28330
10917302841238962806.jpg
  • reco69
    #10877
    Érdekesség: Gólt ezúttal senki nem lőtt a 33 felsorolt játékosbol...
    Pozitív meglepetés: Vadócz és Balogh Béla is végig a pályán spanyolországban,Halmosinak úgytűnik sikerült beverekednie magát a csapatba.
    Negatív meglepetés: Hajnal pályára sem lépett, Priskin a keretben sincs,Szélesi érthetetlen mellőzése hetek óta a fracia második vonalban

  • reco69
    #10876
    légiósok hétvégéje:


    Huszti(Hannover)-1félidőt játszott
    Hajnal(Dortmund)-pad
    Dárdai(Hertha)-pad
    Lőw(Hoffenheim)-padon sem
    Torghelle(Augsburg)-végig a pályán
    Szabics(Augsburg)-80percig a pályán
    Vermes(Sparta)-végig a pályán
    Fehér Csaba(Breda)-végig a pályán
    Dzsudzsák(PSV)-végig a pályán
    Bodor(roda)-1félidőt játszott
    Babos(NEC)-végig védett
    Halmosi(Hull)-végig a pályán
    Gera(Fulham)-végig a pályán
    Tímár(Plymouth)-2percet játszott...
    Gyepes(Cardiff)-pad
    Buzsáky(QPR)- 1félidőt játszott
    Fülöp(Sunderland)- pad
    Priskin(Watford)-padon sem
    Orosz Péter(OFI)-pad
    Juhász(Anderlecht)-végig a pályán
    Tőzsér(Genk)-Balázst váltotta,pár percet kapott
    Tóth Balázs(Genk)-szine végig a pályán volt
    Vadócz(Osasuna)-végig játszott
    Balogh Béla(Murcia)-végig játszott
    Csizmadia(Mattesburg)-végig játszott
    Bodnár(Salzburg)-végig játszott
    Szélesi(Strasburg)-padon sem
    Gaál(Amkar)-Sérült
    Filkor(Sassuolo)-25percet kapott
    Koman(Avellino)- 1félidőt játszott
    Vaskó(Avellino)-végig játszott
    Vass(Brescia)-70percet játszott
    Feczesin(Brescia)-80percet kapott

  • pinnacle
    #10875
    Vermes ok még maradhat, de Tőzsér...:D Sose tartottam jó játékosnak.

    Halmosival egyetértek.
    A helycserét meg elnéztem:D
  • reco69
    #10874
    Várj!
    Vermes és Tőzsér 23évesek csak,adjunk még időt nekik szerintem ;) eddig Vermes pl minden mecsét végigjátszotta a sparta rotterdamban...
    Sáfár szerintem sem kell,de azért nagy dolog,hogy ezer éve ausztriában véd és még nem zavarták haza...Kötelest énis favorizálnám..!!!
    Halmosi "nem elég védő"...
    Huszti meg Hajnal mért cseréljenek helyet?:) huszti bal,hajnal jobb lábas..
  • pinnacle
    #10873
    Tímár biztos vissza tudja verekedni magát, csak az a rohadt csúnya sérülés év végén:S
  • pinnacle
    #10872
    ----------------------Babos(Sáfár)----------------
    Vermes(Czimadia)---Juhász---Vaskó(Stark)---Bodor(Vanczák)
    Hajnal---Vass(Buzsáky)---Vadócz---Huszti(Halmosi)
    -----------------Gera(Tőzsér)-------------------------
    -----------------------Torghelle(Feczesin)--------------

    Tehát akkor:DD

    Sáfár nem kell van helyette ugyanolyan NB1-es, pl. Köteles.
    Vermes kuka, Csizmadia meg még elmegy, bár akkorinkább Bodnár.
    Vaskó helyett Stark simán jó. Bodor helyett Halmosi, ha már annyira favorizálják.
    Középpálya annyiba változtatni, hogy Hajnal-Huszti helycsere. Buzsáky jólesz ha nem szürőt kell játszania. Tőzsér a szlovák(szlovén?) meccs óta felejtős.
    Sanyi meg jó előre.

  • reco69
    #10871
    Dárdaira és Szélesire amúgy azt mondom így is szükség van,hogy nem játszanak....Szélesi szerintem télen csapatot vált..állítólag a Vitesse érdeklődik utána,nyáron már majdnem összejött a váltás..valószínű megszagolta a csapata a hírt és ezért nem játszatja.
    Lőw tényleg kuka...Fülöpnek egyenlőre esélye sincs,elkéne igazolnia..
    Egy jó Tímára és Priskinre viszont szükség lenne szerintem,csak elöbb vissza,illetve be kéne verekedniük magukat a csapatukba...
  • reco69
    #10870
    És akik játszanak? az a csapat oké? :)
  • pinnacle
    #10869
    "Dárdai,Szélesi,Tímár,Priskin,Fülöp,Lőw,Filkor"

    Dárdai-Szélesi igen ők azért játszanak, most pl nem.
    Tímár még gyógyulgat a tavalyi sérüléséből.
    Fülöp nem is kell.
    Lőw szintén kuka.
    Filkor meg fiatal, maradjon az U csapatokba.

