28330
10917302841238962806.jpg
  • Rockynhooo
    #10637
    lehet még yo is vona :D
  • tesó07
    #10636
    Németh-Szalai ékpárt a válogatottba most!!Minek várni velük...
  • Rockynhooo
    #10635
    jah a jobbaknak összekéne szokni , aztán jöhetne Gulácsi ,Német, Filkor, meg SZalai a Real-ból akiről soha senki se beszél :D
  • Larvin
    #10634
    17-18 évesen került ide, gyakorlatilag itt nőtt fel, magyar állampolgár, itt született a gyereke

    az más kérdés, hogy annak idején Henk Ten Cate 29 perc után azt mondta, ennyi elég volt belőle és lecserélte, és, ha jólemlékszem nála töbet nem is játszott
  • pinnacle
    #10633
    2012-es EB-re ha addigra megmarad a mag:

    Juhász, Dzsu, Huszti, Vass, Németh. Akkor lehet esély. De msot nem, most össze kéne szoktatni a nagykorúakat, aztán később hozzáadni a két tinit.
    Aztán játszatni őket, majd az EB selejtezőket talán megnyerni:)

    Addigra Sanyi is kiöregszik:(
  • BIZ0906
    #10632
    2112-re már a bajnoki stadiont fogjál méterekről meg közelíteni xD
  • rooney8
    #10631
  • Solten
    #10630
    Jah, valami kannibál országból. Persze Leandro-t honosítják (v. mi a neve) a brazil megye III-ból.
  • DJ BP
    #10629
    legalább honosítanánk :)
  • 4kos
    #10628
    Otthon nálunk világranglistán előrébb álló csapatot 2007.szeptember 8. vertünk meg Bosznia és Hercegovina személyében.Idegenben egy évvel korábban ugyancsak Bosznia személyében 3-1-re.
    Az újabb győzelem otthon 2004-ben volt Izland ellen.Idegenben ugyancsak Izlandot fogtuk meg még.Amúgy tovább kerestem és kb 89'ben az Észak írek elleni győzelem volt talán még erősebb csapat ellen.
    Barátságos meccsen viszont nagyon jók vagyunk kár hogy világversenyek nélkül sose foguk előrébb lépni.
  • Suffering
    #10627
    2012-esre tuti kijutunk. addigra megérik Németh Gulácsi meg a többiek.
  • rooney8
    #10626
    Igazad van, de nem hiszem el, hogy ebben a hülye országban 10 millio ember közül nincs egy normális csatár :@
  • Solten
    #10625
    Én nem írom le a srácokat, biztató a kezdés. Fejlődni kell és jó lesz ez.
  • DJ BP
    #10624
    csak egy épkézláb befejezőcsatár kellene, és a simán lőttünk volna pár gólt 2 meccsen...
  • Unreal1942
    #10623
    Nem volt ez rossz ,de valahogy úgy érzem megint Málta és Albánia lesz az akit lenézünk aztán beleszaladunk szépen valami 2-3 gólos zakóba :(
  • Lammer
    #10622
    :DDDDDD
  • Solt
    #10621
    No igen... inkább nem fűzöm tovább Fábry gondolatát!
  • hunbasser
    #10620
    :DDDDDDDDDd
  • galmat
    #10619
    Jaja, igazad van. Fábry-t idézve a napkeltéből: "Valamennyien tudjátok, ha itt netalán kormányváltás van, akkor ez a műsor repül az ATV-re, ahova való."
  • Matthew Prosac
    #10618
    A dánok ellen nem volt baloldalunk.
    A svédek ellen szinte csak baloldalunk volt. A jobbot (Gerát) mint ha meg sem akarták volna játszani. Ami jelenleg nem rossz, mert Husztinál nagyon jó helyen volt a labda, és Hajnallal végre úgy játszottak (össze) ahogy Németországban szoktak. Tegnap a középpályánk felnőtt a feladathoz, a csatársor és a védelem még mindig nem - amivel nem azt mondom hogy rosszak voltak, csak azt hogy nem elég..

