28330
10917302841238962806.jpg
  • miki36
    #8637
    Hrepka-Priskin jó lenne, de Feczesin se rossz, Bresciában is lövi a gólokat.
  • Matthew Prosac
    #8636
    csak mondj két épkézláb GÓLERŐS magyar csatárt, akit nemzetközi mérkőzésen szívfájdalom nélkül játszatsz
  • Randal
    #8635
    csak ne egy csatáros játék legyen
  • hunbasser
    #8634
    Albánia nem lesz egyszerű,de bízom a fiúkban
  • nono84
    #8633
    Egyszerű a helyzet mindig a soron következő meccsre kell koncentrálni és ott kell a legjobbat nyújtani, és a végén lesz ami lesz. Az első három csapatnak olyan csatárai vannak, hogy akár egy kis hibát rögtön kihasználnak. Albániától meg csak én tartok? Nagyon utálunk ilyen balkáni csapatok ellen játszani...
  • _Vegeta_
    #8632
    VB gyozelem utan is jonnenek karogni h szaros kisteleki most megtobb penzt kap majd. :DDD
  • Solt
    #8631
    Úgyérzed? 2:1-es VB győzelem után is azt taglalnák, hogy miért kaptunk gólt!
  • _Vegeta_
    #8630
    Ha beszalnek az elso hely is meglenne. <_<
    Amugy meg pont ez a baj a magyar jatekosokkal a kishituseg, ki kell tolni a segguket a palyara olyan szellemben hogy az enemy is csak ember, ki lehet cselezni, golt lehet neki loni.
  • Lombardini
    #8629
    De egy harmadik hely ebben a csoportban elhalgattatná a kétkedőket.
  • a.carkey
    #8628
    Az angolok megint megkapták a horvátokat. :)
  • a.carkey
    #8627
    Úgy néz ki, hogy Izrael kijut.
  • Gunnersboy
    #8626
    2. csoport inkább görög, svájc de amúgyis a legroszabb csoport2. sem jatszhat a kvalifikációért
  • Randal
    #8625
    na igen. nem a legegyszerűbb csoport:)
  • hunbasser
    #8624
    akár a szívemre,akár az eszemre hallgatok,én nem hinném,hogy mi a 2.helyért majd csatázni fogunk :) persze,mindig a győzelem a cél,és persze mindig az első hely a cél mindenkinek,de azért ezt így akkor is fura leírni/olvasni.ha a realitást nézzük,akkor inkább mégis csak eggyezzünk ki azzal a 3.hellyel,mint cél,és 4.hely az elvárás.de persze majd meglátjuk,egyelőre nem próbálom/akarom elhinni,hogy esetleg meglehetne a 2.hely,és mi azért fogunk harcolni. :) de mondom,majd meglátjuk,hogy mennyit fejlődött a csapatjáték,és akkor már talán többen is azt fogják állítani,hogy a cél a 2.hely. de szvsz a kijutásra még csak ne is gondoljunk...legalábbis mi szurkolók,a játékosoknak persze kötelező erre gondolni :P
  • Unreal1942
    #8623
    A 2. csoport lett volna ideális.
    A mi csoportunkban van egy olyan érzésem, hogy a Portugálok se mennek tovább.
  • Randal
    #8622
    továbbjutók:
    1. csop: Portugália, Svédország
    2. csop:Görögo. Izrael (mázlisták, ilyen csoportot kapni)
    3. Lenygel, Cseh, bár északír meglepetés is lehet.
    4. Németo, Oroszo/Finn
    5. Spanyol, török
    6. Anglia, Horváto. :D:D:D
    7. Francia, Román
    8. Olaszo. Ír (olaszoknak sétagalopp. pfff, örülhetnek, bá szeretem őket, de akkor is)
    9. Érdekes csoport. Holland, Skót, Norvég?

    Igazság szerint olyan sorsolások lettek, ahol nagy meglepetés nem lesz és nagy csapatok se ejtik ki egymást.
  • Kaplan
    #8621
    "Egyértelműen második hely a cél, azért pedig nagyon nagy harc lesz. Első helyre egyértelműen Portugália az esély." Segítek értelmezni drága jó barátom :)

    "Egyértelműen második hely a cél." Szóval, ez csak a cél, nem a realitás. A két szó között ég és föld a különbség. :)
    "Azért pedig nagyon nagy harc lesz. Első helyre egyértelműen Portugália az esély." A második helyre pályázok : Svédország, Dánia, Magyarország, mert nekünk KELL rá pályázni ilyen hozzáállással ne várjunk sokat. Ki tudja hátha most orbitális szerencsénk lesz és még talán tudásban is meg tudjuk közelíteni az elvárható szintet. Ha nem értesz valamit kérlek szólj, és elmagyarázom. Vagy olvasd át többször csak ne támadj elsőre. Thx.
  • banok
    #8620
    ne viccelj dán és portugál mindig van. Svd talán lesz. A probléma a Málta meg az Albánia elleni meccsekkel lesz.
  • hunbasser
    #8619
    :DDDDDDddddddddd
  • banok
    #8618
    Egyébként streamek szempontjból egész jó csoport. :)
  • hunbasser
    #8617
    na látod,pont ez a baj :) mindenki elhiteti magával,hogy a 2.hely meglehet,aztán meg ha csak a 4. hely lesz meg(ami tulajdonképpen reális),akkor meg mindenki csalódott lesz.bocsánat,hogy ezt mondom,de túl naívak vagytok,ennyire azért ne éljétek bele magatokat.a jövő csapata még nem jövőre fog eljönni,mindenesetre egy 3.hely szerencsével és jó játékkal összejöhet,de mondom,az nagyon nagy dolog lenne.
  • Randal
    #8616
    fúúú, optimista becslés:D
    svéd, dán, portugálok tuti vernek. Hacsak addig nem történik a fiúkkal valami. Málta, albánt hozni kell.
  • [Jakuza]
    #8615
    Amugy ennel a csoportnal kaphattunk volna haromszor kemenyebbet.
    Orulhetnek, hogy ilyen csoportot fogtak ki.
  • Golyo69
    #8614
    Itt van hogy milyen csoprotok lettek...
    1. csoport:
    Málta,Albánia,Magyarország,Dánia,Svédország,Portugália

