28330
10917302841238962806.jpg
  • reco69
    #10797
    nekem sem Bodnár,sem csizmadia és főleg nem Lőw nem elég magabiztosak...
    Csizmadia még fejlődhet,ezt gyórsan hozzáteszem...
  • reco69
    #10796
    utoljára szegény 2005ben játszott...akkor szinte még nem is éltem,alig emléxem :)
    Ha felépül és játszani fog a csapatában úygis bizonyítja majd mennyire szar,vagy nem...
  • reco69
    #10795
    Nálam egyébként jelen pill:
    a, csapatba Szélesi-Tímár-Juhász-Gaál(nincs igazán jó bal védőnk,próba-szerencse)

    b, csapat Vanczák-Vaskó-Stark-Bodor,itt Starkot cserélné Máté,ha egészséges lenne...
  • vmvr
    #10794
    igazad van, akkor mondom úgy, hogy Gyepes a magyar válogatottban egy kalap szar, legalábbis amikor szóhoz jutott eddig:D
  • reco69
    #10793
    Azt sem érted mit keresett elötte 2másik angol csapatban? :) Wolverhampton,Northampton és mind a kettőben alapember volt,amikor épp nem volt sérült...
    Ahogy az egyik hozzászóló írta az elöbb: "Angliában holmi hátvédek nem nagyon juthatnak szóhoz"...
  • vmvr
    #10792
    Gyepes egy kalap szar, nem is értem mit keres a Cardiffban
  • reco69
    #10791
    Ahogy írjátok,jelen pillanatban juhász mellett Vaskó vagy Tímár jöhetne számításba...vagy a hazaimezőnyböl Stark szerintem. Ha felépülnek teljesen Máté vagy Gyepes lehetnének még belső védők.A széleken Szélesi és Gaált kipróbálnám,rajtuk kívül Bodor,Vanczák,bodnár és Csizmadia jöhetnek szóba...Lőw felejtős :) esetleg még Vermesre kéne odafigyelni,folyamatosan játszik a Spartába,hollandiában..
  • Csesza
    #10790
    hát 07/08as szezonban a legjobb Plymouth játékosnak választották

    minden áron el akarta vinni a QPR talán a leggazdagabb 2.osztályú klub

    magyarként és asszem a 2. évében öt választották a Plymouth csapatkapitányának!

    volt már 1x válogatott csak aztán jött a súlyos sérülése
  • forsbergp21
    #10789
    Amikor Tímárról utoljára hallottam, akkor nagyon követelte magát a válogatottba. Én kíváncsi lennék rá is legalább egy meccs erejéig. Angliában holmi hátvédek nem nagyon juthatnak szóhoz, tehát nem hinném, hogy kesztyűs kézzel bánna a támadókkal.
  • forsbergp21
    #10788
    Én már láttam máshol is játszani a középső védőt, de a lényeg, hogy most sem ment neki. Ha Tímár és Vaskó közül választhatnék, akkor Vaskó. Nekem tetszik a játéka.
  • Csesza
    #10787
    *posztja
  • Csesza
    #10786
    az volt most, de neki nem az a poszja :)
  • forsbergp21
    #10785
    Szélesi játssza a középső védőt. Elvileg... :)
  • Csesza
    #10784
    sztem Tímár simán jó lenne Juhász mellé, ö is nagyobb darab védő, inkább fal ember mint Vanczák vagy Szélesi és viszonylag gyors a belső védő

