28330
10917302841238962806.jpg
  • forsbergp21
    #11197
    :D:D
  • forsbergp21
    #11196
    :D:D
  • Casillas
    #11195
    5-0 ide, Sanyi mesterhármas
  • kraawz
    #11194
    Najó,ha Vanczák kezdő,4:1 ide. Ha behívják Gyepest,4:2.
  • kraawz
    #11193
    4:0át tippeltem én is. Sanyi kettő, Gera és Huszti egyet még.
  • forsbergp21
    #11192
    :D SÁNDORban én is nagyon bízom. :)
    Teljesen igazad van, ilyen szurkolókra van szüksége a magyar válogatottnak!
  • Girondins
    #11191
    Húúúúú.... alig várom már a holnapi meccset. Lehet, hogy elfogult vagyok a magyarfocit illetően, de hadd legyek egy picit bizakodó, egy kicsit álmodozó, meg annyi év után hadd keritsen már hatalmába az a bizonyos futball láz. Hajrá fiúk! Menekülés a GYŐZELEMBE!

    Kezdőcsapat szerintem:

    Fülöp - Szélesi, Vanczák, Juhász, Bodnár -- Dárdai -- Halmosi, Huszti, Gera, Buzsáky -- SÁNDOR


    És az eredmány? 0-4
  • Botond #11190
    Holnap felvirrad a visszavágás napja. :)
  • Monoton
    #11189
    Amennyiben marad a jelenlegi élénk érdeklődés a válogatott iránt, a Magyar Labdarúgó Szövetség a jövő évi Málta elleni selejtező előtt is akciót szervez.

    A szövetség kedvezményes jegyárakra vonatkozó akciójának, és persze a válogatott szereplését övező nagy érdeklődésnek köszönhetően a Magyarország-Albánia mérkőzést 24 580 néző tekintette meg a helyszínen.

    A szurkolók beléptetése viszont nem volt teljesen zökkenőmentes, ezért ezt az MLSZ a jövőben mindenképpen rugalmasabbá kívánja tenni. Ehhez azonban a drukkerek együttműködése is szükséges, akiknek - a nyugaton megszokott gyakorlatot követve - jóval, legalább egy órával a mérkőzés kezdete előtt meg kellene érkezniük a stadionba.

    Ha válogatottunk világbajnoki selejtezőit illetően továbbra is a jelenlegihez hasonlóan élénk marad az érdeklődés, az MLSZ az április 1-jei, Málta elleni hazai mérkőzésre is megszervezi országos, kedvezményes jegyeket kínáló akcióját.
  • Monoton
    #11188
    Továbbiakban törlöm az off hsz-at.
  • forsbergp21
    #11187
    :)
  • Solt
    #11186
    Ilyen mélységekről én már álmodni sem merek! :))
  • forsbergp21
    #11185
    Arról sajnos nem beszélt, hogy ezeket ki rendeli el. Magától nem tűnik el az a focipálya. A magyar labdarúgás kevéske pénzét valakiknek a zsebében kell keresni, NEVEKET AKARUNK HALLANI, nso!
  • Solt
    #11184
    Hogy ne csak a rosszat vegyem észre...

    Nagy igazság, ami az élet egyéb területére is igaz...
  • forsbergp21
    #11183
    Egy Gera gól szerintem biztos, Torghelle pedig újra betalál majd (csakhogy lássuk, mennyire ért a focihoz az az NSO-s -moderálva-.

    -Ilyen jelzőket az NSO fórumom használj!-
  • Larvin
    #11182
    tipp: 3-0 (Gera, Dzsudzsák, Buzsáky)
  • Solt
    #11181
    Sok mindenben igaza van, nem ez a lényeg. Az a kategória, hogy, ha nyerek 50 milliót a lottón, akkor azon kezdek el agyalni, hogy pár éve még többet ért az 50 millió, vagy éppen azon, hogy a múlt héten 300 millió volt a főnyeremény. Ennek a mukinak ez már a sokadik károgó írása... semminek nem tud igazán örülni, és ezzel a mi örömünket is mérgezi. Nem kell elszállni ettől a győzelemtől. A helyén kell kezelni, de ebbe az is beletartozik, hogy nem az egykori 12:0 kezdem emlegetni. Sok szereplési mániás, "majd én megmondom a frankót" nyikhaj... szívesen lekevernék neki egy hatalmas taslit vizes tenyérrel!
  • Larvin
    #11180
    Hát nincs!

    Sanyinak nem ez volt az első gólja idén.
    A válogatott tétmeccset nem olyan sűrűn játszik egy évben, hogy azt ennyire ki kéne emelni, ráadásul ilyen éllel, hogy a győzelmeink között sok idő telik el.
  • vmvr
    #11179
    már olvastam tegnap:), nincs igaza?:D
  • Solt
    #11178
    Olvasd el a cikket.
  • vmvr
    #11177
    mit akarsz, ez a szöllősy egy tök szimpi csóka, legalábbis szerintem
  • Solt
    #11176
    Úgy a kezem közé kapnék egyszer egy Nemzeti Sportos újságírót!
  • Monoton
    #11175
    Rendben mindenki elmondta a véleményét akkor ezt most be is lehet fejezni.
  • forsbergp21
    #11174
    Nincs mit túlmagyaráznod, a szép kis hszedtől kezdve tudjuk a véleményed a magyar válogatottról a rózsaszín napszemüvegeddel együtt. Gabber világosan megmondta, hogy aki negatívkodni jön a fórumra, annak itt nincs helye. Főleg nem az ilyen magyarellenes pesszimista "állítólagos drukkernek" (az ilyen minek megy a meccsre, hogy sopánkodjon?).
    Hajrá MAGYAROK.
    Sanyi
  • Lammer
    #11173
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1066683042&no=55721]ha'to"[/URL]
    biztos

