28330
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #9437
    Előző védelem jobban bejött ennyi idő alapján:)
  • Csesza
    #9436
    a horvátok megint nem bírták befogni a pofájukat a magyar himnusz alatt :S
  • Csesza
    #9435
    az a matek :D
  • gercse
    #9434
    88-at írunk?:D vagy 60-ban nyertünk meccset?
  • zsotesz
    #9433
    holnap délelőtt 10:00 körül ismétli a sport2.
  • II Rocky II
    #9432
    kössz..akkor én a 3-0ra emlékeztem:D
    nembaj visszavágunk..elég rég nyertünk elenük..pontosan 48 éve nem nyertünk ellenük,itt az ideje ;)
  • Matthew Prosac
    #9431
    Egy kis múlt, eddig találkozók:

    1940.05.02., Üllői út:
    Magyarország - Horvátország 1-0 (0-0)

    1940.12.08., Zágráb:
    Horvátország - Magyarország 1-1 (1-1)

    1942.06.14., Üllői út:
    Magyarország - Horvátország 1-1 (0-0)

    1994.05.18., Győr:
    Magyarország - Horvátország 2-2 (0-0)

    1996.04.10., Eszék:
    Horvátország - Magyarország 4-1 (2-1)

    2002.05.08., Pécs:
    Magyarország - Horvátország 0-2 (0-1)

    2004.09.04., Zágráb:
    Horvátország - Magyarország 3-0 (1-0) - vb-selejtező

    2005.10.12., Megyeri út:
    Magyarország-Horvátország 0-0 - vb-selejtező
  • Matthew Prosac
    #9430
    talán a 2005.10.12-ei meccs, a szuszában, 0-0-ás eredménnyel.
  • II Rocky II
    #9429
    hajráááá
    bari meccsen faszák vagyunk..
    most hallotttam hogy mondta vmeik tag,: megindult a magyar labdarugás..
    a f**t megvertük az olaszokat a Várhidivel...a németeket a Lotharral...most egy dolog hogy a görögöket megvertük de nem tétmeccsen az a baj:D
    a tétmeccsen ha nyerünk akkor indul meg és akkor ha lehet esély a kijutásra..
    azért koemannal remélem veretlenek maradnak jo sokáig és hajrá magyarok..
    vki emlékszik hogy horvátokkal utoljára mit toltunk?:S de asszem megvertek :S:(((( na most visszavágunk nekik :]]]]]
  • banok
    #9428
    kábelt rulez
  • passatgt
    #9427
    :)
  • scs17
    #9426
    sport1, 21:00 asszem
  • Lammer
    #9425
    sport1 -.- (ofkorsz nekunk nincs)
    20.00
  • gercse
    #9424
    Sport 1 20:00-tól

    (20:30-tól van a meccs)
  • Punker
    #9423
    hánytól lesz hol adják?
  • scs17
    #9422
    "Gaál Sándor, az IBUSZ oktogoni sportirodájának vezetője arról tájékozatta az MLSZ-t, hogy a belépők mintegy nyolcvan százaléka elfogyott elővételben. Szombaton a helyszínen kizárólag a hátsó, Mildenberger utcai oldalon lesz jegyárusítás a meccs előtt, a Megyeri utat már pénteken késő este minden forgalom elől lezárja a rendőrség."
  • mate317
    #9421
    Lesz még jegy a helyszínen fél8kor?
  • tesó07
    #9420
    Ez nagyon jó összeállítás,még Némethet bepaszíroznám vki helyett,bár nem tudom kit lehetne kihagyni a középpályáról.Bodnárra kíváncsi leszek,rég volt már a válogattotba,de sztem nagyon jó játékos.Hajrá!!
  • hunbasser
    #9419
    a torcidások kemények,és nem lesz 4000 magyar,aki bunyózna is szvsz :(
  • Kaplan
    #9418
    Kétlem, hogy hatszázan bepróbálkoznának teszem az (10 ezer ember abból hat ezer szülő - gyerek - anya) négy ezer ember ellen. :P