    Vaskó is sztem jól bele illene oda, fiatal és ha folyamatosan játszana sztem egy elég biztos pont lenne ott
  • banok
    #10783
    Timár?
  • reco69
    #10782
    Egy a gond,3 szélsőhátvéd szerepelne a csapatban :)
    Juhászon kívül nincs igazi jó középső védőnk?
  • forsbergp21
    #10781
    Nálam Csizmadia, Szélesi, Juhász, Bodor lenne a nyerő hátvédsor. Esetleg beférne még Vanczák vagy Vaskó.
    Tehetségesnek tartom Máté Pétert és Kádár Tamást.
  • banok
    #10780
    Vanczák inkább kispadra. Szélesit meg kifelejtettem :(
  • reco69
    #10779
    Nah végre valaki említi Máté Pétert...csak nem lett elfelejtve...
    Vanczák?? Csak 1 a kérdés,milyen poszton????:) Középsővédőnek nem elég határozott...bal oldalra túlzottan jobblábas..
    Szélesit kihagytad...direkt?:) Szerintem jobb védőbe megbízhatóbb,mint Bodnár..
    Liptákot láttátok már játszani?? magas,jól fejel..alap az újpestben,bár ettöl még lehet ügyetlen :)
  • reco69
    #10778
    Szerintem,aki kiscsapatban van,az nem véletlenül nincs nagycsapatban...:)
    Starkal egyetértek...régóta az egyik legmegbízhatóbb védő a bajnokságban.
    Máté nagy tehetség szerintem,csak folyton sérült szegény,de nem véletlenül igazolta lenanno a Reading
    Gyepivel mi a bajaod???? Szerintem a fradiba anno nagyon jó volt..csak Ő is sérült..
    Lőw felejtős..Vanczák tényleg nem az a betonfal típusú középsővédő,pedig minden kapitánynál alap volt,talán nem ez a posztja...
    Kuttor ha tíz évvel fiatalabb lenne,akkor juhásszal jó kis védőfal lennének szerintem :)
    Nekem Vaskóval nincs bajom,kicsit rutintalan még...kell neki a nemzetközi tapasztalat,de még így is sokkal jobb,mint Balogh Béla..úristen,Ő hogy lehetett válogatott?!?!?!?!
    Debrecenit még nagyon láttam játszani,de kispeströl kemény védők kerülnek ki...lásd anno Mátyus :) vagy Vadócz,bár ő szűrő..
  • banok
    #10777
    Timár, Gaál (Amkar Perm - játszik mindig és jókat írnak róla), Juhász, Bodnár, Vanczák, Vaskó, Máté Péter és talán egy-két tehetséget az MTK-ból.
  • Larvin
    #10776
    Én egyedül egy helyen változtatnám a keretet: Vanczák!!!
    (és, ha még a keretben van, akkor Löw!)
    - Stark sokáig sérült volt, de most, hogy felépült figyelném a játékát
    - Timár engem még nem győzött meg igazán
    - Vaskó felejtős...
    - Kuttor...(:D csak vicceltem)
    - Gyepest kitiltanám a Puskás stadionból!
    - Debreceni?
    - Esetleg érdemes volna szétnézni kiscsapatoknál is, csak van valahol egy karakán belső védő

    Egyéb változások az én szemszögemből:

    - Gera irányítónak, Hajnal ki a jobbszélre (esetleg Buzsáky)

    egyébként elégedett vagyok a többivel, bár edzésen nagyon megdolgoztatnám azt aki meccsen elkezd ívelgetni...
  • Larvin
    #10775
    ezzel egyetértek én is
  • reco69
    #10774
    SZAVAZÁS!

    Kit hívnátok meg a válogatottba védő poszton és kik kerülnének a kezdőbe?
  • reco69
    #10773
    Otikba viszont még nagyon fiatal,lehet huszon évesen eszében sem lesz más Nigéria válogatottjába szerepelni,ha a magyar U csapatokban nő fel...Sok színesbörű,afrikai játszik europa válogatottjaiba,nem lenne újdonság...
  • reco69
    #10772
    EGYETÉRTEK!
  • Solt
    #10771
    Én például azt sem engedném, hogy, ha már valaki korosztályos válogatottban szerepelt, akkor utána más felnőtt válogatottban játsszon. U17 felett legalábbis...

    Ha később más válogatottat választ, akkor annyit értünk el, hogy felneveltük, foglalta más elől a helyet, más meg learatja majd a gyümölcsét. Ez a veszély áll fenn ugye Koman esetében is! :(
  • 4kos
    #10770
    Otikba Kenneth
    Amúgy ő félig magyar , 6 évesen került Gyulára.És édesanyjával élt együtt ,12 éves korában került Békéscsabára.Állítólag a Liverpool is ajánlott neki szerződést de végül a Heerenvent választotta mert ott többet fejlődjet úgy érzi.Szerintem ne féljetek nem lesz belőle magyar válogatott mivel úgy is Nigériát fogja választani, legalábbis én úgy gondolom(Velük még akár VB-t is játszhat).
    Ő az U17 csapatkapitánya is.
  • Larvin
    #10769
    kicsit off: de nézzük meg a tegnapi 8-1-es fradi győzelem után a Szolnok edzője odaállt nyilatkozni, és szerintem le a kalappal elötte.
    Abban a csapatban volt tartás. Az edzőben is volt tartás. Nem hiszem, hogy bárki is felróná ezt a zakót annak az embernek a jövőben. Abban a csapatban volt spiritusz, és azért kaptak ki, mert a másik csapat hengerelt, nem azért, mert feladták. Egy ilyen zakó ellenére, egy ilyen őszinte és szerény értékelés után szerintem a szégyen helyett inkább tisztelet jár a Szolnok edzőjének. Nem kezdte el szapulni a játékosait, hanem éppen ellenkezőleg, azt hangsúlyozta, hogy a két csapat között nincs ekkora különbség, gratulált az ellenfélnek és jelezte, hogy folytatják a munkát tovább.

