28330
10917302841238962806.jpg
  • pinnacle
    #10677
    csak te:D

    Gergely RUDOLF (93')
  • hunbasser
    #10676
    elnézést,mellezte.mielőtt meg lesz szólva...
  • hunbasser
    #10675
    de Rudolf lőtte
  • kraawz
    #10674
    Mindketten tévedtünk

    A gólt Hajnal lőtte,nem is Rudolf és nem is Huszti :D
  • pinnacle
    #10673
    self ha én nem néztem be, akkor ez bizony egy kurva nagy fail volt most tőled
  • hunbasser
    #10672
    ?
  • kraawz
    #10671
    akarod mondani huszti
  • Kaplan
    #10670
    Szerintem meg a szerepkörét teljesen jól ellátta, de tényleg nem tudom jobban elmagyarázni mi a helyzet. Egyet hibázott, hogy a belöbbölésnél nem vette le a lasztit, vagyis nem volt elég gyors. A gólra pedig volt vagy öt potenciális jelöltünk, Hajnal, Gera, Huszti, Torghelle, Vadócz. Mégis Rudolf lőtte a gólt..
  • Lammer
    #10669
    "Torghelle sztem nem volt rossz"

    LOL
  • Rockynhooo
    #10668
    jah hagy érjenek még be , most Ádámot is lehet felhívják a nagycsapatba padozni , kapna pár kupameccset yo lenne, meg hát Krisztiánnál is ez a szitu. a nagy válogatottnál akik vannak és van bennük vmi meg szokjanak össze ahogy tudnak és majd jön az utánpotlás.
  • pinnacle
    #10667
    Itt a pont self által linkelt cikkbe:

    "Simon András, Szalai Ádám, talán Stieber Zoltán, és persze Németh Krisztián. Bennük bízhatunk. De mivel kijutni amúgy sincs sanszunk, amondó az ember, felesleges ekkora terhet rakni rájuk, többet veszíthetünk, mint amit nyerhetünk a bolton. Fejlődjön csak mindenki, ahol van."
  • donyyy20
    #10666
    Hogy tudjátok védeni a magyar focit? úgy ahogy van szar! attól még hogy rúgúnk egy gólt attól még ugyanugy szarok vagyunk! Nyerni kéne nem csak játszani!
  • kraawz
    #10665
    én nekik hiszek :)
  • rooney8
    #10664
  • Zsolti9014
    #10663
    Véleményem a meccsről: igazán szép volt fiúk, különösen az első félidő. ÍGY ki lehet kapni. Ez nem feltétlenül a Koeman érdeme, Várhidinél is javulást mutatott a csapat szerintem, bár ez sokban más keret.
    Előbb-utóbb jönnek az eredmények is, fel a fejjel!

    Torghelle sztem nem volt rossz, sokat járt vissza a kp.-ra labdát szerezni, harcos volt, helyzetbe sajnos nem nagyon tudott kerülni.

    Ezek csak saját gondolataim voltak, saját véleményem.

    Hajrá Magyarok!
  • a.carkey
    #10662
    Ezt mikor mondta? :D (Amúgy igaz.)
  • [Jakuza]
    #10661
    Nem tiz, hanem 20 eve. :D
    Semmit.
  • Nandusz
    #10660
    Nem erős egyáltalán, hisz pl. a magyar ffi vizilabdát kizárólag az abban elért eredményeik népszerűsítik (én sem néztem volna soha egy vizilabda mérkőzést, ha a magyarok nem ilyen briliánsak lennének). Ellenben a focit mindig is kedveltem, azt nem kellett külön megkedveltetni vele, az valahogy alapból jött.
  • Grenzjager
    #10659

    na azért ez nem így van...
    ok, a labdarúgás, aq húzó, a legnépszerűbb, a legnézettebb... de ez így erős.
  • passatgt
    #10658
    vízilabda és a kézi nagy vonalakban senkit nem érdekel
  • scs17
    #10657
    te se nézted a meccset...
  • adeex7
    #10656
    Németh Kriszt a csapatba!!
  • desigo
    #10655
    Talán ha a vizilabda vagy a női kézi lenne az első akkor azt mondom igen
    mit mutatott a válogatott az elmúlt 10 évben?

