28330
10917302841238962806.jpg
  • Lombardini
    #6515
    A Feröer szigeteki gólszerző aki fejelt egyet az olaszoknak, egy asztalos. Nemzeti hős lett, mert a világbajnok Buffonnak gólt fejelt. Neki nem a zsé a fontos, hanem az, hogy ezt megcsinálta.
  • Ars3nal
    #6514
    Antarktiszon nincsenek eszkimok:C
  • Lombardini
    #6513
    Amatörizálni kéne mindent. Nem kell ide profi futball. Mint Izlandon vagy a Feröer szigeteken. Mindenkinek van rendes foglalkozása és mellette focizik. Sokkal nagyobb lenne a hajtás és az akarat.
  • ForzaInter
    #6512
    hát sajnos idáig süllyedtünk, hogy már így beszélünk a magyar fociról...
  • magus
    #6511
    szerintem a magyar válogatott az antarktiszról összeszedett tolószékes értelmileg sérült tolószékes eszkimóválogatott kiöregedett seniorgárdájától is csúfos vereséget szenvedne, rég abba kellett volna már hagyni a magyar fociba a pénzölést, a stadionokat kiadni külföldi csapatoknak, hogy legalább pénzt lássunk belőle és elfeledni hogy valaha is volt ilyen
  • ForzaInter
    #6510
    sajnos így:( még apám is látott vmit mikor Mathaus volt az kapitány pedig apám már rég eltemette a magya focit:SS

    "VÁRHIDIT A DUNÁBA, KISTELEKIT UTÁNA":DDDD

    by Csesza
  • Lombardini
    #6509
    De miért nem hagyták dolgozni? Mert a Kisteleki és a többi köcsög nem hagyta. Kicsinálták. Mészöly és a többiek. A sok kretén pénzéhes baromnak nem kellett a biztos jövő, a felemelkedés, mert nem nekik volt kifizetődő. Akkor meg csak nem gondoljuk, hogy a saját haszonszerzésüket beálldozzák a magyar futball felemelkedésére? Tudod az a baj, hogy ezeknek a barmoknak kell egy bábu aki azt teszi be a csapatba akit felülröl mondanak. Ha a Várszegi féle banda el akar valakit adni akkor szólnak Várhidinek, hogy légyszi valakit kúrjál ki a csapatból mert ezt a faszit kell játszatni mert meg fogják nézni. Na de nem fér bele az elképzelésembe a taktikámba? Mire a válasz: Na és? Az kit érdekel. Úgysem az eredmény számit. Megmondtuk a népnek, hogy most egy jó darabig építkezés lesz, ők elhitték, így belefér néhány vereség.

    Hidd el ez így megy.
  • ForzaInter
    #6508
    nem lett volna vele se semmi... nemis hagyták dologzni rendesen ha hagyták volna akkor talán...
  • Lombardini
    #6507
    Szerinted. Mattheus megtanította a magyaroknak azt, hogy tegyük a szivükre a kezüket a himnusznál. Egy német tanított egy magyart erre. Na de ez még nem is annyira vág, hanem az ahogy és amilyen mentalitással játszottak. Őrá felnéztek, volt szakmai tudás a háttérben. Meglett volna az eredmény. Én láttam a magyar válogatottat VB-n, de az 86-ban volt. Azóta megszámlálhatatlan magyar válogatott meccset láttam. De a Lothar éra alatt éreztem azt, hogy igen most elindult valami.
  • ForzaInter
    #6506
    f*sz ki van, itt mindenkinek időre van szüksége:(

