28330
10917302841238962806.jpg
  • Larvin
    #10717
    szerintem nem az a lényeg, hogy kijutunk, vagy sem, hanem, hogy kikapunk Máltától meg albániától, vagy sem
  • rooney8
    #10716
    Ettől félek én is, hogy ha nem jutunk ki, akkor a buzi mlsz kibassza Koeman-t... Végre van egy normális edzőnk
  • daviddavid
    #10715
  • 4kos
    #10714
    Nemértem miért kell szidni a magyarokat, ezen a 2 meccsen megmutatták hogy tudnak focizni.Magyarország Dánia meccsen Dánia volt a favorit,szerintem a döntetlen nem rossz főleg hogy nyerhettünk is volna.Svédország ellen idegenben nem szégyen kikapni egyáltalán a mutatott játékkal meg főleg nem.Ha így játszanánk minden meccsen akkor a 3. hely simán meglenne ami nagy előrelépés lenne a magyar válogatottban.Ami a legjobban zavar hogy miért akarunk kijutni mikor tudjuk hogy ez a csapat nem képes rá nem aztmondom hogy a játékosok hanem mint egy csapat.Rengeteg munka és bizalom szükséges ehez (ne rugjunk ki mindenkit aki nemtud kijutattni minket).A real jut eszembe akik kirugnak mindenkit aki nem nyer bl-t vagy nem brilliáns játékkal nyer bajnokságot barcelonát alázva.De könyörgöm ez nem a real madrid kit érdekel hogy kikaptunk a svédektől , jók voltunk és bíztassuk őket hogy így tovább , a kemény munka sikert fog szülni.
  • passatgt
    #10713
    valami nincs rendben nála hetek óta:D
  • rooney8
    #10712
  • zsotesz
    #10711
    Huszti duplázott ma a Hannoverben
  • Lammer
    #10710
    -jonnek az albanok
    -11en megverjuk a csoportlííídert(LOL! :D)
    -en masnap berugok mint diszno a szulinapomon(plusz orules ugyi!)
    -mindenki orul
    -estimese vegetert, gyerekek...
  • Randal
    #10709
    Az mennyire komoly, hogy a Dánok megverték Portugáliát és Albánia vezeti a csoportot?
    Idén még két meccsünk lesz. Október 11-én jönnek az albánok, aztán megyünk Máltára. Ezt a két meccset és a visszavágójukat kötelező lesz hozni ha akarunk valamit a csoportban.
  • galmat
    #10708
    Jah tímár kezdő volt, a 34' percben meg pirosat kapott... Halmosiról is jókat írtak. Hajnal nem nagyon villogott ma.. Gera játszhatna jól mostmár a válogatottban is. Dzsudzsák meccsét mindjárt adja a sport1 20:00kor.
  • Solt
    #10707
    Oké, csak akkor a magyar mentalitás ne negatív jelzőként szereplejen! :) Még megsértődnek az egri vár védői, vagy az ötvenhatosok... ;)

    #10703: ;)
  • rooney8
    #10706
    Gera pedig gólt rúgott :)
  • Larvin
    #10705
    Stark egész jól játszott a mai bajnokin, Timár pedig kezdő volt
  • hunbasser
    #10704
    ezekkel én is tisztában vagyok,csak nem akartam leírni,mert ez már eléggé off :)
  • Lammer
    #10703
    ennyi!
  • Solt
    #10702
    Off:

    NEEEEM... ez nem a magyar mentalitás! Ez az elmúlt 60 év eredménye... egy beteg diktatúra beteg gondolkodásának következménye, amely olyan embereket juttatott döntéshozó pozíciókba akik nem a tehetségükkel tűntek ki, hanem a szolgalelkűségükkel! Ezek, vagy ezeknek a rokinai ülnek ott most is! Belénk nevelték, nevelik a kishitűséget szándékosan... ma is! Mindenhol máshol még a kommunizmus is nemzeti volt... nekünk még most is a "merjünk kicsik lenni" szlogent akarják lenyomni a torkunkon! Ideje lenne ráébredni erre... miért várunk többet mentálisan a sportolóinktól, ha még mi is saját magunkat ostorozzuk!? Majd, ha a mi mellünk is dagad a büszkeségtől és a magabiztosságtól, akkor elvárhatjuk mástól is, hogy ne adja fel soha a küzdelmet, és kitegye a lelkét címeres mezben. Elég körülnézni a környező szláv országokban... ott ez működik! Ráadásul nekik velünk ellentétben nem is igazán van mire büszkének lenniük... mégis azok... ezért (is) harapják át rendszeresen a torkunkat ilyen meccseken...

