28330
10917302841238962806.jpg
  • Punker
    #8997
    pics@ba tetű sport 1 csak iylen sz@r konverteren jön be :(
  • gercse
    #8996
    #8986
  • Punker
    #8995
    szerdai meccset hol adják?
  • daviddavid
    #8994
    Válogatottunk programja:

    február 6.: Szlovákia- Magyarország
    március 26.: Magyarország- Szlovénia
    május 24.: Magyarország-Görögország
    május 31.: Magyarország-Horvátország
    június 4.: Magyarország-Argentína
    augusztus 20.: Magyarország-Montenegró
  • rooney8
    #8993
    Nekem annyira nem tetszik :$
  • zaki
    #8992
    Szép kis banner! :)
  • gercse
    #8991
    na ez így csúcs szuper, mostaninál jobb ;)
  • Kaplan
    #8990
    Ohh, tényleg, köszönöm az észrevételt :)

    Javítva:
  • fsgh
    #8989
    Grat jó lett:)

    a szövegre egy keret még rámehet:) mert így nehezen olvasható de amúgy jó:)
  • Kaplan
    #8988
    Csináltam egy bannert, ha gondoljátok rakjátok be. Unatkoztam, megcsináltam, és ha már készen van azért szívesen közzétettem volna.
    Íme :

  • scs17
    #8987
    köszi!
  • gercse
    #8986
    Sport1 17:30
  • scs17
    #8985
    Nem tudja vki, melyik csatorna fogja közvetíteni a Magyarország-Szlovákia meccset?
  • zsotesz
    #8984
    Szerintem Gerát föl kéne tolni csatárnak Priskin mellé, támadó kp-ba Hajnal, két szélen Huszti és Dzsudzsák (szerintem tudnának ők jobb oldalon is játszani, legfeljebb meccs közben cserélgetnének) védekező kp-s Vass Ádám, + 4 védő. Szerintem akkor lenne hatékony az 1 csatáros játék ha mondjuk egy Van Nistelroy lenne elől.
  • Solt
    #8983
    Na igen... Priskin csapatot válthatna, ha nem fér be... ő azért jó lenne... :))
  • Kaplan
    #8982
    Már csak a csatárunkat kéne megtalálni... :DDDDD
  • Solt
    #8981
    Én 4-1-4-1-es felállást használnék, ahol védekezző kp Vass, előtte a 4 kp pedig balról: Huszti-Dzsudzsák-Hajnal-Gera
  • Kaplan
    #8980
    Igaz, hogy mindkettő szeret felfutni, de látod Dzsudzsákra, gyakorlatilag a PSV meccs második félidejében már csak védekező feladatot bíztak. Cserélgethetnék a sorosokat időnként, és így még pihenni is lenne ideje annak aki jobban elfáradt. Én azt mondom nem engethetnénk meg magunkat azt a luxust, hogy két ilyen bal lábas játékost ne szerepeltessünk egy csapatba. Égető szükségünk van a minél erősebb támadó játékra ha már a védekezésünk hagy némi kívánni valót maga után.
  • kraawz
    #8979
    szerintem kevés lenne a 3 kp,és nincs 3 jó csatárunk

    dzsudzsák huszti vass buzsáky gera
    így lenne 3-4 támadó szellemű kp, meg egy védekező...
  • Solt
    #8978
    Főleg, hogy normális balhátvédünk sincs, érdekesen nézne ki a baloldalunk! :)) Átjáróház lenne... :))
  • gercse
    #8977
    de mindketten szeretnek felfutni, nem? egymás nyakába lihegni meg fölösleges, nem beszélve arról, hogy a középpálya többi tagjára meg így sok feladat hárulna...
  • daviddavid
    #8976
  • Kaplan
    #8975
    Arra még nem gondoltatok, hogy a 4-3-3as rendszerben megoldható, hogy mindkettő egy oldalon legyen? :) Huszti bal szélső középpályás, Dzsudzsák bal szélső támadó. Ez lenne a legoptimálisabb választás.
  • gercse
    #8974
    na az jó, mert mindketten jó játékosok, jó formában
  • miki36
    #8973
    elvileg megoldható hogy mindketten játszanak egyszerre, Dzsudzsák bemehet irányítónak, Huszti meg marad a szélen
  • gercse
    #8972
    Dzsudzsák és Huszti egy poszton játszanak, nem?
    kiv. leszek, ki fog játszani a csapatban
  • banok
    #8971
    Löwön kívül változás nem történt. nem is baj.
  • Gunnersboy
    #8970
    Várhidi Péter szövetségi kapitány szűkítette keretét Szlovákia ellen
  • daviddavid
    #8969
    Megváltozott, jól alakult az A-válogatott májusvégi-június elejei programja. Május 31-én, szombaton Horvátországgal, június 4-én, szerdán Argentínával játszunk barátságos mérkőzést Budapesten.