    :)

    Bodnár meg sztem rotációs rendszerbe van.
  • reco69
    #10868
    Bocsi,most néztem Bodnár kezdett a Sturm ellen...
    Igaz Ő mintha tiki-taki játékos lenne...egyik héten kezd,másik héten pados..ki érti ezt :)
  • reco69
    #10867
    "Ideje lenne azon elgondolkozni, hogy csak olyan játékos kaphat meghívót, aki klubjában folyamatosan szerephez jut!"

    Egy kis érdekesség ehez a kijelentéshez.
    Ha ezt vesszük alapul,akkor kb így nézne ki a csapat:

    ----------------------Babos(Sáfár)----------------
    Vermes(Czimadia)---Juhász---Vaskó(Stark)---Bodor(Vanczák)
    Hajnal---Vass(Buzsáky)---Vadócz---Huszti(Halmosi)
    -----------------Gera(Tőzsér)-------------------------
    -----------------------Torghelle(Feczesin)--------------

    Legalábbis,ha a hétvége történéseit nézzük...mert bizony Dárdai,Szélesi,Tímár,Priskin,Fülöp,Lőw,Filkor és Bodnár sem nagyon fértek a kezdő csapat közelébe..Buzsáky mondjuk csak a második félidőben játszott,de Ő sérülésböl épült fel,Vass pedig 70percet volt a pályán...
  • banok
    #10866
    azért kevés a barátságos meccs mert kevés a hivatalos FIFA-nap. Azért mindenért nem kell a banánfejűt hibáztatni.
  • [Jakuza]
    #10865
    Talan azert m,ert mar ideje lenne elzavarni a halalba a Kisteleki brancsot.
    Gyakorlatilag, amiota elfoglaltak a poziciojukat, nem csinalnak semmit.
    Ideje lenne mar ha rendezett allapotok lennenek a labdarugasunkban, kulonben az eletben nem fog elindulni az egeszseges fejlodes, ami ahhoz is szukseges, hogy a valogatott megerosodjon.
  • kraawz
    #10864
    értem.. Egy próbát talán megérne.. Nagyon kevés sajnos a barátságos meccs,így szinte csak élesben lehet kipróbálni valakit..
  • banok
    #10863
    de van magyar állampolgársága
  • Csesza
    #10862
    igen, azt hiszem talán Szerb ill. gondolom vajdasági
  • kraawz
    #10861
    Ez az Oláh Lóránt ha jól tudom,nem is magyar..
  • reco69
    #10860
    Ezt nem is tudtam...hűbahme :)
    Linz-Mattesburg sport klub-on,megézzük Csizmadiát..A kopszt Janckert is derég látta már:)
  • Larvin
    #10859
    és Németh Norbert nagyon jó doppingot használ (Konta barbara)
  • Larvin
    #10858
    IGAZ!!!! :)
  • reco69
    #10857
    Mindjárt vége az angol másodosztály mecseinek.
    Plymouth: Tímár pados
    Cardiff: Gyepes pados
    QPR: Buzsáky csereként állt be
    Watford: Priskin padon sincs...
    Burnley: Király padon sincs (mondjuk ezen nem csodálkozom)
    De azért ez nem a mi hétvégénk :(
  • reco69
    #10856
    IGAZ!!!!
  • reco69
    #10855
    IGAZ!!!!
  • Solt
    #10854
    Ideje lenne azon elgondolkozni, hogy csak olyan játékos kaphat meghívót, aki klubjában folyamatosan szerephez jut! Nem ártana kipróbálni az itthon játszókat is... legalább játékban vannak...
  • reco69
    #10853
    És azért két év alatt 7gol nem rossz teljesítmény és nemzetkezi szinten nem lehet biztosra menni és nagyon gyenge csapatokrol beszélni...Hol volt Torghelle,Rajczi,Feczesin,Ferenczi vagy Szabics ezalatt a két év alatt??Kispadoztak a külföldi csapataikban...úgy,ahogy Priskin is,de Ő ha hazajött,általában bizonyított...Mi lenne,ha játszana is a capatában?!?!?
  • reco69
    #10852
    Nah várj! Egy szóval nem mondtam,hogy nálam Németh vagy Demjnén játszanának :)
    Csak annyit mondtam,hogy őket lehetett kiemelni a mecsböl..
    Egyébként,ha a posztokat kérdezed Demjén irányítót tud játszani,akár kinn a jobb szélen is...nagyon fiatal,elötte a jövő
    Németh a középpálya közepén tud játszani...szűrőt akár,de az összejátékban is ügyes.
    Priskin?!
    Albánia és Málta ellen lehet én sem vele kezdenék..hisz tényleg nincs játékban és abban igazad van,hogy csak úgy lehet jól teljesíteni,ha játszol folyamatosan...de,ha játszik majd priskin hosszú távon erőssége is lehet a válogatottnak,mert szerintem az egyik legjobb képességű és Németh után talán a legtehetségesebb csatárunk..
    Ha a következő mecsre kéne összerakni a csapatot,akkor elől talán Torghelle a mostani formája miatt,a padon pedig Priskin...de a magyar bajnokságbol is lehetne válogatni: Bajzát,Oláh jó formában vannak...
    és inkább játszon egy olyan játékos,aki bár itthon játszik,de JÁTSZIK és lövi a gólokat,mint egy olyan,aki külföldön a kispadot koptatja...
  • pinnacle
    #10851
    nah akkor!