    On
  • Lammer
    #10701
    minek nezel LOLkeltet? :D
  • hunbasser
    #10700
    + a magyar mentalitás...pl amiatt is van az,hogy nincsenek azok a dolgok,amiket te felsoroltál.egyébként maximálisan egyetértek.
  • Larvin
    #10699
    sztem. a "főkolompos" nem szurkolni ment Kínába...
    de ez már offtopic
  • galmat
    #10698
    Nemtom de tényleg idegesítő ez a magyar edzői társadalom. Mert a probléma nem itt kezdődik. 1. Magyarországon is megszületik legalább annyi tehetség mint máshol. És itt jön közbe a hazai közeg, ami képtelen nemzetközi szinten sztárokat kinevelni, ez pedig nem a játékosok hibája. Ha Gera például angliában kezd el focizni, és nem hagy ki tizenévesen 3-4 évet, biztos vagyok benne, hogy most valamelyik világsztár csapatban játszana. Ez szinte biztos, de bőven találhatunk még hasonló eseteket. Mert nekünk ne mondja senki, hogy a játékosok a hibásak a rossz eredménykért. Itt ugyanúgy ma is születnek Puskás szintű tehetségek, úgy mint 60 éve. Azért,hogy nem lesznek belőlük világsztárok 2 felelős van. 1. kormány aki alig ad pénzt a sportra, ezért nem fejlett az infrasrtuktúra. 2 az MLSZ és a magyar edzők, akik mai szinten már nem elég felkészültek. Egyszerűen a világ már rég lehagyott minket játékosképzésben.
    Úgyhogy szerintem nem koeamant meg sanyit, meg husztit kell hibáztatni, hanem a fent felsoroltakat! Ebből az állapotból pedig csak szisztematikus munkával lehet eredményt elérni sok sok év múlva.
    Ha majd minden klubbnál lesz akadémia, és az onnan kikerülő jólképzett játékosok töltik fel a magyar nb1-et akkor lesz minőségi javulás klub szinten is, és akkor lesz majd változás a válogatottnál mert nagyobb lesz a merítési lehetőség. És persze nemártana ha megfelelő edzőkomplexumok álnának rendelkezésre, kifogástalan pályákkal, ahova a magyar jóízlésű ember is szívesen megy, nempedig a jelen helyzetben amikor nb1-es meccsre járni néhány helyet egy-egy kalandtúrával ér fel, meg a szocreál nosztalgiával...
    A változáshoz pedig pénz kell. Sok sok pénz.. Amire állami szintről nem nagyon reménykedhet a magyar sport. Amúgy is a magyar sport szisztematikus leépítésének eredménye tökéletesen látszott Pekingben az olimpián. Már csak azt nem értem, hogy volt képe a főkolomposnak kimennie oda, és tapsolni...
  • kraawz
    #10697
    A tévedés abból volt,hogy én ezen az oldalt néztem meg a gólszerzőt,és ide tök más van írva,a meccs végét már nem láttam

    OFFF
  • Larvin
    #10696
    A magyarok gólját Rudolf szerezte!!!
    Aki nem látta a meccset az ne vitatkozzon már! lol
  • Larvin
    #10695
    ez már kezd szánalmas lenni :D
  • rooney8
    #10694
    Aztán kijutunk a vb-re és 5 kulcsjátékos nélkül megnyerjük a döntőt 5-0-ra :D
    [Szép álom]
  • sz4bolcs
    #10693
    Nem baj srácok, majd idegenben mi is verjük a portugálokat. :))
  • [Jakuza]
    #10692
    Ha jol emlekszem a Gorogok ellen is ugyanez volt a reakcio sot a Torokok elleni 3:0 ellenere is, hogy milyen jol jatszottunk a vereseg ellenere.
    Szoval van egy sanda gyanum hogy VP-vel is ugyanilyen szarok voltunk. :D
  • scs17
    #10691
  • kraawz
    #10690
    Akkor legyen már triple,én innen olvastam:

    After only a draw in Albania, Sweden managed to win on their own field against Hungary, 2-1. Kim Kallstrom opened the score in the 55th minute and Holmen made 2-0 in the 64th minute. Hungary only managed to grab a consolation goal in the injury time.
    Scorers:
    1-0 (55)KALLSTROM
    2-0 (64)HOLMEN
    2-1 HAJNAL(90)
    Final Result: Sweden - Hungary 2-1
  • Kaplan
    #10689
    Megmondom őszíntén, hogy olyan hányinger fogott el mikor Bozsik azt mondta a Napkeltében, hogy ilyen játékkal és eredménnyel bármelyik magyar edző lehozta volna a meccset.

    Kedves Bozsik úr! Ön ezt az eredményt Máltán hozta le! Gratulálunk!
    Ezek után elolvastam a mai napilap kommentárját a NS-nek és a nagy edzőink kritikáját is hallottam.

    Mostmár nem csak hányingerem van hanem hányok is. Gusztustalan, ha benne lennének itt a topik lakók, akik képesek voltak foci és 'szakmai' szemmel észrevenni, hogy van keresnivalónk, azokat mélységes tisztelettel megkérdem verődjünk össze egy csoportba az Albánok elleni meccsen és csináljunk egy transzparenst valamilyen ötletese felirattal, hogy Koeman érezze mi szurkolók mellette állunk, és, hogy a kapzsi, tudatlan nagyszájú senki magyar szakértőkből nem kérünk!
  • mazlista
    #10688
    kin voltam a dánok elleni meccsen
  • Kaplan
    #10687
    Buzsáky egyelőre játsszon a Championshipes csapatában sérülése után... Aztán lehet követelőzni:)
  • passatgt
    #10686
    buzsáky jöhetne de nagyon gera helyére
  • galmat
    #10685
    Na kezdi az Nemzeti Sport a nyomásgyakorlást. A mai számban már Németh Krisztiánt a címlapon követeli a csapatba(megjegyzem van jogos alapja a dolognak). Ez volt Buzsákyval is pl anno. Na majd meglátom mi lesz, de koeman nem kedveli Némethet, meg várhidi se tette,úgyh nem egyszerű a dolga a srácnak, mert mikor felhívták a nagycsapathoz liverpoolban, erwin haverunk akkor is negatív dolgokat mondott...
  • tesó07
    #10684
    Akkor jól van,nem szóltam.:D
  • pinnacle
    #10683
    self beszivott én meg reagáltam rá.

    egyéb észrevétel?:D
  • tesó07
    #10682
    #10671,10673,10674 Mi a bajotok??
  • pinnacle
    #10681
    nem:)
  • passatgt
    #10680
    viccelt
  • pinnacle
    #10679
    EPIC FAIL:DDDDDD
  • hunbasser
    #10678
    double fail