    Utóbbi találkozóval kapcsolatban, amelyen a FIFA világranglistáját tavaly október óta vezető sztáregyüttes lesz az ellenfél, a tárgyalások keddről szerdáravirradó éjszaka zárultak le, kedvező eredménnyel.
    Az év egyik slágereseményének ígérkező mérkőzés részleteiről hamarosan sajtótájékoztatón számolnak be a szervezők.

    A FIFA-rangsorban 10. helyezett és a június 7-én kezdődő Európa-bajnokságra készülő Horvátország vendégszereplése úgy került "képbe", hogy Brüsszelből az az információ érkezett, hogy - sajtójelentések szerint tévés jogviták miatt - az EU nem rendezi meg azt a tornát, amelyen a magyar és a vendéglátó belga csapat a világbajnok olaszokkal, valamint a vb-ezüstérmes franciákkal mérkőzött volna.


  • gercse
    #8968
    aha
  • isi
    #8967
    Huszti visszajött ugye?
  • daviddavid
    #8966
  • kraawz
    #8965
    argentína .. barcelona

    valamelyikre ki kéne menni :)
  • Grenzjager
    #8964
    Tímárra már nagyon kiváncsi vagyok
  • Csesza
    #8963
    pepsifoci.hu - Várhidi Péter a Zalai Hírlapnak adott interjújában beszélt a kérdésről, és elmondta, a Plymouth-ban szereplő Tímár Krisztián, valamint az Ausztriában légióskodó Orosz Péter nála tagja lett volna bő keretnek, olyan név viszont nincs a listán, akit nem szívesen látott volna az összetartáson. A két kimaradt labdarúgót utólag mindenképpen behívja a kapitány, a csúszás miatt azonban klubjaik már nem kötelesek elengedni őket az edzőtáborba.

    Nehéz ellenfelek várnak a felkészülés során a nemzeti csapatra. Előbb Cipruson Szlovákia és Szlovénia lesz az ellenfél, majd a Ferencvárossal méri össze tudását a válogatott, de az igazi erőpróbák májustól kezdődnek. Belgiumban a legutóbbi világbajnoki döntő két résztvevője, Olaszország és Franciaország vár a Várhidi-legénységre, nyáron pedig előbb az argentin együttessel, majd az FC Barcelonával néznek farkasszemet Budapesten Magyarország legjobbjai.

    A kapitány azt is elmondta, volt „B-terve” is arra az esetre, ha mást neveznek ki. Az MLSZ megbízásából tanulmányutakra utazhatott volna nyelvtanulással egybekötve, illetve több ajánlata is volt Svájcból és Törökországból.
  • daviddavid
    #8962
    Várhidi Péter szövetségi kapitány meghívta a február 6-i, Szlovákia elleni barátságos mérkőzésre készülő válogatott keretébe Lőw Zsoltot, a TSG 1899 Hoffenheim 29 éves bal oldali védőjét. Lőw eddig 22 alkalommal lépett pályára a nemzeti csapatban, utoljára 2006 szeptemberében, a boszniai Eb-selejtezőn.
  • Kit--Kat
    #8961
    Vicces, ez a nagy erőltetett mű felháborodás. Persze felháborodni fellehet.
  • banok
    #8960
    ez szerintem király. :)
  • Takezó
    #8959
    Bunyós Pityu-e vagy, hogy megvered a Che Guevara képet hordó kispöcsöket. Vicc. Nem kevésbé szánalmas, mint ők;)
    Mellesleg árul Tomcat is ilyen áthúzott Che Guevara-fejes pólót, van is, gondolom abba is belekötnél "pár sör után"...
  • Grenzjager
    #8958
    (itt láttam utoljára.)