28330
10917302841238962806.jpg
  • Kit--Kat
    #9397
    Ez így van, ahogy az ellenkezőjét sem szabadott volna, leoltani a csapatot meg az új edzőt.
    De azért örülni szabad.
  • Grenzjager
    #9396
    mert a bari meccs rajtunk kívül (mivel máshol alig nyerünk, max Luxemburg ellen) a kutyát sem érdekel... minek hajtson egy görög mint állat ellenünk? eb előtt? sérülés..stb?

    Nyilván való a magyar válogatott jól játszott, pontosabban jobban mint szokott, összeszedettebben és pontosabban, de azért az is számít h itt a hellének sem tették magukat úgy oda..., ha teszem fel ezen a meccsen múlt volna mondjuk a görög eb részvétel, akkor egy teljsen más eredmény született volna. Szal grat, meg minden, de egy bari meccs eredményéből nem szabad túl nagy tanulságokat levonni.
  • daviddavid
    #9395
    Mivel már most igen jelentős az érdeklődés a jövő szombaton 20. 30-kor a Szusza Ferenc Stadionban sorra kerülő magyar-horvát barátságos meccs iránt, felhívjuk a szurkolók figyelmét, hogy az ország összes IBUSZ-kirendeltségében vásárolhatnak belépőt, valamint bérletet, amely a szombati, valamint a Magyarország-Montenegró összecsapásra (Puskás-stadion, augusztus 20., 18 óra) érvényes.

    A Horvátország elleni meccsre a legolcsóbb belépő 2000, a legdrágább 5000 forintba kerül, a bérlet ára pedig mindössze 4000 Ft.
  • grebber
    #9394
    Magyarország - Horvátország meccsre mennyibe kerülnek a jegyek illetve hol lehet rendelni?
  • Larvin
    #9393
    Szerintem ez nem tétmeccs függvénye. Taktikailag most megvalósították amit az edző kért.
    Látszott, hogy akkoris görcsösen ragaszkodtak a rövidpasszos játékhoz, amikor a játék képe esetleg mást kínált volna. Ez jó, mert jó nézni, hogy nálunk van a labda és kevésszer adjuk el + jobban fekszik ez nekünk. Huszti legelől való szerepeltetése nagy húzás volt. Ezzel is arra kényszerítette a játékosokat, hoyg passzolgassanak és lőjenek távolról sokat, mert hát azt el lehetett felejteni, hogy majd elkezdik előrefelé ívelgetni a labdát. Szerintem eddig a labdavesztéseink nagyszázalékát az ívelgetések okozták. Nem az ellenfél védői mentettek sokszor, hanem mi rúgtuk a védőfalba. A lapos passzok ellen azonban már nehezebben lehet alkalmazkodni, főleg ha ilyen pontosak.
    biztos vagyok benne, hogy ezeket a korábbi szövkapok is elmondták. Csak a játékosok nem tartották be. Namármost az új szövkapnak vagy van egy különleges karizmája, vagy számít, hogy Európabajnok volt és nem a levegőbe beszél. Végülis el lehet képzelni azt a szitut amikor Bábhídi kiselődadást tart arról, hogyan kell támadni. Mert a táblán biztosan nagyon szépen elmondja. A bibi az, hogy rá kell venni őket, hogy meg is csinálják.
  • Csesza
    #9392
    vszeg akkor bevannak szarva, erre nem sok mindenki tudhatja a választ :S
  • Lammer
    #9391
    termeszetesen lemaradtam a meccsrol -.-

    de grat! erre nem gondoltam volna(de ha nem vertek meg, akkor miert van az, hogy az ilyen tet nelkuli meccseken jon az "eredmeny" a tetmeccseken meg a betli? no offenz :C)
  • szucsy89
    #9390
    thx:D
  • banok
    #9389
    Magyarország-Görögország összegfoglaló
  • isi
    #9388
    én is felutaznék szívesen pedig mondjuk ha lenne vmi praktikus megoldás biztos menni a nyíregyi tábornak egyrésze is
  • Csesza
    #9387
    jah, a horvátokkal ált. mindig jönnek a keményebb szurkolók, meg hát ugye nincs is messze, ugyhogy a szurkolni vágyók is eltudnak jönni horvátból nem csak a keménymag :D
  • isi
    #9386
    oda kellenek a magyat szurkolók.. mert oda biztos jönnek a torcida tagok meg ilyesmik
  • Csesza
    #9385
    jah tétmeccs :) sorry