    Kell egy olyan csatár aki be tudja fejezni a támadásokat; nemtudom figyeltétek-e de Torghelle még a 16oson belül, 11 méterre a kaputól is lekészített, ahelyett hogy megpróbált volna lefordulni, lőni. Annál a beadásnál is csak rácsodálkozott a labdára ami elment fölötte, meg sem próbálta bevetődve a kapuba jutattni (ha Gera, vagy Vadócz lett volna ott...), arra gondolt hogy "Ez a labda a Szabié". Pedig ha ráugrik, ő is elérhette volna.

    A védelemben még mindig keressük Vanczák helyettesét, Babos nem kiemelkedő, de megbízható portásunk lesz, Dzsudzsákot el kell felejteni egy időre, inkább Halmosit erőltetném majd (ha végre kezdő lesz Hull-ban).
    (szerk: Ez a Dzsudzsák lufi is túl lett fújva picit. Balázs is annyit csinál a baloldalt (mind Eindhovenben, mint a válogatottban, hogy ha védővel szembekerül kifelé megtolja, utánnafut majd megpróbál beadni, ebből 40% a védőről lepattan, a maradék 60%ból pedig kb 30% használható beadás. Nem egy labdazsonglőr.)

    Summa: Némethet ékbe berakni, a cseréje meg Priskin lenne.
    Csókolom!
  • passatgt
    #10617
    védekező középpályás még vass, ő nagyon jól szűr arrafelé:)
  • hunbasser
    #10616
    Huszti? ugyan már,most szinte ő a legjobb játékos a válogatottban.nagyon jól játszik,egyszer hibázott,ez van.egyébként ő nem csatár,hanem középpályás,és sokszor még a csatárokat sem lövik be a ziccereket,ez van.azóta már volt egy meccs.vagy 20 meccs múlva is ezt a kihagyott helyzetet akarod felemlegetni?


    egyébként tyl3r-rel annyiban egyetértek,hogy Gera az utóbbi válogatott meccseken nem azt hozza,amit tud.becsületére legyen mondva,szívvel-lélekkel hajt,és sok labdát szerez,de most azért bepróbálnám Buzsákyt,őt valahogy gyorsabbnak érzem,és jobban is cselez(Gera is jól cselez,ha csúcsformában van,de most nincs abban).egy Huszti-Buzsáky szél milyen jó lenne.középre Vass vkp-nak és Hajnal,előlre meg Torghelle és Németh/Priskin/Rudolf,kinek mi tetszik.Hátul belső védőpáros egyértelműen Juhász-Tímár,balszélen Bodnár,jobbon meg talán Szélesi.kapuban meg egyértelműen Babos,szerintem egyik gólban sem volt benne,és volt egy szép védése,meg annyiból előnyös,hogy mindig játszik(tudtommal mindig kezdő) és hosszú karjai vannak,magas kapus,meg tapasztaltabb is Fülöpnél.
  • hunbasser
    #10615
    hmm,ezt a párhuzamot már én is felfedeztem sajnos...:\
  • Lammer
    #10614
    ezt a cashtelekit(es pribekjeit) tenyleg bojkottalni kene mar :C
    puccs FTW!!44negz :D

    (csak en velek felfedezni parhuzamot "styleban" & "feelingben" a ket "vezetes" kozott???,,,, tudjatok a masik amirol nem lehet itt beszelni :D)
  • [Jakuza]
    #10613
    Hol van az a kotsog Kisteleki ilyenkor aki megmondta, hogy tisztan megnyerjuk a csoportot, illetve a sorsolas utan javitotta a masodikra.
    Mondjon le mind.
    2 fordulo 1 pont a megszerezheto pontszam 1/6-a.
    Erre mondjak csucsteljesitmeny.
  • lord nihilus
    #10612
    Gellei anno 3-5-2 játszatott, csak neki abba tört bele a bicskája h öregek voltak hátul a védősorban(hozzáteszem az a csapat nem volt annyira rossz, de a selejtezők végére az említett védőproblémák miatt elbuktunk, mostanra már ilyen szempontból talán "jobban állunk")
  • Solt
    #10611
    Juhász, Tímár alap... a többi kérdőjel... mint ahogy a 2. csatár kiléte is...
  • Larvin
    #10610
    és ki lenne a 3 belső védő? mert én csak egy alkalmas védőről tudok (a jelenlegi keretben)
  • Solt
    #10609
    Ezek mind egy tőről fakadnak... aki veszélyt jelent a "szakmaiságukra" és pénztárcájukra azt kigolyózzák!

