28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #10837
    és? jelen pillanatban annyira jól állunk gól lövőkkel hogy el lehessen vetni ezt az ötletet? tudjuk, hogy nem nb2 neveltetés, hanem játszott komolyan csapatok ellen, egy komoly bajnokságban, nem az van, hogy most volt itt egy jó szezonja

    1 csatáros rendszerben meg sztem több haszna lenne mint Rudolfnak aki elveszik mind1ik védő között
  • pinnacle
    #10836
    de most egy meccsen mit tudna megmutatni a primitiv formájából?
    semmit... max az öltözőbe meg az enesónak adott nyilatkozatából jönne le a magyaroknak, hogy mekkora fasz. de ha gólokat rugdos nem érdekel, hogy a magánéletbe és a többi pályán kivüli dolgában milyen ember.

  • pinnacle
    #10835
    NBII-be félprofik ellen.

    Azért egy Portugál védelem ellen kevésbé lenne sikeres.
  • kraawz
    #10834
    Ferenczi meg 6 meccsen rúgott 11et..
  • reco69
    #10833
    Az az igazság,hogy Feczesin nem lődözi a gólokat a Bresciában, Priskin nem lődözi a gólokat a Watforban.Bajzát viszont lődösi a gólokat,tény,hogy a stílusán,egyéniségén és hozzáállásán változtatni kéne,de lehet csak egy jó pedagógus edzőre van szüksége...vagy egy két pedagógus verésre:) Németh talán a legtehetségesebb csatárunk,de az a véleményem,ami Szalairol is,hogy tartalék csapatokbol kár válogatni,nekik ott vannak az U válogatottak,amíg be nem érnek és első csapatokban nem bizonyítanak...Kitudja,lehet a Liverpool tartalékban Priskin is ontaná a gólokat...Meghalljátok a Reál és a Liverpool nevét és azonnal kinyílik mindenki szeme :) Pedig a Real castilla a spanyol harmadikosztályban szerepel csak,Németh pedig 18-22évesek között játszik...Szerintem nem a nagyválogatott nekik a következő lépcsőfok..Ettöl függetlenül azt mondom Németh,Szalai,Gulácsi,Kádár a jövő nagy tehetségei és jó érzés,hogy ilyen fiatalok várnak bevetésre,de várni kéne még velük nagyválogatott szinten...
  • forsbergp21
    #10832
    Ha már felhoztad, akkor csak mondom, hogy én ETO fan vok, szóval mindenképpen örülnék, ha behívnák. Viszont még így is csak azt tudom mondani, hogy inkább Priskin vagy Feczesin, vagy hozzák már végre Németh Krisztiánt.
    Én Rudolf helyére azért betenném Bajzit, akkor már inkább Ő. (Rudolf svédek elleni gólja ellenére.)
  • Solt
    #10831
    Arról nem is beszélve, hogy láttuk mire képes nemzetközi szinten...
  • Solt
    #10830
    Elég szomorú, ha leszarod! Ne feledd, hogy ez nem egy klubcsapat, hanem a válogatott! Tehát, ha hozza a primitív formáját, akkor Magyarországot járat le, nem a Győrt!
  • pinnacle
    #10829
    pont leszarom hogy egy tapló fasz, nem barátnak kell, hanem góllövésre.