    Bár tőlük semmi sem százas, ők maguk sem. ^^
  • hunbasser
    #9417
    remélem,hogy most azért többen kint lesznek a "nem ülős,nem szotyizós" fajtából...a torcida ellen tényleg kell a szurkolás,a meccs után meg lehet,hogy az erő is :D
  • BADE
    #9416
    az az egyetlen baj,hogy válogatott meccsre nem nagyon tudunk összeállni,nagy az ellentét a szurkolótáborok között...
    Gondolom azért az újpestiek megpróbálnak vmi matekot összehozni a horvátokkal,kíváncsi leszek
    Ha nem vizsgáznék hétfőn tuti kimentem volna:(
  • fsgh
    #9415
    Remélem Filkor és Németh szóhoz juthat majd
  • daviddavid
    #9414
    Ígéretéhez híven Erwin Koeman, miután szombaton délben megtartotta taktikai értekezletét, nyilvánosságra hozta kezdő 11-ét a ma esti, horvátok elleni válogatott mérkőzésre. Az összeállítás három helyen változott a görögökkel szemben sikeres csapatéhoz képest, de a szövetségi kapitány csak a védelemben cserélt.


    A magyar válogatott az alábbi összeállításban lép pályára a Szusza Ferenc Stadionban 20.30 órakor kezdődő találkozón:

    Fülöp Márton - Bodnár László, Vaskó Tamás, Juhász Roland, Bodor Boldizsár - Dárdai Pál, Vadócz Krisztián - Gera Zoltán, Hajnal Tamás, Dzsudzsák Balázs - Huszti Szabolcs

    A kispadon ülnek bevetésre készen: Gulácsi Péter, Szélesi Zoltán, Vanczák Vilmos, Lőw Zsolt, Filkor Attila, Németh Krisztián és Orosz Péter.
  • Kaplan
    #9413
    Akkor csak jól hallottam. :)
    Asszem két éve elég gusztustalan húzás volt kifütyülni a himnuszunkat..
  • isi
    #9412
    ya jönnek lesznek vagy 600an de nem hiszem hogy Pesten képesek leszenk madj vmire.
  • daviddavid
    #9411
    biztos jönnek a nagy kopasz gorillákkal :p
  • Csesza
    #9410
    kemény lesz :D
  • Kaplan
    #9409
    Ha jól hallottam jönnek a Torcida tagjai a mai meccsre, valaki tud erről bármit is? :P:)
  • Csesza
    #9408
    mondjuk ahogy olvasom ez azért még nem teljesen 100% :S
  • Csesza
    #9407
    nah zsíír :)

    erre vártam, végre játszik Bodor és Bodnár

    sztem amugyis ez lenne a legjobb felállás ott hátul

    Bodor - Vaskó - Juhász - Bodnár

    ill. talán Vaskó helyett Tímár de az majd kiderűl

    remélem jól játszanak és elfelejti Koeman azt a 2 szerencsétlent :DDDdd
  • Larvin
    #9406
    a pepsifocin írták
  • Csesza
    #9405
    nagy valószínüséggel teltház lesz ma este :)
  • Csesza
    #9404
    honnan veszed, hogy ők nem játszanak?
  • Larvin
    #9403
    Na most meglátjuk mire leszünk képesek Vanczák és Löw nélkül :)
  • Ars3nal
    #9402
    sztem ezér le kéne lőni
  • Randal
    #9401
    Olvasva az EB résztvevők meccseinek összefoglalóit, azért a legtöbben komoly csapatok ellen játszanak komolyabb mérkőzéseket.
    De az is igaz, hogy a görögök ugyanúgy mint az olaszok, hozzánk nem komoly felkészülési meccseket jöttek játszani.
    Ezért nem is annyira nagy jelentőségű számukra az, hogy kikaptak. Nekünk jó a győzelem, mert motiválja a csapatot és sikerélményük lesz, plusz a felkészültségüknek is jót tesz, de az igazi megpróbáltatás valóban tétmeccsen lesz.
    Ott már az ellenfél is hajtani fog, nem is kicsit. Ezt kell majd megszokniuk a srácoknak és a védelemnek is össze kell kapnia magát, mert eléggé lyukas még mindig.
  • Larvin
    #9400
    1ébként most, hogy kiünnepeltük magunkat (nem akartam szentségtörő lenn i a győzelem után) szóval a meccs utáni interjúban Koeman összekeverte Vadócz-ot Gerával. A tolmács kapcsolt és úgy fordított, hogy magyarul már nem jött át a baklövés, de elég ciki szitu volt
  • Kit--Kat
    #9399
    ....
  • Grenzjager
    #9398
    én most nem oltottam le őket (pedig szoktam, elismerem), koemant se fikázom pedig tudnám (mert pl amit a Feyenoordal művelt az csúf volt...)