28330
10917302841238962806.jpg
  • fsgh
    #9357
    Hajnal mekkorát lőtt már:D nagyon jók vagyunk!!!

    HAJRÁ MAGYAROK!!!
  • Larvin
    #9356
    Huszti tényleg alázza a védelmüket
  • Larvin
    #9355
    Mit ettek ezek a félidőben?
  • Kaplan
    #9354
    Igen, ez végre nekem is tetszik, hogy Koeman nem csak mondja hanem meg is akarja valósítani. Emlékezzünk csak vissza Bozsik és Várhidi is ezt mondogatta aztán semmi nem lett belőle. Viszont én már az első Dánok elleni meccsre vagyok ráállva nagyon.
  • Larvin
    #9353
    Nah a Koemannak már megérte aláírni, mégha barátságos is, ez nagy skalp lehet
  • Davidus
    #9352
    Huszti rajzolta ezt is
  • DaemoonHunter
    #9351
    Világbajnokok után európabajnokok? Hmm
  • Gunnersboy
    #9350
    :oo
  • REALista
    #9349
    3:1:)
  • Louis Cyphre
    #9348
    Egyre jobbak vagyunk!
    3-1 ide
  • Davidus
    #9347
    görögök kapnak ehy zsákot:D
  • Csesza
    #9346
    mivanitt? :D
  • Larvin
    #9345
    Góóóóól!!
  • Davidus
    #9344
    szotyiárushoz
  • Davidus
    #9343
    Huszti rárajzolta a fejére
  • Larvin
    #9342
    Roland

    Kihez rohant ki?
  • Csesza
    #9341
    goal :)
  • Gunnersboy
    #9340
    madafaka mivanitt :o
    2-1 ide
  • Larvin
    #9339
    De jó éve van Dzsudzsáknak :)
  • daviddavid
    #9338
    szép gól volt!
  • Gunnersboy
    #9337
    nafaszom mire leirtam egyenlitettünk :D
  • Gunnersboy
    #9336
    ahhozképest hogy CSATÁR NÉLKÜL jáccunk, HAZAI PÁLYÁN, egy BARÁTSÁGOS meccsen, egész jo eredmény a 0-1.....:-c
  • tesó07
    #9335
    Ez a csatárnélküli játék nem tudom mire jó most komolyan,vagyis igen,semmire.Vanczák meg már többször bizonyította "mekkora" játékos.A rövidpasszos játékhoz meg annyit,hogy szép lenne ez,de eddig nem sok előnye van,de biztos jobb lesz még,bár már sokszor az van hogy akkor is passzolnának mikor abszolút nem lenne rá szükség.Azért hajrá!!
  • Larvin
    #9334
    Ezt akartam én is írni

    A többiek teljesítménye Lőw-öt kivéve (majdnem csinált egy 11-est és csak nyomozta a labdát) nekem tetszik. Végre feltalálták, hogy lehet laposan is beadni a labdát. és végre lőnek távolról is. Dárdai pedig tényleg harcos és jól szűr.

    Ez a tipikus ugye megmondtam. 10-ből 9 ember Löw-öt, vagy Vanczák-ot tartotta volna kakukktojásnak már a meccs elött is.
    Remélem a többiek helyrejhozzák amit azok ketten összehoznak már megint.
  • Csesza
    #9333
    amugy azt sztem eléggé észre lehetett venni, hogy nagyon rá vagyunk állva erre a rövid-sokpasszos játékra mert néha olyan sok kis rövid passzal jutottunk előre, hogy már öröm volt nézni :)
  • BADE
    #9332
    úgy nem lehet gólt lőni,hogy nincs a pályán csatár...
  • Csesza
    #9331
    gondoltam, hogy az 1-2 szép Vanczák szerelés nem marad megtorlatlanul :P
  • szucsy89
    #9330
    na én mondtam a meccs előtt hogy addig nézem amíg nem kapunk egy gólt, úgyhogy ezzel vége:D nem akarom jobban felidegesíteni magam ilyen gólokat kapni komolyan...
  • Kaplan
    #9329
    Dárdai jó, hogy visszajött jól szűr, és megint eleresztett egy irdatlan lövést.
    Vadócz is ügyes, Dzsudzsák semmit nem mutatott eddig, Gera csak majomkodik vagy nem tudom, hogy mondjam. Eddig olyan szerény volt most meg teszi az agyát totál feleslegesen. Vanczák a gólpasszáig egész jó volt. A két szélső védőnket megmondom őszíntén észre sem vettem..:D

    A meccs pedig túl barátságos. Ebből sokat nem érdemes leszűrni, majd a Dánok ellen!
  • zolee90
    #9328
    Vanczák megint hozza a formáját
  • szucsy89
    #9327
    vezetnek a görögök
  • Kaplan
    #9326
    Vanczák gólpassz! :) ...
  • Csesza
    #9325
    látszik, hogy lehet rájuk építeni :)
  • gercse
    #9324
    Jó kis meccs volt, grat. a srácoknak:)
  • cybert
    #9323
  • passatgt
    #9322
  • zsotesz
    #9321
    Magyarország-Portugália (U19):1-0 gsz.: Németh K.
    Ezzel kijutottunk az EB-re.
  • Gunnersboy
    #9320
    reméljük Tímár hamarosan visszatér és akkor Vanczák helyett tud majd jáccani..
  • Csesza
    #9319
    Orosz sztem jó játékos attól hogy most kiestek, a multkori válogatott meccsen is tetszett a játéka

    Bodnár nekem az 1ik kedven játékosom tehát én is játszatnám :)

    Szélesi-vel nincs gondom, de Löw és Vancák páros kiakaszt
  • Kaplan
    #9318
    Az a baj, hogy azok a csatáraink akiknek ez a posztjuk nem sokat mutatnak. Orosz kiesett Ausztriában a második ligában. Ferenczit elküldték a vérgyenge Barsnley-ból, Priskin sérült. :/

    Vanczáktól és Szélesitől kiver a víz, remélem nem fog Vanczák megint gólt fejelni magunknak. :D

    Bodnár Laci játszhatna annak örülnék, Koltai-t meg megnézném játék közben.