28330
10917302841238962806.jpg
  • zaki
    #11037
    tipp? nyerünk 2-1-re
  • vmvr
    #11036
    le merem fogadni, hogy van még jegy, a helyszínen még tudsz venni ezerért. mikor én megvettem, nem is tudom mikor, asszem szerdán, akkor azt mondta a nő, hogy eddig 6ezer jegy fogyott. és kétlem, hogy pár nap alatt elvittek 4ezret, vagy többet. szóval hajrá
  • bubu13
    #11035
    Kb. annyi lehet de lehet már nincs hely.
  • mate317
    #11034
    Amúgy 2000-3000?
  • bubu13
    #11033
    Nekünk egy 1000 volt de benne voltunk az akcióban! (első 10000-nek egy 1000).
  • mate317
    #11032
    Kapu mögé mennyi a jegy?
  • Randal
    #11031
    Na igen, csak a focit gólra játszák.
    Egyébként nyernünk kell mindkét meccsen majd, ez kötelező, hogy versenyben legyünk. És Máltát legalább annyira meg kell vernünk mint az albánoknak.
  • szucsy89
    #11030
    én is győzelemben reménykedem, viszont most este megálmodtam hogy a román - francia meccs 3-0 lesz szóval megrakom tippmixen:))
  • tesó07
    #11029
    A kapusuk Cipruson véd,viszont azt se felejtsük el hogy az a csapat a bl-ben van,szóval nem a leggyengébbek közül való.A 2 csatár sztem elég jó játékos,persze remélem nem ellenünk fognak villogni.
    Egyébként szoros meccs lesz,és nyerünk 1 góllal sztem,mondjuk nem tudom ki fog gólt rúgni tőlünk.....
  • LasDen #11028
    mi meg megvertük volna őket, ha lenne csatárunk........
  • Randal
    #11027
    Ne felejtsük el, hogy döntetlent játszottak a svédekkel.
  • kraawz
    #11026
    A kapusaik nonamek, Cipruson védenek. Van egy Palermoi srác, 0x volt válogatott,tök ismeretlen.
    A védősoruk megint gyenge, albánia-ukrjana-görögországban játszanak,ott is kisebb csapatokban.
    A középpályájuk erősebb, Lorik Cana a Marseilleből és van még 3 Bundesligás is, bár ők már 31 és 32 évesek.
    Elől Bogdani és Berisha nem olyan rossz, de csak nem egy Ibrahimovic vagy egy Bendtner.

    Ha komolyan vesszük őket, két góllal nyerünk.
  • kraawz
    #11025
    Biggest defeat
    Hungary 12 - 0 Albania
    (Budapest, Hungary; September 24, 1950)

    Én ebben reménykedek :D
  • scs17
    #11024
    Mielőtt vki kérdezi:

    19:45 Magyarország-Albánia, SPORT2
  • daviddavid
    #11023
    kötelező lesz
  • scs17
    #11022
    pedig legyőzzük :P
  • banok
    #11021
    én szerintem nem verjük meg az albánokat. Talán x lesz.
  • forsbergp21
    #11020
    :D
  • BADE
    #11019
    a jegy megvan,jöhet a szurkolás!Remélem nyerünk!
  • Larvin
    #11018
    3-0-ra nyerünk, ha Vanczák kezdő, akkor 3-1
  • scs17
    #11017
    pedig nyerünk... :P
  • Unreal1942
    #11016
    Nem tudok kimenni az Albánok ellen, de van egy olyan érzésem, hogy jobb is. :(
  • szucsy89
    #11015
    én megyek haverokkal, egy ezrest megért.
  • passatgt
    #11014
    kapusoknál amúgy is nehéz a tehetséget meglátni
  • pinnacle
    #11013
    padozik :( a macigatya:(

    amúgy olvastam vhol, hogy sokan a mackógatyáját tartják az egyik fő okának, hogy nem lett jobban befutott kapus. Mivel a macigatya megszivja magát vizzel és nehéz lesz igy lelassitja a mozgásában illetve nem tud akkorát ugorni.

    Szal a kabala egyben átok is. És ezt megerősithetem, mert jópárévig védtem::)
  • passatgt
    #11012
    király gabi:)
  • pinnacle
    #11011
    De oda irták kicsibe azt is, hogy Fülöp kispadozik, tehát nem rendszeresen véd, ahogy Bogdán se és Köteles pedig az NB1-be!!!! 10 meccsen 24 gólt kapott, tehát 2,4 es gólátlaggal.

    Tehát Fülöp és Bogdán meccsrutintalan (deszépszó:D), Köteles meg éppenséggel nyeli a gólokat mint a kacsa a nokedlit. (ezisdeszép hogy basszammeg:D). Szóval tényleg elég nagy szarba vagyunk, mert tényleg üres a kapu:)
  • Csesza
    #11010
    eddig 6 e jegy fogyott el az Albán meccsre
  • Solt
    #11009
    Ez a brigád mind egy tőről fakad... itt maradtak a nyakunkon!