    Demjént és Némethet hova raknád be, ki helyére?
    Oláh csatár az OK.
  • pinnacle
    #10850
    priskin kik ellen lőtte a gólokat?:D

    2006. 11. 15. Magyarország-Kanada 1-0
    2007. 02. 06. Ciprus-Magyarország 2-1
    2007. 02. 07. Magyarország-Lettország 2-0 2gól
    2007. 03. 24. Montenegró-Magyarország 2-1
    2007. 03. 28. Magyarország-Moldova 2-0 1gól
    2008. 08. 20. Magyarország - Montenegró 3-3 1 gól

    ez igaz, hogy 7 gól, de kik ellen? ezek közül csak a Mo-Mold. meccs volt tétmeccs.
    és ebből csak 2 meccset nyertünk meg.

    ez rohadtul nem jó bizonyitvány ide. és a kulcs pedig az, hogy NEM JÁTSZIK a klubbjába, magyarul nincs meccsterhelése se semmi.
  • reco69
    #10849
    Dvsc-Vasas 4:1
    3 játékost lehet kiemelni.
    Oláh: 2 golt lőtt,ezzel 6gólos 8forduló alatt...Bár összjátékban néha pontatlan volt,de nagyon mély a talaj...és a fejese gyönyörű volt..
    Demjén: remekül mozgatta a debrecent,nagyon jó szeme van a srácnak,szinte minden támadásban benne volt,rengetegett mozgott..
    Németh Norbert: a vasas legjobb embere,szűr a védők elött,támadásban odaér a végjátékban,sokat ütközött,rengeteget futott
    Vajon figyel a kapitány,vagy a PSV mecsére otazott?!:)
  • reco69
    #10848
    priskin?!Ma tényleg nem játszik...de az utobbi 1-2 évben mégiscsak Ő lőtte a válogatottban a legtöbb golt,a Watfordban nem kap elég bizalmat ez az Ő egyetlen baja...
    Buzsáky a kőkemény angol bajnokságban is belül játszik..4-4-2-es felállásban,tehát gondolom megtanult védekezni is...nem kéne hátul játszania a válogatottban sem...
  • pinnacle
    #10847
    Egy szűrő kevés a portugál-svéd-dán hármas ellen. De Buzsáky akkorse játszik ennyire hátul.

    Priskin meg nem játszik, keretbe sincs, miért kéne a válogatottba?
  • reco69
    #10846
    Buzsáky szerintem nem rossz ötlet...Vadócz és/vagy Vass mellé írta a srác..Ők szűrni is tudnak és nem feltétlen kell 2szűrővel játszani..Egy ilyen felálással felvállalnák a támadó taktikát,ennyi...De a holland foci,amit Koeman próbál megvalísítani a sok passzos,technikás támadó focirol szól és ebbe jó lehet Buzsáky..
    Szerintem Babos---Gaál,Juhász,Stark,Szélesi---Huszti,Vadócz,Dárdai,Hajnal---Gera,Priskin
    De a középályánk gazdag,a Halmosi,Buzsáky,Vass,Kanta/Filkor felállás sem lenne sokkal gyengébb...
    Gera kicsit visszavonva a csatár mögött,de ezen a poszton én kipróbálnám Tőzsért is...ha nem kell annyit védekeznie a srácnak,akkor hasznos lehet :)
  • miki36
    #10845
    + Bodor nem jobbhátvéd
  • pinnacle
    #10844
    Fülöp nem játszik a klubjában.
    Halmosi nem balhátvéd és mivel védekező a csapat, így nem tud felfutni a támadásokhoz.
    Máté sérült nem játszik.
    Buzsáky nem ütköző/szűrő ember, inkább kreativ középpályás.
    Németh meg még fiatal nagyon.