    Egyébként nem volt rossz ez a 3-5-1-1, bár a 3-5-2, vagy a 4-4-2 jobban feküdne ennek a keretnek. Az egycsatáros játékhoz olyan csatár kell, aki a küzdés mellett eredményes is... egy erő csatár plusz egy kis fürge ugri-bugri szerintem nekünk eredményesebb lenne. Mivel értelmes védőnk is kevés van, ezért kéne a középpályára fektetni a hangsúlyt... 3 belső védő, 2 védekező középpályás, 3 támadó középpályás, és két csatár. 0:2 után ezt játszottuk, csak egy védekező középpályással... szerintem az eddigi legjobb tétmeccsen mutatott játékot hozta ez a 3 védős taktika. Az első félidő kifejezetten jó volt...

  • Larvin
    #10608
    Szerintem Torghelle jobb mint Priskin, ebben a rendszerben meg pláne.
    Priskinnek is volt egy igen hosszú góltalansági időszaka.
    Azt mondta Verebes, hogy ő megérti Koeman-t, de akkor legalább olyan csatárt hozzon be aki gólt lő. Végülis Rudolf gólt lőtt.
    Nem olyan rossz ez a 2-1 idegenben Svédország ellen. Ha mindíg csak 1-2 góllal kapunk ki az már legalább nem szégyen. Az utóbbi időben elég sok szégyenletes eredménnyel ajándékozott meg minket a 3 úriember.
    Ha nem győzünk Málta meg Albánia ellen, akkor lehet szidni a kapitányt.
    De akkor érdemes elgondolkozni, hogyha Koeman a hibás egy esetleges rossz meccs után, akkor "semmiközömehhezacsapathoz"-hidi miért nem hibás?
  • Rockynhooo
    #10607
    mintha Bicskei olyan yo edző lett vna xD Tőle ennyit lehetett hallani: "yoook voltunk yool játszottak a fiuk de az ellenfél még jobb volt" XD
  • Solt
    #10606
    Maga az egész napkelte szánalom...
  • a.carkey
    #10605
    verebes meg bicskei szidták reggel gyárfással Koemant a napfelkeltében. Szánalom volt mindhárom.

    Azért szép, hogy szenvednek a továbbjutásért, aztán lehet, hogy nem is Dél Afrikában lesz a vébé ...
  • lord nihilus
    #10604
    sztem annyira nem is, épp az volt a fura h fel tudták hozni a labdát csak a svédek kapujától 20-25nél elfogyott a tudomány, a beadásokat meg tisztázták rendre a nagy svéd védők (kivéve azt az egyet, de azt beköllett volna rugni :| ) :S de akárhogyanis sztem az előző válogatottakhoz képest talán szintet léptek, csak ez még mindig kevés ha gólt nem rúgunk...
  • Gunnersboy
    #10603
    oké
  • Rockynhooo
    #10602
    nem értem sry :|
  • 626imi
    #10601
    Néztem a mecset MAGYAROKNÁL A LABDA,DE VALAHOGY A TÉRFÉLNÉL
    MÁR A SVÉDEKNÉL DE EZ LEGALÁBB 50X.
  • Lammer
    #10600
    "Attól mert agilis és szabadrúgást ítélnek ellene nem szar játékos. Inzaghi leskirály, Ibra pedig ugyannyit szabálytalankodik támadóként mint a Sanyi csak ő még patkány is mellé."
    ...
    ...
    meg rugdossa a golokat es nem hagyja ki az ordito 168esfel szazalekos helyzeteket -.-
  • gabber_saviola
    #10599
    Air Sanyi ott elől nem elég, kell hozzá egy társ.
  • Rockynhooo
    #10598
    „Nincsen nemzetközi szintű csatárunk, és ezen az estén is ez lett a vesztünk” – kezdte az elemzést a kapitány a meccs után.

    „Torghelle Sándor nem teljesített rosszul, hajtott, küzdött, megtett mindent, de be kell látni, az Internazionale és a német másodosztályú Augsburg között óriási a különbség. Hiába tetszett a játék, nulla ponttal távozunk. Elégedetlen vagyok” – mondta.