28330
10917302841238962806.jpg
  • gercse
    #6475
    hát mióta kikaptunk Máltától, jobb ha nem mondunk semmit :D
  • Gunnersboy
    #6474
    akkor lenne esélyünk a csoportmeccseken ha Anglia, Svédország, Norvégia, Spanyolország, Olaszország, Hollandia, Németország, Franciaország, Horvátország közösen rendezne EB-t :D
  • Csesza
    #6473
    jah és ez a 2008as, az Ausztria-Svájc
  • Csesza
    #6472
    ez a 2008as EB csoportmeccsei (ide sincs esélyünk)

    az ukrán-lengyel az a 2012es
  • Gunnersboy
    #6471
    2. vagyunk asszem
  • gercse
    #6470
    az u21-es csoportunk hogy áll? tudja valaki?
  • akyyy
    #6469
    de hát az kész tény volt hogy oda csak akkor kerülükn "ki", ha mi rendezzük:P vagy az ukráni az későbbi? ez hun lesz?
  • grizzly21
    #6468
    De nem baj, hiszen az idő nekünk dolgozik. A norvégoknak van ugyan jelenük, de a jövő a miénk, hiszen itt is remekül játszott a csapat és ma az U21-es együttes is nyert, így minden okunk megvan a bizakodásra.
    ::D
  • Oziris666
    #6467
    Aki nagyon röhögni akar:)

    Norvég-magyar EB-selejtezőt-
    Várhidi Péter szövetségi kapitány kívánalmai szerint:

    A közvetítés

    Az értékelés
  • ProGabe #6466
    lement 2 kör eb selejtező,kaptunk 6 gólt,rúgtunk 0-át,csak ennyi történt,tudod,a szokásos :D

    ja és persze azért toplistás a topik mert jópáran itt akarják megreformálni a magyar focit,hiszen ha fm-ben legyakták a west brommal a fél mezőnyt akkor biztos élőben is menne ez a magyar válogatottal :PP
  • akyyy
    #6465
    miért van ez toplistába? mi történt mostanság?
  • mentopes
    #6464
    ÁÁÁ hagyjuk ezt a válogatottat. Egy a lényeg: Hajrá Lilák!

    Inkább röhögjünk: www.mazz3.atw.hu
  • Gunnersboy
    #6463
    3év mulva játszon inkább a mostani u21es válogatott...
  • mesor
    #6462
    Már lassan 20 éve "építik" a válogatott csapatot és várjuk, hogy összeszokjanak.

    De mi vagyunk a gecik, mi húzzuk vissza a csapatot, mert türelmetlenek vagyunk! LOL :D
  • Takezó
    #6461
    mégegyszer valaki azt mondja, hogy "megfiatalított válogatott", baszdmeg... mitől lenne ez az?
  • Drizzthsz
    #6460
    Hrepkának nagyon sajnálom az u21-es meccsen a bokaszalag szakadását. :(
    Nekem is másfél hete tört el a lábam Hollandiában. :(
  • gercse
    #6459
    igen, másik kapus kéne, olyan aki külföldön focizik, mert azért ott mégis erősebb támadókkal állnak szemben, é n Fülöpöt raknám be, mindegy hogy angol másodosztály, az is klasszisokkal jobb a magyarnál,
    és a védelembe mondjuk szerintem is elkélne egy Bodnár mondjuk, meg egy termetesebb védő középre, mint sok másik nagy válogatottnál(pl. angoloknál vagy németeknél), persze nem elég a termet, legyen azért képzett is, na ilyenből viszont lehet hogy nincs Mo.-n egy sem...
    illetve én azért egyszer kipróbálnám, hogy mit tudna mondjuk egy Debrecen, Újpest vagy Mtk egy másik válogatott ellen, csak kiváncsiságból, hisz ők össze vannnak szokva, annyira csak nem sülne el rosszul,
  • GanXstaZoleeWrk
    #6458
    Én elhiszem hogy össze kell szokni de a védelem valami csapnivaló, közép pálya, támadósor még csak csak de a védelmünk valami nevetségesen szar.