    2008. 09. 06. Magyarország - Dánia
  • Csesza
    #9384
    2008. 05. 31. Magyarország - Horvátország
  • szucsy89
    #9383
    amúgy mikor lesz a következő tétmeccs?

    asszem a Dánok ellen lesz nem?
  • galmat
    #9382
    Na ez szép volt fiúk! Grat! Bár a félidőben kicsit elbizonytalanodtam... Jó volt a helyszínen lenni, kicsit kevesen voltunk, kb 10e, meg szurkolás is elég gyenge volt, azért nem bántam meg h elmentem. :D Ezt a formát kéne tétmeccsre is átmenteni, egyszer.
  • Oziris666
    #9381
    Megremegés,tétmeccsen mi más lenne?:)
  • BADE
    #9380
    csúnyán rámcáfoltak a fiúk,mi lesz ha még csatárunk is lesz elől:)
    Pl. Németh Krisztián
  • Davidus
    #9379
    Némethből még bármi lehet. jelenleg a korosztályában európa egyik legjobb csatára. ráadásul jó helyen is van:P
  • Kaplan
    #9378
    A mai nap jutott tündöklés a magyar labdarúgásnak, becsüljük meg és folytassuk ezt az utat amin elkezdtünk menni!
  • banok
    #9377
    tetszetős eredmény, szép játékkal. De azért ettől még ne bazzuk el magunkat.
  • szucsy89
    #9376
    jaja:D
  • Larvin
    #9375
    Dzsudzsák szokásos interjúja: Tényleg aztmondomhogy, úgyhogy :D
  • Kaplan
    #9374
    Igen, Lőw helyett Bodnár jöhetne. Dárdai - Vadócz szűrő páros nagyon jó eddig, Vass-t most picit mellőzni kéne. Ha ez a támadóközéppálya ilyen jól fog muszikálni és esetleg berakjuk előre Némethet akár még jó dolgok is kisülhetnek. Minden esetre most mindenki boldog, örül, de tovább kell dolgozni.

    Jövőhét szombaton irány a Megyeri Út!
  • tesó07
    #9373
    Barátságos meccseken verhetetlen a csapat!De amúgy jó játék volt a 2. félidőben.1-2 játékost változtatunk és minden ok lesz.Grat!!
  • Larvin
    #9372
    Eredetileg az az oldal Juhászé, de egész meccs alatt ott játszott Vanczák, onnan adta a gólpasszt is.
  • Larvin
    #9371
    Akármit mondtok, engem meggyőzött Koemann. Látszott a fiúkon, hogy keményen a fejükbe verték mit kéne csinálni.
    Ilyen játék mellett még kikapni se szégyen. Vanczákot, meg Löwöt meg ki kell venni onnan.
  • Csesza
    #9370
    tökmind1, hogy most 1 v. 2 gól a különbség

    már a döntetlen is jó eredmény lett volna

    Grat a csapatnak!!!
  • Kaplan
    #9369
    Vanczák ember volt a görögök második góllövője? Olyan üresen még én is befejeltem volna öt méteres körzetben nem volt senki körülötte.:D

    Amúgy gratulálok a srácoknak, sajnos most nem voltam kint a tüdőgyulladásom miatt, de Horvátok ellen kimegyek ez mostmár száj, az legalább parázsabb meccs is lesz majd:)
  • miki36
    #9368
    Szép volt! Gratula a fiúknak!
  • Casillas
    #9367
    les volt az utolsó gól, majd reakcióban meglátjátok, szabadrúgás elrúgásának pillanata, nem a fejes
  • Larvin
    #9366
    Najó, hát Vanczák még a pályán volt..
  • Davidus
    #9365
    3-1 túl szép volt-.-
  • Larvin
    #9364
    Mekkora lett volna, ha belövi Koltai :)
  • Larvin
    #9363
    "Álljatok föl! Álljatok föl!"
  • Davidus
    #9362
    na ez szép játék volt
  • szucsy89
    #9361
    nofene megyek vissza nézni:D
  • Larvin
    #9360
    és csatárt hoz be nem védőt!
  • isi
    #9359
    bár a hangból ítélve MTK :D
  • isi
    #9358
    Ujpesti tábor van kinnt? :d mert megy az ftc szidás