    Így is lehet kommunikálni a dolgot, az utánpótlás válogatott székéből mindenképpen fel kell állni egy hasonló vereség után, de jelezni szerettemn volna, hogy lehetett volna így is.
  • reco69
    #10768
    IGAZ!
    Tök mind1 milyen meleg van...hanyadik perctöl játszunk emberhátrányban...vagy,hogy hány napot tudtak együtt készülni..egy 0-8 után fel kell állni magadtol..
    Egyébként annyira nem szar az a korosztály,csak nem futottak a második félidőben fejenként 1km sem szerintem...gondolom elvesztették a hitüket.Ilyenkor kéne egy jó edző,aki helyre rakja őket..
    Filkor-Vass-Feczesin-Völgyi-Pintér,belőlük azért lehet még valai....
  • reco69
    #10767
    Szegény tényleg úgy néz ki,mint Ludas Matyi,aki most jött tanyárol szerencsétpróbálni...viszont tényleg nem lehet olyan rossz játékos,ha pillanatok alatt beépült az oszták csapatába...EGYETÉRTEK
  • reco69
    #10766
    Főleg,amikor Csizmadia középső védőt játszott a törökök ellen asszem...Tök jó dolog új posztokat kitalálni egy játékosnak,csak talán ehez élesebb szem kell,mint mondjuk Várhidinek volt...
    1.Szélesi 2.Bodnár 3. Csizmadia- egyenlőre talán ez a sorrend a jobb oldalon...de Bodnár 29elmult lassan hazajön majd Ő is levezetni Ausztriábol,mint Mátyusék...Még 2-3jó év lehet benne kb.
    Egyébként sokan szídták Szélesit is a svédek ellen,hogy látni sem lehett,csak azt felejtik el,hogy 3védövel játszottunk,ahol Szélesi volt az egyik emberfogó,csak azt nem értem mért 3védő,amikor a barátságos mecseken 4védővel gyakoroltunk...Apró taktikai húzások,amin elmehet egy mecs,mint pl az is,hogy a Dánok ellen csatár nélkül rohamoztunk az első félidőben...
  • Larvin
    #10765
    Kicsit nagyképű lett az utóbbi időben Várhidi.
    A zuhanyhiradóban már a műsorvezetőnek is elég unszimpatikus módon válaszolt a zakóval kapcsolatban. A műsorvezető megemlítette, hogy 2 kritikai megjegyzése lenne. Elég annyi, hogy a másodikra már nem került sor, mert Várhidi kikérte magának. A másik két vendég jobbnak látta, ha meg sem szólal.
  • passatgt
    #10764
    csizmadiát csak azért utáljátok mert hülyén néz ki, amúgy játékával szerintem nem volt semmi gond
  • Larvin
    #10763
    bábhidi erának vége

    Nem vagyok kárörvenő, de annak örülök, hogy egy 8-0-át (nemzetközi porondon) nem lehet csakúgy megúszni
    Azért várjuk ki a végét!
  • Gunnersboy
    #10762
    viszont Bodnár jobb volt a válogatott meccseken most mint Csizmadia egész eddig...
  • reco69
    #10761
    Vanczák Vili meg egyszerűen nem való középsővédőnek..mondjuk nem is a széleken való felfutásairol híres.. kitudja mi az ő ideális posztja??:) talán 3védős szisztémában lenne alkalmaszható,de mi ugyebár 4-védölvel játszbuk,úgyhogy bukó:)
    Lőw szegény tényleg évre évre gyengébb..Nem elég agresszív,szélsőnek nem elég ügyes..A Hoffenheimböl is kezd kiszorulni,addig jó volt,amíg második,harmadik osztályban vitézkedtek. Csizmadiát én keveset láttam játszani,mondjuk Ő még csak 23,ha külföldön tud maradni,sokat fejlődhet és legalább alapember a csapatában,nem úgy mint Bodnár pl ugyanezen a poszton...
  • reco69
    #10760
    Tény,amíg Fülöp nem véd,addig felejtős,hogy Ő legyen a válogatott kapusa...De kispadra vagy a keretbe legalább ott lehet,hogy szegénynek ne menjen el az életkedve:) a sunderlendbe nem sok sót fog megenni...
    Tőzsér egyébként nem rossz játékos,dícsérték az AEK Athenban is és most a Genkben is alapember,teszem hozzá 23évesen...A válogatottban egy baja volt,hogy védekező középpályást akart belőle csinánli nagyokos Várhidi,mikor az igazi posztja kb az,mint hajnalnak,csak mondjuk Ő ballábas...
  • LasDen #10759
    én a csatárok eredménytelensége miatt nem értem el semmit.......a kluboknál szórták a gólokat nálam meg csak néztek ki a fejükből......
  • vmvr
    #10758
    nyolcaddöntőig jutottam, ott a törököktől 2-1:\ :D