28330
10917302841238962806.jpg
  • tesó07
    #11157
    Csak az 1. automatikusan,a 2. pótselejtező...sztem.
  • Zsolti9014
    #11156
    Szép volt fiúk!

    Matthew Prosac: 100%-ban egyetértek.
  • Kaplan
    #11155
    A csapatnak szívből gratulálok! Nagyon szurkoltam nekik, de objektívan nézve az első félidőnk tényleg pocsék volt, a másodikban pedig nagyon körülményesen indítottuk a támadásokat (Ekkor hiányzott igazán Tomi aki egy jó ütempasszal ziccerbe hozhatott volna valakit.) Szóval azon még kell csiszolni mert mire elindítunk egy kontrát már jószerivel mindenki visszaér. Dzsudzsi megint abszolút csalódást keltett, Vanczák és Szélesi baki nélkül hozták le a meccset ennek örülök. Huszti mehetne visszavont ékbe újra vagy bal szélsőnek mert most ez nem feküdt neki. Halmosi nagyon eltűnt, látszik, hogy neki a vonal mellett a helye. Juhász pedig zseniális, számomra a legértékesebb játékosa a válogatottnak. Mindent elmond róla, hogy ő képes leszedni az emberét a pályáról egész meccsen és még gólt is fejelt, elvihetné egy jobb csapat. Szerdán megint csak kötelező a győzelem! Esetleg messzebb is megyek, egy gólarányjavító győzelemmel. :)
  • forsbergp21
    #11154
    Úgy látom, moderálva lett a hsz-em(#11141) első része, úgyhogy elég, ha ennyit írok: egy véleményen vagyok Matthew Prosac úrral..
  • Unreal1942
    #11153
  • Matthew Prosac
    #11152
    Aki megint a f*szrágók táborát erősíti a "nehogymárhanyattdőljük-mertmegvertükAlbániát" felfogásával az elég ha körülnéz az elmúlt év(ek) válogatott, selejtezők eredményei közt. Nemrég Luxemburg megverte otthon Svájc csapatát. Ausztria tegnap döntetlent játszott Feröerrel. Sajnos Málta szenzációjának szenvedő alanyai mi voltunk. A ciprusi futball felemelkedőben, Montenegro látszólag noname csapata igenis erős és még lehetne hozni a példákat, egyedül San Marino (népesség kb 35.000) és Andorra (népesség kb 70.500) az a csapat akik nem rejtenek veszélyt magukban és valószínűleg nem is fognak..
    Ettől független igaz a ténymegállapítás, mind' válogatott mind klubszinten: NINCSENEK MÁR KICSIK.
    Az erősebb válogatottak (Olasz,Francia,Angol) is vért izzadnak (vagy remiznek) egy Litvániával, vagy Grúziával, mi pedig akik valahol a középvonal hátsó felében vagyunk méginkább. Azért értékes minden győzelem, főleg az ilyen nehéz időben.
    Maradok mindig Magyar, a nemzeti tizenegy elhivatott Fanatikusa.
    A fanyalgók pedig húzzák le magukat...
  • galmat
    #11151
    Amúgy neten is lehet nézni a válogatott meccseit. Múltkor láttam h sport tv-s meccsnek is volt streamje.. majd akkor linkelünk be legközelebb, ha lesz stream. (Nekem van olyan ismerősöm, h sport 2-je van,de 1 nincs )
  • passatgt
    #11150
    félidőbe?

    gatyába kell rázni a csapatot mert ez így 0

    kb ezt:)
  • Solt
    #11149
    Erre én is kíváncsi lennék...
  • Larvin
    #11148
    Még mindyg nemtom mit mondott Dárdai
  • Solt
    #11147
    Fejtsd már ki ezt bővebben...
  • forsbergp21
    #11146
    Igaza van srácok, nehogy már örüljünk annak, hogy nyert a válogatottunk! Mit képzelünk mi magunkról???
  • mate317
    #11145
    Ha minden győzelemnek örülsz, akkor kicsi vagy, nem?
  • R0sc0
    #11144
    csak az a baj hogy a Sport2 közvetítette, és nem hát ugye ilyen csatorna nem mindenkinek van az országban. Viszont le a kalapom a magyar csapat elött!
  • galmat
    #11143
    Az első félidő gyenge támadófocija után, a második félidőben végre JÁTSZOTT A CSAPAT. És lényeges, hogy tétmeccsen,láthattunk újra eredményes magyar csapatot. Nem gondoltam volna, hogy h 25000en kinn leszünk. Remek volt a hangulat is!(Aki nem volt ott az nb1.hu videóit nézze meg a híreknél)
    Köszönjük ezt a szép estét, fiúk!!!
    RIA-RIA-HUNGÁRIA!!!
  • w77d
    #11142
    kapja be mindenki aki csap úgy tud a magyarokhoz állni mint vesztesekhez.... Nyertünk! Igen, Albánia ellen! na és? Minden győzelemnek örülni kell. Vagy inkább tanuljunk meg kicsik lenni?
  • forsbergp21
    #11141
    Látom megint idekerült egy "igazi magyar".

