28330
10917302841238962806.jpg
  • _Vegeta_
    #8597
    Hehe jol hallottam portugaliaval leszunk egy csoportba?! Sweeet. Nemtudom kinek szurkoljak majd. :D
  • Kaplan
    #8596
    Hát ennél rosszabb csoportot nem is kaphattunk volna :/
  • NeoMaN
    #8595
    Egyet tudok:
    Megalkuvásélkül NEM MAGYAR edzőt.
  • Grenzjager
    #8594
    Nem konkrétan Várhidi személye a legnagyobb gond, de a helyére olyat aki még nem volt szöv'kap akkor (meg kihagyva a szokásos Gellei-Egervári-Csank kérdést): Sisa Tibor, Szurgent
    Amúgy nálam a nr1 Bölöni lenne, de ennek most semmi realitása. Akárcsak nívós külföldi szakembernek sem.

    MLSZ élére pedig olyat aki nem bukott edző, vagy egykori labdarúgó.
  • Takezó
    #8593
    Bozóky - Mátyás
  • banok
    #8592
    kis ültetnél a helyére? meg Várhidi helyére?
  • Grenzjager
    #8591
    "Moldova ellen is jól játszottunk"


    Ezt ugye nem komolyan mondtad?
    Azért frankón, nem kell minden vereséget megmagyarázni. Ernyák vagyunk, 7ből hatodikok, Cashteleki húzás!!!
  • Drizzthsz
    #8590
    Megnézted a meccseket amúgy, vagy csak a statisztikára izgulsz ennyire?
    Moldova ellen is jól játszottunk, nem volt most szerencsénk, a görögk ellen sem, ennyi történt, majd egyszer lesz. Nekem csak annyi a gondom, hogy nem igazán szeretem az egycsatáros játékot, egy 4-3-3-at vennék jobban.
  • [Jakuza]
    #8589
    Mert belehet magyarazni neki, hogy eloreleptunk.
    Pedig semmi elorelepes nem tortent, mindossze annyi, hogy az MLSZ vezetes a helyen szeretne maradni, es szepiteni akarjak a helyzetet.
    Populista demagogia, amit szepen bevesznek a butabbak, igy ok maradhatnak es a markukba rohoghetnek, hogy a semmittevest es az eredmenytelenseget is beetettek a joneppel.
  • rooney8
    #8588
    "Felőlem írhacc, de ne olyat ami "sérti" a népet :]" Akkor javítom magam: Felőlem írhacc, de ne olyat ami idegesíti a többieket :]
  • daviddavid
    #8587
    de mind1 ne csináljunk belőle vitát:D
  • daviddavid
    #8586
    ,,Hát csak sértse a népet, ha az olyan hülye mint a segg,, méert lenne olyan hülye mint a segg?
  • Csesza
    #8585
    sztem az :)

    használd inkább a valag út v. a popó kifejezéseket :ASDadsdasdsasdasd
  • tomcat1
    #8584
    A segg, mint szó nem tetszik, vagy a helyzet?
  • NeoMaN
    #8583
    Ja, és Jakunak igaza van.
    :)
  • NeoMaN
    #8582
    Én 20 éve semmilyen tendenciát nem látok. Te milyen javulóról beszélsz?
  • daviddavid
    #8581
    ezt nem kéne!!
  • hunbasser
    #8580
    Jakuzának tulajdonképpen az a problémája,hogy a Lothar éra sokkal jobb volt.ezt aláírom,és sajnálom is,hogy nems hosszabbítottak vele szerződést,de könyörgöm,az már elmúlt,azon már rég tovább kéne lépni,mert az már majdnem két éve volt.most ez van,és javuló tendenciát látok,és ennek örülök.

    az mlsz-t meg ne keverjük bele,mindenkinek egy a véleménye róluk,ergo nincs értelme leírni hatszázadszorra is,hogy miként is baszta el az mlsz...
  • tomcat1
    #8579
    Hát csak sértse a népet, ha az olyan hülye mint a segg :)
  • Randal
    #8578
    Elhatárolódom:P
  • Takezó
    #8577
    Hát ti tényleg elképesztőek vagytok...
  • tomcat1
    #8576
    Teljes mértékben egyetértek.
  • _Vegeta_
    #8575
    Termeszetesen jogod van barmien velemenynyivanitasra, de ha butasagot mondassz arra nyugodtan ravilagithatunk. :)
  • daviddavid
    #8574
    hát ja
  • rooney8
    #8573
    Felőlem írhacc, de ne ojat ami "sérti" a népet :]
  • [Jakuza]
    #8572
    Kosz de inkabb idejovok irni, ahova nekem nem kevesebb jogom van mint neked. Focihuligan hangnemu ur. :D
  • rooney8
    #8571
    Jakuza: Menny már innen a jó büdös picsába. Senki sem érdekelnek a hülye hozzászólásaid! Nem látod hogy mindenkit csak idegesítesz?
  • _Vegeta_
    #8570
    Eredmenyek tenyleg szarok, de a jatekkep, jatekfelfogas rengeteget valtozott a varhidi kocos ideje alatt. Ha te ezt nem latod le vagy sajnalva. :)
  • vmvr
    #8569
    beteg ember ez a kisteleki

    de ezt tudtuk eddig is
  • Gunnersboy
    #8568
    akkor nyiss magadnak egy ezek a tények topicot és oda irjad ezeket, mert igy már 34355234512324xorra elmondva kezd baromi unalmas lenni amit irsz.