    szoval akinek veletlenul eltort a harcedzett, sokat kapott(jugo12-1, lie, maltai, izlandi es meg sorolhatnam blama) rozsaszin napszemuvege es veletlenul meg meri emliteni, hogy a magyar labdarugas finoman szolva sem a dicso multhoz hasonlatos(MAGYARAN 1 RAKAS SZAR!)az mar egybol judeo, igaz???

    gratulalok!
    (primitiveket ignorra raktam... 'szal ignore on ;)
  • forsbergp21
    #11172
    Izrael meccseiről ballagtál haza dühösen, igaz?
  • skristof
    #11171
    kis csapat? el lett mondva h olyan nem nagyon van már

    DE! ha nem hiszed, nézd meg az albán! válogatott kezdő tizenegyét, hogy milyen klubcsapatokban futballoznak ;)
  • Legend Killer
    #11170
    kösz
  • daviddavid
    #11169
    Málta idegenben
  • Legend Killer
    #11168
    kösz... és kik ellen? :D rohadtul nemtom.
  • Larvin
    #11167
    szerda
  • Legend Killer
    #11166
    köv meccs mikor?
  • scs17
    #11165
    De figyelj, ebben a számolásban, csak annyi a necces(mivel málta, albánia hozható) h a 4 hátralévő nagyobb csapatok elleni meccsen 4 pontot hozzunk, azaz átlagban egy döntetlen.
    Ez azért már haladás nem? ^^
  • Randal
    #11164
    Málta ellen legalább egy hármas kellene, portugálok meg tönkreverik az albánokat, viszont jövőre meg elég kemény meccsek lesznek, mivel akkor lesznek a visszavágók.
    Szerintem ha verjük az albánokat és a máltaiakat mindkétszer, plusz Dániát vhogy legyőzzük, akkor talán a 3. helyre odaérhetünk.
    Kemény mérkőzés lesz mind, de ez kell a csapatnak mert csak így fejlődnek.
  • Casillas
    #11163
    egyébként ha szerdán máltán nyerünk mondjuk 5-0-ra (bárcsak...), a portugálok meg esetleg csak 2-0-ra verik albániát, akkor csoportelsők vagyunk
  • Lammer
    #11162
    na akkor fuss neki meg1x ;)

    En altalanossagban irtam, hogy beindult az alomgepgyar korabban, csak neki valaszoltam, mert o" tamadt konkretan nekem, a tobbi alomgyaros csak utalt(egyenesseg rulez!)...

    csak neked(par kommenten belul):

    "akkor talán jók vagyunk egy pótselejtezőre."

    "és szerintem 17 ponttal odaérhetünk"

    "1: Hungary 17 pt"

    En ezeken mar nem is mosolygok :D
  • scs17
    #11161
    "be kell latni, hogyha legyozunk egy kis csapatot, akkor nem szabad abbol messzemeno kovetkezteteseket levonni"

    Ez tényleg igaz, de pont ez az h most senki sem mondta h "húú ide nekünk Portugáliát" és ezért ez a megjegyzés felesleges volt, szal sztem ezért kapta fel a vizet.
    Az életkorokkal meg ne dobálózzunk...
  • Lammer
    #11160
    Fogalmad sincs semmirol... (ajanlom olvass vissza) nem is ismersz, de latom azert mar levonod a konzekvenciat a hatalmas bolcsesegeddel es magas eletkoroddal... -.-

    hint: Az ismerosi koromben mindig en vagyok a "turbomagyar", mindig nekem kell megvedenem a mundert az antimagyarkodok ellen stbstb...

    (es itt jon a) DE! be kell latni, hogyha legyozunk egy kis csapatot, akkor nem szabad abbol messzemeno kovetkezteteseket levonni, meg egybol almodozni, meg matekozni, hogy 'hu"akkor' kijutas lesz... Ma unneplem a 3ik Xemet... tudod hanyszor ballagtam haza csalodott fejjel, duhosen zaszloval a vallamon a meccsekrol? es hanyszor fogadtam meg, hogy nem adom fel, kitartok, ennel lejjebb mar nem lehet(aztan mindig ramcafoltak!)... hanyszor almodoztam fiatal fejjel, hogy kijutunk a 90-94-98as aktualis vebekre(meg az epp aktualis keresztEb-kre), mert jol sikerult 1-1 meccsunk???
    stbstb... kicsit belefaradtam

    gyerekek! minden meccset a helyen kell kezelni! nyertunk, eljen, tovabb... de aki almodozik azok hatalmasat csalodhatnak(mint en regen butan) es az NAGYON FAJO tud lenni, bizony!

    beke(akkorsempiisz)... HAJRA MAGYAROK!4444

    ui: na mentem mert mar erzem a rantott tarja illatat, es mar csorog a nyalam
  • scs17
    #11159
    így igaz
  • daviddavid
    #11158