    Gratulálok a csapatnak, a második félidőben nagy teljesítmény volt. Torghelléről ezek alapján minden eddigi rosszat visszavonok. :)
    Jöhet a Málta elleni meccs, ahonnan remélem hozzuk a 3 pontot.
    Még annyit, hogy szerintem csak hiányzott Gera a csapatból, és van egy olyan érzésem, hogy szerdán érezni fogjuk a hiányát.
    Hajrá MAGYAROK!
  • Lammer
    #11140
    latom elindult az almodozas, mert megvertuk Albaniat(hu"ha)... LOL! :D

    aztan majd jon a pofaraeses 'ezjuzsől' ;)
  • reco69
    #11139
    Azért voltak érdekességek a mecsen...
    Az első félidőben szerintem kevés volt az 1 szűrő...Halmosi és Hajnal nem szűrők,talán több értelme lett volna Szélesit Dárdai mellé rakni,hogy több legyen a középpályás labdaszerzés,Bodnárt ki jobb védőbe,Halmosit meg bal védőbe.(rajta nagyon érzősött,hogy a vonal mellett lenne a helye)

    Bodnár-Vanczák-Juhász-Halmosi
    -----Dárdai-Szélesi-----
    --------Hajnal-------
    Huszit--Torghelle--Dzsudzsák

    A második félidőre elfáradtak az Albánok,ott már elég volt Dárdai egymaga középen..
    Dzsudzsák 1beadáon kívül nem nagyon csinált semmit,akkor volt történés,amikor Huszti keveredett ki a helyére...az a baj,hogy ez sorozatban sokadik gyenge produkciója Dzsudzsinak..
    Avnczák tanulgatja a belső védő posztot,még fiatal,adjunk időt neki:) ma megbízható volt...Bodnárbak tisztelet,hogy a full idegen oldalon megállta a helyét..Torghelle mint egy oroszlán és bika keveréke:))
    Szerintem Ő volt a mecs legjobbja és persze Juhász,aki ismét hatalmasat játszott...Fülöp szerintem magabiztos volt...
  • vmvr
    #11138
    ottvoltam:D
  • skristof
    #11137
    tényleg jó volt, végre meccs után is örülhettünk

    de sajnos a szurkolás még mindig kritikán aluli, sajnálom, hogy évek óta halódik..
  • miki36
    #11136
    Grat a fiúknak a győzelemhez!
    Sanyi a legnagyobb Király!
  • bubu13
    #11135
    T szektor jobb oldal.
  • w77d
    #11134
    hanyas szektorban voltál? Én a IX. szektor jobb oldal..
  • bubu13
    #11133
    Most értem haza a meccsről a hangulat fantasztikus volt. Az első félidő pocsék volt a második viszont jó volt!
  • w77d
    #11132
    no most értem haza a meccsről. Az első félidő pocsék volt de a második már élvezhetőbb :) Amúgy a stadionban a hangulat nagyon jó volt, szurkolni azt tud a magyar :D
  • Botond #11131
    Itthon mindenkit meg kell mostmár csapni, idegenben máltát és albániát, dániában meg portugáliában meg el kell csípni egy x-et és akkor talán jók vagyunk egy pótselejtezőre. Na most ez irreális. :) Ha meg sikerül, akkor remélem nem tesznek le minket megint egy sima 12-1el, mint a múltkor...
  • daviddavid
    #11130
    legalábbis mlsz.hu-n annyi van
  • kraawz
    #11129
    akkor svéd-dán-portugál 4 meccsből kell 4 pont, az albán-máltákból még 9, és szerintem 17 ponttal odaérhetünk. Főleg,ha az eredmények is kedvezőek (mondjuk albánia meglep valakit), vagy az ilyen svéd Xek..
  • daviddavid
    #11128
    voltak vagy 24 ezren
  • LasDen #11127
    1. és a 2. automatikusan a 3. meg selejtezőzik......
  • LasDen #11126
    1: Hungary 17 pt
    2: Sweden 5 pt
    3: Portugal 4 pt
    4: Malta 4 pt
    5: Albania 4 pt
    6: Denmark 0 pt
  • kraawz
    #11125
    Puskás Ferenc Stadion


    Adatok:

    Épült: 1953
    Befogadóképesség: 68 976
    Cím: 1406 Budapest, XIV. kerület, Istvánmezei u. 3-5.

    A mérkőzés adatai

    Nézőszám: 15 000
    Játékvezető: Claudio Circhetta (svájci)
    Asszisztensek: Manuel Navarro, Beat Hidber (svájciak)

    Nsorol.. Elég érdekes azért az a fenti szám

    Amúgy a csoporból az első jut ki és egy selejtező, vagy a 24 hely miatt első kettő kijut és a 3. selejtezőzik ?
  • mscsscs
    #11124
    ja főleg azért mert mindegyiken ugyanaz az állás :D
  • passatgt
    #11123
    még valaki berkhatná
  • Matthew Prosac
    #11122

    csak h le ne maradjak :)
  • Corl
    #11121
    1: Denmark 7 pt
    2: Sweden 5 pt
    3: Portugal 4 pt
    4: Hungary 4 pt
    5: Albania 4 pt
    6: Malta 0 pt
  • Larvin
    #11120
    juhász szavai rádöbbentettek, hogy mostmár kár lenne bármit változtatni a védelmen. Vanczák olyan amilyen, de ha betennék valaki mást, akkor össze kéne szoknia Juhásszal.
  • Monoton
    #11119
    Jahh

  • Matthew Prosac
    #11118
    nagyon szoros az állás a csoportban jelenleg