28330
10917302841238962806.jpg
  • Punker
    #8957
    tényleg hova lett Jakuza?
  • Solt
    #8956
  • Grenzjager
    #8955
    amúgy meg (Jakuza után szabadon) a Bábhidi is találó becenév
  • Solt
    #8954
    A múltkor a Sport tv-n pont azt néztem, mintha be lenne festve a haja, és meg is lenne fésülve! :)))))
  • Grenzjager
    #8953
    Ok, hasonlít rá, de nézd, ha mondjuk tintásan belefutunk ilyen polót viselő egyénbe, akkor nem fog lejönni kapásból hogy ez nem Che... és nem is fogja megkérdezni senki a polót viselőtől, hogy "ez a Várhidi?". A többi meg majd jön magától ahogy a szitu hozza...
  • Oziris666
    #8952
    Hát a fodrászuk hasonló tudású
  • Solt
    #8951
    Mert ez a szarházi hasonlít rá ugye?
  • Takezó
    #8950
    Nem lenne az, mert nem hasonlít külsejében egyáltalán.
  • Solt
    #8949
    Vezér? Várhidi minden csak nem vezér! :)) Ennyi erővel Hitler bajúszt is kaphatna... az is vezért volt... azt sem találnám viccesnek! :)
  • Solt
    #8948
  • Takezó
    #8947
    Kinek mi a vicces, erről nem hiszem, hogy érdemes lenne vitatkozni. Egyáltalán nem kedvelem Che Guevara alakját, és kifejezetten taszít az, hogy ezt a képet hordani pólón divat volt egy időben, ettől még szerintem jól néz ki a Várhidis kép és vicces is. Mert valóban van külsőben hasonlóság, és mert Che vezér volt, Várhidi meg most a csapaté;)
  • Lammer
    #8946
    ott a pont, de NAGYON EROSEN ;)
  • Solt
    #8945
    Lehet, bár tényleg nem értem, hogy mi abban a vicces, hogy egy kommunista tömeggyilkos képére montírozzák a Magyar szövetségi kapitány képét! Akkor találnám viccesnek, ha lenne köztük összefüggés... Mint pl amikor a Gyurcsánynak pinocchio orrt montíroztak! Annak van mondanivalója azon kívül, hogy viccesen néz ki! A fura izlésről pedig annyit, hogy a Várhidinek én adtam a kócos nevet! :))
  • Randal
    #8944
    Lehet neked fura az ízlésed:)
    Szerintem viccesen néz ki így a Kócos:)
  • Solt
    #8943
    Che Guevara képre montírozott Várhidis képet írtam volna én, de én értetlen vagyok! Még mindig nem értem mi ezen a vicces! Segíts!
  • Randal
    #8942
    Most nem azé, de akkor nem Várhidis-he guevaras-t kellett volna írnom?
    Mindegy, ilyeneken nem fogok vitatkozni.
    Inkább visszakerestem a képet.
  • Solt
    #8941
    "Valaki berakhatná a bannerba a Várhidis Che Guevara képet:D"

    Nos én ebből indultam ki, a fent leírtakból szerinted kiderül, hogy a képen nem szerepel Che Guevara? Ha már ilyen értetlen lennék, kérlek magyarázd már el, hogy ebben mi a vicces?
  • Randal
    #8940
    Hogy te mekkora értetlen vagy!!!!
    Ki mondta, hogy a képen Che Guevara van?
    Csak azt a képet vette valaki alapul és rákopírozta Várhidinak a fejét. És szerintem (meg mások szerint is) poénosan néz ki.
  • Solt
    #8939
    Szakadok a röhögéstől olyan vicces Che Guevara plakáttal Magyar válogatott meccsre menni! Kb a "ne fürgyé le" örülettel van egy szintem!
  • scs17
    #8938
    Hagyd. Nem értik.
  • Randal
    #8937
    Istenem. Ti még a poént se értitek? ehhh:(
  • Solt
    #8936
    Elég szomorú!
  • Randal
    #8935
    Nem tévedtem én el:)
    Ebben a fórumban volt még pár hónapja:D
    Nagyon jól nézett ki:D
  • Unreal1942
    #8934
  • Solt
    #8933
    picit eltévedtél... tömeggyilkost nem reklámozunk...
  • Grenzjager
    #8932
    ?
  • Randal
    #8931
    Valaki berakhatná a bannerba a Várhidis Che Guevara képet:D
    Vagy egy ilyen nagy plakáttal kellene kimenni a meccsekre:D
  • Lammer
    #8930


