28330
10917302841238962806.jpg
  • pinnacle
    #9557
    Most hallottam, hogy az első 3 jut ki a VB-re?:O
    Akkor elég egy győzelem a bolgárok ellen és a bolgárokat verjék még meg a németek és a spanyolok és akkor kinntvagyunk:)
  • tesó07
    #9556
    Vmelyiket meg kell verni és akkor legalább automatikusan ott vannak a vb-n is.Amúgy ha jól játszanak a spanyolokon kívül a többit meglehet verni.
  • szucsy89
    #9555
    uh:S
  • Csesza
    #9554
    mondjuk 2.helyre odaérhetünk
  • Kaplan
    #9553
    Megmodnom őszíntén sokkal-sokkal többet vártam a tegnapi meccstől. Első negyed órában hármat bepakolhattak, nevetséges volt ahogy a védőinket úgy össze-vissza futatták. Aztán rendeződtek a sorok de a gólunk sajnos ránk nézve volt szégyen.

    Remélem Montenegró ellen bepróbáljuk Némethet is mert Orosz nem megoldás és most érezhettük, hogy egy picivel motiváltabb csapat ellen játszunk már nem is olyan könnyű.

    Fülöp meg áhh...
  • miki36
    #9552
    sima:d
  • Csesza
    #9551
    pffffffff :SSS

    U19-es Eb csoportbeosztásának sorsolása

    Az A-csoport beosztása: Németország, Spanyolország, Bulgária, MAGYARORSZÁG
  • pinnacle
    #9550
    Babos még Matthausnál lett kirakva a csapatból. Emlékszem visszautasitotta a felkérést egy barátságos meccsen. 2. számú kapus lett volna csak Király mögött és épp nagy harcba volt a klubbcsapata Hollandiaba. Nem tudom pontosan, hogy NEC vagy NAC volt akkoriba még.

    De azóta parádésan véd és mégse hivta be senki
  • hunbasser
    #9549
    Babos mondjuk tényleg nem lenne rossz
  • pinnacle
    #9548
    Marcika sose volt jó választás^^
  • isi
    #9547
    Köteles jólenne szerintem.
  • pinnacle
    #9546
    Kapusoknál a kor nem számít, a rutin annál inkább.
    Babos egyáltalán nem öreg és jobb is nála, többet is véd.

    Priskint meg felejtsük már el. Azért mert barátságos meccsen noname csapat ellen betalált párszor, attól még van nála jelenleg jobb és jobb formában lévő csatár.

  • Solt
    #9545
    Kapusok esetén szerintem az öregebb jobb választás! Főleg, hogy ne csak a válogatottban védjen! Fülöp egyelőre nem jó választás!
  • hunbasser
    #9544
    Fülöpnél azért az is közrejátszik,hogy nincs olyan kapusunk,aki úgy húdesokkal jobb lenne nála,és mivel gondolom ő a legfiatalabb és leggyorsabb,ezért ő véd...a többi kapus,aki talán jobb nála,az mind öregebb,már 30 fölött járnak bőven.
  • Larvin
    #9543
    ezen az alapon véd Fülöp is
  • hunbasser
    #9542
    nincs bombaformában,de talán ha kapna egy lehetőséget megint a válogatottban,lehet,hogy élne vele.
  • Larvin
    #9541
    Priskin visszaesett nagyon, már nagyon rég lőtt gólt.
  • hunbasser
    #9540
    nem tudom Priskinnel mi bajotok van,jó fejel,a fejpárbajokat sorra megnyeri,mert magas is,meg jól is fejel,viszont lábbal sem rossz a srác.egy Priskin-Németh duót megnéznék elől,és szerintem jók is lennének,ha összeszoknának.középpályán viszont már eléggé más a helyzet,ott baloldalra is két hasonló kvalitású játékos van,ráadásul 1 vkp-val nem lenne elég játszani,Dárdai nem elég oda,főleg úgy,hogy van egy Vass-unk is,aki szintén fog játszani,és egy ilyen jó játékost kár lenne nem játszatni.
  • banok
    #9539
    Magyarország - Horvátország :::: összefoglaló
  • pinnacle
    #9538
    a másik kettő azért nem értelmetlen, mert Ők lövik a magyar csatárok közül világszerte a legtöbb gólt^^

    17-18 gólt löttek asszem. A leggólerősebb magyar castárok a világon.
    Sajna ez van, viszont egy próbát mgérne:)
  • passatgt
    #9537
    torghelle kell nekünk
  • isi
    #9536
    Németh, urbán páros előre nem lenne rossz
  • kraawz
    #9535
    akkor honosítani kéne duricát :DDDDDDDddd
  • Csesza
    #9534
    haggyadmár :D

    attól, hogy 2m és jól fejel attól még nem jó csatár, Kerekes lábbal is jó, tud gondolkodni, 1etlen hibája az, hogy lassú, de ez a testfelépítésének köszönhető...
  • miki36
    #9533
    akkor inkább Kovács Péter:))
  • kraawz
    #9532
    szerintem is simán mehetne 2 csatáros játék.

    németh waltner kerekes urbán priskin feczesin.. bár utóbbi kettő inkább hanyagolható.

    vagy 3-5-2. A védelem úgyis szerencsétlen, akkor ha kapunk is,lőjünk is elől..
  • Csesza
    #9531
    Kerekest be lehetne próbálni, volt is már asszem válogatott

    de sztem a másik 2 az értelmetlen
  • pinnacle
    #9530
    Ha akkora erőcsatárt akarunk, miért nem próbáljuk ki Montenegró ellen KErekest vagy Waltnert?
    URbán Gábort is szivesen megnézném mit tud válogatott mezbe.