    Ja és komolyan Végh produkciója után még Király is jobb lett volna most... pedig azt se szerettem mert vagy barvórkodott vagy lepkézett.
  • isi
    #6457
    én azon csodálkozom hogy holvannak a védelemből azok a játékosok akik elutdták látni a feladatukat.. annak idején Gyepes az öngólkirály jól ellátta a feladatát az már máskérdés hogy saját magunknak rúgtuk a gólopkat. szerintem a lokiból kellett volna felhozni egy szélsőt meg Bagolyt középre. attól hogy a másod osztályba játszik bagoly nem olyan rossz játékos.. legalábbis carewwel felvette volna a harcot nem pedfig ilyan faszomtudja nonameket oda állítani...
  • gercse
    #6456
    hát reméljük, hogy tényleg csak ez a gond, és ha összeszoknak jobb lesz minden, meg persze az erőnléten is javítani kell, ez pedig csak rajtuk áll
  • havercsotány
    #6455
    hajrá loki
  • Zsolti9014
    #6454
    Én megértem az építő kritikát, de ez már nem igaz hogy ennyire a válogatott ellen kell lennie mindenkinek!
    Ennek a megfiatalított csapatnak tényleg meg kellene adni a 3 évet, nem az eredményt várni rögtön! Még jó hogy nincs csapatjáték, mikor kb. 4x játszottak így együtt. Össze kell szokniuk, főleg a védelemnek, erre pedig kell min. 3 év!
    Hajrá Magyarország!
  • ProGabe #6453
    hát igen,nagyhatár sz@r az egész csapatjáték,összhang,stb,vagyis a taktika,dehát hogyan is lehetne elvárni ezekből a jót tőlük,amikor 20-30 perc játék után a seggükön veszik a levegőt?Várhidi biztos feldob egy érmét 10 perccel a meccs előtt hogy melyik legyen:védekezés,vagy támadás,hiszen a kettőre egyidőben nincs energia a fiúkban,persze ez csak az első félórára vonatkozik,utána már úgysem látnak a fáradtságtól...
  • 5w0rdf15h
    #6452
    lol most láttam a gólokat tejóisten ez még csapatnak se nevezhető vmi volt...ennyi szerencsétlenkedést a védőktől és a kapustól, hízelgő a 4-0ás eredmény
  • Kaplan
    #6451
    Valamelyikőtök nagyon nagy igazságot mondott. "Ők ezzel a csapatépítés szöveggel most beágyazták magukat három évre minimum". Ezt nem kellene hagyni, mert ha így folytatják, akkor három év múlva San Marino-nak sem leszünk egyenlő partnere. Legfeljebb majd a Lúzer FC második szériájának a fő meccse nem a Ferencváros ellen lesz, hanem a válogatottunk fog velük megmérkőzni.
  • Adler
    #6450
    vagy belefutni egy hatosba
    én sosem loadolok, ezért nem jutottam még sehova egyik csapatommal sem:)
  • Gabe18
    #6449
    Pedig az kéne a Várhidinek is.Hogy visszatölthesse a délután 6 órai állást.
    Akkor újra próbálva már lehet megúsznánk kettővel...
  • gabber_saviola
    #6448
    alap persze
  • Adler
    #6447
    de olyat aki nem loadol:)
  • Count Adyn
    #6446
    Persze azalá se mi kapnánk az ajándékot, lelopná valaki:DD
    Vagy kiégnének az égők...
  • Solt
    #6445
    az öreg fm-es az cm-es! :))))
  • gabber_saviola
    #6444
    tudom, Angliában tanítják ezt a játékot
  • Csesza
    #6443
    de ez amugy nem teljesen hülyeség...
  • gabber_saviola
    #6442
    bemutatnám én a 3-4-2-1-es palermói karácsonyfát a népnek :DDDDddddd
  • Gabe18
    #6441
    Közben új jelszavak születnek más fórumokon mint pl. a: "VÁRHIDIT A DUNÁBA, KISTELEKIT UTÁNA"
  • 5w0rdf15h
    #6440
    :Ddddddd tuti lenne
  • GanXstaZoleeWrk
    #6439
    nallad sok jobb fmest nem nagyon ismerek :D
  • gabber_saviola
    #6438
    fogni kell egy öreg efemest, és kezébe adni a Magyar focit.
  • kaposi1
    #6437
    Ugy hogy a realis eredmenyt tippeltem meg,es bejott. Ez nem az en hibam.
    En is szivesebben orulnek a magyar gyozelemnek.
  • GanXstaZoleeWrk
    #6436
    Szerintem Várhidi huzz el.