    btw Varhidi szimpi ember(amugy nemrossz arc, szarbol neki is nehez epitkezni)... en meg engednem Aug-Szeptemberig, hogy epitse a csapatot(utana ugyis elesben jon minden)... aztan ha nem jonne tenyleges eredmeny, akkor nekunk karogoknak volt igazunk, ha meg nem(tehat jonne eredmeny :D) akkor maradhatna es igazat adunk majd jol a kitartoknak ^^
  • Grenzjager
    #8929
    S aztán a kismészöly... gondolom én
  • Unreal1942
    #8928
    Tavaszi időszakra...no comment.
  • Breki33
    #8927
    itt a legnagyobb gond a tavaszig szó

    át lehet látni ez mit jelent
  • Grenzjager
    #8926
    - jó hír, hogy nem kisteleki lett a szövetségi kapitány
    - rossz hír hogy várhidi továbbra is talpnyaló, hogy így többször meghurcolva mégis csak marad kisteleki csicskása, de elismerem még mindig jobb mint ha a fáról éppen csak most lejött b'megmészöly lenne...
  • Breki33
    #8925
    Váratlan MLSZ-döntés: Várhidi Péter marad a szövetségi kapitány?
    A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) keddi elnökségi ülésének eredménye, hogy várhatóan Várhidi Péter marad a válogatott szövetségi kapitánya. A tanácskozásról kapott belső információk szerint a szakember megbízatása a tavaszi időszakra szól.

    van képük
  • kraawz
    #8924
    2006 jamaica.. leszállóágban van nagyon..
  • vmvr
    #8923
    nem hangzik rosszul:)
  • bmffm856
    #8922
    1986: Mexikó (rendező, nem kellett selejtezőt játszaniuk) - Mexikó negyeddöntőbe jutott
    1990: Costa Rica (történelme első VB részvétele) - Costa Rica újoncként a nyolcaddöntőbe jutott, a csoportjában Skóciát és Svédországot megelőzve)
    1994: USA (rendező, nem kellett selejtezőt játszaniuk) - az USA a nyolcaddöntőbe jutott mint legjobb csoportharmadik
    1998: Nigéria - Nigéria Spanyolországot, Paraguayt és Bulgáriát megelőzve megnyerte csoportját, már 2 forduló után
    2002: Kína (szintén az ország első VB részvétele volt) - Kína 0 ponttal esett ki a Brazíliát (későbbi győztes), Törökországot (későbbi bronzérmes) és Costa Ricát felvonultató csoportból.

    ezek azért nem rossz eredmények szerintem...
  • kraawz
    #8921
    lehet,hogy volt mexikói kapitány meg ilyenek.. de kiket juttatot ki .. mint pl Honduras talán .. Vagy Costa Rica nem emlékszem

    De az utóbbi években Kínában meg Jamaicán volt edző.. kész vicc az egész.
  • Lammer
    #8920
    wowwer!44

    na, ha o"sem tamasztja fel a valogatottat(nyúkámörök, fiatalok olvassanak rola hatteranyagot, jol), akkor senki :D
  • Matthew Prosac
    #8919
    nemzeti sport is leközölte már, illetve a sport pluszban is benne volt úgyemléxem. meg is kérdezték, hogy megkereste-e már a szövetség, azt válaszolta hogy nem, de ha megkeresné elgondolkodna az ajánlaton (jelenleg mexikóban él és nincs állása), mert Magyarország "egy ékszerdoboz" európa közepén (ő nyilatkozta ezt), és legalább szerbiához is közel lenne (szülőhaza)..
  • Lammer
    #8918
    omg blikk... -.-

    pletykanak jo, en azert elfogadnam ha igaz lenne^^