiatt a leváltását.
  • zaki
    #26094
    Sztem romanoktol kikapunk, feroert utjuk idegenben es a finneket is itthon. Mondjuk eleg vicces, hogy 113 ev alatt volt a valogatottnak Dardai lesz az 51. kapitanya. Szoval kb ket evenkent csereljuk oket. Nemeteknel meg 96 ev alatt 11 kapitany. No comment :D
  • Pluskast
    #26093
    Kétségtelen, de szegény 3 meccs erejéig nem fog tudni csodát tenni. Gyanítom, hogy a válogatottunk 3 meccs átlaga eléggé alul teljesített lesz. Ez ellen mondjuk Dárdai nem nagyon tud tenni, még azt mondom nem is az ő hibája lesz. Aztán ne legyen igazam.
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2014.09.23. 10:56:06
  • zaki
    #26092
    Egyelore meg nem szolgalt ra, hogy ot is szetalazzak. Azert o tenyleg letett valamit az asztalra, nem ugy mint a magyar fociban levok 95%-a kb...
  • Pluskast
    #26091
    Megint egy gyöngyszem :DDD Szegény Dárdai mit fog kapni a trollfocitól :DDD
  • Narxis
    #26090
  • a.carkey
    #26089
    Disneyland és Vatikán :D
  • Zenszkij
    #26088
    végigkönnyeztem a röhögéstől! ez az eddigi legjobb alkotás
  • Grenzjager
    #26087
  • rooney8
    #26086
    "Komolyan, ha Dárdai meghívná Bajnert a válogatottba, az akkora trollság lenne, hogy még egy románok elleni vereséget is majdnem meg tudnék neki bocsátani. "

    /Ákos/


    trollfociról :DD
  • DaemoonHunter
    #26085
    Csak azt ne mondd, hogy becses fiaink majd közös edzések nélkül fognak kiállni a románok ellen, nem hónapokról meg hetes edzésekről beszéltem.
    De egyébként ok részemről is. Ezek szerint nem látsz semmi rációt a gondolkodásában, ami legalább neki van, és kifejtve, alátámasztva ellenben a sok megmondóemberrel. Bognárnak biztos sok játékelemzős szakmai cikke és könyve van csak én egyről sem tudok, sőt még felsőbb szintekről sem(hacsak nem a both meg mezey féle "arany" világmegváltó irodalmat nézzük, amivel már az mlsz is leszámolt). Márpedig mindennek az alapja egy racionális elv, gondolat ami fenntartható, ilyenből pedig nem sok van...
  • sempronius18
    #26084
    Jézus Mária szerinted egy válogatott esetében egy hónap alatt mikor zajlik a klubszezon egy kapitánynak lesz annyi edzésideje, hogy majd a "magyaros stílust" megtanítsa.

    Azt meg hagyjuk már, hogy el van nyomva akkor nem hívná a Fradi, hogy vendégként eladásokat meg edzéseket tartson........

    Ez a baj a magyar labdarúgással, hogy még nem kell eredményt elérni mindenki nagyon okos, megmondóember mint Ferenczi, persze az hogy utólag kiderül hogy hülyeséget mond, mint akkor mikor védte Pintért, hogy jó lesz meg sorolhatnám a követőinek nem számít, ugyanolyan ikonikus eleme az ilyen a magyar focinak közegnek, mint Bognár a Sport TV stúdiójában.

    Majd persze ha mutat valamit a gyakorlatban én meg fogom követni, na jó éjt.
  • DaemoonHunter
    #26083
    Az a baj, hogy aki gondolkodik az el van nyomva a picsába, meg aki változtatni akar. De gondolom ez sem tűnt fel, hogy a szilárd rendszer nem igazán szereti a változtatókat. Nem védem őt, sőt ő is hibás benne, hiszen tehetné okosabban is az igehirdetést, de ez abból a szempontból teljesen mellékes hogy amit ír abban van ráció nem kevés.
  • DaemoonHunter
    #26082
    Már a következő meccsen is meg lehet valósítani ezt a stílust, az edzések számától függ hogy mennyit fogsz látni belőle a pályán. Már megint csak a mondandóm negyedéig sikerült eljutnod amihez gratulálok. Nem az a lényeg, hogy nincs hozzá profi játékos anyagunk, hanem az hogy szinte TELJESEN homogén a közeg ahonnan válogathatsz. Innentől kezdve felesleges továbbmenni a betanulástól a hatásfok felé, hiszen be van korlátolva a rendszer érted már??
  • sempronius18
    #26081
    Ferenczi Attila meg igazán le tehetne valamit az asztalra mert már elég régóta dolgozik közvetve a Fradi utánpótlásában csak látszata nincs. Persze tudjuk, hogy Ferenci Attila szerint Ferenczi Attila ért hozzá.
  • sempronius18
    #26080
    Figyelj te Dárdaitól várod el, hogy a következő 3 meccsen majd megvalósítsa ezt a stílust most meg elismered, hogy nincs hozzá jelenleg játékosanyagunk akkor ennyi.
  • DaemoonHunter
    #26079
    "Mi a régi magyar focikultúra? Kik azok a játékosok akikkel meg lehetne azt valósítani? "

    Ez volt a kérdésed, ott van a válasz rá a videóban, vagy ahol akarod RÉSZLETESEN. Az, hogy kikkel lehet megvalósítani pillanatnyilag teljesen idióta kérdés, hiszen mindenki tudja, hogy komoly nemzetközileg jegyzett, egész csapatra való játékosunk nincs, de még 2 sem. Viszont az elvet, a gondolatot fel lehet kelteni, be lehet ültetni a csányiék agyába, azáltal, hogy valami "új" irányt, stílust ad a válogatottnak, ehhez pedig nem kellenek világmegváltó játékosok, szvsz egy két kivétellel a MOSTANI keret is tökéletesen megfelel. Rövidpasszos, sokmozgásos játék, alakzatépítő bontó szisztéma, betanulható, nem úgy mint pinyő meccsről meccsre váltogatott játékrendszerei. Tudom tudom, ez csak mese, úgy sem fog változni semmi, Dárdai is csak egy ideig lesz itt, hiszen attól intelligensebbnek gondolom hogy bábként legyen itt "hosszútávon", mint az elődjei.
  • sempronius18
    #26078
    Jó oké a beszélgetésnek itt vége arra nem vagy hajlandó, hogy felfogd mit kérdezek tőled.