    Az NS csak szócső, már évekkel ezelőtt is az alapján kapták a játékosok az osztályzatokat, hogy éppen melyik menedzser szólt oda... Aki már régebb óta jár meccsekre, az nyilván emlékszik rá, hogy sokszor köszönő viszonyban sem voltak a látottak, mint amit másnap ezek leírtak... Nem sok minden változott... ja de mégis... most már online is tudnak hülyeségeket írni...
  • Matthew Prosac
    #11008
    én meg sportújságírónak készülök. sebaj, van még egy pár opció.
  • Larvin
    #11007
    NS egy szennylap. Egy ideje már csak a PEPSI focit olvason a neten.
  • Matthew Prosac
    #11006
    Azért elég megalázó ilyen főcímet hozni azokkal a kapusokkal szemben (Fülöp,Bogdán,Köteles) akik beugrásra készek, csak azért mert Babos lesérült. Eltekintve a másik három kapus képességeitől ez a főcím gyakorlatilag labdarúgói mivoltukat kérdőjelezi meg. Ezt még a leggyengébb képességű labdarúgóval megcsinálni is etikátlan, sportszerűtlen.
    Ennyi erővel a holnapi főcímnek tudnám ajánlani a "Nincs csatárunk" - alcím: "Befejezőcsatárokat toboroz az MLSZ az Andrássy úton"
    Igenis van csatárunk, csak nem képviselnek olyan nívót, mint amit elvárna az ember, de ettől még csatárok.
    Újabb gratuláció az NS-nek és a szerkesztői stábnak.
  • passatgt
    #11005
    mi az hogy buzsáky nem tudja pötolni gerát?:/
  • Gunnersboy
    #11004
    mai NSO cimlap:D
  • Csesza
    #11003
    :)

    csodálkoztam is hogy ott nyomta és nem is rosszul :D
  • Larvin
    #11002
    Feltűnt egy új középhátvéd a láthatáron!

    Tokody!!!

    :D
  • Csesza
    #11001
    tök mind1 sztem, hogy van e nb1es meccse vagy nem

    a coventry és az az osztály sztem van olyan ha nem jobb mint az nb1


    de hagyjuk nincs kedvem erről vitázni, lehet nem fogjuk egymást meggyőzni, mert nem is arról van szó, hogy én őt játszatnám, csak mostanában mindenki, tisztelet a kivételnek Fülöp ellenes lett :)
  • Larvin
    #11000
    Én csak azt mondom, hogy Fülöpnek 0, azaz nulla nb1-es bajnoki mérkőzése volt mielött kiigazolt. Az U21-ben is inkább utána kapott szerepet. Összesen 10 U21-es válogatottsága van. Szóval ne mondja nekem senki, hogy a Tottanham lement a BKV Előre pályájára, vagy a Bodajkba, hogy kinézze magának a szupertehetséges Fülöpöt!
    Ezután 0 azaz nulla lehetőség után rögtön át is passzolta alsóbb osztályba kölcsönbe. Már a második évét töltötte kölcsönben alsóbb osztályban a második kölcsöngazdájánál, és akkor kapott igazán szerepet a Coventry-ben.
    A Sunderlandben 5 meccset játszott és azóta 2 alsóbbosztályú csapatnál volt kölcsönben.
    Na nálunk ez a szupertehetség el van könyvelve, mint a jövő nagy reménysége. Az a Babos meg, aki több évig nyerte Magyarországon a legjobb kapus címet meg egyesek szerint futottak még kategória.
    Bogdán az utóbbi évek legjobb utánpótlás eredményét elérő csapat tagja volt. Köteles pedig sok nagyon jó nb1-es meccset tudhat a háta mögött.
    Ebben a névsorban nálam Fülöp (illetve valójában csak a menedzsere) az utolsó helyet foglalja el.
  • Csesza
    #10999
    sztem ezt gondold át még1x

    nem véletlenül volt kezdő tavaly a bajnokság nagy részében és nem véletlen akarta leigazolni az a csapat és nem véletlen hogy nem engedték el :)

    elég sok klubnak és válogatottnak szüksége lenne egy ilyen átlagos "kapusra"
  • Larvin
    #10998
    A keretben Fülöp kivételével minden kapus remek játékos. Fülöp idehaza semmit se tett le az asztalra. Az apja, vagy a menedzsere betolta egy külföldi jegyzett csapathoz ahol időbe tellett míg rájöttek, hogy teljesen átlagos teljesítményt nyújt. Ezidő alatt bekerült a válogatottba. (pont)