    2. csoport:
    Luxemburg,Lettország,Moldova,Svájc,Izrael,Görögország

    3. csoport:
    San Marino,Szlovénia,Szlovákia,Észak-Írország,Lengyelország,Csehország

    4. csoport: Liechtenstein,Azerbajdzsán,Wales,Finnország,Oroszország,Németország

    5. csoport:
    Észtország,Örményország,Bosznia-Herc.,Belgium,Törökország,Spanyolország

    6. csoport:
    Andorra,Kazahsztán,Fehérorszország,Ukrajna,Anglia,Horvátország

    7. csoport:
    Feröer-szk,Ausztria,Litvánia,Szerbia,Románia,Franciaország

    8. csoport:
    Montenegró,Grúzia,Ciprus,Írország,Bulgária,Olaszország

    9. csoport:
    Izland,Macedónia,Norvégia,Skócia,Hollandia
  • _Vegeta_
    #8613
    Danok olyanok amienek.. A svedeket megmutattuk h ha jol felkeszulunk akar meg is verhetjuk oket. A portugalok meg majd jol elbizzak magukat, mert "hat csak a magyarokhoz megyunk". Szval 2. hely nagyon is realis es kituzendo cel.
  • [Jakuza]
    #8612
    Hat meg en hogy sajnalom. :D
  • hunbasser
    #8611
    ha már a dánokat beelőznénk,akkor bizony az nagyon nagy dolog lenne.elég csak megnézni,hogy milyen jók a dánok,rá kell nézni a keretükre,meg meg kell nézni 1-2 mostani dán válogatott meccset,és eléggé visszahőkölnénk.én azt mondom,hogy Dánia és Svédország ellen itthon lehet egy x(idegenben szopóka),Portugália ellen meg NAGY SZERENCSÉVEL és NAGY ODAADÁSSAL esetleg elérhetünk egy x-et.nem szabad elfelejteni,ez most nem barimeccs lesz,ahol félgőzzel fog játszani az ellenfél és persze méretes mellénnyel.Máltát és Albániát viszont meg kéne verni itthon és idegenben is,bár Albánia még necces lehet(mostmár semmit sem vehet biztosra az ember)
  • kraawz
    #8610
    3. hellyel elégedettek lehetünk.
    4. hely lenne a reális,a 2. csodaszámba menne.

    Portugálok ellen ugye nemsok esélyünk van. Svédek is nagyon erősek,bár védősoruk nem túl acélos.. Dánokat meg szerintem verni lehet... Málta-Albánia kötelező.

    Én azt modnom, ha lehozzuk 4 köztelezőt, Dánia és Svédország ellen össz. 6p,portugálok ellen 1,az is 19p.. Talán jó vmire.
  • Kit--Kat
    #8609
    te meg a főokos vagy aki át lát a szitán mi?!
    sajnálom, hogy mi mind hülyék vagyunk, csak és csak te vagy helikopter:D
  • Serpa
    #8608
    Kisteleki jól megasszondta.
    2. hely meglehet, de még jobb is lehet ...

  • Solt
    #8607
    így van, a realitás az a 4. hely, de küzdeni kell a 3. helyért ami meg is lehet, de vért izzadva...
  • szucsy89
    #8606
    hát sztem lehetett volna rosszabb csoport is, bár ez is kemény lesz főlet Portugál, Svéd, Dán meccsek...azért szurkolunk!!

    azért annyira ne legyünk optimisták mint a tv-be mondták:P
  • hunbasser
    #8605
    most nem tudom,hogy ezen röhögjek-e,vagy csak szimplán mosolyogjak :)

    emberek,azért ennyire ne legyünk már optimisták!szerintem egy 3.helyért már összetehethénk a két kezünket.
  • 5w0rdf15h
    #8604
    odabasz ez a csoport
  • Csesza
    #8603
    ááá sztem maximum a 3. hely

    a Svédek sokkal jobbak nálunk, még a Dánok is, de jolvan őket talán be lehet előzni de sztem a másik 2-t nem
  • isi
    #8602
    Az a lényeg nem szabad feladni, harcolnikell.
  • Kaplan
    #8601
    Egyértelműen második hely a cél, azért pedig nagyon nagy harc lesz. Első helyre egyértelműen Portugália az esély.
  • _Vegeta_
    #8600
    Szerintem a portugalok utani 2. hely meglesz. :D
  • REALista
    #8599
    GROUP 1
    Málta
    Albánia
    Magyarország
    Dánia
    Svédország
    Portugália
  • Kaplan
    #8598
    Portugália, Svédország, Dánia, Magyarország, Albánia, Málta.