    emellett persze igen, amiket leirsz adatokat, ígyvannak de ha 4x leirod se lesznek máshogy, eddig ennyire voltunk képesek, próbálnak javítani.

    mellékesen valamejik sport 1es adásban halottam hogy kisteleki megmondta hogy a selejtezősorsolástol függ VP sorsa. ha könnyű csoportot kapunk akkor megy ha nehezet marad...kérdés hogy mitjelent kistelekinek a könnyű csoport?!
  • vmvr
    #8567
    tényleg, igazad van, hülyeséget mondtam:)

    kösz, hogy kijavítottál
  • banok
    #8566
    mindig is beleszámítottak a barátságos meccsek a FIFA-világranglistába csak mostantól a selejtező kalapozását a randlista alapján készítették el, ez volt az újítás.
  • [Jakuza]
    #8565
    Mar bocs en is lattam elotte a merkozeseket es a mostaniakat.
    Real Madrid,Argentina,Nemetorszag,Skocia,Svedorszag es Bulgaria itthon,Gorogorszag idegenben,Izland oda-vissza,Horvatorszag.
    Ott nem volt hajtas ? Semmivel nem volt jobb ez a merkozes, mint azok.
    Raadasul itt csak 3 merkozesen jatszottunk jol, ebbol egy selejtezobeli merkozesen.
    Akkor most fejlodtunk ? Eloreleptunk ?
  • Randal
    #8564
    Persze, látjuk mi a statisztikát, de nem érdekel, mert láttuk a meccseket és tudjuk mi miatt lett az annyi.:)

    Egyébként meg inkább várjuk meg a sorsolást meg a köv mérkőzést, aztán utánna postoljunk, mert addig ugyanaz a meddő vita megy mindenki részérő ami már napok óta tart. Mindenki ugyanazt írogatja befele, csak más szavakkal. Tiszta felesleges dolog.
  • [Jakuza]
    #8563
    Mar bocs, de ez egy Magyar valogatott topic es nem csak a szep dolgok, hanem a fajdalmas valosag is hozzatartozik, annak ellenere, hogy van benne egy Hajra Magyarok banner.
    Nem csak az tartozik hozza, hogy szemellenzosen magyarazzuk, hogy milyen jok vagyunk, aminek semmi alapja nincsen, hanem a tenyek felismerese, amivel jobba lehetne tenni valamit, ami nem mukodik.
    Ehhez ugyanugy hozzatartozik, az is, hogy :
    Várhidi: 3 gy.- 0 d.- 5 v.; otthon: 3-0-1; idegen: 0-0-4 (gk: 0:12!!!); összesen 37,5 % teljesitmeny, mind pedig az, hogy micsoda parades golt rugott XY valamelyik ellenfelunk ellen.
    Ez meg nem jelenti azt, hogy aki megmondja a velemenyet, az nem akarja a Magyar valogatottat gyozni latni.
  • Csesza
    #8562
    mindenki útálja az mlsz vezetőit és azt akarja, hogy eltakarodjanak, de Várhidivel kapcsolatban itt szinte mindenki optimista

    és nem igaz, hogy nem lehet észrevenni, hogy a topik látogatóinak és hozzászólóinak 90% nem érdekli a véleményetek?! ez egy hajár magyarok topik, itt azok vannak akik szúrkolnak a csapatnak, nemértem akkor sajátba miért nem csináltok egy " a szebb jövőért - magyar válogatott" topikot v. mittudomén...
  • Kaplan
    #8561
    Kurvára unalmas, unalmas és unalmas. Ne keverjünk ide se MLSZ-t. Se a politikát, egyszerűen a Magyar válogatottról van szó. Nyílvánvaló, hogy jó külföldi edzőre semmi pénzünk nincs és mint ahogy nem régiben mondtam, itthoni viszonylatban a lehető legjobb kezekben van a Magyar Válogatott sorsa. Olvasgatod Te kedves Jakuza Várhidi blogját? Ne mondd, hogy az írásai alapján nem egy csupaszív ember aki még mellé inteligens is és ért a focihoz. Én azt mondom, hogy a tiszta tények és statisztikák tényleg nem mellette dolgoznak, de ez a válogatott olyannyira szerethető (Bozsikéval ellentétben), hogy én még hagynám dolgozni Várhidit. Az elképzelés megvan, a gyakorlatiasság első jelei is felfedezhetőek.
  • [Jakuza]
    #8560
    Nem tetszik az igazsag, vitatkozz a szamokkal.
    Egy 0. Ennyi. Aztan lehet struccpolitikat folytattva a valakinek a hatsojaba dugni a fejed.
  • Gunnersboy
    #8559
    veddmárészre hogy baromi unalmasvagy.....
  • vmvr
    #8558
    én magyar győzelmet látok szívesen