28330
10917302841238962806.jpg
  • Larvin
    #9717
    király!
  • passatgt
    #9716
  • Kaplan
    #9715
    Az tudom, mert az MLSZ tv is közvetített, de nekem most kizárólag stream kell bármilyen, h lássam a kurva meccset... Nem hiszem el, hogy egy sincs.
  • passatgt
    #9714
    http://www.justin.tv/live24
  • Larvin
    #9713
    A streamet szerintem korábban úgy adták közzé, hogy valamelyik magyar tv, vagy sport portál közvetítette sms-sel meg lehetett nézni. Gondolom valaki fizetett és közzétette. De most nincs közvetítés, ha csak nem tudtok olyan online tv-t ahol adják az eurosportot
  • Lammer
    #9712
    Csatlakozom!
    sztriiiiimet plz!4!!4negz
  • Kaplan
    #9711
    Valaki tud streamet adni az U19esek meccsére? Nincs Eurosport2-m.:(
  • Csesza
    #9710
  • Grenzjager
    #9709
    Vladmir Koman: Mintha testvérek lennénk
  • zsotesz
    #9708
    ma 23:30-kor ismétli talán az eurosport, de ebben nem vagyok biztos.
  • Lammer
    #9707
    jo lenne!
  • tesó07
    #9706
    Annak örülnék.Majd linkelhetnél ha lesz.
  • banok
    #9705
    lesz stream szvsz.
  • rooney8
    #9704
    Nekem van szerencsére :)
  • tesó07
    #9703
    Eurosport 2?Kapják be,nekem az nincs..:(
  • vmvr
    #9702

    Ahogy arról korábban hírt adtunk, Halmosi Péter ma aláírt a Hull Cityhez. Az élvonalban szereplő egyesület négyéves szerződést kötött a középpályással, akinek az árát - Angliában szokatlan módon - nem hozták nyilvánosságra. A Plymouth hivatalos honlapján is beszámoltak a játékos elvesztéséről, és Paul Sturrock menedzser is kommentálta a hírt:
    - A Plymouth megkapta érte azt a pénzt, amit akart - mondta az edző. - Nagyon sokat tett a csapatért, így a legjobbakat kívánjuk neki az élvonalban!
    (pm)
  • Csesza
    #9701
    okéé
  • galmat
    #9700
    mlsz.hu-n is fenn van.Amúgy
    Magyarország-Spanyolország csütörtök,18:00, Eurosport 2
    Magyarország-Németország vasárnap,20:00, Eurosport
  • Csesza
    #9699
    most így utánanéztem a jurósport műsorát és sehol nem láttam :S

    hol nézted?
  • Csesza
    #9698
  • szucsy89
    #9697
    kövi 2 u19es meccset adja az eurosport
  • Lammer
    #9696
    :C
  • Csesza
    #9695
    hát kábé :S
  • Gunnersboy
    #9694
    elmennek a f*szomba :)
  • Csesza
    #9693
    semelyiket sem közvetítették :S
  • Gunnersboy
    #9692
    nem ismétlik valamikor a meccset? mer dolgoztam aztán lemaradtam (erről is meg a fradi meccsröl is, de aztsetudom mikor ismétlik...)


    meg mikor lesz a köv meccs és hánykor?:D
  • Takezó
    #9691
    én szemben ültem a fedett lelátóval, és tényleg csak elvétve volt egy-két bolgár, szemből is ritkán hallottunk biztatást, úgyhogy nem hiszem, hogy a Galmat által mondott százaléknál kisebb lett volna az arányunk... a hangulat jó volt, de a meccs elég gány... őszinténszólva nem mondhattunk vlna semmi, ha 3:1-re ők nyernek...
  • galmat
    #9690
    inkább 70-80% magyar. A szemközti oldalon kb 10 bolgár ült. A mi oldalunkon se lehettek többen 40-50nél. Plusz volt mondjuk 100 helyi is, meg 20-30 vip:menedzserek,szöv.kapitányok,megfigyelők. És persze a magyar tábor ami kb 800-1000 fő volt.
  • passatgt
    #9689
    1000, fele magyar kb
  • Larvin
    #9688
    Mennyi szurkoló lehetett kb? és mennyi voilt ebből a magyar? A helyieknek melyik csapat volt szimpatikusabb (kinek drukkolhattak inkább)?
  • galmat
    #9687
    Most értünk haza Prágából. Jó meccs volt, csak a pálya volt nagyon mély, ebből főleg mi jöttünk ki rosszul, mert a bolgárok legtöbb lehetősége ilyen magyar védő elcsúszásból volt...
    Poén volt mert nem volt külön nagyon a VIP-szektor, úgyh pár méterre tőlünk ült a Kisteleki,Várhidi,Koeman. A szervezés amúgy is nagyon tréé, a rendezőknek fogalmuk sincs semmiről, az meg vicces volt, hogy a rendőrök, helyiek, túristák által próbáltunk eljutni a főtérre,amit 3 csoport 3 helyre rakott a térképen.. :-D sztem a fakabátok azt se tudték milyen városban vannak... :D:D
    A szurkolás nagyon jó volt, mert elég zárt helyen van ez a pálya és a házfalak miatt a hang bentragadt így nagy hangerővel ment a buzdítás.
    Amin mindenképp változtatni kell az a védelem, mert ma bizony az nagyon gyenge volt, és csak gulácsi petinek köszönhetjük, hogy nem kaptunk gólt.
  • Larvin
    #9686
    A cél megvan, kijutottak a wb-re
  • tesó07
    #9685
    Spanyolok elleni meccset is majd csak felvételről adja az a b.uzi Eurosport csüt. 23:30-tól,a spanyol-németen mondta a kommentátor.Így hogy győztek a németek már sztem egy spanyolok elleni döntetlen is elég lenne a továbbjutáshoz.
  • cybert
    #9684
    Perpill a németek vezetnek 1-0-ra a spanyolok ellen. Egyébként a Eurosport-on megy.
  • Lammer
    #9683
  • miki36
    #9682
    tudom, de arra céloztam, hogy 6 ponttal biztos továbbjutóként nem hajtanánk meg annyira azt a meccset, bár tény hogy reálisabb volna egy németek elleni győzelem.
  • tesó07
    #9681
    Szép volt!!Csak így tovább!Spanyolok kiemelkednek a csoportból,de a németeket meglehet verni és akkor tovább is jutunk!
  • Matthew Prosac
    #9680
    nyertünk yess+!
  • Unreal1942
    #9679
    Ez az! Innetől bravúr kellene! Hajrá hajrá!
  • Drizzthsz
    #9678
    Németek gyengébbek, mint a spanyolok.