    Am jó:D
  • banok
    #10843
    Fülöppel az a baj, hogy nem játszik a klubjában.
  • kraawz
    #10842
    Németh
    Hajnal-Gera-Huszti
    Buzsáky-Vass/Vadócz

    Halmosi-Juhász-Máté/Stark-Bodor
    Fülöp

    4-2-3-1, szerintem jó lenne..
  • Solt
    #10841
    Halmosi

    És egy lényeges rész a cikkből: "– A Hull City honlapján úgy írnak önről, mint a klub első magyar válogatott labdarúgójáról. Kár, hogy a dánok, valamint a svédek ellen nem játszott…
    – Van is hiányérzetem emiatt: úgy fest, nem vagyok elég agresszív, mert amíg egy Premier League-csapatba sikerült beverekednem magam, addig a nemzeti együttesbe nem… Azért érdekes, hogy amíg a tíznapos összetartásról visszatérve, egy edzéssel a hátam mögött betettek a kezdőbe, és jól is teljesítettem, addig odahaza nem találtak méltónak a bizalomra. Noha hátszél nélkül jutottam el idáig, vagyis kizárólag magamnak köszönhetem, hogy a világ egyik legerősebb bajnokságában szerepelek, a hiba biztosan bennem van…"
  • reco69
    #10840
    Torghelle nem rosz megoldás...bár a technikai tudását annyira nem emelném ki :) Erős,erőszakos, még azt is rámondhatjuk,hogy jól fejel és érzi a kaput,de ő 1ember...kéne alternatíva
    Szerintem a mostani forma alapján Priskin,Torghelle,Bajzát hármast lehetne próbálgatni...
    Késöbb,ha formába lendülnek jöhetne Feczesin,Rajczi,Orosz akár...Németh,ha felkerülne a nagycsapathoz...
    Ha minden kötél szakad,akkor meg jöjjön a nagy gólmágnás Ferenczi és mentsen meg minket :)
    Rudolf nekem nem középcsatár...inkább visszavontan,vagy elöl a széleken lehetne alkamazni,mondjuk Gera cseréjeként...
  • reco69
    #10839
    Hát nemtudom....Ferenczi eddig sokat nem mutatott válogatott szinten...Bajzát még esélyt sem kapott és egy esélyt mindenki érdemel talán...
    Kiemelkedik az nb2-es mezőnyböl Ferenczi ez tény,de az angol2-ben átadólistára rakták és nem hiszem,hogy fullos ajánlatai voltak,ha hazajött...Én ilyenkor mindíg azt mondom,ha Priskin,Torghelle vagy akár Bajzát,Rudolf nb2be kényszerülnének,lehet 30-40 gollal zárnák az idényt fejenként...
    Ettöl függetlenül meg lehet próbálni Ferenczit,de 31éves,max 2-3jó éve van még...ha építkezünk,akkor fiatalabbakra kéne építkezni...
    Ez olyan,mint a Tököli eset,vagy Kenesei...emlegetik a nevüket a válogatott környékén,de párszor már mind a ketten leszerepeltek,kár hátrafelé gondolkoznunk...
  • Larvin
    #10838
    Szerintem Torghelle Sanyi azért jó megoldás, mert jó testfelépítésű, harcos, teknikás is tud lenni (Air Sándor), robbanékony (kontránál is gyors), fejelni is tud, és mindíg leköt 1 vagy 2 védőt. Akarattal nincs gond, és a tudással sem. Játszik a csapatában, és egyenlőre nincs bomba formában, de ez minden csatárnál előfordul.
    Abban az egy előretolt csatár pozicióban nemtudnék jobbat. Szerintem jó taktika ez, hogy ő elől bírkózik és mellette egy gyors alacsonyabb ember van kicsit hátrébb. A támadójátákunkban az a probléma, hogy angol focit akarunk játszani, és mindíg a széleken vezetjük a támadásokat.
    Ha Gera középen játszana (Hajnal helyén) szerintem sokkal több egyéni beindulást látnánk tőle, és igazi csk módjára szervezhetné a csapatot. Sokkal látványosabb is lenne a játék. Tény, hogy hajnal is jó formában van, neki is meg kell találnia helyét, de nem ott ahol most játszik.