    10 fillért nem érnek...
  • LasDen #10654
    Priskin most is jó lenne, ha tavalyi szezonban rendszeresen játszott volna.....vele és Fülöppel is ez a legnagyobb probléma sztem....bár Babos most megint itt van, de neki már 10 éve a kapuban lenne a helye..........
  • Matthew Prosac
    #10653
    kiegészítés:
    gyakorlatilag Messiásként várjuk azt a csatárt aki végre betölti ezt az évek óta üres posztot (fellángolások voltak: Szabics jól kezdett nemzeti mezben, akárcsak Priskin. Aztán mindkető eltűnt..)
    Ehhez jön az hogy milyen a magyar szurkoló (győzelem esetén: Kijutunk, ide nekünk a brazilokat is! vereség esetén: Sose voltunk ilyen mélyen, mindenki távozzon, oszlassák fel a válogatottat és Magyar Labdarúgó Szövetséget és különben is, Kisteleki a jó k**** anyádat!)
    és a média sem túl kedves velük :)
  • Rockynhooo
    #10652
    igen ez így van :|
  • Rockynhooo
    #10651
    hát már igen , de MEssi se úgy kezdte hogy na játszár már mert te akkora profi vagy, hanem mint nagy tehetség bedobták a mélyvízbe.
  • Matthew Prosac
    #10650
    azért ne feledjük hogy Bojan, Messi vagy Walcott nem képvisel azonos minőséget Szalaival vagy Németh Krisztiánnal, hogy külföldből adódóan már gyermekkorukban jobb képzést kaptak, illetve hogy egy kicsit más csapattársakkal vannak körülvéve. Ők ott csak fogaskerekek egy gépezetben, mi pedig Némethtől vagy Szalaitól egy évek óta tartó probléma megváltását várnánk: a minőségi csatár-hiányt.
    Más a két szitu.
  • adeex7
    #10649
    ők már hozzá vannak a szokva,mivel PROFIK(így nagybetűvel):/
  • tesó07
    #10648
    De sajnálom a magyar labdarúgókat,biztos mindegyik pszichológushoz jár,mert nagy a stressz...:D
  • adeex7
    #10647
    a focihoz se ért...nem hogy még esélyt latolgasson...HAJRÁ MAGYAROK!!
  • Csesza
    #10646
    Bojan
  • Rockynhooo
    #10645
    bár mondjuk egy Messin meg egy Wallcotton nincs akkora nyomás egy argentin illetve angol válogatottban mint itt a magyarokon lenne :\
  • Rockynhooo
    #10644
    vagy pl Messi... ő is igen fiatalon debütált :)
  • Matthew Prosac
    #10643
    akárcsak te
  • desigo
    #10642
    ez a szánalom csapat a legnépszerűbb az sgn
    szégyen...
  • tesó07
    #10641
    Mindenki ezzel jön,hogy ledarálják meg elnyomják majd őket.Máshol is játszanak fiatal nem vmi nagydarab támadók és mégis érvényesülnek(pl.Walcott-tegnap csak hármat vágott a horvátoknak),úgyhogy sztem simán belehetne őket már próbálni.Szalai meg még magas is és elég jól fejel.
  • Rockynhooo
    #10640
  • LasDen #10639
    nekik még kell 1-2 év, hogy olyanok legyenek, akik a válogatott hasznára lehetnek......viszont addig meg nincs épkézláb csatárunk, aki elég gólerős lenne, mert sajnos Sanyi nem az..... :(
  • Matthew Prosac
    #10638
    2008. szept. 08. 21:30 | privát | válasz erre | #10336

    "Rudolf nem válogatott szintű, akkor már inkább Németh-et vagy Szalait próbálnám ki kíváncsiságból (velük meg az a baj hogy fizikailag még nincsenek a felnőttek között, ledarálják őket).."