    a személyisége pont nem számit, ha gólt lőne
  • 9csöves9
    #10828
    neki a megyeri út alapból kicsukva,a környékére nem teszi be a lábát:)
  • Csesza
    #10827
    reméljük nem szál el :)
  • vmvr
    #10826
    bajzát egy büdös tapló fasz. ilyenek nem valók a válogatottba. rosszabb mint cassano:D lehet, hogy jól játszik, de ilyen hozzáállással nem való a válogatottba. tanuljon tiszteletet, tisztelje a játékot és akkor talán jó játékos lehet.
  • Larvin
    #10825
    Tóth Bencében látok spirituszt a fradiban, de középpálya szerintem most jó, úgy ahogy van
  • reco69
    #10824
    Laczkó tényleg balszélső és tényleg tehetséges...de egyenlőre tényleg nem válogatott szintű,szerintem...
    Én több lehetőséget adnék Buzsákynak és többet Halmosinak,mondjuk Dzsudzsák helyén... Gera pedig nekem sehogysem jobb szélső..inkább a csatár mögött közvetlenül..
    Multkor nagyot vitatkoztam egy másik fórumon Bajzáthrol.....
    Valahogy senki nem kedveli,szerintem ki lehetne próbáln,szórja a gólokat,erőszakos...CSak hát nagyképű és kezelhetetlen,kb mint cassano..:)
    Szerintetek????
  • kraawz
    #10823
    Nagyon néha szoktam kijárni szpari meccsre, az itteniek nagyon szeretik és jól is játszik,talán korosztályos válogatott.
  • Gunnersboy
    #10822
    Kanta ugytudom fél évre lesérült még a Fener elleni selejtezők elött
  • Csesza
    #10821
    :O
  • forsbergp21
    #10820
    Én annyit, hogy ITT játszott.
    Ez külföld, de attól a színvonal talán nem közelíti meg a magyar bajnokságét sem.
  • Csesza
    #10819
    sose hallottam róla
  • banok
    #10818
    Vass
  • forsbergp21
    #10817
    Ismét csak önmagam tudom idézni, vagyis hogy láttam már jól játszani kkp-ként. De most is hiszek neked, mert én még nem ismertem Őt az FTC-s időkben. Miskolczi nevű szparisról amúgy tudsz valamit?
  • Csesza
    #10816
    Laczkó bal szélső és sztem nem válogatott szintű
  • forsbergp21
    #10815
    Szerintem Vadócz és Vass a legalkalmasabbak a posztra, na meg persze Dárdai. De én ez esetben már a jövőbe tekintenék inkább, és játszanak a fiatalok.
    Személy szerint még kísérleteznék Kantával azon a poszton (Őt miért nem viszi már el valami jó külföldi klub, nem értem...)
    Hozhatnám példának TKP-ként Filkor Attilát meg Simon Andrást, de ha kifejezetten irányító posztra keresek fiatal tehetséget, akkor az a Leicester City-ben (megint egy angol klub) a 21 éves Laczkó Zsolt.
  • reco69
    #10814
    A támadó része igen,de védekezéssel vannak problémák....A probléma az igazábol,hogy se Drádai,se Vass,se Vadócz nem játszik egyenlőre folyamatosan a csapatába....:(
  • Larvin
    #10813
    szerintem a középpályánkkal nincs baj, sőt az a legerősebb nálunk
  • Csesza
    #10812
    persze tényleg Vadócz
  • reco69
    #10811
    Dárdai és Vass?!
    VAdócz pl???
    Meg szerintem Buzsáky is simán játszhatna belül,csak kell mellé egy labdaszerző...
    Az biztos,hogy Tóth Balázs nagyon gyenge...közepesen sem láttam még játszani válogatottban,nem hogy jól...
    VAgy most igazolt haza Horváth András....1-2éve egy hatalmas bombát lőtt az első válogatott mecsén...
    Ő anno jó kézépályásnak számított...
  • reco69
    #10810
    Mracskó-Telek-Lőrincz-Nagy Norbert(szegény)
    b csapat: Mónos-Bánfi-Plókai-Aranyos
    :)))
  • Csesza
    #10809
    Dárdai még 1 darabig tökéletes oda, később talán Vass ha játékban van
  • Csesza
    #10808
    volt egy ideig csatár, nem vált be :S
  • Lammer
    #10807
    sebokvili!4444NÉGY
  • Matthew Prosac
    #10806
    Mracskó
  • Rockynhooo
    #10805
    Hrutka
  • reco69
    #10804
    Újabb szavazás!

    A válogatottnak elvileg gyenge pontja a középpálya belső része,az a két játékos,aki a labdaszerzésekért is felel...Kit játszatnátok,kiket hívnátok meg a középpálya közepére???
  • reco69
    #10803
    Szerintem Várhidi abban a pillanatban lőtte el az összes esélyét,amikor feltette a kezeit,hogy semmi köze ehez a srácokhoz és rájuk nem lehet majd építeni a közeljövőben...amikor Ő a nagyválogatottat próbálta ráépíteni ezelre a fiatalokra. Hiszen 4-5 játékos az "ő felfedezettje" a szerbek elleni csapatbol...
    Egyébként jó embernek tartom Várhidit,sokat tett a fiatalokért,de megbukott a válogatottnál...ennyi
  • Larvin
    #10802
    Várhidi a pártkeltében kicsit árnyalta az áláspontját, miszerint őneki nem volt megbízása az u21-es csapatot illetően. Tehát csak beugró volt.
    Javítanom kell magam, így tényleg kicsit más a leányzó fekvése.
    Ennek ellenére én tartom, hogy ha már leül a kispadra, akkor felelősséget vállal. Mi lenne, ha egy tanár az osztálykirándulásról helyettesítő tanárként pár gyerekkel kevesebbel érne haza? Azzal jönne, hogy hát ez nem az ő osztálya? tudom, hogy megint túlzok, de a lényeg az, hogy felelősséget válalt. Ha 2 meccsre, akkor 2 meccsre. A 8-0 akkor is túl sok. Ha csak ennyire volt képes, nem kellett volna elválalnia a beugró szerepét. Bizonyára nem ingyen válalta. A dolog nem maradhat következmények nélkül. Én nem bánom adhatnának neki egy esélyt az olimpiai válogatottnál, de a fizetésében meg kellene mutatkoznia a dolognak. Mint ahogyan a játékosok sem kapnak prémiumot zakó után.
  • gabber_saviola
    #10801
    loál
  • Matthew Prosac
    #10800
    "Gyeeepeeees Gaaabi lőőj egy góólt!" [dallamosan]

    NEODAAAAaaa...
  • vmvr
    #10799
    ha jól emlékszem Várhidinél játszott is egy pár meccsen csatárként, vagy rosszul emlékszem?
  • Randal
    #10798
    Csatár posztra ismerősöm Gerát javasolta. egy próbát megérne. Középpályásunk van elég, Gerának meg tapasztalata és bátorsága van, igaz néha-néha túl sok benne a megfelelési vágy az edző és a szurkolók iránt így nem mindig lő kapura.