    Matthaus-al se lettünk volna sehol...
  • Lombardini
    #6505
    Szerintem meg ide Matthaus kellett volna. Ha Lothar maradt volna most az első három hely egyikén lennénk. És ezt tutira mondom.De a Kisteleki és bandája szemét szúrta az, hogy nem csúszott az ő zsebükbe annyi pénz, hiszen Lothar hozta magával a szponzorokat, és a pénzt. Csak ebből kevesett láttak a tisztelt urak ezért nem kellett. Azért meg lehet nézni, hogy milyen játék volt akkor és milyen van most.Akkor küzdöttek a játékosok, elég csak a Svédek elleni meccsre gondolni. Akkor azt hangoztatta mindenki : MIÉRT NINCS EREDMÉNY? Erre Matthaus megmondta, hogy idő kell. NEM ADTAK NEKI IDŐT, AMIKOR PEDIG MÁR TÉNYLEG ELINDULT VALAMI! Kicsinálták. Most itt a Várhidi, szarabb minden mint Lothar idejében, DE MOST BEZZEG ADNAK IDŐT! HÁT AKKOR, HOGY VAN EZ KÉREM SZÉPEN?
  • Gabe18
    #6504
    Ezt te még részben azért látod igy,mert ahogy nézem max 18 éves vagy.Téged még nem etettek annyi ideig ehhez hasonló maszlagokkal,ehhez hasonló emberek,aminek a végén itt tartunk ahol most.
    Én most 28 vagyok,és 10 évvel ezelőtt ugyanezeket a hülyeségeket halottam,meg olvastam az akkori ujságokban.Pedig ha megnézem akkor még jobb is volt,volt egy Fradi BL-be jutás,volt egy Olimpiára kijutás,volt egy VB pótslejtező (aminek 1-12 lett a vége).
    Azóta ide sikerült eljutni...
    Én ezeknek már semmit se hiszek amit igérnek,főleg igy nem hogy ezt látom amit az elmúlt 4 napban (2 meccs, 0 pont 0-6 gólkülönbség).
  • ForzaInter
    #6503
    Zöld foki Szigetek,Guatemala,Afganisztán ,Grenada

    talán lenne esélyünk:D
  • Gabe18
    #6502
    Zombori szerint olyan ellenfelek kellenek akiket meg tudunk verni hogy legyen sikerélmény.
    Hát akkor kezdődhet a vadászat,mert igy hirtelen nem tudom per pillanat ki ellen lehetne ugy kimenni hogy egyértelmű esélyünk legyen...
  • Zsolti9014
    #6501
    Mert ha nem vársz 3 évet, akkor ugyebár fog változni...
    Az eddigiekben a legnagyobb probléma az volt, hogy minden sikertelen selejtezősorozat után kapitányváltás, új csapat. Így aztán nem is lehet építkezni.
    Úgy látom, Gercse az egyetlen, aki megérti, hogy egyáltalán miről beszélek. A többiek vagy nem akarják, vagy ennyire elvakultak a válogatott ellen.
    Mindegy, inkább nem írok ide többet, mert nincs értelme.