    Kerekes tudom, hogy egy béna, de magas és erős, lefejelni a labdákat a két gyors szélsőnek vagy vissza Dzsu,Hajnal,Dárdai triónak simán megtudná.
    MErt ahogy elnéztem az ivelgetések nagy %-a pontos már.
  • fsgh
    #9529
    jaja, mi például sokkal szarabbul játszunk ha tétről van szó
    (legjobb meccseink barátságosak voltak...)
  • Csesza
    #9528
    :Dddddd

    amugy hidd el minden válogatott máshogy játszik ha tétről van szó, mi is!
  • galmat
    #9527
    Ez a Marci már megint bizonytalankodott ott a kapuban... No meg hát a védelem nem vmi stabil még,de sebaj, majd tétmeccsen kell az eredmény.
    Ma az akarással nem volt gond,de hát nagyon nem engedtek minket trükközni a horvátok, mert ők is odatették magukat.
    Az meg kicsit gáz, hogy megint ezt a kutyaütő Oroszt cserélte be...ez egy 0! Németh igazán kaphatott volna 30 percet legalább, ha nem is kezdő. Kicsit csalódtam etekintetben koemanban,de mind1. majd nyáron bepótolja.
    Amúgy sztem volt előre lépés ha nem is látványos. Őszre kéne találni egy jó kapust, meg a védelemet megszilárdítani. No meg IGAZI csatár se ártana! Orosz nem megoldás!! Akkor inkább Németh, Priskin, Ferenczi.
  • Grenzjager
    #9526
    Nem hiszem hogy Fülöpnél ne lenne jobb....

    ..akkor már Babos, a hollandnak imsernie kéne...kéne...
  • passatgt
    #9525
    csak gondolom mondott valamit, névszerint nem ismer csatárt nálunk:)
  • tesó07
    #9524
    A vérbeli támadók jelenleg sérültek?Kik lennének azok?
  • pinnacle
    #9523
    nah majd meglátjuk mit fog művelni ez a csapat a VB selejtezőknél.

    A Horvátokat meg nézd meg EB-n "alkoholista barátom" és nézd meg ott hogy játszanak és hasonlitsd össze:):)
  • szucsy89
    #9522
    na jön azért csatár is


    - pepsifoci.hu - A holland szakember megvédte a bekapott gólnál hibázó kapusát és azt is elárulta, a csatársorban vélhetően majd vérbeli támadók is helyet kapnak, csak a legfőbb jelöltek jelenleg sérültek.

    Erwin Koeman: - Az volt a cél, hogy ne vétsünk hátul buta hibákat, ez nagyjából sikerült, a hátsó alakzat jól vizsgázott, hiszen kevés helyzete akadt a vendégcsapatnak. Emberek vagyunk, mindenki hibázhat, Fülöp Márton azt hiszem, a kapott gól után összekapta magát és megbízhatóan teljesített. Ebben a meccsben ennyi volt benne, minden csapatérszben sokkal nehezebb dolgunk volt, hiszen a horvát nagyságrendekkel jobb csapat a görögnél, de a döntetlent maximálisan megérdemeltük. Bár remek ellenfél ellen játszottunk, ezt az eredményt is a helyén kell kezelni. Az első két mérkőzéssel teljes mértékben elégedett vagyok, bár azt hiszem, sokkal fontosabb volt az a két hét, amit a fiúkkal tölthettem. Sokat dolgozott a csapat és ennek meglesz az eredménye a későbbiekben. Természetesen vérbeli támadó is szóhoz juthat a csatársorban, a legfőbb jelöltek azonban sérültek, de ha valaki jó teljesítményt nyújt, az ajtó nyitva áll. Örülök annak, hogy itt volt a családom, azt hiszem, a testvérem gyakrabban is ellátogat majd a mérkőzésekre, hiszen most elég ideje van rá.
  • Csesza
    #9521
    ugye akinek nincs inge annak nincs mit felvennie :)
  • passatgt
    #9520
    ne többes számban:)
  • Csesza
    #9519
    nem voltak ütközések? féltették a lábukat nehogy lesérüljenek? félvállról vették?

    ti milyen meccset néztetek? a horvátok többet csúsztak oda minden szarért mint mi, Hajnalt nem 1szer kivágták az oldalvonalon túlra test-test ellen,
    akik féltették a lábukat azok a magyarok voltak, Dárdai olyan golt lött voltna mint a ház ha nem ugrik el lövés közbe mert eléggé megindult felé a védő, állandóan reklamáltak 1-1 téves ítélet után, ha én leseszarom a meccset akkor nem reklamálok, erről ennyit...
  • pinnacle
    #9518
    Srna minimum 20x húzta el a lábát. Modric és Kranjcar egyszer nem vállalt be semmit. A gól mák volt, a legnagyobb helyzetünk Huszti repülése volt.

    Ennyi rémesen kevés lesz a Portugálok, Dánok, Svédek ellen.

    Akárki akármit mond, ez a horvát válogatott szart se foglalkozott a meccsel. 30% max.