28330
10917302841238962806.jpg
  • Matthew Prosac
    #9597
    #9594 + #9596:
    Öcsibácsi balról az első kockában megtalálható bár a fejét kicsit takarja a HUNGRIA "N" betűje.

    #9595
    nem értek veled egyet, szerintem tiszteletlenség ha nem emlékezünk meg a múlt nagyszerű eredményeiről és játékosegyéniségeiről. ennyi tisztelet minimum jár nekik, ahogy pl Fehér Miklósnak is pl, mint látható..

    ezennel átadom másnak a bannerkészítés jogát, én feladtam :)
  • Unreal1942
    #9596
    Poén volt, de tényelg! Öcsi bát is a bannerba!
  • pinnacle
    #9595
    Nekem nem tetszik.

    NE A MÚLTBÓL ÉLJÜNK MÁR:) A mai magyar válogatottról szóljon a banner, ne a dicső múltról.

    Szla csak jelen.

    SZVSZ
  • karajjj
    #9594
    ha már múlt, akkor Öcsi bácsi hol marad? :D
  • Csesza
    #9593
    azt temészetesen nem volt nehéz észrevenni, csak tudod megszokott, hogy nincs ilyen nagy törés a bannerekben, olyan mint egy könyv 2 oldala lenne, de mondom tetszik, csak furcsa :)
  • Matthew Prosac
    #9592
    "sztem tök jó, csak nekem kicsit furcsa, hogy a banner két oldala így különbözik :)"

    múlt-közelmúlt-jelen a magyarázat. bár szerintem ezt nem volt nehéz észrevenni :)
    feliratot kicsit átszabom akkor
  • Csesza
    #9591
    sztem tök jó, csak nekem kicsit furcsa, hogy a banner két oldala így különbözik :)

    ha lehetne, akkor sztem a Magyar válogatott feliratot kicsit jobban kikéne emelni :)
  • hunbasser
    #9590
    az ötlet tetszik (Y)
  • Matthew Prosac
    #9589
    Hmm, érdekes:

    Bajban a lengyelek és ukránok, elbukhatják a 2012-es Eb-t

    Egyre nő az esélye annak, hogy nem Lengyelország és Ukrajna lesz a házigazdája a 2012-es Európa-bajnokságnak. Bár az UEFA hivatalosan még semmit nem jelentett be, az európai szövetséghez közel állók szerint a szombaton kezdődő osztrák-svájci Eb befejezése után komolyan megvizsgálja az UEFA a lengyel és ukrán helyzetet.


  • Matthew Prosac
    #9588
    ezt én dobtam össze ma este, várom a kritikákat min kéne javítani (béta verziós)
  • Unreal1942
    #9587
    Már régen az élmezőnyben vannak. Valahogy sosem jött össze nekik nagy világverseny.
    Nekem titkos favoritjaim az EB-n
  • rooney8
    #9586
    Nekem se annyira :S :D

    Majd csin másikat hnap
  • Csesza
    #9585
    nekem nemgyerebe :S
  • rooney8
    #9584
  • Csesza
    #9583
    nem találok erről sajnos sehol infot :S
  • rooney8
    #9582
    Csehország 6.? :O ilyen jók? :D
  • daviddavid
    #9581
    A mögöttünk álló két barátságos mérkőzésen elért jó eredményeknek köszönhetően (az Európa-bajnok Görögország ellen 3-2-re győztünk, Horvátországgal pedig 1-1-et játszottunk) válogatottunk öt helyet javított a FIFA világranglistáján, s jelenleg az 52. a rangsorban.

    Az élbolyban nincs változás, a listát Argentína vezeti Brazília és Olaszország előtt. Vb-selejtezőbeli ellenfeleink közül Portugália két pozícióval hátrébb került, s jelenleg a 11., Svédország pedig hat helyet rontva a 30. helyen áll. Dánia maradt a 33., Albánia hatot lépve hátra a 82., Málta pedig egyet javítva a 134. a rangsorban.