    Hajrá Magyarok! Sok sikert Várhidi Péter!
  • Gabe18
    #6500
    Várhidi szerint a futball megállt,beállt,már nem lesz jobb vagy más...
  • Zsolti9014
    #6499
    Számolj átlagéletkort a Matthaus, a Bozsik és a Várhidi csapatnál.
  • Gabe18
    #6498
    Várhidi aszondja mivel az összefoglaloból kimaradtak a mi helyzeteink,igy ugy tünik mintha simán megvertek voltna.
    Tehát akkor nem simán vertek meg... (0-4)
  • CéZé
    #6497
    mindjárt lesz a zuhanyhiradóban, Sport1
  • Matthew Prosac
    #6496
    szilveszteri humoros-videók között
  • Kaplan
    #6495
    Hol tudnám megnézni a gólokat?
  • dienesoft
    #6494
    Ő legalább próbálkozott. Legalább összeesett, hátha. Nem sok, de legalább nem állt egy helybe :D
  • Lombardini
    #6493
    Nem Hajnal volt bocsánat hanem Juhász. De azért a kérdésem továbbra is fentartom.
  • Lombardini
    #6492
    Azért azt megkérdezném, hogy az első és második gólnál Végh mit akart? Mert érdekes dolgokat csinált, de , hogy nem azt amit egy profi kapusnak tennie kell az is biztos. Aztán Hajnal meg vajon Carew mellett ugyan mitől esett össze a 4. gólnál? Nagyon kiváncsi lennék rá.
  • gercse
    #6491
    tudom, de mégiscsak jobb lenne, ha mindig ugyanaz az edző lenne, nem?
    és nem kéne mindig kicsit variálni a csapaton mert jön az új edző és ő azért sem azokat a játékosokat játszatja akiket az előző kolléga
  • dienesoft
    #6490
    Volt itt már nekünk Matthaus (bocs ha rosszul írom), volt nekünk itt egy rakás edző, de egyikkel se tudtunk eredményt hozni. Hidd el, nem az edzők miatt történik mindez!
  • gercse
    #6489
    én bízom benne, csak rengeteg idő kellene, és elküldik az edzőt ha nem jönnek az eredmények
  • dienesoft
    #6488
    Az addig rendben van, nem is vagyunk magyar-ellenesek. Természetesen a lehetőséget meg kell adni és szurkolunk is a fiainknak. Pusztán annyiról van szó, hogy ez a folyamat nem 1-2 év óta áll fenn, hanem kb. 10 éve. Hosszú évek óta nem produkált semmit a válogatottunk. Kérdem én: Mire várjunk még 3 évet? Fog valami változni?
  • dienesoft
    #6487
    Valaki egyáltalán bízik ebben a csapatban Várhídi Péteren kívül?
  • kaposi1
    #6486
    Erre a valogatottra lehet epiteni. Marmint a fogadoirodakban.Tuti hogy nyersz ha 1-2-3-4 nullara tippelsz az ellenfel javara. Sajnos mi lettunk Europa pofozogepe.
  • Lombardini
    #6485
  • Unreal1942
    #6484
    LOL :P
  • Csesza
    #6483
    kabuki-szigetek -.-
  • HUmanHunter
    #6482
    ki ellen kaptunk ki?
  • Gunnersboy
    #6481
    Lippit ide :D
  • gercse
    #6480
    hát Végh tuti nem :D
    de viccet félre téve igazad van
    sztem ha ilyen eredmények jönnekm majd továbbra is, akkor menni fog Várhidi, és érzésem szerint megint jön majd egy külföldi edző
  • Gabe18
    #6479
    Hát nincs a világon válogatott,meg válogatott edző,aki kap 3 évet hogy most csinálj amit akarsz.
    Ráadásul nagon kiváncsi lennék 3 év mulva hogy ebből a tegnapi válogatott keretből 3 év múlva melyik játékos lesz még mindig válogatott.
  • gercse
    #6478
    1-0-nál szerintem is volt még lehetőség egyenlíteni, Hajnal, Tőzsér, Gera helyzet ha bemegy egy is, akkor lehet hogy más lett volna a végkifejlet, de persze akkor is kapunk még valószinüleg
  • Lombardini
    #6477
    "Jobban futballoztunk, mint Görögország ellen, de sajnos gólt nem tudtunk szerezni" - nyilatkozta a mérkőzés után az mlsz-hu-nak Várhidi Péter. ¡"A hazaiak első gólja után voltak helyzeteink, de Carew-t nem tudtuk kikapcsolni, és ez döntőnek bizonyult. Az első félidő végén és a második elején több lehetőségünk is volt, mégis mi kaptunk gólt. Ez a találat sorsdöntőnek is bizonyult, mert villámgyorsan jött a harmadik norvég gól, holott addig úgy tűnt, fel tudjuk venni a versenyt a házigazdákkal"

    Szégyen és gyalázat. Ugyanakkor iszonyatosan röhejes. Ezt ez az ipse el is hiszi amúgy vagy csak úgy mondja?
  • Matthew Prosac
    #6476
    akkor se sok