    A FIFA júniusi világranglistája:

    1. (1.) Argentína
    2. (2.) Brazília
    3. (3.) Olaszország
    4. (4.) Spanyolország
    5. (5.) Németország
    6. (6.) Csehország
    7. (7.) Franciaország
    8. (8.) Görögország
    9. (11.) Anglia
    10. (10.) Hollandia
    11. (9.) Portugália
    ...
    30. (24.) Svédország
    ...
    33. (33.) Dánia
    ...
    52. (57.) Magyarország
    ...
    82. (76.) Albánia
    ...
    134. (135.) Málta
  • Breki33
    #9580
    kéne új banner

  • Takezó
    #9579
    azt tudja valaki, hogy az U19-es meccsekre jegyet lehet majd kapni itthon? vagy csak helyszínen, Prágában?
  • Csesza
    #9578
    sztem annyire nem evidens, hogy megverjük a Spanyolokat, de ígylegyen :)
  • DJ BP
    #9577
    spanyoloknak mi is a kerete? mert durva is lehet
  • Ars3nal
    #9576
    dehogy lesz kemény, 6 ponttal mindenképp továbbjutunk, hiába kapunk ki a Fritzektől utolsó meccsen:DDDDDDD
  • Csesza
    #9575
    az utolsó meccs lesz a legkeményebb, mert minden bizonnyal ez dönt majd a továbbjutásról
  • miki36
    #9574
    Két nappal az U19-es Európa-bajnokság sorsolása után a szervezőbizottság elkészítette az torna csoportküzdelmeinek részletes menetrendjét. E szerint Sisa Tibor csapata a bolgár válogatott ellen kezdi meg a szereplést július 14-én, délután 17.30-kor Prágában. A mieink mindhárom csoportmérkőzésüket a cseh fővárosban játsszák, a másodikra 17-én, a spanyolok ellen, a harmadikra 20-án, a németek ellen kerül sor.
  • pinnacle
    #9573
    kellett...
  • kraawz
    #9572
    bolgárokat..
  • Csesza
    #9571
    talán még a németeket is
  • pinnacle
    #9570
    ugyértettem-.- term.
  • galmat
    #9569
    Az U19-es EB-n 8 csapat van. Ebből az első 6 kvalifiálja magát a VB-re. A CSOPORTUNK-ban kell az első háromban végezni nem a tornán. Azaz a csop-meccseken (3 db) elég 1-et nyerni és ott vagyunk az U20-as VB-n.
    Sztem a Bulgárokat van esélyünk megelőzni.
  • Csesza
    #9568
  • pinnacle
    #9567
    Nah erről pofáltam itt alkoholista "barátom" :)
  • Csesza
    #9566
    Igen :D
  • pinnacle
    #9565
    U19:
    Legjobb 3 jut be a VB mezőnyébe. IGEN VAGY NEM?:D
    "A" csapat:
    Tudom hogy az első jut be automatice:D a legjobb második szintén, a többi 2. helyezett meg pótselejtezőt tol.
  • Kaplan
    #9564
    Na jó én már össze is kavarodtam. Ahogy érzed. :D
  • Csesza
    #9563
    nem én az ifikre gondoltam, és sorry mert én ugy értettem, hogy hány csapat jut tovább és arra a válasz 2

    de a vb-re bocsánat, igen 3
  • Kaplan
    #9562
    Ő az 'A' válogatott VB selejtezőire gondolt. :)
  • tesó07
    #9561
    Legjobb 6 aut. a vb-n van,szóval 3.-nak elég lenni a csoportba.Persze jó lenne ha továbbjutnának a csoportból is.
  • Drizzthsz
    #9560
    De a Montenegro meccs még kurva messze van. :(
  • pinnacle
    #9559
    akkor M1 hiradó leszophat^^
  • Csesza
    #9558
    első 2